Arama sonuçlarınız

1. E

4- 6 k bütçe

S10 plus
  2. E

s10 iphone8 plus

Her türlü s10 8 plus tasarım ve model olarak çok eskidi.
  3. E

Huawei Mate 20 Lite

Aksine ses kalitesi daha da yükseliyor .Bundan önce iPhone 7 kullandım ses kalitesi ve yüksekliği ligtning ve 3,5 jakdan daha iyi.Sadece şarj olurken müzik dinlemezsiniz.
  4. E

2800-3500 fiyat bandından telefon?

Mi 8 128 GB ithalatçı garantili
  5. E

Huawei Mate 20 Lite

Ben mi 8 lite kullanıyorum. NFC teknolojisi olmaması beni fazla ilgilendirmedi açıkçası
  6. E

Huawei Mate 20 Lite

Redmi note 7 ya da mi 8 lite al keyfine bak. Huawein ne olacağı belli değil.
  7. E

İPhone XS mi Samsung Galaxy S10e mi ?

İkisi arasından xs tercih ederdim.
  8. E

Hangi telefonu almalıyım ? Bütçe 5-7 bin

S10 plus.
  9. E

Iphone 7 Alınır mı?

Sıfır alicaksaniz alınmaz o fiyata . O fiyatta daha iyi telefonlar var.İlla iOS kullanicam diyorsanız orası başka . Ama iPhone 7 su saatten sonra alınmaz. iPhone 7 kullanmış biri olarak yorumum budur
  10. E

Mi9 se mi yoksa A50 mi

Mi 9se alın o zaman
  11. E

Oyun İçin Hangisi Daha İyidir?

Mi 8 lite ya da redmi note 7 öneririm. Dediğiniz cihazlardan daha iyi oyun performansı sunar.
  12. E

Mi9 se mi yoksa A50 mi

İkisininde fiyatı özelliklerine göre yüksek. Almak mantıklı değil. Zaten fiyat farkı da çok .Bütçe belirtin ona göre f/p onerelim .
  13. E

S9-S9+ - iPhone 8-İp 7 Plus kullanan arkadaşlar ve bilgisi olanlar bakarsa sevinirim

Seçenekler arasından S9 plus
  14. E

1500-2500 civarı telefonlar.

Redmi note 7 Mi 8 lite .
  15. E

Iphone 7 plus mı Galaxy A70 mi?

Q Eğer ithalatçı garantili düşünürseniz 3500 TL .Ama Türkiye garantili bakarsanız 4100 çıkıyor .Aradaki fiyat farkı çok . Ama mi store da kampanya oluyor . Bı ara mi 8 3700 TL idi. Fiyatı takip edip öyle alabilirsiniz TR garantili olsun diyorsanız .
  16. E

iphone 7 kullanan biri hangi iphone modelini almalı?

Xr daha mantıklı .
  17. E

Iphone 7 plus mı Galaxy A70 mi?

İki seçenek arasından a70 fakat benim size tavsiyem mi 8 bu iki cihazdan çok daha iyi. Mi 8 kamera performans batarya ömrü çok iyi.a70 e o kadar para verilmez .
  18. E

Bana uygun telefon hangisi?

Bütçeyi biraz arttırarak Mi 9 yada p30 a bakabilirsiniz.
  19. E

Honor play

Bence değer .İşlemci kamera ve bataryada fark atar.
  20. E

A30 mu P Smart 2019 mu?

İkiside alınmaz .Redmi note 7 almanız daha iyi olur. Dediğiniz cihazlarda oyun oynayamazsiniz.
  21. E

Spigen quick şarj 3.0

Arkadaşlar spigen adaptör alicam Hepsiburada da indirime girmiş. Sorum şu 3.0 hızlı şarj etmesi için ayrıyetten 3.0 typc kablo almam gerekiyor mu . Yoksa orijinal kabloyu mu kullaniyim.
  22. E

Sizce hangisi

iPhone 7 almanız daha iyi olur.
  23. E

Huawei telefon önerisi

Mate 10 lite alınmaz artık. 2 yıl önce çıkmış bir cihaz.Kamerası işlemci vs olarak geride kalıyor günümüz şartlarında. Redmi note 7 almanızı öneririm.
  24. E

Telefon Önerisi

Benim kastım exynons işlemcileri için zaten.O yüzden s10 e onerdim basta.Snapdrogon zaten çok iyi bir işlemci zaten yenisi ile arasında pek fark yok .
  25. E

Telefon Önerisi

Oyun için güncellik de önemli bir kavram.Sonucta eski bir işlemci ile ne zamana kadar oyun oynayacak ya da ne kadar performanslı olucak...
  26. E

Telefon Önerisi

Pil konusunda biraz geride fakat dediği fiyatta başka güncel telefon yok .Batarya dan biraz feragat etmesi gerek.
  27. E

İphone 7 mi galaxy A50 mi

Kullanım ömrü tamamen kullanıcıya göre değişiyor.Eğer sürekli ağır oyunlar oynarsanız yani telefonu yoracak şeyler yaparsanız telefonun ömrünü kısmıs olursunuz . Zaten iphone7 2 yıl daha güncelleme alir . Eğer düzenli kullanırsanız 3/4 yıl kullanırsanız. 1557759625 Bir de leand in dediği gibi 2...
  28. E

Telefon Önerisi

S10 özelliklerinin kırpılmış hali. İsteklerinizi fazlasıyla karsilar.
  29. E

Orta segment

Redmi Note 7 Mi 8 lite A50 Bu cihazlara bakabilirsiniz.Ama internetteki fiyatlardan daha pahalı alırsınız.
  30. E

Telefon Önerisi

S10 e bakabilirsiniz.
  31. E

Xiaomi vs Oppo

Kamera, işlemci ve batarya ömrü bakımından note 6 pro daha iyi.
  32. E

Telefon Önerisi

Xiaomi mi 8 öneririm
  33. E

İphone 7 mi galaxy A50 mi

İkisi de fiyatını haketmeyen cihazlar. iPhone 7 daha çok daha iyidir a50 ye göre (Batarya ömrü hariç).iOS a devam ederseniz iPhone 7 alabilirsiniz. Güzel cihaz ben kullandım 6 ay süre zarfında.Sorunuz varsa sorabilirsiniz ip7 ile ilgili. Ama benim size tavsiyem bütçeyi biraz arttırıp mi8 almanız.
  34. E

pocophone f1 mi ? mi mix 2s mi?

Pocofone f1 oyun odaklı ve bataryası daha iyi .
  35. E

1000 TL - 1300 TL arası telefon tavsiyesi

1500 TL ye redmi 5 plus alırsanız iyi olur. Yoksa Huawei y6 var yeni çıktı ona bakabilirsiniz.
  36. E

Samsung s10+mı yoksa iphone xsmax 64mü?

