Arama sonuçlarınız

1. LeafGaming

Yardım Unity "Package Manager (Busy For: X)" Ekranında Bekletiyor

Unity ile C# öğrenmeye başlamak istiyordum. Unity kurdum, bir proje oluşturmak istedim ama bu yerde çok uzun süre bekliyorum. 15-20 dakikadan sonra girebiliyorum. Sonra bir de Visual Studio açılırken bekliyorum. Bu kadar beklemem normal mi? Anormal mi?
  2. LeafGaming

Samsung Np355V5C Bluetooth Sürücüsü Güncelleme

Samsung NP355V5C Bluetooth sürücüsünü yüklemek için sürücüyü çalıştırıyorum, sonra ufak bir ekran gelip gidiyor, sürücüyü yüklemiyor. Acaba yanlış sürücüyü mü yüklüyorum? Aygıt kimliği: USB\VID_0CF3&PID_3004&REV_0001
  3. LeafGaming

Maximum 130 TL mouse önerisi

Minecraft'da pvp atıyorum cs payday tarzı oyunlar oynuyorum mouse'un hassas olması benim için önemlidir ama istediğiniz her mouse'u söyleyebilirsiniz. iyi günler
  4. LeafGaming

stranded deep siyah ekran

az önce de watch dogs konusu açmıştım orda çözüm bulamayıhnca sildim oyunu stranded deep gireyim dedim yeni oyun diyorum uçak düşüyor sonra siyah ekran oluyor hareket edebiliyorum hareket ettikçe suyun sesi geliyor ama siyah ekran bişey göremiyorum bunun çözümü nedir?
  5. LeafGaming

watch dogs 2 2.5 gb ram kullanıyor

normalde sistemimde 6 gb ram var ama watch dogs da 2.5 gb ram kullanıyor bunu arttırabilir miyim çok fps drop yiyorum da amd a8 amd radeon hd 7670m+7640g 2.5gb ekran kartı 6 gb ram bu sistemle wd2 kasıyor normal mi
  6. LeafGaming

kulaklığın birinden ses gelmeme sorunu

Kulaklığın birinden ses gelmiyor ama telefona takınca ikisinden de geliyor ses sorunlarını düzelt dedim fakat hala aynı nasıl yapabileceğimi söyler misiniz?
  7. LeafGaming

Samsung bilgisayarımda açılışta samsung logosunda kaliyor

Windows 10 laptopumu gece kapatıp yattım sonra sabah kalktığımda bilgisayar samsung logosunda kalıyor biosa girebiliyorum ama güvenli başlatılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim laptop modeli samsung np355v5c modeli
  8. LeafGaming

Dizüstü bilgisayarda format sonrası bir seçenek belirleyin hatası

Dizüstü bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım ve format attım sabah kalktığımda bir seçenek belirleyin ekranı gelip gelip duruyor bunu nasıl düzeltebilirim 1601130733 @Görkem Say 1601130755 @utkuversus 1601130825 @The Judge
  9. LeafGaming

Işık suzmesi

Arkadaşlar bu ışık süzmesi neden oluyor
  10. LeafGaming

Tablet arızası

Arkadaşlar tablet böyle oldu nasıl yaparım arızası ne acill !!!!
  11. LeafGaming

Disk Boot Failure Hatası

Bu çıkıyor yardım edin