Arama sonuçlarınız

1. Metin Subaş

f/p olarak hangisi

Geçen hafta 8200 idi ? 4600h bütçeme daha uygun onu almak ön planda işimi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum sizce? 1602786737 Bütçe mi aşıyor?
  2. Metin Subaş

f/p olarak hangisi

O bütçeye çıkamam malesef acer hakkında fikrinizi almak isterim ?
  3. Metin Subaş

f/p olarak hangisi

10.xxx en fazla üç beş aşağı yukarı 1602777515 En iyisinin bende farkındayım ama bütçe ön planda işimi görsün yeterli. Ufak tefek oyunlar dışında da oyun düşünmüyorum
  4. Metin Subaş

f/p olarak hangisi

Öğrenciyim Autocad vb kullanım için alacağım fiyat ön planda olmak üzere hangisi https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gaming-3-82ey003mtx-ryzen-5-4600h-8-512-gtx1650-4-15-6-gaming-laptop-siyah-1211039.html...
  5. Metin Subaş

Laptop önerisi 12500 TL

Sonuçta arttırılabilir birşey Gülünç bir şey yok ortada
  6. Metin Subaş

Laptop önerisi 12500 TL

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gaming-3-82ey003mtx-ryzen-5-4600h-8-512-gtx1650-4-15-6-gaming-laptop-siyah-1211039.html 3k küsürde cebinize kalabilir 1 hafta içinde bende bu cihazı alacağım
  7. Metin Subaş

Mimarlık için bu laptop alınır mı

En uyguna en iyisi diyebiliriz Ekstra 8 gb ram + win 10 pro key ile 3-4 sene götürür Acer Aspire 7 A715-75G İntel Core i7 9750H 8GB 512GB GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q87EY.005 Acer Aspire 7 A715-75G İntel Core i7 9750H 8GB 512GB GTX1650 Fiyatı
  8. Metin Subaş

7500-8500TL arası dizüstü önerilerinizi bekliyorum

Acer aspire 7 i7 9750h 1650 ekran kartı 8 gb 512 ssd 8500 ₺ Hepsiburada
  9. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Çok teşekkürler
  10. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Uğraşmamakta bayaa haklılar o zaman Bilgi için teşekkürler
  11. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Yok daha yapmadım önümüzdeki hafta laptop alacağım o zaman yapacağım
  12. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Onlarında çokta bir önemi yok zaten Aklıma takıldı Microsoft bunun farkında değil mi böyle bir şeye nasıl izin veriyor
  13. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

[/MEDIA] Teşekkürler işlemi sırasıyla yaptığımız da herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi Yani win 10 yüklü almış sıfır laptop gibi olur doğru muyum
  14. Metin Subaş

Nasıl kurabilirim

Sağlıklı bir şekilde freedos bilgisayara nasıl windows 10 / 10 pro kurabilirim Aynı zamanda lisans alımı nasıl oluyor nerden alabilirm Laptop alma aşamasındayım freedoslar çok daha uygun o yüzden çazip geliyor fakat win 10 / 10 pro kurma maliyeti nedir sağlıklı çalışması için
  15. Metin Subaş

hangisi

AutocAd (Öğrenci)için laptop arayışındayım bunun dışında işime yarayacak diğer mimari programları da kullanabilirim (ihtimal) Bütçe 9.000 tl mümkünse daha aşağısı olmalı Bir arkadaşım Asus X505BP-BR046T AMD A9 9420 4GB 1TB R5 M420 Windows 10 Fiyatı ile autocad sketchup blender kullanıyor. Bu...
  16. Metin Subaş

Mimarlık için laptop önerisi

bende aynı arayış içindeyim max 9.000 bütçem var bende tavsiye bekliyorum Sizin bütçeniz nedir ?
  17. Metin Subaş

Hangi Laptopu Tavsiye Edersiniz?

