Arama sonuçlarınız

1. Soettie

ısıdan lava dönüşecek (MacBook Air)

1609493964 evet kesinlikle öyle not ve gezinti sıkıntı benim araştırmadan gürgençlerdeki satış elemanına inanmam oldu nasıl övüyor bi görsen sanırsın kendi ürünü her işinizi görür grafik tasarımcısı değilseniz sinema yapmayacaksanız işinize yarar diyor 10 dakikalık videoyu yapanakadar ağladı...
  2. Soettie

kesinlikle değil sistemi zorlayan birşey de yok dediler file:///Users/tahacinkara/Downloads/2FCBBC85-C9A6-4FA4-A9EC-7B7F77C21CF1.jpg
  3. Soettie

Telefon kararsızlığı

11 kullanıcısıyım 5 para etmez kesinlikle alma note 10 plus hem ekran kalitesi ekran kasa oranı gibi danınımdada sollar ben komple ekosistemi değiştirmeyi düşünüyorum hatta komple samsumga yatay geçiş yapacam kendi kullandığım iyi ve kötü yönlerini söyleceğim sana kötü: -ısınma oyun gibi ya da...
  4. Soettie

Exxen'de Reklam Olması

dalga geçiyorlar resmen
  5. Soettie

Exxen'de Reklam Olması

exxen de reklam mı var :/
  6. Soettie

1,5 ay oldu yeni macbook air 2020 modelini satın aldım kutuyu açıp kullanmaya başlar başlamaz aşırı derecede ısındığını fark ettim birde zorlandığını bu şekilde bir hafta kullandım sonra servise götürdüm değişim talebinde bulundum incelediler bir sorunu yok her şey normal dediler macfancontrol...
  7. Soettie

Turkcell üzerinden telefon aldım kargoya verilmedi

hadi bee inşallah öyle bir durum yoktur beni üzer çünkü boşuna beklemiş olurum :D mail atiyim bende müşteri hizmetleri hep yoğunluk diyip durdu çünkü
  8. Soettie

evet o benimde aklıma gelmişti hatta bir ara almadan önceki hafta baktığımda stoğa gelince haber ver diyordu aldığım gün sepete ekle yazınca dedim stoklarına gelmiştir kesin diye birde baktım turkcell aralarında en ucuz verenlerden belkide o sebepten o modole çok yoğunluk olabilir 1 haziranda...
  9. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

hemde nasıl :D şu canavarlara bak gerçek hemde nasıl :D isminin hakkını veriyorlar gerçektende ama tulpar t5 yerine lenevo çok daha mantıklı bence gerçi ikiside plastik kasa ama lenevonun menteşeleri çok kaliteli t5 plastik değilmi ?
  10. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

evet o dediğinizi birkaç unboxing yapanlarda söylemişti artık bizzat gidip inceleyip karar vereceğim yoksa baya karışıyor kafam msi ve lenevonun uzun vadede kullanacağımdan eminim msi,ın anakartları çok kaliteli birde arkadaşlarımda baya tavsiye etti onu
  11. Soettie

Turkcell üzerinden yaklaşık 3 ay önce iphone11 pro max almıştım 1 günden kısa sürede getirdiler yaklaşık 21 saat kadar geçtiğimiz günlerde 22,sinde tekrardan iphone siparişi verdim halen kargoya verilmedi müşteri hizmetleri yoğunluk olduğunu söylüyor ama kargoya verilmesi bukadar uzun sürermi...
  12. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

normalde bende öyle düşünüyorum hatta lenevo kullanıcısyım 7,5 yıldır bilgisayarda tık yok sadece beklentilerimi karşılamıyor yeni abileri gerekiyor lenevoya legion baya hoşuma gitti fiyatıda bence makul geldi
  13. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

cevabınız için öncelikle çok teşekkür ederim ama dediğiniz gibi monsterın servisi gerçektende çok başarılı malzeme kalitesi konusundada haklısınız msi ın servisine herkes çok kötü dediği için ilk bi geri çekilmiştim ama oda zaten ithal monster yerli olduğu için servisi daha başarılı msi a 15bin...
  14. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

evet katılıyorum kaç gündür araştırıyordum bende sonunda 3 marka arasında tercih yaptım şimdi birindede yapmam gerekiyordu karar verildi :D teşekkürler yorumlarınız için
  15. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

geçmiş olsun öncelikle :( bende lenevo kullanıcısıydım gayet menmun kalmıştım msi dediğiniz gibi kalitesinin iyi olduğu kadar görüntüleride çok güzel tabi sırf görüntü diye alınmaz ama gerçektende güzel teşekkü r ederim:) 1590699903 kesinlikle lenevo çok uzun zamanlar çalışıyor banamısın...
  16. Soettie

