Arama sonuçlarınız

1. G

Öneri Ram önerisi lütfen

tasarıma önem vermiyorum pek aralarında 300 400 civarında bir fark var performansdan kaynaklı mı rgbden mi 1662458611 hocam kingston nasıl sizce bir fark var mı işlemcim ryzen 5 3600 almayı düşünüyorum 1662458759 işlemciyide ryzen 5 3600 olarak değiştireceğim uyuyor mu kingston ile
  2. G

Öneri Ram önerisi lütfen

kingston ile farkı nedir
  3. G

Öneri Ram önerisi lütfen

i5 6600 1060 3gb
  4. G

Öneri Ram önerisi lütfen

Arkadaşlar ramler arasında kaldım şuana kaar 2 tane bulabildim ama aklınızda başka iyi veya önerdiğiniz ramler kullandıklarınız varsa yazabilir misiniz rica ediyorum bütcem 1000 1300 civarı bir ürün arıyorum cevaplarınızı bekliyorum saolun...
  5. G

Soru Razer black shark v2x alınır mı

Arkadaşlar kulaklık alacağım ilk başta 1000tl ye cloud 2 almak istiyordum fakar beğenmediğim için başka modellere bakarken razerin bu modelini gördüm 500 600 bandında bunun dışında 3 5 kulaklık daha var aklımda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz GamePower RANGER 7.1 Rampage RM-K60 DROP PLUS...
  6. G

Soru HyperX Streamer Pack

Arkadaşlar HyperX paketi HyperX Streamer Pack - Could Core Gaming kulak üstü Kulaklık DTS, Solocast Gaming Mikrofon One Size 1200 TL uygun mu sizce...
  7. G

Letgodan dolandırıldım

Bi ürün alacaktım ve dolandırıldım miktar 160 tl önden havale yapıp kargolıcaktı ürünü fakat yapmadı nasıl bir yol izlemeliyim şikayet etsem az miktar olduğu için bakmamazlık yaparlar mı ?
  8. G

Soru Lol hesabım çalındı

Arkadaşlar discorddan ekran açtığım vakit odadaki ekran görüntüsünü alıp mail ile şifreyi değiştirdi cocukla yazışmalarım var hesabın kendine olduğunu kabullendiği fakat 4 5 gündür vericem diyip vermiyor cocuga ait ailesinin sosyal medyalarını bulduk yazıyoruz işte böyle böyle dolandırıcı falan...
  9. G

Soru lol hesabım çalındı

Mailimi bilen bir arkadaş mailime girip hesabımı kendi mailinin üstüne almıştın ondan sonra tüm mailleri silip çıkmış şikayet edebileceğim bir yer var mı polis vs uğraşır mı ?
  10. G

SSD önerisi

Arkadaşlar ssd alacağım 600 tl limitim var öneriniz var ise yazar mısınız ? (GAMING PC İÇİN)
  11. G

İban üzerinden dolandırıldım

hiçbişey
  12. G

İban üzerinden dolandırıldım

Merhaba bir ürün alacaktım ucuza adama iban üzerinden ödeme gerçekleştirdim ve adamın sadece ad soyad iban ve telefon numarası var 1 ay boyunca oyaladı iade edeceğim vs diye fakat iade etmedi bu durumda ne yapabilirim savcılığa gitsem şu sorularla karşılaşırmıyım kardeşim sen gönderdin veya...
  13. G

Telefonumun pili durduk yere bitiyor

internetten bakarım yapıcamda ne yazasam çıkar
  14. G

ekranı açıp şarjına bakıyorum ve kapıyorum 2 3 saniye
  15. G

89 oldu şimdi
  16. G

herşey kapalı
  17. G

teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum
  18. G

Telefonum Iphone 11 pro max 64 gb ve 1.5 yıl oldu olmadı çok iyi kullanıyorum telefonu pil sağlığım %99 hala bugun farkı bir telefon ile bir gün geçirecektim sabah %100 dü şarjı yanı saat 8 bilemedin 9 gibi.Akşam geldiğimde yüzde 90 olmuştu saat 19.00 da sizce normalmi yaşayan varmı veya çözümü...
  19. G

