Arama sonuçlarınız

1. EnFuEs

İkisi arasinda kaldim.

İ5 islemci yeter mi peki bana illa i7 mi olmasi lazim
  2. EnFuEs

İkisi arasinda kaldim.

Problemli derken hangi bakimdan?
  3. EnFuEs

İkisi arasinda kaldim.

https://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-f6508550-8e55x-g-f-intel-core-i7-8550-8gb-480gb-ssd-mx130-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000M37NQ?magaza=Hepsiburada...
  4. EnFuEs

GM 5 Plus Stabil Android Sürümü ?

2. El gm 5 plus aldim. Android 8 oreo suan. Sarj cok hizli gidiyor. Nette arastirdim oreo surumunde sarj hizli gidiyomus galiba. Gm 5 plus kullanan varsa soyleyebilir mi gm 5 in hangi android surumu daha kararli ?
  5. EnFuEs

Telefonun Yakınlık sensörü çalışmıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiledirection.proximitysensorreset&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dproximity+sensor+google+play&pcampaignid=APPU_1_UOpuXPGfK9DN6ATB64rgCA Linkteki uygulamayi yukledim.Onla duzelttim.⛔⛔⛔ROOT GEREKİYOR⛔⛔⛔
  6. EnFuEs

Sorun cozuldu
  7. EnFuEs

Telefonumun yakinlik sensörü tozlanmışti galiba. Duzgun calismiyordu. Aramalarda teli kulağima goturunce ekran kapaniyor . Kulagimdan cektigimde ise tekrar acilmiyordu. #0# den sensore girip baktigimda da aynisi oldu.sonra netten bi siteden baktim . Teli pc ye baglayarak sensor ayari...
  8. EnFuEs

Lg G3 vs Huawei GR5

Arastirdim zaten bende onlari okuduktan sonra bi tereddut ettim.Bi de sdn de sorim dedim. Ama su an kararimi verdim LG almicam ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sagolun arkadaslar beni aydinlattiginiz icin ???
  9. EnFuEs

Lg G3 vs Huawei GR5

Lg G3 16 gb VS Huawei GR5 16 gb Sizce hangisi ?
  10. EnFuEs

Laptop açılmıyor

Biraz gec yazdim kusura bakmayin.??? Belki birinin basina gelir de buraya bakip yapar halleder diye sonucu yazim dedim. Windows 10 iso dosyasini rufus programi ile usb ye yazdirip laptopu usb ile baslattip windows 10 u yukledim sorun giderildi.Gerci dosyalarim gitti ama laptop acildi ya yeter o...
  11. EnFuEs

Laptop açılmıyor

Arkadaslar hepinize tesekkur ediyorum . Dediklerinizi denicem sonucu yazarim burdan
  12. EnFuEs

Laptop açılmıyor

Tm sagolun
  13. EnFuEs

Laptop açılmıyor

Boyutu fazla olur derken biraz daha acar misiniz?
  14. EnFuEs

Laptop açılmıyor

15. EnFuEs

Laptop açılmıyor

. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Icindeki dosyalari kurtarmanin bi yolu yok mu ? Netten biraz arastirdim.Usb ile calisan slax diye isletim sistemi varmis.Onla laptopu acip dosyalari kurtarabilir miyim?
  16. EnFuEs

Laptop açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar. Acer E1 510 notebook sahibiyim. Bir partition uygulamasiyla yanlışlıkla bir şey sildim galiba.Laptopu her açmaya calistigimda Acer yazısından sonra "NO BOOTABLE DEVİCE" hatası veriyor.Enter e basınca boot manegere atıyor ama boot maneger bomboş Bios ta HDD görünüyor. Netten...
  17. EnFuEs

Custom Rom dan Sonra Telefonun Sesi Gitti

Telefonuma (e700f) custom rom yükledim. Romdan sonra telefonun sesi gitti. Hoparlörlerde sorun olmamasına rağmen hiç ses gelmiyor. Sıkıntı Romda biliyorum ama rom da ses hariç hersey çalışıyor o yüzden romu düzeltip kullanmak istiyorum. Bu ses sorununu nasıl duzeltebilirim ?
  18. EnFuEs

ALLAH Rizasi icin HELP !!!

Telefonuma (e700f) custom rom yükledim. Romdan sonra telefonun sesi gitti. Hoparlörlerde sorun olmamasına rağmen hiç ses gelmiyor. Sıkıntı Romda biliyorum ama rom da ses hariç hersey çalışıyor o yüzden romu düzeltip kullanmak istiyorum. Bu ses sorununu nasıl duzeltebilirim ?
  19. EnFuEs

Custom Rom Sonrasi Ses Gitti ?

Kimse bilmiyor mu çözümünü ?
  20. EnFuEs

Baktim ama fix dosyası yoktu. Rom dosyası ve path adlı bi dosya vardı. Onları indirip yükledim zaten. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Path adlı dosya fix dosyası olabilir mi acaba ?
  21. EnFuEs

22. EnFuEs

Telefonun Hafiza Miktarlariyla Oynama

Uygulama yoksa sadece rootla nasil yapabilirim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Arastirdim zaten ama hic oyle bise yok nette. Hep sd karti bolumleme hakkinda yazilar var.
  23. EnFuEs

Telefon Rootlu zaten bi uygulama var mi isimi gorcek ? Ya da rootu kullanarak nasil yaparim.
  24. EnFuEs

ARKADASLAR ! Bende Samsung Galaxy Grand Prime Plus cep telefonu var. Telefonun 8 gb dahili hafizasi var. Tabi ki ben bu 8 gb hafizanin max 3.5 - 4 gb ini kullanabiliyorum cunku telefonun geriye kalan hafizasi sistem hafizasi. Telefondan gereksiz sistem dosyalarini kaldirinca sistemde nerdeyse 2...
  25. EnFuEs

JAR Dosyasi Imzalama

Nokia X3-00 (s40 - java) telefonumda uygulama indirmeye calistigimda sertifika hatasi aliyorum.Telefonda 1 tane sertifika var. Gereken sertifikalari pc olmadan yukleyebilir miyim ? ( Telin usb girisi bozuk o yuzden pc ye baglayamiyom ) Nette arastirdigim kadariyla uygulama imzalama programi...
  26. EnFuEs

Nokia Telefonumun Guvenlik Kodunu Unuttum

Onu denedim olmuyo
  27. EnFuEs

1 ve 2. Resimlerdeki gibi hata aliyorum. Bi videoda izledim teli pc ye takinca 3. Resimdeki gibi bildirim cikiyo . Bende bildirim geliyo ama 2. Resimdeki gibi
  28. EnFuEs

Nokia X3-00 telefonumun guvenlik kodunu unuttum.Telefon aciliyor ama tus kilidi guvenlik kodu istedigi icin telefonu kullanamiyorum. Internetten guvenlik kodunu bulabilmek icin arastirma falan yaptim. Bir suru program denedim ama tus kilidi oldugu icin telefonu pc ye baglamayi basaramadim. Bu...