Arama sonuçlarınız

1. Soettie

ısıdan lava dönüşecek (MacBook Air)

1,5 ay oldu yeni macbook air 2020 modelini satın aldım kutuyu açıp kullanmaya başlar başlamaz aşırı derecede ısındığını fark ettim birde zorlandığını bu şekilde bir hafta kullandım sonra servise götürdüm değişim talebinde bulundum incelediler bir sorunu yok her şey normal dediler macfancontrol...
  2. Soettie

Turkcell üzerinden telefon aldım kargoya verilmedi

Turkcell üzerinden yaklaşık 3 ay önce iphone11 pro max almıştım 1 günden kısa sürede getirdiler yaklaşık 21 saat kadar geçtiğimiz günlerde 22,sinde tekrardan iphone siparişi verdim halen kargoya verilmedi müşteri hizmetleri yoğunluk olduğunu söylüyor ama kargoya verilmesi bukadar uzun sürermi...
  3. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

merhaba bu üç marka arasında lenevo legion//MSİ GL GE 74//Monster tulpar bu üç markanın işlemcileri ekran kartları depolamarı ortalama aynı i7/10.gen 16gb ram 6gb ekran kartı Gtx2060 çift fan soğutma hemen hemen özellikleri benzer lakin özellikle msi hakkında ve monster hakkında çok şikayet...
  4. Soettie

bir telefondan neler beklersiniz size göre ney olmalı?

yeni telefon arayışlarındayım aklımda belirli bir marka var ama sizce neler olmalı bir telefonda düşüncelerinizi paylaşırsanız banada yol göstermiş olursunuz
  5. Soettie

iphone 11 hakkında düşünceleriniz neler?

son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonlardan birisi olan iphone11 gerek günümüz durumuna göre fiyatı ios işletim sistemli cihazlar arasında uygun olan gerek tasarımı gerek kamerası gerekte işlemcisi ile dikkat çeken bu telefon,benim görüşüme göre gerçektende fiyat ve performans...