Arama sonuçlarınız

1. hanifican35

Türknet modemleri

Arkadaşlar ben süperonline kullanıyorum ve 6mbps hıza 80 lira alıyorlar. nihayet 10 gün sonra taahüt bitecek ve türknete geçmek istiyorum çoğu kişi olumlu yorum yapıyor. sizce türknet iyi mi ve modem olayı nasıl olacak biz mi alacağız ne kadar ve kurulum nasıl olacak 1597256695 Süperonline...
  2. hanifican35

witcher 3 dodge

Biraz geç de olsa witcher 3'e başladım tabi yaz başka türlü geçmiyor :) Fakat oyunun dövüş sistemine bir türlü alışamadım neredeyse hiçbir saldırıyı dodgeleyemiyorum zamanında basıyorum geralt geriye atlasa da hasar alıyor ? dodge yönü önemlimi veya başka biri yok mu şu hasarı yememenin :(
  3. hanifican35

Gta 5 Online

Oyunu Epicden aldım onlinede kafama takılan bir soru var: haritadaki sembollere (Lester, Gerald gibi) gidip katıldığmız görevler ile esc>online>jobs>mission kısmından girdiğimiz görevlerin farkı varmı hangini yapmamız gerekiyor? eğer aynıysa 2. yöntem çok basit kimsenin haritadan gitçeğini...
  4. hanifican35

Bluetooth hoparlörü Aux ile bağlamak

Arkadaşlar bende jbl go 2 hoparlör var telefonda bluetoothla kullanıyorum ama bilgisayarımın hoparlörü bozuk olduğu için jbl go 2 yi bilgisayara bağlamak istiyorum. bilgisayarımda bluetooth yok jbl go 2 nin yanında jak girişi var. Tanıdığım biri bulmuş ondan aux kablosu aldım çalışıp...
  5. hanifican35

Topladığım kasa

Arkadaşlar ben bir kasa toplamıştım geçen sene şubatta yakınımda pek tanıyan olmadığı için olbim den onların tavsiyelerine göre topladım monitörsüz 3900 tl tuttu sistemimi yazıyorum:(sizce nasıl tanıdıklarımdanda anlayan pek biri yok kimsenin yorumunu alamadım çok) İşlemci:i5 7400 (stokfanlı)...
  6. hanifican35

CS:GO Garip map değişimi

Arkadaşlar o yunda birkaç bind tuşunu değiştirmek ve açmak için oyuna girdim csgo haritası botlar yok bomboştu oyun kendim alıştırma olarak kurdum oyun çok hızlı bitoyu diye round zamanını uzatmaya falan çalıştım mp_roundtime 900 gibi şeyler yazdım 2. rounddu round bitince beni cs 1.6 haritasına...
  7. hanifican35

Steam indirme hızı

Arkadaşlar ben 5 gün önce Rainbow Six Siege indirdim yaklaşık 700-800/kbs hızla 1,5 günde indi. Dün Rust indirmeye başladım açık bırakıp dışarıya gittim 4 saat aradan sonra sadece 650mb indirmiş indirme hızıda max 50kbs idi. Bugün denedim indirme hızım yine aynı sadece 1 kez 300 e çıktı ondada...
  8. hanifican35

Ark ve Rust serverları

Arkadaşlar ben ark aldım dün ama şu resmi ve resmi olmayan serverler arasındaki farkı anlayamadım resmi serverler daha zor diyorlar. Resmi olmayan serverlarada giremedim mod falan yüklüyodu server bulmuyor ve donuyodu server bulma sekmesinde (sanırım indirim yeni olunca herkes oyunu alıp girince...
  9. hanifican35

Max 220 tl klavye önerisi

Merhabalar benim g103 klavyem var eskidi ve değiştirmek istiyorum.Bütçe olarak 220 tl bütçe ile alınabilecek klavye yazarmısını? gamepower warlock alacaktım ama tuşlara kendi kendine bastığını söylüyorlar kararsız kaldım. :confused:
  10. hanifican35

Silinenmeyen Womic

Eski kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için Womic adlı telefonun mikrofonunu bilgisayara bağlayan bir uygulama kullanıyordum artık gerek kalmadı yeni kulaklık aldım ve halihazırda mikrofonu var. bu uygulamayı telefon ve bilgisayardan sildim ama hala womic bilgisayarda aygıt olarak kayıt aygıtı...
  11. hanifican35

Playstation 4 ve slim farkı

Bu hem xbox hem de playstation için geçerli biraz araştırdım ama pek bi sonuç bulamadım playstation 4 ile slim arasında fark var ama kutuda ikisindede playstation 4 yazıyor hiçbir değişim yok kutu modellerinde. xboxtada azcık bir değişim var. bu konsolları slim veya s leri ile nasıl ayırt edebiliriz
  12. hanifican35

7.1 kulaklık sürücüsü

Elimde rampage sn rw1 kulaklık bulunuyor sürücüsünü kurdum fakat bir türlü anlayamadım bunun işaretleyince mi 7.1 oluyor yoksa bu sadece sürücülerini yönünü değiştirmek için mi anlamı sanal 7.1 değiştirici gibi bir şeye denk geldiği için ???
  13. hanifican35

Rampage SN-RW1 Kulaklık

Yaklaşık 2-3 yıldır kullandığım g230 hayata gözlerini yumdu.Yeni kulaklık araştırırken bütçe max. 200 iken bir anda 350 lere dayandı ve 320 tl ye başlıktada gördüğünüz gibi Rampage SN-RW1 aldım. Sadece teşhir ürün geldiği için birkaç gün sonra elime ulaşacak; sizce iyi bir kulaklıkmı...
  14. hanifican35

