Arama sonuçlarınız

1. İbrahim Şimşek

Soru Yurtdışından şirketle araba getirmek

Arkadaşlar herkese merhaba, bi sorum vardı internette resmi kaynaklarda cevabını bulamadım da foruma yazmak geldi aklıma Şimdi eğer yurtdışında bi şirketimiz varsa o şirket üstüne yurtdışında bi araba alsak bunu Türkiye’ye getirip kullanabiliyor muyuz.?
  2. İbrahim Şimşek

Soru LG TV de PMI450 kaç hz?

Selamlar herkese iyi bayramlar, evde 2015 ten beri duran bir LG TV vardı 32 inç boyutunda bunu Xbox Series S cihazda kullanmak istiyorum internetten kaç hz olduğuna bakmak istediğimde PMI 450 yazıyordu hiçbir şey anlamadım. Bu PMI 450 kaç hz oluyor?
  3. İbrahim Şimşek

Öneri Uygun fiyatlı kulaklık önerisi

Selamlar herkese, önümüzdeki ay Xbox Series S almayı düşünüyorum ve konsolun yanında bir adet kulaklık alacağım. Max. bütçe 650 TL bu fiyat bandında kulaklık arıyorum çok fazla FPS oyunu oynamam çoğunlukla Forza Horizon 5, FIFA ve bir kaç tane de hikayeli oyun oynarım muhtemelen. Bu yüzden kulak...
  4. İbrahim Şimşek

Soru 4K 60 FPS Konsol

Selamlar herkese stok bulabilirsem Almanya’dan Playstation 5 getirteceğim ancak aklıma takılan bi konu var bu Playstation 5 4K çözünürlükte 60 fps destekliyor mu?
  5. İbrahim Şimşek

Yardım Mimarlık için PC önerisi

Selamlar herkese iyi forumlar, ablam bu sene mimarlık okumaya başladı ve bir bilgisayara ihtiyacı var ancak ne alacağımız konusunda kararsızız. İyi bir oyun laptopu mu, workstation laptop mu yoksa Macbook mu alsak mantıklı olur. Model önerilerinize açığım. Teşekkürler.
  6. İbrahim Şimşek

Yardım 10. Sınıf

Selamlar herkese, şu anda 10. sınıf öğrencisiyim ve sınav haftasındayım ama ben hiçbir şey bilmiyorum özellikle sayısal dersleri. 9. Sınıf neredeyse full online geçtiği için 9. sınıftan da bir şey bilmiyorum sevmediğim derse çalışasım da gelmiyor. Özellikşe sayısal dersleri asla anlamıyorum. En...
  7. İbrahim Şimşek

Öneri Laptop ve tablet önerisi

Selamlar, kullandığım 2 canlı yayın uygulaması için artık telefon ve iPad’in şarjı dayanmıyor ben de bu 2 uygulama için bir cihaz alacağım. Maksimum bütçe 4500 TL, bu fiyatta laptop mu alsam yoksa klavye ve kalem hediyesiyle Huawei Matepad 11 mi alsam kararsızım. Eğer laptop öneriniz varsa...
  8. İbrahim Şimşek

Öneri Yeni Telefon Önerisi

Selamlar herkese, iPhone 7 Plus cihazımı gerek batarya gerek ısınma sorunlarından dolayı değiştirmek istiyorum. Aklımda bir kaç model var bunlar iPhone 12, Xiaomi Mi 11 ve Samsung Galaxy S20 Ultra bu 3 cihaz arasından hangisini almak mantıklıdır ya da bu fiyat bandında daha bi seçenek var mıdır...
  9. İbrahim Şimşek

Iphone Wi-Fi Bağlanma Sorunu

Selamlar herkese, evimizde 2 iPhone kullanıcısı olarak evden çıkıp eve tekrar girince veya Wi-Fi ağını değiştirince internete bağlı gözüküyoruz ama hiçbirşey yapamıyoruz instagramda dolaşma, youtube da video izleme vs. bu konuda Kablonet ekibini çağırdığımızda bize sorun cihazlardadır dediler...
  10. İbrahim Şimşek