Xs Max
  37. E

Telefon Önerisi

Bütçe belirtin lütfen.Ona göre öneri yapalım.
  38. E

İkinci el telefon - iPhone 7 - Samsung S 9 - Telefon önerisi

İkinci el temizse iPhone 8 al. Yada sıfır iPhone 7 alabilirsin. LG ye felan bulaşma . iPhone 7 yi 8 ay kullandım güzel telefon.Ancak su devirde fiyatını hakketmiyor.
  39. E

note 9 mu s10e mi

Note 9
  40. E

Vatandan Telefon Önerisi

Seçenekler arasından a50 .Fakat 3100 tlye Hepsiburadan pocofone f1 almanızı öneririm.Siteden de kredi ile alışveriş yapılıyor .
  41. E

Telefon önerisi / anketi

Seçeneklerden redmi note 7. Mi 8 lite da bakabilirsiniz. Fiyatına göre performansları yüksek.
  42. E

Telefon önerisi

Mi 8 lite ya da redmi note7 ikiside güzel cihazlar F\P
  43. E

Takas

Geçilmez . SE gayet iyi bir telefon
  44. E

Sizce değer mi

İphone 7 den dediğiniz cihazlara geçilmez .
  45. E

7000 TL Telefon Önerisi

P30 pro ya da s10+
  46. E

Apple Teknik Servis önerisi olan?

Orijinal takmıyor ya çıkma takar yada a kalite takar. Götürdüğünü servise göre değişir tabi. GSM iletişim diye servis var orası 1.kalite takıyor bı bakın derim
  47. E

Galaxy S9 dan s10e ye geçilirmi

Batarya için s10e değilde s10 e geçerseniz farkı anlarsınız.Tasarim ve kamerası çok daha iyi bide s10e ye göre
  48. E

Mi 8 mi S9+

Mi 8. S9 plus a fazla para vermeye gerek yok. Mi 8 le yapamadığınız bir şey olmaz.
  49. E

Mate 20 Pro mu Mi 9 mu?

Mi 9 batarya hariç mate 20 proyu alt eder. Kesinlikle mi9 hem güncel hem de özelliklerine fiyatı rakiplerinin altında .
  50. E

Bir iphone xS Max 13.bin tl olurmu ??

Bunun iki nedeni var kısaca 1) Turk lirasının değer kaybetmesi 2) vergiler
  51. E

Mi 9 SE

Pubg gibi grafik kullanan oyunları yüksek ayarda rahatlık la oynatir. Ama oyunu ilk açtığında orta ayarlarda açıyor .
  52. E

Mi 9 SE

Snapdragon 712 işlemci ile verimliliği yüksek olucak. Yani batarya gücü az görünsede optimize olarak iyi. Snapdragon işlemcilerin batarya optimizasyonu Samsung a göre daha iyi .Çünkü Samsung exynons işlemcileri ile batarya ömrünü tutturamadı.
  53. E

Mi 9 SE

Snapdragon 712 işlemci 3100 mah batarya 48 mp kamerasi ile güzel telefon. Fakat fiyatı yüksek olucak . Eğer ÖTV zammıyla gelirse mi 9 ile arasında fiyat farkı fazla olmaz .
  54. E

Hangi Telefonu Almalıyım ?

Üçü de fiyatını haketmeyen cihazlar. Butceniz nedir ?
  55. E

500 TL'ye LG Stylus 3 alınır mı?

O telefon tek kelimeyle çöp gerçekten . İlk çıktığı zaman babam sıfır olarak almıştı .cihaz 2 hafta kasmaya donmaya başladı. Bide ekranı çok dandik . Kısacası bedava versede alma.
  56. E

gm9pro-xiaomi mi8 lite-xiaomi redmi7 bu telefonlardan hangisi alınmalı

Mi 8 lite. Bende kullanıyorum çok memnunum.
  57. E

Iphone 8 almali mıyım?

8 değilde 8 plus alabilirsiniz . Batarya ekran ve kamera daha iyi.
  58. E

Telefon Kamerası ile ilgili bakarsanız sevinirim

Yüz güzelleştirmeyi kapatabilirsiniz. Kamera ayarlarından .
  59. E

Telefonlar zamlandı kararsız kaldım

Xiaomi mi 8 128 GB
  60. E

iPhone X hatalı mı?

Bı sıkıntısı yok. Fakat yurtdışindan alicaksaniz xs almanız daha iyi olur. İşlemci kamera ve batarya daha iyi
  61. E

Mi 8 - huawei mate 20 lite

Mi 8 tabiki. Mate 20 lite da kirin 710 işlemci var. Orta segment işlemcisi . Oyun performansı kötü özellikle pubg gibi oyunlarda yüksek ayarlarda oynayamazsınız. Cihaz ısınır ve donma ve takilmalar olur. Yani 3 yıl götürmez mate 20 lite
  62. E

Galaxy A50, Mate 20 Lite, 8x Arasından Seçim için yardım

Seçenekler arasından mate 20 lite . Ama performans ve kamera olarak mi 8 lite öneririm 3 cihazdan da üstün
  63. E

4500 TL Telefon Önerisi

ÖTV zamindan sonra 4500 TL ye alinacak telefon kalmadı maalesef . 500 TL daha verip mi 9 alabilir
  64. E

4500 TL Telefon Önerisi

Bütçeyi biraz daha arttırıp Xiaomi Mi 9 almanızı tavsiye ederim
  65. E

note 9 vs 8 plus

İkisi arasından note 9. Fakat kaleme düşkün değilseniz s10 almak daha mantıklı bir seçim olur
  66. E

General Mobile 9 Plus

GM 9 pro almak daha mantıklı olacaktır.
  67. E

Telefon seçme konusunda yardım edin.

1 günü rahatlıkla çıkarır. Oyun oynamazsanız 2 gün götürür.Yani biraz da kullanıma bağlı
  68. E

Telefon seçme konusunda yardım edin.

S9 plus fiyatına biraz arttırıp s10 e alabilirsiniz. Alternatif olarak mi 9 öneririm.mi9 performansta daha iyidir ama sd855 var .
  69. E

2500-3000 arası cihaz önerisi

Pocofone f1 tabiki mate 20 lite her anlamda ezer
  70. E

3 Telefon arasında kaldım

Mi 9 tabikide. Sd855 işlemci, kamera ve güncellik bakımından üstün iki cihazdan
  71. E

Redmi Note 7 mi Mi 8 Lite mı?

Redmi note 7 nin 4000 batarya sahip fakat pil tüketimi mi 8 lite a göre hemen hemen aynı. Yani yüksek mah diye aldanmayın bataryal tüketimleri aynı. Kulaklık a gelirsek 3,5 jack girişi olan telefonlar dan 1 tık aşağıda . Ama her telefon için öyle örneğin bende iphone 7 di vardı lightning...
  72. E

Redmi Note 7 mi Mi 8 Lite mı?

Mi 8 lite. Metal kasa , sony sensör, batarya artıları var. Kardeşime aldım 3 hafta önce çok memnun .
  73. E

Iphone şimdi almak mantıklı mı?

İndirim beklemeyin. Sözde indirim yapılacaktı hani nerde 2 aydır onu bekliyolar iphone alacaklar. Bu fiyatlara iphone almak akıl işi değil. O fiyatlara parasının edeceği android teller var .Eski iphone 7 kullanıcısı olarak yazdım bu yorumu..
  74. E

Hepsiburada Telefon Almak Hakkında

Hepsiburada satıcısından alırsanız daha güvenli. Diğer satıcılardan bi ihtimal sıkıntı çıkabilir.( ürünün geç gelmesi , rengi farklı gelmesi...gibi)
  75. E

iPhone 7 Plus Hâlâ Alınır mı?