Ryzen 5 3600 uyumlu ana kart

ileriye yönelik olurmu
  20. G

Gigabyte B450M S2H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart incehesap.com bu nasıl
  21. G

Arkadaşlar işlemci ryzen 5 3600 aldım fakat uyumlu ana kart almam lazım çok pahalıya kaçmak istemiyorum hem geleceğe yönelik olmasını istiyorum tavsiyenizi bekliyorum
  22. G

İphone 11 pro max şarj sorunu

Arkadaşlar iphone 11 pro max 64 gb telefonum var pil sağlıgı %99 1 yıldır kullanıyorum sizce iyi mi ? ve telefonu şarj edip bıraktıgımda sabah kalktıgımda 99 veya 98 olur nedeni nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi
  23. G

Doping hafıza

Arkadaşlar doping hafızayı kullanan veya tavsiye eden varmı almayı düşünüyorumda
  24. G

i5 6600 Sisteme İşlemci ile anakart öneri

siteye girip bak derken ne dediğini anlamadım dostum önerdiğin ana kart veya işlemci varsa yazarısın
  25. G

i5 6600 Sisteme İşlemci ile anakart öneri

Arkadaşlar hepinize meraha öncelikle bugun MediaMarkt'a gidip işlemci ile anakart alacağım şuanki bilgiseyarımın Ekran kartı: MSI 1060 3GB İşlemci: i5 6600 RAM: 8 GB MHz'sini bilmiyorum MediaMarkt'a gittiğimde oradaki adam bana Ryzen 5 3400 işlemci anakart olarak da ASUS Prime A320M-K öneriyor...
  26. G

iPhone 11 pro Max kırılmaz cam önerisi

Arkadaşlar kırılmaz cam alacağım markalar arasında gidip geliyorum dafoni mi buff mu spigebmi sizce
  27. G

iPhone 11 Pro Max Spigen kırılmaz cam

Arkadaşlar merhaba Spiegen kırılmaz cam almıştımBütün camı kaplayan biraz takarken sorun yaşadım toz falan kaçırdım 4 5 kere çıkar tak yaptım Ve en sonunda düzgünce yapıştırmaya başardım fakat kırılmaz camın üstünde tırnak ile hissedilebilen çizikler oluştu tekrardan kırılmaz camı çıkartıp...
  28. G

Kırılmaz cam takarken toz ve kıl kaçtı

Başka yorumlara açığım
  29. G

Teşekkür ederim
  30. G

Spigen marka aldığımKırılmaz camı takarken o biraz zorlandım camı 6 7 kere çıkarttım tozlarını Aldım kırılmaz camın üstünde çizikler vs oluştut telefonun camına hasar gelmiş midir telefon iPhone 11 Pro Max yorumlarınızı bekliyorum
  31. G

8450 TL ye 11 pro Max alınır mı

Japonyadan telefon getirtecegim uzun yıllardır 5 6 yıldır hep kötü telefonlar kullandım j7 Vestel Venüs vs artık iyi bir telefon kullanmak istiyorum pasaport kayıtı dahil 8450 TL'ye denk geliyor sizce o fiyata alınır 64 gb tı
  32. G

iPhone 11 mi s10 plus mı

Nedenki 1574020108 Ne bakımdan 1574020148 İşlemci ekran çözünürlüğü olarak iPhone 11 önde sanirim
  33. G

iPhone 11 mi s10 plus mı

iPhone 11 ve Samsung S10 Plus arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Her şeye baktığımızda iPhone 11'in ekran etrafındaki siyah kısımlara takıldım, çentikden değil etrafındaki siyah kalınlığa takıldım, o yüzden sorayım dedim. Sizce hangisi? Başka onerebileceginiz telefon varsa da onlarada...
  34. G

Logitech g231 Corsair hs60 mı

corsair aldım
  35. G

peki steel series artic 3 e ne diyorsunuz
  36. G

Arkadaşlar 2sinide araştırdım 2side 7.1 ve mikrofonları güzel fakat aralarında ciddi fiyat farkı var sizce hangisini önerirsiniz
  37. G

