Arama sonuçlarınız

1. SHKFTT

Vaka sayılarının tutarsızlığı

Ankara da dün babanneme yapılan korona virüs testinden sonra doktorlarla görüştüğümde yaklaşık olarak olarak sadece bulunduğum hastaneden günlük 300 tane korona virüslü olduğunu öğrendim bakın şehir demiyorum sadece 1 tane hastaneden çıkan vaka sayısı bunlar daha sonra ertesi gün telefonum...
  2. SHKFTT

Dolar 7,20'yi aştı; euro 8,60'ın üzerinde

Türk Lirası'nda son günlerde yaşanan sert değer kayıpları hız kazandı. 7,05 seviyelerinden güne başlayan dolar/TL, 7,23'e kadar çıkarken euro/TL ise 8,60'ın üzerine tırmandı. Borsa İstanbul'da da kayıplar yüzde 3'ü geçti. Euro/TL rekor tazeledi; Dolar/TL 7,20'yi aştı TL'de yaşanan sert değer...
  3. SHKFTT

West hakkında

Arkadaşlar TR de uzun zamandır oynamaktayım fakat artık weste geçmek istiyorum fakat west gerçekten anlatıldığı gibi güzel bir sunucumu orda da TR deki gibi çıldırmak istemiyorum tavsiyelerinizi dinleyeceğim şimdiden teşekkürler
  4. SHKFTT

Gitara giriş

Merhaba arkadaşlar evimde yıllardır duran klasik gitar var ve artık gitar çalmayı öğrenmek istiyorum fakat işimdem dolayı kurslara vs.gidemem internetteki videolardan öğrenebilirim anca sizce nereden başlıyım nasıl halledebilirim şimdiden teşekkürler.
  5. SHKFTT

Tek modeme kaç tane kablo bağlanabilir

Arkadaşlar modeme kablosuz bağlantı yerine kablolu bağlantı yapmak istiyorum fakat evde başka kişilerde var onlarda kablolu kullanıyor modeme en fazla kaç tane kablo takılabilinir
  6. SHKFTT

Evkur Teslimat

Beyler evkurdan taksitle laptop satın aldım 3.günde mesaj geldi onaylanmıştır sizinle iletişime geçilecektir falan filan kaç gün sonra iletişime geçerler benimle önceden evkurdan alışveriş yapmış arkadaşlar yardımcı olursa baya iyi olur