Arama sonuçlarınız

1. T

4000-4200 arası toplama bilgisayar önerisi

4000-4200 arasi ekran kartli rgb kasali harddi̇skli̇ herşeyi̇n tam olduğu moni̇törsüz yayin odakli bi̇lgi̇sayar bulabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z veya toplayabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z
  2. T

Hem yayıncı hem ders çalışmak içi masa

2 monitör 1 kasa ve rahatlıkla ders çalışabileceğim aynı masada yapabileceğim bir masa arıyorum ucuz uygun fiyatlı
  3. T

ORTALAMA 22 MBPS İNTERNET İLE TWİTCH VEYA DLİVE YAYINI YAPILIR MI

Merhabalar ORTALAMA 22 MBPS İNTERNETİ İLE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YAYIN YAPILIR MI YAPILMAZSA KAÇ MBPS İNTERNET İLE YAPILIR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  4. T

TeknoKing, yayın için iyi mi ?

5800 tl civarı
  5. T

TeknoKing, yayın için iyi mi ?

Teknoking kasası yayınlarda işimi görür mü TEKNOKING/AMD Ryzen 7 2700X/GIGABYTE RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB/16GB DD4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
  6. T

ram eklettirsem pes 2019 oynarmıyım

teşekkür ederim sağolun
  7. T

araştırıyorum ama başkaların bilgisinide almak için sordum rami alırsam pişman olmuyum diye sordum :smiley: kasabilir mi peki pc ye göre ayar yaparsam
  8. T

arkadaşlar benim pc markası dell insiprion 15 3567 4 gb ram var bunu 8e yükseltcem r5 m430 ekran kartı i5 7200u işlemcim var rami 8e yükselttiğimde pes 2019 veya fifa 2019 oynarmıyım lütfen araştırmadan cevap yazmayın
  9. T

PS3 Alsam mı?

arkadaşlar ps3 var başığı değiştirmişler xbox one buldum onla takas mı etsem dedim yada kırdırsam mı dedim başlığı değiştiren adam yanlış anlamış
  10. T

PS3 Alsam mı?

Arkadaşlar 2019 a gircez ps3 kırdırup hala oynanılır mı yada xbox one la takas mı etsem sizce hangisi daha mantıklı
  11. T

ps3 ü laptopa bağlama

arkadaşlar benim hdmi girişli laptopuma nasıl ps3 takarım işletim sistemim windows 8 hdmi kablom var ve televziyona bile takıyorum pc yi lütfen yardım edin kabloyu laptopun hdmi girişine ve ps3 e taktıpım halde olmuyor diğer tüm kabloları denedim
  12. T

Sizce hangisi daha mantıklı

başka ikna edecek lafı varmı
  13. T

intel graphics 620 farklı bişey mi ekran kartı değil mi eğer farklıysa r5 m330 bu arada oyunu kasarak oynamak istemiyorum kaldırıyosa
  14. T

arkadaşlar sistemim 4 gb ram intel graphics 620 i5 7200u ben rami 8 yapsam fifa 2019 oynayabilir miyim eğer oynayamazsam ps3 var onu965 tl ye satılığa koydum kalan parayla 2. el ps4 mü alıyım babama söyledim bana ps3 ve ps4 farkını söyle dedi nasıl ikna edebilirim lütfen cevap verin
  15. T

Rahat Oynar Mıyım

arkadaşlar pes 19 çıkıyor ben pes 18 i azcık kasarak düşük ayarda oynuyodum ve pes 19 un sistem gereksinimi 18 e göre biraz daha hafif benim sistem gereksinimlerim şunlar dell insiprrion 15 3567 4 gb ram var 8e yükseltcem ekran kartı intel hd 620 i5 7200u işlemcim var 19 u oynar mıyım eğer rahat...
  16. T

Hangisi iyi

arkadaşlar pes 19 çıkıyor ben pes 18 i azcık kasarak düşük ayarda oynuyodum ve pes 19 un sistem gereksinimi 18 e göre biraz daha hafif benim sistem gereksinimlerim şunlar dell insiprrion 15 3567 4 gb ram var 8e yükseltcem ekran kartı intel hd 620 i5 7200u işlemcim var 19 u oynar mıyım eğer rahat...
  17. T

Fifa 19 oynatır mı?

2200 tl elimde patladı keşke kasa veya ps4 alsaydım :( hepsi bilgisayarcı yüzünden yinede teşekkürler.
  18. T

Fifa 19 oynatır mı?

yani donmasın kasmasın yeter görüntü kötü olmaz değil mi
  19. T

Fifa 19 oynatır mı?

Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-bit İşlemci: Core i3-2100 3.1GHz veya Phenom II X4 965 RAM: 8 GB Ekran Kartı: GeForce GTX 460 veya Radeon R7 260X v3 (1 GB) DirectX: 11 Gerekli Boş Alan: 50 GB boş alan Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi...
  20. T

Bunları oynayabilirmiyim

arkadaşlar laptop aldım laptopda fifa 18 gta 5 i oynamak için aldım oynayamadım markası modeli dell insiprion 15 3000 4 gb ram 2 gb ekran kartı r5 m330 i5 7200u işlemci internette araştırdım bu fifa 18 ve gta 5i benim pcnin aynısında oynuyolar ben bu 2 oyunuda korsan indirdim oynuyamadım acaba...
  21. T

Pc geliştirebilir miyim

peki söylediğim oyunları şöyle oynayabilir miyim 4 gb ramim var 4 gb rami 8 yapıp orjinal fifa 18 ve gta 5 alıp oynayabilrim demi benim için kasmasın donmasın
  22. T

Pc geliştirebilir miyim

arkadaşlar laptop aldım laptopda fifa 18 gta 5 i oynamak için aldım oynayamadım markası modeli dell insiprion 15 3000 4 gb ram 2 gb ekran kartı r5 m330 i5 7200u işlemci ben burda işlemcisini ve ramini söküp eski kasama (satılmadı) takmak istiyorum bu mümkünmü mümknse kasam 4 gb ramden 8 e çıkcak...
  23. T

Pc geliştirebilir miyim

normal bilgisyaar derken kasamı ---- Mesajlar birleştirildi ---- kasa diyosan var satmayı düşünüyom şuan kullandığım laptopun işlemcisi iyi işlemcisini söküp ona takabiliyosak 4gb ramini alıp ona takıyosak tamam o eski pcm yani kasam 8 gb ram i5 7200u şeklinde oluyo ama tabii söylediklerim...
  24. T

Pc geliştirebilir miyim

bilmiyorum bilgisayarcıya sordum bu laptopa ekran kartı takılmaz dedi ama yinede önerebilirsin
  25. T

Pc geliştirebilir miyim

merhabalar pc min modeli dell insiprion 15 3000 4 gb ram r5 m330 i5 7200u ben bunu 8 gb rama yükseltip fifa 18 ve gta 5 oyunlarını oynamak istiyorum ikisinide orjinalini alcağım bilgisayarcıya gittim orda fifa 18 indirttim kurdular fifa 18 i açtım oyunu bile açmıyor bide korsan internette...
  26. T

internetim yavaşlar mı

Ben fifa 18 yüklettim korsan bilgisayarcıdan. İnternetten araştırdım benim pcnin aynısı ama onlar oynuyo acaba ram ekletip orjinalini mi alsam bu arada 4b dan 8 e yükseltmeyi düşünyom 2.si gta 5 i donmadan kasmadan oynasam yeter bu dediklerim olurmu ram ekletirsem 2 oyununda orjinalini alcam hem
  27. T

internetim yavaşlar mı

---- Mesajlar birleştirildi ---- Yok ben hem internetim yavaşlar mı diye sordum hem gta 5 oynarmıyım diye sordum ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ben fifa 18 yüklettim korsan bilgisayarcıdan. İnternetten araştırdım benim pcnin aynısı ama onlar oynuyo acaba ram ekletip orjinalini mi alsam
  28. T

internetim yavaşlar mı

1) ben gta 5 alacağım steamden indirdiğimde yavaşlar mı 2) bilgisayarım gta 5 kaldırır mı 4 gb ram amd r5 m330 i5 7200u
  29. T

Fifa 19 ps3 e çıkacakmı _?

merhabalar fifaseverler , ben ps3 ve pc den oyun oynuyorum.fifa 19 ps3 e çıkacaksa ps3e alacam çıkmayacaksa pcye fifa 18 crackli indirdim oynattırmadı oynayamadım ama araştırdım çok rahat oynayan var pcmi tanıtıyım dell insiprion 15 3000 series amd r5 m330 i5 7200u 4 gb ram ve sıfır...
  30. T

Laptopuma bağlanir mi

peki amd r5 m330 ekran kartı 4 gb ramim var bu rami 8 e yükselttiğimde gta 5 fifa 19 oynayabilirmiyim
  31. T

Laptopuma bağlanir mi

Merhabalar ben dell insiprion 15 3000 laptop modelini kullanıyorum buna gt 1030 almayı düşünüyorum gta 5 fifa 19 gibi oyunları oynamak için laptopuma takılır ve oynar mıyım bilgisayarcıya sordum laptoplara takılmaz dedi şimdiden teşşekürler