Arama sonuçlarınız

1. Guaqroz

Öneri Akg N700Nc Vs Sennheiser Hd458Bt Sizce Hangisi ?

Arctis 5 kulaklığım var ve onu satıp bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. sizce hangisini alayım, bilen biri varsa aptX desteği okadar önemlimi ve son olarak sizce AKG kabamı Linkler: AKG N700NC Sennheiser HD458BT 1623501591 Bide sizce steelseries satmaya değermi ses kalitesi açısından...
  2. Guaqroz

Ay'ın bir anda kaybolması

Bundan yaklaşık 1 saat önce ayı çok rahat bir şekilde görüyordun yarım ay şeklinde ama bi 15 dakika önce aynı yere baktığımda ayı göremiyorum nedeni sizce ne olabilir havada bulut yok bu arada araştırdım tutulma olsa kaybolmazmış sadece turuncu olurmuş
  3. Guaqroz

Gelecek kariyeri. Akılda kalan sorular.

12. Sınıfım ve bir kariyer hedefim var ama hangisi olduğunu bende bilmiyorum babam diyor tıp kazan olum işsiz kalmazsın, ama kendime soruyorum sence tıp bana göre mi diye, cevap hep kararsız oluyor evet el yatkınlığım var ama ona çoğu kişinin vardır. Bilmiyorum ben sevdiğim bir mesleği yapmak...
  4. Guaqroz

7 ay sonra alacağım bilgisayar.

Öncelikle 12. sınıf olduğumdan dolayı bilgisayarımı sattım. yaklaşık 8000tl etti. Şimdide, yani 7 ay sonra bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum bilgisayarın özellikleri şöyle: Ekran kartı: Gigabyte RTX 3080 Vision OC İşlemci: İntel i7 10700k (daha yeni nesili çıkarsa o olacak) Anakar: Asus Rog...
  5. Guaqroz

1,5 aylık Samsung galaxy S10+ deneyimim

Öncelikle merhaba 1.5 ay önce siyah bir s10+ aldım ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim önce iyi yönlerinden bahsedelim: günlük normal bir kullanıcıysanız şarjı rahat yetiyor benim ekran açık sürem 9,5 saat ve ayrıeten %20 lik bir şarja ihtiyacım oluyor 9.5 saat kullanıyorsanız...
  6. Guaqroz

M2 SSD içinPci Express 3.0 mı 4.0 mı

İntel bir sistem toplamayı düsünüyordum ama intel'de pcie 4.0 yok, alacağım ssd 6400mb okuma sağlıyor pcie 3.0 da en fazla 3500mb kullanılıyor büyük ihtimalle AMD nin yeni zen3 işlemcilerinden alıp pcie 4.0 dan yararlanmak siz nedersiniz ?
  7. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

İ9 10850k almayı düşünüyorum ve 2500 tl lik Asus Rog strix Z490-F almayı düşünüyorum artı 360 lık sıvı soğutma sizce yeterli olurmu
  8. Guaqroz

Akılda kalan sorular ? (pc toplama)

Rtx 2060 ryzen 5 2600 lı bir sistemim vardı onu sattım ama o bilgisayardaki sorun GPU ve CPU kullanımı çok azdı yani %30 GPU %30 da CPU kullanıyordu. Şimdi yaklaşık 9 ay sonra bir bilgisayar toplayacağım bütçe 16.000-17.000 tl arası sadece kasa. RTX 3070 e yeni nesil ryzen 7 düşünüyorum sizce...
  9. Guaqroz

Xiaomi Mi note 10 lite mı Realme 6 pro mu

1 ay dır telefonum yok ve bir telefon almak istiyorum sizce hangisini alayım. Önemsediğim konular ekran ve malzeme kalitesi yada bu fiyata başka önereceğiniz daha iyi bir telefon varmı
  10. Guaqroz

Evga'nın yeni RTX ekran kartları

Nvidia'nı geçtiğimiz günlerde yeni RTX ekran kartlarını duyurmasıyla Evga'a yeni modellerini duyurdu. Toplam beş tane model var. RTX 3070 tarafında iki model, RTX 3080 Tarafında dört model, RTX 3090 tarafında ise beş model yer almakta. XC3 ve FTW3 modeli üç ekran kartındada sunuluyor, ancak...
  11. Guaqroz

yenilenmiş iphone 7 mi yoksa oppo reno 2z mi

iphone 7 yenilenmiş 3000 tl civarında oppo reno 2z ise 3100 tl hangisini almak daha mantıklı öncelliklerim ekran kalitesi malzeme kalitesi
  12. Guaqroz

iPhone 12 nin çıkmasını bekliyim yoksa iPhone 11 mi alıyım

iPhone 11 alabilirim fakat 12 nin çıkmasında az kaldı hem küçük telefon seviyorum iPhone 12 5.4 inç olcakmış ve a14 çip Sıkıntı şu şuan telefonum yok biraz sıkıntı yaşıyorum.
  13. Guaqroz

Doğru seçim

İki ürün arasında kaldım sizce corsair void pro surround kulaklıkmi mı alsam yoksa coolermaster masterliquid 240 lite mı alsam şuanki kulaklığim logitech g231 prodigy kulaklıga gerek varmı yoksa işlemci soğutucu alıp işlemciyi o.c. Yapabilirim sizce hangisi mantıklı ??
  14. Guaqroz

Darboğaz

Rtx 2060 gaming z ekrankartım var ryzen 5 2600 islemcim var GPU kullanımım çok düsüyor %40-%50 arası oluyor bazen darboğaz oluyor yani neden oluyor bilgisi olan yazabilirmi
  15. Guaqroz

16 gb ram

Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram - CMK8GX4M1D3000C16 incehesap.com bu ramlerden 2 adet aldım uyumluluk sağlarmı kit almadım cünkü digerine göre daha pahalı
  16. Guaqroz

Rtx 2060 öneri

Tasarım olarak Sizce bumu https://www.itopya.com/asus-geforce-rog-strix-rtx-2060-oc-edition-6g-gaming-192bit-gddr6-dx12-ekran-karti-9/? Yoksa bumu https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-2060-aorus-extreme-192bit-gddr6-dx12-ekran-karti/
  17. Guaqroz

Newegg rtx 2060

Newegg den rtx 2060 gaming z model ekran kartı almak istiyorum güvenip alabilirmiyim yardımcı olursanız mutlu olurum
  18. Guaqroz

Amazon.com

Amazon dan 6000 tl ye bir sistem toplamak istiyorum bunun vergisi ne olur
  19. Guaqroz

Amazon.com

Amazon.com dan bazı bilgisayar parçaları almak istiyorum ekran kartı, ram, ssd, işlemci sizce güvenebilirmiyim ve vergi alırlarmı Ürünlerin linkleri Ram: Ekran kartı: SSD: İşlemci:
  20. Guaqroz

Rtx 2060 Laptop Tavsiyesi

Rtx 2060 monster notebook almayı düşünüyorum sizce masaüstü performansından düsük performans alırmıyım link: Tulpar T7 V19.1 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook