Arama sonuçlarınız

1. Metin Subaş

f/p olarak hangisi

Öğrenciyim Autocad vb kullanım için alacağım fiyat ön planda olmak üzere hangisi https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gaming-3-82ey003mtx-ryzen-5-4600h-8-512-gtx1650-4-15-6-gaming-laptop-siyah-1211039.html...
  2. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Sağlıklı bir şekilde freedos bilgisayara nasıl windows 10 / 10 pro kurabilirim Aynı zamanda lisans alımı nasıl oluyor nerden alabilirm Laptop alma aşamasındayım freedoslar çok daha uygun o yüzden çazip geliyor fakat win 10 / 10 pro kurma maliyeti nedir sağlıklı çalışması için
  3. Metin Subaş

hangisi

AutocAd (Öğrenci)için laptop arayışındayım bunun dışında işime yarayacak diğer mimari programları da kullanabilirim (ihtimal) Bütçe 9.000 tl mümkünse daha aşağısı olmalı Bir arkadaşım Asus X505BP-BR046T AMD A9 9420 4GB 1TB R5 M420 Windows 10 Fiyatı ile autocad sketchup blender kullanıyor. Bu...
  4. Metin Subaş

Hangi Laptopu Tavsiye Edersiniz?

Mimari restorasyon ikinci sınıf öğrencisiyim yani son sınıf, dgs ile mimarlığa geçiş yapmayı düşünüyorum fakat şuan yani 1-2 sene idare edebileceğim AutocAd'i rahat kullanabileceğim bir laptop arıyorum bütçe 10k SADECE OKUL - ÇİZİM(AutocAd VB.) İÇİN KULLANACAĞIM OYUN DÜŞÜNMÜYORUM düşüncemdeki...
  5. Metin Subaş

Hangi i7 işlemcili laptop

Kullanım amacı AutocAd 3dmax photoshop gibi programlar mimarlık öğrencisiyim en uyguna en performanslı cihazı arıyorum ve son olarak u ve h işlemcilerden hangisi bu programlarda sorun çıkarmaz...
  6. Metin Subaş

Kararsızlık başa bela

Laptop alacağım ama aşırı kararsızım mesela; 13-14k bütçem var fakat baktığım laptopların çoğu freedos win10pro-home 1900-1300lira. win 10 yüklü olduğunda da 15-16k ya çıkıyor laptoplar bunun bir çözümü nedir? laptop kullanım alanı mimarlık öğrencisiyim ve cad programlarını kullanmak olacak oyun...
  7. Metin Subaş

mimarlık eğitimi için laptop

bütçe 13-14 k bu kadar para vermişken rtx2060 olmalı diye düşünüyorum. aklımda lenovo legion 5 15 Intel Core i7 10750H 16GB 1TB + 512GB SSD RTX2060 HP OMEN 15 i7-10750H 16GB RAM 1TB SSD 6GB RTX2060 var öncelik fiyat-performan sonra hafiflik ve pil ve tasarım sadeliği
  8. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

Öncelikle mimarlık öğrencisiyim; AutocAd, 3dmax, photoshop programları ve ileride benzeri daha fazla programı kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçe olarak 20.000'e kadar çıkabiliyorum fakat çok da fazla vermek istemiyorum nihayetinde en fazla 7-8 sene kullanırım diye düşünüyorum. BAKTIĞIM...
  9. Metin Subaş

laptop lazımm

Üniversite öğrencisiyim autocad 3dmax photoshop tarzı programları rahat kasma donma olmadan kullanabileceğim aynı zamanda cs-go vb orta seviye oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. Almış iken ne kadar uzun kullanabilirsem kullanacağım bir cihaz olsun istiyorum yani güncl olması da önemli...
  10. Metin Subaş

Ne kadar eder

Selam arkadaşlar ben elimde iPhone 7 128 gb jetblack var pil sağlığı %90 2021 şubata kadar garantisi devam ediyor satmayı düşünüyorum ama ne kadar eder Satıp oneplus 7T almayı düşünüyorum
  11. Metin Subaş

üniversite için notebook

mimari restorasyon bölümünü kazandım autocad tarzı programları sıkıntısız açabilecek bir notebook arıyorum arada oyunda oynayabileceğim (csgo vb) büçte 6500 tl ennn fazlaa önerilerinizi bekliyorum
  12. Metin Subaş

Anne telefonu

1 - 1,5 ay içinde 1000tl civarı anneme telefon alacağım aklımda j4+ var ama 16 gb olması kafamda soru işareti bırakıyor başka ne önerirsiniz 1000tl civarında xioami düşünmüyorum samsung huawei honor vb.
  13. Metin Subaş

Hangi Telefon

Bütçem 4800 iPhone 7plus veya iPhone 8 almak istiyorum 8'in pil kapasitesi 7+'a göre düşük ama o açığı powerbank ile kaptmayı düşünüyorum
  14. Metin Subaş

iPhone'ların Fiyatları Düşecek Mi?

iPhone fiyatlarında düşüş olacakmış sizce ne kadar düşer yeni fiyatlar ne olur özellikle 8 ve 8+
  15. Metin Subaş

3600 tl ye hangisi ??

İyi forumlar herkese. Şuan GM 4G kullanıyorum 2-3 ay içinde yeni telefon almayı düşünüyorum. Aklımda iPhone 8&8plus var ama malum fiyatlar aşırı fazla o yüzden ikinci el almayı düşünüyorum 3500 civarında iP8 15-20 ay garantili iP8p +10 ay garantili temiz cihazlar var. Ve iOS deneyimi yaşamak...
  16. Metin Subaş

One plus 6t ile 6 arasında ki fark nedir?

One plus 6t ile 6 arasında ki fark nedir? Fiyat farkına değer mi merak ettim
  17. Metin Subaş

Yurt dışından telefon getirmek

Yurt dışından telefon getirmek ile ilgili sorularım var bilgisi olanlar varsa yanıtlarsanız sevinirim Buradaki fiyat ile y. dışından getirince ki fiyat farkına değer mi One plus 6t , iPhone xr , Huawei mate 20 pro vb amiraller için fiyat ne olur tahmini ??
  18. Metin Subaş

Telefon fiyatları

Herkese iyi akşamlar mart nisan ayı gibi telefon almayı düşünüyorum o zamana kadar fiyatlarda gerileme olur mu ne kadar olur Telefondan beklentilerim; İyi kamera İyi batarya Ve güncel model ve iyi tasarım Bütçe 3.5 k civarı
  19. Metin Subaş

Samsung A7 2018

A7 2018 alınır mı ne dersiniz? Telefondan beklentilerim ; İyi bir kamera (gece çekimi vb) İyi batarya ( günü çıkarsın ) Pubg vb. Oynuyorum Ve güncel olması güncelleme vs
  20. Metin Subaş

HTC U 12 PLUS

Htc u 12+ alınır mı özellikleri baya iyi gibi peki fiyatı ne kadar olur Güncel rakipleri hangi modeller ?
  21. Metin Subaş

Taksitle 4000 TL'ye Güzel Bir Telefon Önerisi Arıyorum

1 ay içinde telefon alacağım büyük ihtimalle taksitle alacağım fiyat taş çatlasa 4000 Bu arada lg sony sevmiyorum ?
  22. Metin Subaş

Naylon staj yapabileceğim bir yer bilen var mı

Sakarya'da Tansu Çiller M.T.A.L.'de okuyorum bu sene son senem naylon staj yapabileceğim bir yer bilen var mı Sakarya merkezde