bu ile i7 li versiyonu arasındaki farkı nedir hangisi tercih edilir
  18. Metin Subaş

neye göre çöp ? bütçe 10k
  19. Metin Subaş

Mimari restorasyon ikinci sınıf öğrencisiyim yani son sınıf, dgs ile mimarlığa geçiş yapmayı düşünüyorum fakat şuan yani 1-2 sene idare edebileceğim AutocAd'i rahat kullanabileceğim bir laptop arıyorum bütçe 10k SADECE OKUL - ÇİZİM(AutocAd VB.) İÇİN KULLANACAĞIM OYUN DÜŞÜNMÜYORUM düşüncemdeki...
  20. Metin Subaş

Kararsızlık başa bela

hangi 7-8 bin liralık laptoplar ?
  21. Metin Subaş

Hangi i7 işlemcili laptop

demek istediğinizi hem anladım hemde anlamadım ? ekran kartı ile işim yokken düşük ekran kartı alırsan param nasıl boşa gitmiş olacak 10k ya hp omen i5h rtx2060 win 10 işimi 4 - 5 yıl fazlasıyla götürür mü ya da 13k ya lenovo legion 5 i7h rtx2060 freedos mu (win 10 kurulumunu bilmiyorum )?
  22. Metin Subaş

keşke dedirtmez değil mi 10k küsür para vericez birde win 101 kurma derdi de yok bu cihazda 1599999971 o konuda bilgim yok ondan soruyorum
  23. Metin Subaş

bütçe 13k aşağı yukarı ama daha uyguna bulma arayışındayım 1599998042 bunlar da baktığım cihazlar fakat win 10 kurulumu nasıl olacak ?
  24. Metin Subaş

Kullanım amacı AutocAd 3dmax photoshop gibi programlar mimarlık öğrencisiyim en uyguna en performanslı cihazı arıyorum ve son olarak u ve h işlemcilerden hangisi bu programlarda sorun çıkarmaz...
  25. Metin Subaş

Kararsızlık başa bela

Tamamdır başgan sıkıntı yok :)
  26. Metin Subaş

Kararsızlık başa bela

cihaz çok güzel fakat bütçem var diye o kadar da vermek içime sinmiyor aynı zamanda monstera pek sıcak bakamıyorum pek de bir sebebi yok + olarak lenovo thinkpad e15 rx640e.kartlı modelleri nasıldır bütçe olarak daha uygun ama özellik bakımında i7 10750h rtx 2060 lı legion5 ile performansı...
  27. Metin Subaş

Kararsızlık başa bela

Laptop alacağım ama aşırı kararsızım mesela; 13-14k bütçem var fakat baktığım laptopların çoğu freedos win10pro-home 1900-1300lira. win 10 yüklü olduğunda da 15-16k ya çıkıyor laptoplar bunun bir çözümü nedir? laptop kullanım alanı mimarlık öğrencisiyim ve cad programlarını kullanmak olacak oyun...
  28. Metin Subaş

mimarlık eğitimi için laptop

i7 10.nesil h işlemci ile arasındaki fark ne olacak ve de ekran kartı farkı ?
  29. Metin Subaş

mimarlık eğitimi için laptop

bütçe 13-14 k bu kadar para vermişken rtx2060 olmalı diye düşünüyorum. aklımda lenovo legion 5 15 Intel Core i7 10750H 16GB 1TB + 512GB SSD RTX2060 HP OMEN 15 i7-10750H 16GB RAM 1TB SSD 6GB RTX2060 var öncelik fiyat-performan sonra hafiflik ve pil ve tasarım sadeliği
  30. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

hp hangi model omen mi ? benim tercih sıralamam msi hp-asus-lenovo apple -monster diğerlerine ısınamadım model çok olunca kararsız kalıyor insan 1598021013 alet nalet :)
  31. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

oyun meraklısı değilim doğru ama tasarım seviyorum :)
  32. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

msi ve hp tasarım olarak daha gözüme hitap ediyor bunların dışında da lenovo ve asus da :) zaten pek bi fazla seçenek yok zaten :)) 1598009240 daha az paraya daha fazla performans varken de mi ? 1598009340 elbette teknoloji ilerliyor fakat parada kolay kazanılmıyor trde:) en azından mezun...
  33. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

