Arama sonuçlarınız

1. Y

GTA V 2 save açma

Merhaba oyunu kardeşimle oynasığımız için iki farklı save açmak istiyorum fakat bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Y

Asus dsl AC51 ana modem olarak kullanmak istiyorum yardımcı olur musnuz?

Merhabalar abimin turknetten kalma asus ac51 modemi var bunu bize getirdi kullanmamız için ve bizde superonline var (doğal olarak modemde superonline) ve ben bu asus modemi ana modem olarak kullanmak istiyorum fakat dsl ışığı yanmıyor kablolarda sıkıntı var sanırım yani ben ya beceremedim yada...
  3. Y

50-60 tl pedsiz kulakiçi kulaklık önerisi

merhabalar herkese 50 tl bütçem var ve kulaklık almak istiyorum kulakiçi ve pedsiz olması gerek sadece araştırdım fakat bulamadım doğru düzgün bir şey normalde mi dual driver kulaklığını alıcaktım çinden fakat yorumlarda çakma yazmışlar vazgeçtim mi dual driverın normal fiyatı 75 tl olunca...
  4. Y

internet diğer odalarda az çekiyor

Merhaba evimin salonunda turkcell modem var 24 mb download 5mb upload var her neyse ev 3+1 doğal olarak geriye 3 oda kalıyor ve arada hol olunca internet diğer 3 odada 3mb donload a kadar düşüyor nasıl bir çözüm uygulayabilirim evimde tp linkin re200 model wifi router ı var fakat çok yetersiz...
  5. Y

To Filled My Oem yazıyor

dün format atmış arkadaşım fakat ethernet driverı yok bundan dolayı internete bağlanamıyor nasıl bulabilirm anakartın modelini kendi bilgisayarımdan driverı şndirip ona atıcaz usb ile o da kuaracak yardımm
  6. Y

win 10 dan win 7ye dönmek istiyorum

format atınca windows silinilirmi silinirse bende win 7 cd si var onunla nasıl yüklerim
  7. Y

Youtube'a yaratıcı ve özgü kanal fikiri olan var mı?

youtube a kanal açmayı düşünüyorum uzun süredir fakat hala özfün vir kanal içeriği bulamadım lütfen yardım edin (oyun kanalı istemiyorum)
  8. Y

Laptop oyun oynarken kapanıyor

Ben geçenlerde laptop un içinş açtım temizledim vs. termal macunuda yeniledim ondan sonra bilgisayar oyunlar açılınca 10 saniye sonra fan aşırı hızlı çalışıp kapanıyor lütfen yarfım edin ne yapabilirim
  9. Y

Fan Kendini Çok Hızlandırıyor

lole veya oyunlara girince fan aşırı hızlı çalışmaya başlıyor sonra kapanıyor bilgisayar nedne oluyor yardım edin donanım testi yaptım sıkıntı çıkmadı
  10. Y

laptop upgrade ne kadat mantklı

beyler bilgisayarım çok eski ve şuan yeni bilgisyar alacak durumum yok bende upgrade etsem ne olur diye düşündüm bilgisayarımın mode dell inspiron n4050 içinde i3 2350m takılı ve 4gb ddr3 1333 mhz ram var ben bunları i5 2450m ve 8 gb ram e çıkartsam nasıl etki olur fps ve bilgisayarda değermi...
  11. Y

ram ve termal macun değişimi

öncelikle herkese merhaba şuan kullandığım laptop 8 senelik ve şuan yeni pc toplayacak durumum yok bu yüzden şimdilik 4 gb ram 1333 mhz (laptoo bu kadar destekliyor) ram takmayı planlıyorum ayrıca gpu ve cpu daki termal macunları yenileyemeyi düşünüyorum ve şuan lolden 30-90 arası fps alıyorum...