Uygulama İndiremiyorum

Huawei telefona Google Play Servisleri yüklü olduğu halde uygulama veya oyun inmiyor her uygulamada aynı hatayı veriyor verileri de temizledim önbelleği de temizledim düzelmiyor
  11. İbrahim Şimşek

Acces Pointler

Evimizde salonda kablonetin modemi var modemin bulunduğu kattan üst kata internet gidiyor kablo ile buraya bi access point alıcam ama modemin bulunduğu katta internet çekmeyen bir oda daha var oraya da Access point almak zorundayım ama o zaman da çok fazla wifi ağı kirliliği olacak ve telefonlar...
  12. İbrahim Şimşek

Cihazlara göre farklı üyelik istiyor

Huawei tabletime AppGallery üzerinden Office yükledim ve Word’ü açtım ancak yazı yazamıyorum Office üyeliği istiyor ama başka Huawei telefonda ve iPhone da denediğimde sorunsuz şekilde kullanabiliyorum neden tablette üyelik istiyor ki
  13. İbrahim Şimşek

Matepad Pro Google Servisleri

İyi akşamlar Huawei Matepad Pro tabletime nasıl Google servislerini yükleyebilirim bilgisayar olmadan en güncel yolu nedir
  14. İbrahim Şimşek

Laptop Karşılaştırma

Acer AN515-43-R1ZK - Monster Abra A5 V16.4 Karşılaştırması - Epey Monster olan ikinci el alınmış daha 1 ay anca olmuş ikisinde de gtx1650 8 gb ram ve 256 gb ssd var Monster olan 7000 lira acer olan 7250 lira hangisini almalıyım
  15. İbrahim Şimşek

Laptop tavsiyesi

Selamlar herkese eğer aksi bir durum olmazsa laptop alacağız da maksimum bütçe 7000 bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum çoğunlukla eğitim amaçlı kullanılacak ama oyun performansı da iyi olursa fena olmaz
  16. İbrahim Şimşek

Windows 10 Kurma

Arkadaşlar selam daha önceki forumlarımda tablet almayı düşündüğümü söylemiştim şimdi de bi laptop var Monster Abra A5 V16.4 ve ekran kartı GTX 1650 8GB da ram var ama rami büyük ihtimal 16 yaparım neyse sorum şu bilgisayardan hiçbir şey anlamam ama bu bilgisayar freedos olarak geliyor da...
  17. İbrahim Şimşek

Yazıcı tavsiyesi

Selamlar önceki konularımda yazıcı aparatı vs ile ilgili sorular sormuştum olmayacağını anladım ve artık yazıcı almayı düşünüyorum. Maksimum 1600 liraya Apple AirPrint destekli yazıcı arıyorum en önemli özelliği AirPrint kesin olmalı çünkü iPad ile kullanacağım bir de renkli olursa iyi olur
  18. İbrahim Şimşek

Kablolu olarak yazıcıya bağlanma

Selamlar bizim eski bi yazıcımız var çalışıyor ancak telefona vs. kablosuz olarak bağlanmıyor iPhone’a yazıcıyı nasıl bağlarım kablolu olarak bunun için alabileceğim bir dönüştürücü var mıdır varsa önerir misiniz
  19. İbrahim Şimşek

iPad mi? Laptop mu?

İyi akşamlar, şu aralar kafama takılan bir soru var bizde bi laptop var ve çok yavaş bu yüzden değiştirelim diyoruz ama 8. Nesil iPad mi yoksa o fiyata bi laptop mu diye kararsız kaldık hangisini almalıyım PowerPoint sunuları, uzaktan eğitim vb. işler için kullanıcaz hangisini önerirsiniz
  20. İbrahim Şimşek

Jailbreak güvenli midir?