İphonelerde Saklama alanı

Arkadaşlar size bir sorum var bir uygulamayı ayarlardan sileceğimizde verilerini de silebiliyoruz yada bırakabiliyoruz bu seçenekler var peki ya direk basılı tutup sildiğimizde verileri siliniyormu yoksa kalıyormu
  15. hanifican35

i cloud yedekleme alanı

diyelim ki ı cloudda yedekleme alanı dolu fotoğrafların hepsini değil de istediklerinizi silmek için ne yapmalısınız windows da siteden silince telefondan da interneti açıncada gidiyor .tabi şimdi i clouddan silsek sonra telefondan kurtarsak ve bidaha yedeklemesin diye yedeklemyi mi kapatmalıyız...
  16. hanifican35

İphone i tunes yedekleme

arkadaşlar ben iphonei i tunes üzerinden yedekledim sonra denemek için geri yükle dedim herşeyim tamdı aslında silinmemişti yedeklediğimde yüklediğim uygulamalarda tekrar yükleniyor işareti çıktı ve hafıza olarakda genişlemişti ben geri yükle diyince tamamen fabrika ayarlarına geri yükleyip...
  17. hanifican35

İphone 6 batarya sorunu

Arkadaşlar ben bugün iphone 6 aldım ama telefonu 100 e kadar şarj ettiğimde 2 saatte şarji %63 e düştü sizce bu normalmi oyun falan oynamadım biraz instagrama girdim bi 15 dk gerisini de kurcalamakla geçirdim bana biraz fazla gibi geldi ios 11.2 yüklüydü 11.4 yaptığimde 63 dü şarja taktım sizce...
  18. hanifican35

Msı afterburner ve Gpu tweak fan ayarları

beyler ben bundan 4 5 ay önce bilgisayara ekran kartının kutusundaki cd den gpu tweak indirdim ayarları biraz kurcaladım 0 db fanı açtım falan sonra sildim uygulamayı yönetici olarak çalıştırmıştım bilgisayarım ondan sonra daha çok ısınıyordu nedenin bu olduğunu tahmin edemedim öylesine msı...
  19. hanifican35

Fan ile Hava soğutma arasındaki fark

Arkadaşlar ikisini de çok sık duyuyorum bilgisayarımda 2 adet normal fan ön alt ve arka üst olmaz üzere fan var ve 1 tane de işlemcinin stok fanı var özellikle gpu mu soğutmak için ne almalıyım hava soğutmamı sıvı soğutmamı yoksa fan mı kafam çok karışık
  20. hanifican35

Pubg Arkadaş ekleme

Arkadaşlar bildiğiniz gibi pubg de steam isminden farklı bir isim kullanabiliyoruz diyelim oyundan rastgele doldurmalı girdik ve biriyle tanıştık micimiz falan yok söylemeyedik soramadık ismini onu nasıl pubgde ekleriz ???
  21. hanifican35

Ets2 Multiplayer ile ilgili

Ets2mp de tırı nereye parketmeliyiz oyundan çıkçağımızda direk çıksak olurmu yolun ortasında işteyken çıkabilirmiyiz falan ???
  22. hanifican35

Max 1700 bütçe uzun süreli kullanım için telefon

arkadaşlar 1700 tl bütçem var maximum telefon öneriniz var mı 3 4 yıl götürmesini istiyorum androidler iosa göre daha hızlı yavaşlıyor diyorlar iphone 6 16 gb 1699 tl gördüm internetten sipariş vermek istemiyorum nereden alabilirim j7 prime 2 de güzel diyorlar bana kamerası güzel olsun...
  23. hanifican35

Ets2mp

Beyler ben ets2 mp oynuyorum world of trucksa bağlı bir hesabım var ve size bir sorum olacak yük var yada yok farketmez yolun ortasında oyuncan çıkarsak wot yada mp de bi ceza yermiyiz sonuçta girerken önümüzde 90 la giden araba olabilir ve bize aniden spawnlandığımız için çarpabilir ve normalde...
  24. hanifican35

Tioges KM87

beyler bu klavye mekanik hisli mi mekanik mi arkadaş tutturmuş mekanik diye Tigoes Km87 Ledli Klavye Mouse Set - n11.com
  25. hanifican35

Hava Sirkülasyonu

beyler şu kasanın hava sirkülasyonu sizce nasıl ??? Red rock g901br 230 watt power supply bide şunu anlamadım benim güç kaynağım 500w ama 230w kasa
  26. hanifican35

Bilgisayar ısısı

Herkese merhaba şu yaz sıcaklarında bilgisayarımın bi ısı testini yaptım gta 5 te ultra grafiklerde gpu 73-78C cpu ise 65 ile 69C arasında seyrediyordu bilgisayar özelliklerim asus gtx 1060 3gb i57400 3.5ghz 16 gb ram pc yi şubatta topladım 2 normal fan işlemcidede 1 stok fan var sizce ısı...
  27. hanifican35

Fortnite Double Pump

Beyler fortniteye yeni başladım da şu ikili pompalı olayını çözemedim ateş ediyorum diğer pompalıya geçince yine reload ediyo bekleme süresi geliyor biri oyundan kalktı demişti doğrumu ???
  28. hanifican35

Ses Kartları

Merhabalar, Ben yakın zamanda 7.1 kulaklık almak istiyorum ve bunun üzerinde detaylı bi araştırma yaptım öğrendiklerim çoğu kulaklığın içinde kendi ses kartının olduğu veya jak kısmına bağlanabilen usb ye çeviren bi çıkış olduğuna eğer ben çıkarılabilen bir ses kartı olan örneğin hyperX could 2...