Krampon Önerisi

Yeni başlayacağım 17 yaşındayım Nike veya adıdas en fazla 1 sene eski sezon olursa şöyle güzel bi krampon önerirmisiniz maks 400 450.
  38. G

Ps4 alınırmı

ps4 e cıkmayan 1 ton oyun var diyorlr vede fifa19+ps41 tb+1 kol 1600 e buldum garantili :D
  39. G

Ps4 alınırmı

Selamlar herkese tarih 08.04.2019 ve malum soruyu soracagım ps4 alınırmı oyun fiyatlarından falan degil bu yıl yada bu zaman ps4 alınırmı
  40. G

Ps4 slim 1tb fifa19

cuh 22168 bunun
  41. G

Ps4 slim 1tb fifa19

Merhaba yukarda belirtigim gibi 1tb fifa19 slim modelini alacagım 1950 liraydı 1600 liraya kadar pazarlk ile düşürdüm herneyse kadın gelip apartman kapısında bekliyecek bana cihazı verecek eve cıkıp kontrol edecegim calsııyormu calışmıyormu v.s diye 10 20 dakka bu 10 20 dakkaların sürecte nelere...
  42. G

Bilgileri geri getiremeyecek kadar sıfırlama

hddye zarar verirmi vey performansı düşermi
  43. G

Bilgileri geri getiremeyecek kadar sıfırlama

Wd 1wd10ezex modeli ve satacagım 6 7 yıldır kullanıyorum saçımdan tırnağıma kadar bilgi vardır muhtemelen uzun lafın kısası polislerin bile geri getiremeyeceği kadar en iyi örneği böyle verebilirdim neyse geri getiremeyeceği kadar reset format v.s varmı mümkünmü
  44. G

maksimum 3000 tl telefon önerisi

kamera ?
  45. G

maksimum 3000 tl telefon önerisi

Merhaba yeni telefon alacağım konu açmıştım fakat maddi durumdan dolayı 3bine kadar indi maksimum 4000 aklımda 2 marka var tabikide samsung ve apple çok modeli olduğ için pek karar veremedim samsungun m20 modeli cezbetti beklediğim özellikler kesinlikle uzun pil oyun performansı donmaması ve...
  46. G

Telefon önerisi

Samsung a 50 Samsung m20 hakkında bilginiz varmı ?
  47. G

Telefon önerisi

başka önerebileceginiz telefon varmı lg huawei v..s
  48. G

Telefon önerisi

Merhaba forumlarda telefon önerilerine baktım burdada baktım yinede sizin fikrinizi almak istedim bütçe limiti belli değil ama 5 6 enfazla 7000 den yukarı cıkamam arkadaşım lg v40 ı önerdi ama bilmiyorum huawei samsung apple lg tüm fikirlere açığım kamerası iyi pil ömrü uzun ve hızlı bir telefon...
  49. G

İphone xsmax mi huawei p20 pro mu

hız olarakmı performans olarakmı kamera olarakmı ?
  50. G

İphone xsmax mi huawei p20 pro mu

Arkadaşlar Merhaba almanyada 10smax almayı düşünüyorum fakat aklımda huawei de var tarafsız olarak hızına ve özelliklerine dayanarak telefon önerirmisin bu arada 256 gblık almayı düşünüyorum
  51. G

İphone xs Max kılıf önerisi

?
  52. G

İphone xs Max kılıf önerisi

Merhaba arkdaşlar 1 aya max almayı düşünüyorum hakkı abi önerisi olursa iyi olur ön ekranı koruma ve arka kılıf olarak ne varka önerirsiniz spigen diyor hakkı abi ama bilmiyorum bilmediğim daha dayanıklı kılıf varsa söylermisiniz
  53. G

Gta 5 fivem düşük fps sorunu

Merhaba gta5 fivem de çok düşük fps alıyorum.Sistem özelliklerim şunlar Msı gtx 1060 3g i56600 8gb ram 1 fps i bile görüyorum ayarlarımın hepsi normalde yani en düşükte acaba ekran kartının hepsini kullanamıyormu bi yardım ederseniz.