8-10 sene değil de performans da eksikliğini görmek istemem ne kadar iyi o kadar uzun süreli performans diyelim :)
  34. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

cs-go gibi oyunlar olabilir. Çok aşırı oyun oynamayı düşünmüyorum
  35. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

öneri için sağol cihaz çok iyi ama dediğim gibi daha uyguna f/p arıyorum
  36. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

yazmıştım 20.000 diye ama daha f/p tercihim
  37. Metin Subaş

Laptop Seçemiyorum !!!

Öncelikle mimarlık öğrencisiyim; AutocAd, 3dmax, photoshop programları ve ileride benzeri daha fazla programı kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Bütçe olarak 20.000'e kadar çıkabiliyorum fakat çok da fazla vermek istemiyorum nihayetinde en fazla 7-8 sene kullanırım diye düşünüyorum. BAKTIĞIM...
  38. Metin Subaş

laptop lazımm

aslına bakarsak hemen almayacağım yazın ortası, sonu gibi belki şansımıza fiyatlar düşer L340'ın 6k civarında olduğu zamanlar güzeldi şayet :)
  39. Metin Subaş

laptop lazımm

biraz geç oldu ama :) amd ryzen 7 olabilir onun dışında intel diyebilirim ya da direk intel amd ile ilgili fazla bilgim yok :)
  40. Metin Subaş

laptop lazımm

Üniversite öğrencisiyim autocad 3dmax photoshop tarzı programları rahat kasma donma olmadan kullanabileceğim aynı zamanda cs-go vb orta seviye oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. Almış iken ne kadar uzun kullanabilirsem kullanacağım bir cihaz olsun istiyorum yani güncl olması da önemli...
  41. Metin Subaş

Ne kadar eder

Selam arkadaşlar ben elimde iPhone 7 128 gb jetblack var pil sağlığı %90 2021 şubata kadar garantisi devam ediyor satmayı düşünüyorum ama ne kadar eder Satıp oneplus 7T almayı düşünüyorum
  42. Metin Subaş

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Selam arkadaşlar ben elimde iPhone 7 128 gb jetblack var pil sağlığı %90 2021 şubata kadar garantisi devam ediyor satmayı düşünüyorum ama ne kadar eder
  43. Metin Subaş

üniversite için notebook

Makinalar fena ama daha uygun olsa iyi olur 5-6k arası lenovo asus msi vb markalarda
  44. Metin Subaş

üniversite için notebook

mimari restorasyon bölümünü kazandım autocad tarzı programları sıkıntısız açabilecek bir notebook arıyorum arada oyunda oynayabileceğim (csgo vb) büçte 6500 tl ennn fazlaa önerilerinizi bekliyorum
  45. Metin Subaş

Anne telefonu

1 - 1,5 ay içinde 1000tl civarı anneme telefon alacağım aklımda j4+ var ama 16 gb olması kafamda soru işareti bırakıyor başka ne önerirsiniz 1000tl civarında xioami düşünmüyorum samsung huawei honor vb.
  46. Metin Subaş

Hangi Telefon

ios kullanmak istiyorum sade ve hoş arayüzü ve tasarımı hoşuma gidiyor
  47. Metin Subaş

Hangi Telefon

Bütçem 4800 iPhone 7plus veya iPhone 8 almak istiyorum 8'in pil kapasitesi 7+'a göre düşük ama o açığı powerbank ile kaptmayı düşünüyorum
  48. Metin Subaş

İphone lara gelecek indirimi beklemeye değer mi ?