Lenevo/MSİ/Monster

merhaba bu üç marka arasında lenevo legion//MSİ GL GE 74//Monster tulpar bu üç markanın işlemcileri ekran kartları depolamarı ortalama aynı i7/10.gen 16gb ram 6gb ekran kartı Gtx2060 çift fan soğutma hemen hemen özellikleri benzer lakin özellikle msi hakkında ve monster hakkında çok şikayet...
  17. Soettie

29 Mayıs sokağa çıkma izni var mı?

rica ederim dostum;)
  18. Soettie

İphone 6s pil

bendede aynısı oldu yeni telefon önceden düşünüyorsan araştırmanı tavsiye ederim geçen ay kullanmayı bıraktım yeni telefon aldım 6s çıktığı günden beri kullandım ölüm zamanı gelmişti tabi bu kullanıma bağlı ben oldukça ağır kullanırım telefonu
  19. Soettie

2.El İphone 6S

1 ay öncesine kadar iphone 6s kullanısı olarak yazıyorum öncelikle ilk çıktığı zamanlarda satın aldığım iphone 6s zamanının en iyilerinden birisiydiu gerek kamerası olsun işlemcisi olsun çok beğenmiştim 2020 yılına kadar kullandım bu süre içerisinde 3 defa bataryasını değiştirdim batarya...
  20. Soettie

Komşumuzun çocuğu 4235TL değerinde oyun alışverişi yapmış :D

maşallah Allah bizede nasip etsin komşunla tanışma şerefide nasip olsun :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
  21. Soettie

300 TL'ye Alınabilecek En İyi Mouse Rival 3 Mü?

bana göre alına bilecek güzel bir mouse
  22. Soettie

29 Mayıs sokağa çıkma izni var mı?

sanırım siz 1 haziran itibarile başlayan kuralların şuanki eski kuralların gerçerliliğini soruyorsunuz,bana göre 1 haziran itibarile başladığına göre eski kurallar halen 1 hazirana kadar geçerli olacaktır böylelikle cuma günü gençlerin sokağa çıkma yasağı belirtilen saatlerde eskisi gibi...
  23. Soettie

En iyi video çeken telefon?

iphone 7 nin kamerasını gerçektende dönemine göre çok başarılı buluyorum özellikle plus modelinin ama ücretini bir tık daha zorlayabilirsen iphone 8 seni yarı yolda bırakmayacaktır . tamamiyle senin tercihine kalmış
  24. Soettie

Odamda gülme sesi geldi ama kimse yok

besmele çekmeye başlayabilirsin :D
  25. Soettie

bir telefondan neler beklersiniz size göre ney olmalı?

yeni telefon arayışlarındayım aklımda belirli bir marka var ama sizce neler olmalı bir telefonda düşüncelerinizi paylaşırsanız banada yol göstermiş olursunuz
  26. Soettie

Dizüstü mü yoksa masaüstü mü

tartışmaya açık benim fikrime göre dizüstü çünkü kullanım rahatlığı olsun işlevselliği olsun rahat oyuncaklar birde günümüzde çıkan donanımsal anlamda gerektende güçlü dizüstüler var istediğiniz yerde yüksek performansla kullanılır olaması açısından dizüstü diyorum.tabi masaüstüde taşınır ama...
  27. Soettie

İkinci el xr

bana kalırsa pil sağlığına bakman çok iyi olacaktır bildiğimiz üzere pil sağlığı cihazın performansı için ilk etkenlerden birisi daha sonrasında kasayı ekranı inceleyebilirsin. bu arada cihazın pili hiç değişmemişse ve pil sağlığı alındığı güne göre iyiyse telefon çok zorlanmamıştır çünkü aile...
  28. Soettie

arkadaşlar internet cafelerde steam hesabımız kaydolurmu

hesabın oturumundan çıkış yapman bence çok sağlıklı olur garantiye almış olursun
  29. Soettie

iphone 11 hakkında düşünceleriniz neler?

aslında daha onceden üyeliğim vardı uzun zamandır girmiyordum kayıtlı mailimin hem kendi şifresi hemde sdn şifresini utmuşum birden çok mail kullandığım için,bende telefon almak istiyordum açıkcası iphone 11 i bayadır araştırıyordum.
  30. Soettie

iphone 11 hakkında düşünceleriniz neler?

son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonlardan birisi olan iphone11 gerek günümüz durumuna göre fiyatı ios işletim sistemli cihazlar arasında uygun olan gerek tasarımı gerek kamerası gerekte işlemcisi ile dikkat çeken bu telefon,benim görüşüme göre gerçektende fiyat ve performans...