7 plus ta kasma felan olmaz fakat 8 plus alsanız daha iyi olur. Kablasuz sarj a11 bionic işlemci ve kamera 7 plus la farkları.Android tarafı daha iyi seçenekler de mevcut
  76. E

A50 mi 7 plus mı

7 plus tabiki.
  77. E

3000 TL Bandında Telefon Önerisi

Güncelleme ,kamera , tasarım ve arayüz stabilize sinden dolayı mı 8 .
  78. E

Mİ 8 Lite mı Huawei Mate 20 Lite mi?

Mi 8 lite aldık. Çok memnun kaldık
  79. E

3000 TL Bandında Telefon Önerisi

Xiaomi mi 8
  80. E

2000tl ye telefon

Öyle bir sorun yok olsa bile tr garantili zaten. Global rom benimki
  81. E

2000tl ye telefon

Bende mi 8 lite var memnunum
  82. E

Telefon önerisi

Tr garantili alabilirsiniz
  83. E

2000tl ye telefon

Mi 8 lite yada redmi note7
  84. E

A8 plus alınır mı

Tr garantili alırsanız bı sıkıntı olursa cıhazın arkasındalar. Şebeke sorunuda 1 dakikalık birşeydi . Sürekli olmuyordu.Güncellemeyle düzeltmiş olabilirlerde .
  85. E

Telefon tavsiyesi detaylar içerikte!

Hayır karşılaşmadım. Bende sebeke sorunu var diye yorumlarla karşılastım fakat Nadir görünen bir olay hemde cihaz tr garantili ise cihazın arkasındalar .
  86. E

Sizce Redmi note 7 mi honor play mi? (kamera, işlemci vb.)

Redmi note 7 daha güncel ve iyi bir cihaz. Honor playın tek artısı işlemci ve eskidi artık . Yeni cihaz almak daha mantıklı
  87. E

Samsung Galaxy A7 2018 vs Gm 9 Pro. Hangisi alınmalı?

Güncelleme, kamera ve batarya olarak gm9 pro önde. Gm9 pro öneririm.
  88. E

A8 plus alınır mı

Mi 8 lite var oyle bir sorun yok telefonda . Her telefonda olacak diye bir şey yok .
  89. E

iPhone 8 mi Galaxy S10e mi?

Her yönden s10 e alır. İllede ios kullanmak istiyorsanız bişey diyemem.
  90. E

2500 TL alti

Kullanıyorum oyle bir durumla karşılasmadım.
  91. E

1.500 tl Telefon

Mi 8 lite P20 lite Gm9 pro Honor 10 lite
  92. E

Telefon tavsiyesi detaylar içerikte!

2 hafta önce Redmi note 7 stokta olmadığı için iyi bir indirimle mi8 lite aldık. çok memnun kaldım ben . Herhangi bir sıkıntı yok . Kamerası segmentine göre çok iyi. Sunu söyleyebilirim ki mi store daki satış danışmanı mi 8 lite’n redmi note 7 den kamera stabilite kasa olarak daha iyi olduğunu...
  93. E

2500tl altı telefon

Mi 8 lite Samsung A50 Redmi note 7
  94. E

2500-3000 TL Telefon Önerisi

Bütceyi biraz daha arttırıp mi 8 almanızı öneririm.Eğer zorlamazsanız da redmi note 7 2000 tl ye alınır.
  95. E

S8 ve oneri

İki cihazda da kronik sorun vs yok. Lg nin ekran sorunlarını kullanıcı hatası diyip para istemesi bircok tüketiciyi mağdur etti. Benim basıma geldi ve cevremde kullananlarında. Cihazı düzgün kullanırsan ithalatcı garanti sıkıntı çıkarmaz. Ama tr garantili olsa daha iyi olur o zaman fiyatı farkı...
  96. E

P30 Pro mu Galaxy S10 Plus mı?

Kamera ve batarya önem veriyorsanız p30 pro. Diğer yönlerden (ekran, hoparlör, video kalitesi )s10 plus önde.
  97. E

Huawei Samsung’un yerini alabilir mi ?

Son 3 yıldır yükselişinden dolayı neden olmasın? Fakat fiyatları gözden geçirmesi gerekiyor samsungla rekabet edebilmesi için.
  98. E

S8 ve oneri

S8 bu saatten sonra alınmaz. Alsan bile güncelleme vermiyorlar mağdur olursun. Lg’n servisi kötü ve önermem. Xiaomi mi 8 yada pocofone f1 tavsiye ederim
  99. E

Samsung A50

Ben 2000 tlye tr garantili aldım kardeşime. Benimde markaya karşı süphelerim çekincelerim vardı fakat yersiz olduğunu cihazı inceledikten sonra farkına vardım. Performansı kamerası ekranı vs F/P olarak harika . Benim bir sonraki telefonum mi9 olur kesinlikle. Bence ön yargılı olmayın Xiaomi...
  100. E

Sizce alınır mi değer mi?

Redmi note 7 alıcaktık stokta olmadığı için ön sipariş alıyorlar. Talep cok olduğu için 2 haftaya anca girer dedi mi store daki yetkili kişi .Sonra mi 8 lite önerdiler indirimli fiyatla aldık . Cok memnunuz. Mi8 liten redmi note 7 den daha iyi olduğunu söylediler çalışanlar.
  101. E

Xiomi mi 9 vs samsung galaxy note 9

Mi9 daha iyi ve güncel cihaz. Mi9 öneririm
  102. E

4500 TL ye kadar telefon önerisi

Xiaomi mi9
  103. E

Samsung A50

Mi 8 lite öneririm .1 hafta önce aldık. Çok memnunuz.Xiaomiyle devam ederiz bundan sonra büyük ihtimal. F/P
  104. E

Redmi note 7 vs mi8 lite

Arkadaşlar iyi günler. Bu iki telefon arasında kaldım kardeşime alacağım. Şuanki kullandığı telefon ip5s sarjından ve performansından memnun değil. Benim aklım note 7 ye de gidiyor . 4000 mah batarya, 4.0 quick sarj, 48 mp kamera, tasarım ve daha güncel olması Sizinde fikrinizi almak istedim...
  105. E

S10+ P30 pro

S10+ almak çok daha mantıklı geliyor. P30 pro da stereo hoporlör yok , 4k 60 fps video kaydı yok, tasarım p20 proya göre fazla farklılık yok. Açıkçası ben mate serisini daha çok beğeniyorum huaweide . Daha yenilikçi oluyor özellik bakımından.Ama kameraya önem verenler p30 pro yu seçecektir.
  106. E

Alınacak telefon

Xiaomi mi9
  107. E

S10e vs Note 9

İkisi arasından note 9 . Ben s10e nin çerçevelerini ve ön kamerasını beğenmedim.Ön ve arka kamerdan kısmış samsung .
  108. E

Telefon Tavsiyesi

Mate 20 pro da yeşil ekran sorunu vardı. Fakat mate 20 pro kullanıcıları yeşil ekran sorunu olduğunda huawei servisi sıfır telefonla değişim yaptı. Yani mağdur olma gibi seceneğiniz yok . Bu iki cihaz arasından mate 20 pro öneririm . Tasarım batarya kamera artıları mevcut. Ama hala mate 20...
  109. E

2000 Tl Bütçe İle Hangi Telefon Alınır ?

Xiaomi mi A2 yada gm 9pro öneririm. Fiyatlarına göre performansları oldukca iyi .
  110. E

Al artık telefonu

Sıfır s9 plus almanızı öneririm. 2.el cihaz almak her zaman güvenli olmaz.
  111. E

3000 TL butce ile ne almaliyim?

Tekno marketlerden o fiyata orta segment telefonları alabilirsiniz ancak. Hepsiburada gibi sitelerden mi8 yada pocof1 gibi amiral gemileri o fiyata bulunuyor.
  112. E

Maksimum 1200tl ye hangi telefon alınır

Bütçeyi arttırıp redmi 5 plus yada gm 9 pro almanızı öneririm
  113. E

1500 TL civarı telefon önerisi

Gm 9 pro öneririm. Suanki fiyatıyla ve sunduğu özelliklerle kaçırılmayacak bir cihaz
  114. E

1500 Liraya Alınabilecek Kamerası En İyi Telefon?

1600 tl fiyatıyla gm9 pro öneririm.
  115. E

GM9 Pro mu Redmi Note 7 mi?

Şuan ki fiyatıyla gm9 pro alınır. Cihazın fiyatı eleştiri konusuydu artık düştü isteyen alabilir.Özelliklerine bakılacak olursa fiyatına göre oldukça iyi. Kronik sorunu da yok. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ne gibi sıkıntıları var mesela? Bir de tamam diğer kişilerin yorumlarını da dikkate...
  116. E

İphone xsmax mi huawei p20 pro mu

P20 pro da batarya ve kamera modları avantajı var. Diğer yönlerden xs max p20 prodan üstün bir cihaz .
  117. E

Op6T vs P20Pro vs Mix3

Op6t güncellik ve tasarım olarak daha iyidir. Garanti yönünden p20 pro dicektim fakat imei atılcak demişsiniz hiç bulaşmayın o zaman.
  118. E

Honor View 20 alınır mı?

Tr de satışa cıkmasını bekleyin.Yurtdışı cihaz alırsanız telefonunuzda sıkıntı olursa garanti olmadığı için paranızı çöpe atmış olursunuz
  119. E

Max 4000 TL bütçe telefon önerisi

S9 plus öneririm.
  120. E

Huawei mate 20 pro mu iphone Xs mi ?

Oyun performansı işlemciyi önemseyen bir durum. Xs deki a12 bionic kirin980 den daha iyi bu gerçek. Fakat xs de yapıpta mate 20 pro da yapamayacağın birşey olmaz. Burdaki asıl soru ios mu android mi ? Hangi işletim sistemine yatkınsanız onu seçin.
  121. E

Mate 10 Lite tavsiye eder misiniz?

1600 tl ye gm9 pro al keyfine bak. Mate 10 lite alınmaz artık .
  122. E

GM 9 Pro mu, Mi 8 lite mı Yoksa Redmi Note 7 pro mu

Hayırlı olsun o zaman. Daha sonra telefonla ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız iyi olur. Güle güle kullanın.
  123. E

GM 9 Pro mu, Mi 8 lite mı Yoksa Redmi Note 7 pro mu

Gm 9 pro almanızı öneririm. Hem de fiyatı suanda indirimde. Bence kaçırmayın. Kamera tasarım ve batarya performansıyla oldukça iddialı bir model. Kronik sorunu vs de hiç yok.
  124. E

3000-3500 TL civarı bütçe, ve akıl karışıklığı

Xiaomi mi 8 öneririm. F/P telefonu isteklerinizi tam anlamıyla karşılar.
  125. E

S8 mi 6s mi

S8 de batarya sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bence S8+almaya çalışın. Plus alamazsanız da s8 6s den üstün her anlamda .
  126. E

1300 TL Bütçe ile telefon önerisi

Redmi 5 plus öneririm
  127. E

Telefon onerisi hk.

6s bu zamandan sonra alınmaz .ios 13 son güncellemesi olur. Güncelleseniz bile telefon zorlanacaktır a9 çipinden ötürü. İosu kullanmak istiyorsanız İphone 7 veya üstü cihazlar almanız daha iyi olur. Android tarafında gm 9 pro öneririm
  128. E

Max 2000₺’ye Telefon Önerisi

Gm 9 pro almanızı öneririm.
  129. E

Honor 8x VS P20 Lite

Gm 9 pro almanızı öneririm. Fotoğraflar ve batarya konusunda oldukça iddialı . Performasıda gayet iyi oyunları rahat oynarsınız. Bütçeyi arttırısanız poco yada bakabilirsiniz.
  130. E

P smart Android 9

P smart a gelmez. Daha p20 pro ların bile hepsine güncelleme gelmedi. Kademeli şekilde dağıttıklarını söylüyorlar . Huawei güncelleme konusunda sıkıntı çıkaracak gibi .
  131. E

Samsung S9+ mı IPhone 7+ mı?

Bütçesi elveriyorsa x daha iyi olur tabi . Tasarım olarak güncel bir model kullanır. Stabilite olarak her zaman ios bir adım önde.
  132. E

Samsung S9+ mı IPhone 7+ mı?

Ekran batarya kamera performansı olarak s9 plus daha iyi . Fakat uzun süreli kullanıcaksanız 7 plus daha stabil kullanılır.
  133. E

Mi 8 lite

Honor play almanız daha mantıklı olacaktır. Bütçeyi arttırıp pocofone f1 de alabilirsiniz. Performans olarak hiç sıkıntı çekmezsiniz.
  134. E

S10 çıkınca s8/s8+ fiyati düşer mi

Az da olsa düşer ama artık s8 alınmaz bence güncelleme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. S9 almaya çalışın derim.
  135. E

Huawei p20 mi? Huawei mate 10 pro mu?

Arka kamerada mate 10 pro daha iyi tabiki. Ön kamerada p20 bi tık iyi. Ama sonuçta selfieleri ikiside makyaj yapıyor onuda unutmamak lazım.
  136. E

Kararsiz kaldim, sizce hangisini almaliyim?

Seçenekleriniz arasından honor 10 almanızı öneririm. Amiral gemileriyle yarışır durumda hala. Kamera ve performansta diğerlerinden daha iyi .
  137. E

iPhone X Ve XR

Kesinlikle x .Çünkü xr daki o çerçeve yüzünden bile alınmaz o telefon.
  138. E

P Smart 2019

P smartın kamera performansı memnun etmez. Mate 20 lite p smarttan cok daha iyi bir telefon .Fakat Xiaomi mi A2 veya gm9 pro almanızı öneririm
  139. E

iPhone 7 Plus mı? iPhone 8 mi? Boyut gözetmeksizin.

İphone 8
  140. E

2500 TL telefon önerisi

Honor play öneririm.
  141. E

Hangi Telefonu Seçmeliyim?

Seçeneklerden hiçbiri alınmaz . Poco f1 yada honor playa yönelin derim.
  142. E

Telefon Önerisi

S9 plus işinizi fazlasıyla görür. 3 sene rahat kullanırsınız.
  143. E

Mate 20 lite alınır mı?

Poco f1 almanızı tavsiye ederim. Honor playa da bakabilirsiniz fakat kamera performansı kötü . Kameraya önem veriyorsanız kesinlikle poco öneririm
  144. E

Yeni telefonu yüzde kaçken şarja takayim ve ne kadar şarjda kalsin ?

%20 de sarja takın. Şarz esnasında Bluetooth konum wifi gibi etkenler kapatılmalı ve sarjdayken telefonla gerekmedikçe oynamayın. %100 de çıkartın . En önemlisi telefonun sarjını mutlaka %20 in altına düşürmeyin sarja takarken. Çünkü batarya ömrünü azaltmış olursunuz
  145. E

Telefon Önerisi

Bence dslr fotoğraf makinesi alın siz. Bir telefona o kadar para verip ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba.
  146. E

2500 TL f/p telefonu önerileri

Doğrudur. Zaten o fiyat aralığında hep 2 cihazı önerdim honor play yada poco .Ama bütçeyi göz önüne aldığımızda 500 lira fazla vermeye gerek olmağının kanaatindeyim.
  147. E

2500 TL f/p telefonu önerileri

Honor play almanızı öneririm. Dediğiniz gibi sd845 kirin970 göre daha iyi fakat honor play adı üstünde oyun telefonu hiçbir oyunda sorun yaşamadan oynarsın.Pişman olacağınızı sanmam açıkçası.Bir de tasarım hangisi hoşunuza gidiyorsa onu almanız daha iyi olacaktır. Sonuçta cihazı siz kullanıcaksınız.
  148. E

1500tl'ye telefon önerisi

Xiaomi mi A2 tavsiye ederim
  149. E

Vestel Z20 'yi tavsiye eder misiniz?

Gm 9 pro almanızı tavsiye ederim. Önyargılı olmayın cihazın arkasındalar ve kronik sorunu vb hiç söylenti olmadı. Vestel alacağınıza gm9 almak çok daha iyidir
  150. E

İş telefonu tavsiyesi (açıklamayı oku)

Gm 9 pro tavsiye ederim.
  151. E

Beyler 3.800'e p20 Pro buldum alınırmı ?(sıfır kayıtlı)

O fiyata kaçırma kesinlikle al.
  152. E

850 TL bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar nelerdir ?

O fiyattaki telefonlardan pubg performansı beklenmez . Donar, kasar ve oyundan atar.
  153. E

2 Telefon Arasında kaldım.

Mi A2
  154. E

Honor play mi ? Huawei mate 20 lite mı ?

Oyun performansından dolayı honor play tabiki
  155. E

1500-1800 telefon önerisi

Dediğiniz fiyat aralığında o telefona alternatif yok o fiyat segmentinde en iyisi . Eğer bütceyi arttırırsanız o zaman başka cihaz onerebilirim.2200 tl segmentinde gm9 pro var mesela , MiA2 ..
  156. E

Honor play vs Mı 8 se

Honor play performans olarak daha iyidir
  157. E

İstanbul’da iseniz mi store gidip dediğiniz fiyata alabilirsiniz. Vadi istanbul yada forum istanbul avm’de bulunuyor
  158. E

Xiaomi redmi 5 plus öneririm
  159. E

Merhaba arkadaşlar telefon arasında kaldım yardım edermisiniz

Seçenekler arasından gm9 proyu tavsiye ederim. Batarya kamera performansı olarak segmentinde iyi .Oyun performansıda ihtiyaçınızı karşılar
  160. E

Honor Play mı Mate 20 Lite mı ?

Açıkçası ben kullanmadım cihazı ama sarjı bir günü çıkarır .Dokunmatik sorunu evet var fakat güncellemeyle düzelttiler diye biliyorum.
  161. E

Mi 8 mi Huwaei p20 lite mi ya da basaka onerisi olan var mı

Param cebimde kalsın diyorsan bende redmi 5 plus öneririm. İkisinden de aşağı kalmaz performans olarak ,fiyatıda makul .
  162. E

Honor Play mı Mate 20 Lite mı ?

Bataryada honor play daha uzun götürecektir. Çünkü kirin970 in güç tüketimi kirin710 a göre çok daha iyi. Uzun kullanımlık açısından honor play avantajlı. Fakat kamera önemli bir kriter ise mate 20 lite daha iyi olduğunu söyleyebilirim
  163. E

Yeniden telefon önerisi.

Resimdeki cihaz alınmaz iç donanım zarar görmüş olabilir. Daha fazla masraf cıkartma ihtimali var. Mate 10 pro veya Xiaomi mi8 öneririm
  164. E

pocophone f1 mi xiaomi mi 8mi

Tasarım ve malzeme kalitesinden ötürü Mi8 i seçerdim
  165. E

Arkadaşlar sizce iphone 7 plus mı mate 10 pro mu s8 plus mı

Uzun ömürlülük bakımından 7 plus mantıklı .
  166. E

Pubg Mobile telefon önerisi

2200 tl fiyatıyla honor play öneririm
  167. E

Batarya Ömrü Büyük Telefon Önerisi

Mate 10 pro öneririm
  168. E

SAMSUNG TELEFON ÖNERİSİ

Açıkçası o fiyata samsung cihaz almanızı önermem . Xiaomi redmi 5 plus a bakın derim
  169. E

iPhone 7 Plus hâlâ alınır mı?

İos kullanmak istiyorsanız tabiki alınır . Fakat fiyatını hakeden cihaz değil. Android alternatif leri de var . Siz illa ios diyorsanız 7 plus alabilirsiniz üzmez kesinlikle
  170. E

Huawei Mate 20 Pro mu? Yoksa Samsung Note 9 mu ?

Garanti önemli ise note 9 almanız çok daha iyi olacaktır. Çünkü huawei yurtdışı cihazlarını türkiye de garanti kapsamına sokmuyor malesef. Apple gibi bir yıl garanti verse tr de daha iyi olurdu. Olur da telefonun servislik olursa yetkili kişi bulamazsınız .
  171. E

3000 TL bandında en mantıklı telefon [ANKET]

Bence seçenekler arasında batarya ve performans olarak en iyi Xiaomi mi8 verir.
  172. E

2000 tl bandındaki̇ telefon tavsi̇yeleri̇ni̇zi̇ bekleri̇m

P smart 2019 öneririm. P20 lite a göre güncel bir model, hem de tasarım batarya avantajı var .
  173. E

8 plus mı p20 pro mu?

P20 pro almanızı öneririm. Batarya performansı, ekran kasa oranı ,tasarımı ve kamera olarak p20 pro önde . İşlemci olarak 8 plus (a11 bionic) önde. Fakat kirin 970 de güzel işlemci.
  174. E

iPhone xs max mi Samsung note 9 mu

10 bin verip xs max cihaz alıcaksın batarya 3 bucuk saatte dolcak ve bir gün sonunda sarz biticek.Note 9 al ful sarzla 2 gün kullanırsın.
  175. E

mate 20 lite vs p smart 2019

İkisi arasından mate 20 lite öneririm. Psmart 2019 un kamerasını deneyimledim mate 20 lite ın gerisinde.
  176. E

3000 TL civarı Telefon Arıyorum

Baktığınız üç cihazdan s8 en iyi. Ayrıca mi8 veya meizu 16th yede incelemenizi öneririm
  177. E

S8, Note 8

İkisi arasından note 8
  178. E

5000 TL Civarı En İyi Kameralı Cihaz

Note 9 veya p20 pro
  179. E

iPhone X mi iPhone XR mı

İkisi arasından kesinlikle X . Xr ın işlemci artısı var x e göre. Diğer özelliklerden kesinlikle x daha iyi .
  180. E

Şuan S8'den S9'a geçilir mi?

Bencede geçilmez aman aman farklar yok .Elinizdeki s8 kullanmaya devam edin derim. S10 cıkınca bütçeniz elverirse s10 almanız cok daha iyi olacaktır.
  181. E

Telefon önerisi 4-5 bin en fazla (Şu an telefonum yok )

S9 plus Mate 10 pro Xiaomi mi8
  182. E

3500-4000 Arası telefon önerisi

S9 plus almanız daha mantıklı olacaktır.
  183. E

iPhone 7 plus mı — xiaomi Mi 8 mi

İki arasından mi 8 dah üstün kesinlikle performans tasarım ve batarya daha iyi 7 plustan. Biri ios diğeri MIUI , hangisinin arayüzüne yatkınsanız onu tercih edin .
  184. E

2000-2500 TL Arası Telefon Önerisi

Oyun oynuyorsanız honor play, kamera daha çok önemliyse mate 20 lite almanızı öneririm
  185. E

İphone 8 / s9 plus / p20

Üçü arasından s9 plusı almanızı öneririm .
  186. E

iphone x vs note 9

Daha düşük iphone modelinden geçseniz tamam da, ipx ten note 9 geçilmez. Malum bide iphone fiyatları ... Elinizdeki cihazı kullanmaya devam edin derim .
  187. E

GM9 Pro - A8 Plus - Mate 20 Lite- LG G6

Mate 20 lite öneririm
  188. E

s8 den iphone xr mi?? yada hangi telefona geçilir??

S9 plusa geçebilirsiniz. İos kullanmak istiyorsanız xr yerine x almanızı öneririm
  189. E

Sizce Fiyat/Performans Odaklı Telefonları Hangi Marka Üretiyor ?

Honor ve Xiaomi Tr Garantisi için honor u secerim.
  190. E

2500-2750TL civarı telefon önerisi

Honor play Mate 20 lite Xiaomi mi8
  191. E

4500tl Bütçe ile Hangi Telefon daha mantıklı?

İki cihazında o fiyata düşeceğini sanmıyorum düşmezde zaten. Mate 10 pro s9 plus p20 pro yada bakabilirsiniz. İphone 8in pil performansı kötü. Alternatiflere bakmanızı öneririm
  192. E

Kamera olarak hangisi daha iyi? Xiaomi mi 8 vs Xiaomi mi a2

Haliyle Xiaomi mi 8 tabiki. Birisi orta segment diğeri üst segment .
  193. E

7 plus/8/S9

S9 modeli için pil performansının iyi olduğunu söyleyemem . Eğer telefonu sık kullanıyorsanız günü çıkarmayabilir. Batarya sizin için önemliyse mate 10 pro daha iyi pil ömrü sunar
  194. E

7 plus/8/S9

İos kullanmak istiyorum diyorsanız en iyi deneyimi ip8 verir. Batarya işlevsellik kamera bakımından s9 plus önde .
  195. E

telefon önerisi mi8 lite & huawei mate 20 lite

İkisi arasından mate 20 lite
  196. E

2019'da İPhone 6s Plus alınır mı ?

Bütçeyi biraz arttırıp mate 10 pro veya s9 gibi premium cihaz kullanmak varken niye 6s plus alasın ki?
  197. E

Xiaomi Mi 8 - Xiaomi Pocophone F1

Mi 8 almanızı önerim. Tasarım , kamera ve kalite bakımından mi8 . Diğer yönleri eşit zaten
  198. E

Iphone Xs mi Xs max mi alayim.

Xs max için a2101, xs içinde a2097 modelleri 1 yıl apple tr garantisi sağlıyor. Ancak imei kayıtlı telefon alıcak olursanız , hemen imei’ini sorgulatın . Bazen imei değiştirilmiş olabiliyor.
  199. E

Iphone Xs mi Xs max mi alayim.

Cok ucuz sanki kafayı mı yediniz affedersiniz de gidin yurtdışından getirtin bari . Yapmayın yazık günah...
  200. E

P20 mi Mate 20 lite mı ?

İkisi arasından p20 fakat arkadaşların dediği gibi düz p20 alana kadar s9 almanızı öneririm
  201. E

Video performansı

Videoda xs max . Ois , stereo video kaydı ve canlı renklerde rakiplerini geçiyor.
  202. E

4000tl ye xaomi mi 8 alınır mı?

Hepsiburada’da 2900 tl ye ihtalatcı ,3400 tl yede Xiaomi tr garantili fiyatı var. Fiyat farkını göz önünde bulundurursak mi8 fiyatını fazlasıyla hakkediyor açıkçası. Oyun performansı biraz daha iyidir s9 plus a göre
  203. E

Huawei

Mate 10 pro . Fiyat farkına değmez hemde mate serisi daha iyidir
  204. E

Mi 8 vs S9 vs İphone 7

Mi 8 öneririm. S9 plus deseydeniz o zaman iş değişirdi. S9 ile mi8 arasındaki fiyat farkına değmez mi8 alın paranızda cebinizde kalır.
  205. E

Mi 8 mi lg v30 plusmı neden

Mi 8 .Çünkü sunduğu özellikler f/p olarak cok iyi .
  206. E

İphone XR Mı XS mi?

Ben samsung un en premium cihazı olduğu için note 9 u örnek verdim.Note 9 ile s9 plus arasında kalsam s9 plusı tercih ederim büyük ihtimalle. Çünkü note 9 büyük geliyor belki alışılır ama cepte rahatsız edebilir.
  207. E

Hangi İşlemci Daha İyi ?

Snapdragon 625 ,çoklu çekirdekte kirin 659 u geçer. Tek çekirdekte hemen hemen aynı diyebiliriz
  208. E

Sizce hangisi neden

Pocofone f1 biraz daha iyidir. Fakat fazla fark olacağını sanmıyorum mi8 ile. Snapdragon 845 ile iki cihazında batarya performansı gayet iyi
  209. E

İphone XR Mı XS mi?

Yurtdışından alıcaksanız xs max tabikide. Ama tr den alıcaksanız ikiside o para etmez kesinlikle . Ben şahsen 5400 e note 9 varken gidip de ne xr nede xs max e o parayı vermem. Tr den xs max alan zengin değildir sadece aklı yoktur yada para harcamayı bilmiyordur ;)
  210. E

Xiaomi mi 8 mi yoksa Huawei mate 10 pro mu

Performans önemliyse mi8 ,batarya performansı önemliyse mate 10 pro
  211. E

Sizce İphone mu? Samsung mu?

Fiyat politikasını göz önüne alırsak samsung tercih etmek cok daha mantıklı geliyor. En azından verdiğin parayı hakediyor. Fakat bu apple için aynı şey değil malesef..
  212. E

Hangi telefon daha iyi?

Ben note 9 tercih ederim.
  213. E

Mate 20 Lite mı Yoksa P20 Lite mı Alınmalı?

İkisi arasından mate 20 lite . Fakat honor play almanızı öneririm
  214. E

2500 tl bandında telefon önerisi

Honor play . İçerisinde Kirin 970 işlemcisi barındıyor. Buda bariz diğer cihazlardan üstün kılıyor . Oyun performansıda daha iyi. Sadece video kullanıyorsanız üzebilir.
  215. E

Sizce hangisi...

Honor play kesinlikle
  216. E

Xiaomi Mi 8 Lite (128 GB) - Huawei Mate 20 Lite Karşılaştırması

İkisi arasından Mate 20 lite. Bütçeyi arttırabiliyorsanız honor play alın derim .
  217. E

Xiaomi Türkiye vs. İthalatçı Garantili

30 güne kadar alıyor diye biliyorum. Günü dolmadan değiştirin derim. Garantiye yolladığınızda içinizde şüphe kalmaz
  218. E

2.000 tl telofon önerisi

Mi 8 lite veya mate 10 lite öneririm
  219. E

1999 TL'ye LG G6 Alınır Mı ?

Alınmaz. Xiaomı Mi A2 modelini öneririm. Bütcenizi arttırıp honor playada bakabilirsiniz.
  220. E

2 sinide dene tarafını seç:)

İkisi arasından iphone 8+. İşlemci, video performansı , güncelleme ve stabilize bakımından p20 pro dan üstün kılıyor. Fakat 8 plus alana kadar s9 plus alınır .
  221. E

Telefon önerisi

Tekno marketten alıcaksanız tek seçenek mate 20 lite . İnternet üzerinden alabilirim derseniz seçenek artar.
  222. E

2000TL 3000 TL arası telefon önerebilirmisiniz

Xiaomi mi 8 veya honor play öneririm
  223. E

S9 plus mı yoksa başka bir cihaz mı?

S9 plus öneririm. Batarya eğer çok önemliyse mate 10 pro daha iyi . İki cihazdan hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız.
  224. E

Güzel Bir Telefon Önerisi

Honor play öneririm
  225. E

2000 tl bütçeli telefon önerisi

Xiaomi Mi A2 64gb öneririm
  226. E

Huawei mate 20 lite almak mantikli mi ?

Alınır . Fiyatı zaten indirimde. İlk çıktığında pahalıydı. Alternatif olarak honor playa da bakabilirsiniz
  227. E

iPhone XR vs 8 Plus

Xr tabiki . A12 bionic, kamera ,batarya 8 plusa fark atar. Ayrıca tasarımı daha güncel.
  228. E

3000-4300tl arası tavsiyeler

Mate 10 pro veya s9 plus öneririm
  229. E

Sizce hangisi

Lite model alana kadar A2 64 lüğü almanızı tavsiye ederim. Arada fazla fiyat farkı da yok.
  230. E

Samsung S9+ mı Note 8 mi ?

S9 plus donanım olarak daha güçlü. Kaleme ihtiyaç duymuyorsanız S9 plus her anlamda daha iyi. Ben s9 plus tercih ederim
  231. E

Mate20lite mi honor 10 mu?

İkisi arasından honor 10 kesinlikle
  232. E

3500-4250 TL Bütçeyle Ne Alınmalı?

S9 plus öneririm
  233. E

iphone 8+ alinirmi

Note 9 almanızı öneririm. İşlevsellik kamera ve batarya performansı bakımından 8 plus dan daha iyi . Note serisi farklılık katar ..
  234. E

3000₺ - 4000₺ Arası Telefon

S9 veya p20
  235. E

Lg v30+ fiyatları uçtu honor play alinirmi

Honor play al o fiyata kaçırılmaz bence. Düzenli kullanırsan niye götürmesin ki. 3 yıl rahat kullanırsın
  236. E

Xs max mı yoksa mate 20 pro mu

İkisi arasından mate 20 proyu öneririm. Xs maxla arasında fiyat farkı cok . Fakat s10 u beklemenizi öneririm . S10 görüp öyle karar vermek daha iyi olur .
  237. E

Huawei Mate 10 Pro mu? Huawei P20'mi?

Mate 10 pro
  238. E

3500 TL Telefon Önerisi

Mate 10 pro tabiki
  239. E

Black Friday 2000 TL Altı Telefon Önerisi

300 tl daha koy honor play al hepsiburada dan
  240. E

Note8/S9Plus/7Plus/Mate10pro

S9 plus yada mate 10 pro .
  241. E

Black Friday Icin Telefon Önerisi

Mate 20 pro xs max den nasıl pahalı oluyormuş. Xs max in Tr fiyatı belli değil. Hemde xr 7500 tl olucak deniliyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- S9 plus al hocam. Eğer dediğiniz gibi mate 20 proda ciddi bir indirim yaparlarsa hiç kaçırma mate 20 pro al.
  242. E

2000 TL Telefon Önerisi

Mi A2 veya gm 9pro öneriyorum
  243. E

Note 9 2019'da alınır mı?

Alınır. Düzenli kullanırsanız 4 sene götürür.
  244. E

Hepsiburada ile ilgili soru

Olma ihtimali çok yüksek. Çoğu kişi o günü bekliyor yoğunluktan hersey olabilir
  245. E

Sizce P20 Alınır Mı ?

Mate 10 pro veya s9 almak daha mantıklı olur
  246. E

6s alınırmı

O fiyata daha yenilikçi tasarıma ve performansa sahip cihazlar var. İlla ios kullanmak istiyorsanız iphone 7 den asağısı kurtarmaz.
  247. E

S7 Edge Hala Gideri Var mı ?

Alınmaz . Note Fe almaya çalışın.
  248. E

2700 tlye telefon

Honor play öneririm F/P
  249. E

Hangisi daha iyi?

S9 bütçeyi arttırabiliyorsanız plus modelini alın derim
  250. E

S9 plusmu one plus 6 mı? Mi mix 3 mü?

S9 plus
  251. E

Mate 20 Lite vs Mate 10 Pro

Mate 10 pro tabiki
  252. E

3000 TL Bütçe İle Hangi Telefon Alınmalı?

Bütçeyi arttırıp S8 plus alabilirsiniz yada V30 plus alabilirsiniz . Kullanan arkadaşlar memnun .Pocophone a sakın para vermeyin malzeme kalitesi çok düşük.
  253. E

S8'den İphone 8 veya 8 plus geçme

8 plusa geçilebilir. Performans olarak önde s8 den. s9 plus ada bakabilirsiniz
  254. E

1000 TL'ye Telefon Alacağım Ne almalıyım?

Mi A1
  255. E

P smart mi a2lite

P smart .Xiaomi alacaksanız da lite model almayın Mi A2 modelini öneririm. Fiyat farkına değer.
  256. E

S8+ vs p20 vs mi 8

Üçü arasından Mi8
  257. E

Note8 mi S9 Plus mı

S9 plus öneririm. Güncel ve performans olarak daha iyidir
  258. E

Öneriniz nedir?

S9 plus öneririm .Note 9 cok büyük gelir 5s den geçerseniz .
  259. E

Note 9 mu iPhone 8 plus mı?

İşlevsellik bakımından Note 9 öneririm
  260. E

iPhone Xs Max mi Mate 20 pro mu

Türkiye dolar kuruna ve fiyatına göre yorum yapmayın .Arkadaş hollanda dan alıcan diyor.Orda birim fiyatına bakarsan pahalı değil. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Mate 20 pro . S10 uda bekleyebilirsiniz
  261. E

Samsung s8 vs mate 20 lite

S8 öneririm. Bütçeyi arttırabilirisen mate 10 pro veya s9 da bakabilirsin.
  262. E

Hangisi en alınabilecek olanı??

Redmi note 5
  263. E

Huawei P20 Lite veya Mate10 Lite Hangisi?

Mate 10 lite . Gm9 pro da alınabilir.F/P
  264. E

Hangisi sizce

Düz p20 yerine; Mate 10 pro S8 plus öneririm
  265. E

Pil performansına önem veriyorum Sizce Note 9 almalı mıyım?

Mate 20 pro öneririm
  266. E

S7 Kullanıcısına Telefon Tavsiyeleri: Nedenler ve alternatifler içeride

S9 plus alabilirsiniz. Memnun kalırsınız
  267. E

P20 VS MI8?

Xiaomi mi8 veya mate 10 pro alabilirsiniz.
  268. E

Asus Zenfone 5 mi ? Huawei Mate 20 Lite mı?

Mate 20 lite alternatif olarak gm9 pro öneririm
  269. E

İphone 7 plus mı S9 plus mı ?

S9 plus
  270. E

huawei mate 10 pro vs Xiaomi mi 8

Mate 10 pro .
  271. E

Maksimum 4000 tl telefon onerisi

Mate 10 pro S9 S8 plus Öneririm. (Batarya önemliyse mate 10 pro kesinlikle)
  272. E

İPhone 7 mi ? Mate 20 lite mi ? P20 lite mi ?

İos kullanmak istiyorum diyorsan iphone7 diğer yönden mate 10 pro / s8+ öneririm
  273. E

3500 TL bütçe ile alınabilecek kamerasi iyi olan telefon onerirmisiniz

Huawei p20 bütçeyi arttırıp mate 10 pro alabilirsen cok daha iyi olur performans batarya tasarım acısından .
  274. E

Samsun Galaxy J8 vs GM9 Pro

Gm9 pro
  275. E

İPhone 7 Plus'tan P20 Pro'ya

Geçilir her konuda memnun kalırsın
  276. E

Huawei P20 Pro mu? Mate 10 Pro mu?

Mate 10 pro . İkisinde de kirin 970 kullanıyor . Batarya performansları aynı . Kamera konusunda p20 pro biraz daha iyi . Kamera için fiyat farkına değmez. Tasarım ve Performans için MATE serisi öneririm
  277. E

P20 Fiyatı Hakkında

P20 yerine mate 10 pro tavsıye ederim p20 ile aradındaki fiyat farkına değer. 6 gb ram 4000 mah amoled ekran kamera gibi artıları mevcut
  278. E

Xiaomi Mi A1 mi Gm 9 Pro mu ?

Gm 9 pro tabiki. Gm 9 pronun muadili a2 dir.
  279. E

LG V30 mu Huawei Mate 10 Pro mu

Mate 10 pro tabiki
  280. E

Maksimum 2000 TL'ye Kadar Telefon Önerisi

Seçecekler arasından mate 10 lite. gm 9 pro yada bakabilirsiniz 2200 tl ye
  281. E

Venus Z20 nasıl bir cihaz

Xiami mi A2 alabilirsiniz. İthalatcı garanti sıkıntı ederseniz mate 10 lite yada gm 9 pro öneririm
  282. E

1000-1200 TL Sosyal Medya İçin Telefon önerisi

Xiaomi redmi 5 plus
  283. E

Turkcell'den Telefon Alacağım...

Şecenekler arasında mate 10 pro . Fakat bütçeyi zorlamak istemiyorsan p20 de alabilirsin.
  284. E

Bu vakitte Galaxy S9 Alınır mı?

S9 bataryası düşündürür. S9 plus almak daha mantıklı
  285. E

Maks. 3700

Batarya önemli ise mate 10 pro değilse bütçeyi biraz arttırıp s9 almanızı öneririm
  286. E

3400 tl param var telefon seçemiyorum.

Bütçeyi arttırıp Xiaomi mi 8 veya s8 plus alabilirsin
  287. E

3000 Tl alinabilecek Xiaomi/Huawei/Note

Note 8
  288. E

6600 Tl lik Telefon Önerisi

Note 9 beklerse mate 20 pro
  289. E

Pubg Mobile için 1000-1500 TL arası cihaz ??

Redmi 5 plus oneririm. Bütçeyi arttırıp mi A2 de alabilirsiniz. Performans olarak daha iyi mi A2
  290. E

J7 Prime mı? GM9 Pro mu?

Gm 9 pro kesinlikle
  291. E

Orta seviye telefon önerisi?

Normalde mate 10 lite öneriyordum . Fakat gm 9 pronun fiyatı düşünce onu önermeye başladım . Mate 10 lite dan daha iyi bir cihaz. Gm hep kronik sorunları olan bir telefondu herhalde gm9 pro da böyle birşeyle karşılasan olmadı . Gm 9 pro kullanan arkadaslar varmı aramızdan .
  292. E

2000-3000 Tl arası en iyi telefonlar hangileri?

Xiaomi Mi A2 Gm 9 pro Honor play
  293. E

Galaxy Note 9 mu? Yoksa S9+ ve Icon X mi?

Note kullandığınız için note 9 tercih edebilirsiniz. S9 plus a göre batarya avantajı var . Ayrıca işlevsellik bakımından Note 9 bir adım önde. Beklerim diyorsanız s10 uda bekleyebilirsiniz
  294. E

Galaxy s9 düşünüyorum

Bütçeyi arttırıp s9 plus öneririm. S9 batarya anlamında sizi üzebilir . Kamera olarak da s9 plus daha iyi .
  295. E

Huawei mate20 lite vs mate10 lite

Huawei düşünüyorsanız mate 10 lite öneririm .
  296. E

Huawei P Smart mı Xiaomi Mi A2 mi

Mi a2 yada gm 9 pro oneririm
  297. E

Huawei mate20 lite vs mate10 lite

Demo ürün donma takılma yapar . Tamir görmüş de olabilir. Hiç bulaşmayın teşhir ürününe