İyi akşamlar, iPhone 7 Plus kullanıyorum ve jailbreak yüklemek istiyorum. Yurtdışından alındığı için garantisi yok zaten. Tek düşüncem jailbreak güvenli midir? Kullanan varsa nereden indirebilirim bilgisayar olmadan?
  21. İbrahim Şimşek

Instagram güncellenmiyor

İyi akşamlar iPhone 7 Plus cihaz kullanıyorum ama Instagram uygulamasında sıkıntı var diğer iPhone’larda güncelleme geldikçe (sohbet teması değiştirme) vs. özellikler gelmiyor beğeni sayılarını bile göremiyorum beğeni sayısı yerine ...... ve diğer kişiler yazıyor bu sadece Instagram da oluyor...
  22. İbrahim Şimşek

Kodlamasız Web Sitesi

İyi günler ben 15 yaşındayım bilgisayardan pek anlamam, telefon vb cihazlardan daha çok anlarım sorum şu babamın işyeri için go daddy üzerinden domain falan alınmış hala web sitesi var ama düzenleme yapmak, geliştirmek, fotoğraf ve videolar koymak istiyoruz babam sen yapabilir misin dedi ben de...
  23. İbrahim Şimşek

Philips TV

İyi günler, dün Philips 65PUS8505 model televizyonu mağazadaki görevlinin tavsiyesi üzerine aldık kullanan var mıdır bu model veya buna yalın modeli daha önce hiç Philips kullanmadık o yüzden pek bi bilgim yok
  24. İbrahim Şimşek

e-posta kaydolunan hesapları görebilme

İyi geceler benim bi tane 7 yıllık bi tane de 4-5 yıllık e-posta ve gmail hesabım var ve bir sürü siteye kayıt oldum bunlarla bu kayıt olduğum siteleri görüp hesaplarını silebileceğim güvenli bi site var mı?
  25. İbrahim Şimşek

İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Taşınacağım adreste max 82 mbps VDSL, 100 mbps e kadar Superonline fiber ve 100 mbps e kadar KabloNet fiber var daha çok Millenicom 50 mbps fiber ve KabloNet arasındayım birinde 50 birinde 100 mbps hız var ama KabloNet akşamları hız düşüyormuş ve evde de internete daha çok akşam saatlerinde...
  26. İbrahim Şimşek

Santrale 200 metre uzaklıkta internet

Adresimden santrale uzaklık 200 metre falan ve Superonline fiber, KabloNet altyapısı ve Türk Telekom Hipernet varmış ortalama kaç mbps alırım bu firmalardan?
  27. İbrahim Şimşek

İnternet Servis Sağlayıcısı Tavsiyesi

İyi akşamlar, taşınmayı düşündüğümüz adreste fiber altyapısı var şu an TurkNet kullanıyorum memnunum ancak başka İSS’ler nasıl onları da düşünmek istiyorum internetten baktığımda 70 mbps internet varmış hangi firmayı ve paketi önerirsiniz?
  28. İbrahim Şimşek

Televizyon önerisi

Bana 5000-6000 bandında en az 55 inç 4K TV önerir misiniz LG 55SM8000 ve Samsung 55Q60R düşünüyorum ama Samsung televizyonların ekranlarında bir zaman sonra renkli çizgiler oluşuyor galiba kendimiz de tecrübe ettik LG de böyle bir sorun var mı?
  29. İbrahim Şimşek

55 inç TV önerisi

İyi günler ben en fazla 6000 TL’ye en az 55 inçlik bir televizyon arıyorum önceliğim LG çünkü Samsung televizyonların ekranı pek iyi değilmiş hangi modelleri önerirsiniz ben LG 55SM8000 düşünüyorum sizler de önerir misiniz?
  30. İbrahim Şimşek

Outdoor Basketbol Topu

İyi günler, bütçem 65-70 TL civarında bana kaliteli outdoor basketbol topu önerebilir misiniz?
  31. İbrahim Şimşek

Ofis için 3500-4000 TL arasında laptop

Merhaba ben ofiste kullanacağım ve arada oyun oynayabileceğim 3500-4000 Tl civarında kaliteli güzel bir laptop istiyorum önereceğiniz laptoplar var mı ? Şimdiden Teşekkürler.