Düşse düşse Hepsiburada'daki fiyatlara düşer o yüzden hbdeki fiyatlarda düşer bence
  49. Metin Subaş

Maks 2800 Tl Telefon

Gm 9 pro al 2000tlye bak işine
  50. Metin Subaş

iPhone'ların Fiyatları Düşecek Mi?

iPhone fiyatlarında düşüş olacakmış sizce ne kadar düşer yeni fiyatlar ne olur özellikle 8 ve 8+
  51. Metin Subaş

Kamera Performansı Güzel Bir Cihaz

Oneplus 6t al gitsin 3500e
  52. Metin Subaş

Telefon önerisi

O fiyata 6t var 128 gblik
  53. Metin Subaş

3600 tl ye hangisi ??

Önerdiğiniz telefonları bu forumlarda çok gördüm ama hiç güvenceli gelmiyor
  54. Metin Subaş

3600 tl ye hangisi ??

İyi forumlar herkese. Şuan GM 4G kullanıyorum 2-3 ay içinde yeni telefon almayı düşünüyorum. Aklımda iPhone 8&8plus var ama malum fiyatlar aşırı fazla o yüzden ikinci el almayı düşünüyorum 3500 civarında iP8 15-20 ay garantili iP8p +10 ay garantili temiz cihazlar var. Ve iOS deneyimi yaşamak...
  55. Metin Subaş

3000₺ bütçe ile alınacak en mantıklı telefon

O civarda op 6t de var
  56. Metin Subaş

Telefon seçimi

Bu fiyata en iyi one plus 6t
  57. Metin Subaş

One plus 6t ile 6 arasında ki fark nedir?

Peki bu fiyatlarda (6 için 3000 3500 6t için 3500 4000) daha iyisi var mı başka tercih edilebilecek vs
  58. Metin Subaş

Telefon tavsiyesi huawei vs samsung

Biraz fazla ama peşin alamayınca el mahkum
  59. Metin Subaş

One plus 6t ile 6 arasında ki fark nedir?

One plus 6t ile 6 arasında ki fark nedir? Fiyat farkına değer mi merak ettim
  60. Metin Subaş

Telefon tavsiyesi huawei vs samsung

A7 2018 gayet uygun nette 2200 fiyati operatörlerde ne kadar
  61. Metin Subaş

3500-4250 TL Bütçeyle Ne Alınmalı?

S9+
  62. Metin Subaş

Yurt dışından telefon getirmek

Arada 1000 tlye yakın da olsa fark varsa alınabilir bence
  63. Metin Subaş

Yurt dışından telefon getirmek

Yurt dışından telefon getirmek ile ilgili sorularım var bilgisi olanlar varsa yanıtlarsanız sevinirim Buradaki fiyat ile y. dışından getirince ki fiyat farkına değer mi One plus 6t , iPhone xr , Huawei mate 20 pro vb amiraller için fiyat ne olur tahmini ??
  64. Metin Subaş

Telefon fiyatları

S9/s9+ ve note serisi olabilir
  65. Metin Subaş

Telefon fiyatları

Düşmanlık değil de ön yargı benimki başıma böyle bir sorun gelirse bir daha telefon alma imkanım olmaz o yüzden
  66. Metin Subaş

Telefon fiyatları

Lg g7 thinq iyi cihaz fakat korkutuyor yinede LG
  67. Metin Subaş

Telefon fiyatları

Herkese iyi akşamlar mart nisan ayı gibi telefon almayı düşünüyorum o zamana kadar fiyatlarda gerileme olur mu ne kadar olur Telefondan beklentilerim; İyi kamera İyi batarya Ve güncel model ve iyi tasarım Bütçe 3.5 k civarı
  68. Metin Subaş

Samsung A7 2018

A7 2018 alınır mı ne dersiniz? Telefondan beklentilerim ; İyi bir kamera (gece çekimi vb) İyi batarya ( günü çıkarsın ) Pubg vb. Oynuyorum Ve güncel olması güncelleme vs
  69. Metin Subaş

Maks. 3700

200-300 tl farkla s9 almak ister misiniz ??
  70. Metin Subaş

HTC U 12 PLUS

İos alacak olsam ip 8plus ya da xr alırım (xr 5k civarı olursa )
  71. Metin Subaş

HTC U 12 PLUS

onlar da güzel seçenek ama htc nin arka kapak (şeffaf) tasarımı vs. daha hoş o parayı bulsam alırım ama eksik şeyler var
  72. Metin Subaş

HTC U 12 PLUS

Htc u 12+ alınır mı özellikleri baya iyi gibi peki fiyatı ne kadar olur Güncel rakipleri hangi modeller ?
  73. Metin Subaş

Telefon önerisi

Samsung A6+ alabilirsin p20 lite olabilir eğer bütçeyi arttırabilirsen mate 20 lite p20 olabilir
  74. Metin Subaş

Taksitle 4000 TL'ye Güzel Bir Telefon Önerisi Arıyorum

LG tasarımını sevmiyorum Mate 10 pro beni aşar fiyat olarak
  75. Metin Subaş

Elimdeki tel idare eder mi bilemem en fazla yılbaşına kadar sabrederim yetti artık bu telefondan kurtulmak istiyorum
  76. Metin Subaş

6 ile sınırlandırıldığını biliyorum ama başka imkanım yok maalesef ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hem malum sıkıntılar hem de beğenmedim ayrıca Samsung ve Huawei nin ara yüzü vs. daha çok hoşuma gidiyor eee malum alınca bozulana kadar kullanacağım nerden baksan 3-4 sene kullanacağım şuan...
  77. Metin Subaş

Aynen o tür yerlerden ve ya vatan da falan da banka destekli kredi veriliyor o tür bir şeyler ---- Mesajlar birleştirildi ---- S9un pil kapasitesi az değil mi 3000 mAh ne bileyim orta seviye telefonlarda bile 3400 civarı en az
  78. Metin Subaş

1 ay içinde telefon alacağım büyük ihtimalle taksitle alacağım fiyat taş çatlasa 4000 Bu arada lg sony sevmiyorum ?
  79. Metin Subaş

iphone 7 de 3.5mm giriş olmaması ne gibi sıkıntılar çıkarıyor
  80. Metin Subaş

Naylon staj yapabileceğim bir yer bilen var mı

Sakarya'da Tansu Çiller M.T.A.L.'de okuyorum bu sene son senem naylon staj yapabileceğim bir yer bilen var mı Sakarya merkezde
  81. Metin Subaş

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

benim iphone 7 isteme sebebim fanboyluk değil androidden sıkıldım ve ios deneyimi yaşamak istiyorum hem uzun yıllar güncelleme geliyor olacak
  82. Metin Subaş

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

iki hafta önce fiyatlar zamlanmamıştı
  83. Metin Subaş

3500 tl ye iphone 7 alınır mı
  84. Metin Subaş

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

sene 2018 olmuş gidiyor iphone 6s alınır mı hala :rolleyes: bende telefon alacağıım ama kararsızım ne önerirsiniz
  85. Metin Subaş

yeni telefon alacağım iphone 7 ve ya 8 sizce şuan alınır mı 1-2 ay içinde alacağım indirim olurmu
  86. Metin Subaş

gm 4g kullanıyorum fiyatına göre işimi gayet iyi görüyor ama telefon alacak olsam iphone 7 ve üstü olabilirdi eski fiyatlarla şuan androidle yola devam
  87. Metin Subaş

bende öyle düşünüyorum bakalım 1 ay içinde alcam bi kampanya falan olsa indirim belkeyeceğim 1 ay hayaller iphone 7 hayatlar general mobile 4g :)
  88. Metin Subaş

orası öyle ama aradaki fiyat farkı ne olacak
  89. Metin Subaş

şuan kafamda s8 var ama bir telefona da o kadar vermek biraz saçma gibi p20 lite güzel bir cihaza benziyor
  90. Metin Subaş

taksitle oluyorsa sıkıntı yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- aslında iphone 7 istiyordum zam geldi zam gelmeseydi iphone 8 bile alabilirdim
  91. Metin Subaş

s9 4900 tl samsung'da ayrıca peşin değil taksitle alacağım
  92. Metin Subaş

telefon alacağım öneriniz neler fiyat 3500 civarı