Arama sonuçlarınız

1. Djmusty

Black ops 4

Merhaba arkadaşlar inceleme vaktim olmadigi için sormak istiyorum black ops 4 camping modu olmadan sadece online multiplayer modu olarak mi çıktı???
  2. Djmusty

Red dead redemption 2

Herkese merhaba red dead redemption 2 nin koleksiyonu nu arıyorum ama Türkiye'de satışını bulamadım gören duyan varsa yardımcı olursa sevinirim. Ekte görünen ürün ultimate editions ile birlikte satılıyor.
  3. Djmusty

Silah ruhsatı

Merhabalar forumdaşlar yivsiz av tüfeği ruhsatı için askerlik görevinin tamamlanmış olması mı gerekiyor? Bilgisi olan bilgi verirse sevinirim teşekkürler.
  4. Djmusty

Ev elektrik tesisatı degisimi

Bende alet edevat full ben 125 amper altında çalıştım bı çok kez bir kez bile kaza atlatmadim çünkü elektriğin şakası olmaz. Yani ben bı yere tornavida sokcaksam ve orda elektrik var ise en az 3 kez avometre ile akımı kontrol ederim hat var ise onuda
  5. Djmusty

Önümüzdeki 40 yıl boyunca öyle birşey düşünmüyorum :)
  6. Djmusty

Panonun şuan ki hali bu ve hiç sağlıklı değil şuan yurt dışındayım 3 ay sonra donucem. O zaman komple degistiricem herseyi. Yaptıktan sonrada detaylı bir foto paylasirim
  7. Djmusty

Estafrullah hocam. Gerilim topraklama ve kaçak akım konusunda taviz vermem ama ev iç tesisatının bazı hususları olduğunu biliyorum. Tabiki de hatta kullanilicak olan beyaz eşyaların amper değerlerinin hesaplanıp ona göre kalınlıkta kablo ve saltel kullanılmalı. Bilgilendirme için teşekkürler...
  8. Djmusty

Ben kendim yapicam elektrik bilgim mevcut ses teknisyeniyim bir çok yerli yabancı ünlü sanatçıların sahnelerini kurdum proje sorumlusu oldum. 125a 60a panolar ile çok sahne kurdum
  9. Djmusty

Klavuz ile denicem o şekilde çözüm bulabilirim diye dusunuyorum
  10. Djmusty

Iphone larda indirim olurmu

Döviz artışıni ve yeni gelen gümrük zammını göz önünde bulundurursak (Amerikan ürünleri icin Amerikan ickilerine %200 vs. Birçok ürüne dehşet vergi zamları eklendi) 2017 de ve 2018 başlarında ithal edilen ürünler büyük mağazalarda ve firmalarda stoğu çok fazla olduğu için ilerleyen zamanda stok...
  11. Djmusty

Evin elektrik tesisatını baştan aşağı değiştirmek istiyorum. Bina 30 yaşında ve bu işlemi duvar kırmadan yapmak istiyorum bilgisi olanlar bilgilendirirse çok sevinirim teşekkürler
  12. Djmusty

Assassins Creed odyssey ve yeni oyunlar

Euro maaş aldığım için bana göre makul bir fiyat ucuz bile
  13. Djmusty

Assassins Creed odyssey ve yeni oyunlar

Öncelikle herkese merhaba. Yurt dışında ozellikle Almanya'da bir çok PS4 oyunu piyasaya çıktı FIFA 19 farming 19 gibi bir çok oyun bazılarını satın almak istiyorum fakat oyun dili konusunda sorun yaşarim diye tereddüt te kalıyorum İngilizcem var fakat Almanca malesef ? yani oyunu İngilizce dilde...
  14. Djmusty

PS4 pro için TV onerisi

Çok teşekkür ederim
  15. Djmusty

PS4 pro için TV onerisi

Sony 55xe7005 aldim hocam güzel bı fiyata
  16. Djmusty

55xe7005

80 TL aparat ücreti talep edildi teknik servis tarafindan
  17. Djmusty

55xe7005

Sony nin öyle bişi yapacağını sanmıyorum ama bakalım gelcek hafta sonu sonucu yazarım buraya ??
  18. Djmusty

55xe7005

O zaman yetkili servis kuruluma gelir iken getiriyor ve ücret talep etmiyor.
  19. Djmusty

55xe7005

Kutuyu yetkili servis açar garanti kapsamında kalması için ama paket içeriğini internetten inceledim aski aparatı yada ayak mevcut degil.tv yi PS4 oynamak için aldım 1 ay araştırdım nerdeyse o yüzden Sony de karar kildim
  20. Djmusty

55xe7005

Arkadaşlar merhaba 2 gün önce internet üzerinden çok güzel bir rakama TV yi satın aldim. Şuan yurtdisinda olduğum için bu konuyu açmak durumda kaldım ülkede olsam elbette ki öncellikle teknik servisi arayıp bilgi alirdim. Kafama takılan nokta şu TV üniteye monte edilecek fakat montaj kiti mevcut...
  21. Djmusty

PS4 pro için TV onerisi

Ekran yenileme hızı olarak ne düşünüyorsunuz bir çok sitede araştırma yaptım inputlag tan bahsediliyor
  22. Djmusty

PS4 oyunları dil destegi

Benim merak ettiğim Türkiye ye gelen PS4 oyunları ile Avrupa'daki PS4 oyunları arasında dil seçeneği farkı oluyor mu örneğin x bir oyunda Türkçe İngilizce vs. Dil seçenekleri var iken Türkiye'de satilan bir oyundan bahsediyorum aynı oyunun başka bir ülkede satilani ile dil seçenekleri aynı mı ?
  23. Djmusty

PS4 oyunları dil destegi

Almanya'dan dönerken bir çok PS4 oyunu almayı düşünüyor um tax free ile fiyatlar baya fark ediyor ama kafama takılan bir nokta oldu saturnde ki satış temsilcilerine danisdim oyunların international olduğunu dil seçenekleri için internetten sorgulama yapmam gerektiğini söylediler. Yani...
  24. Djmusty

PS4 pro için TV onerisi

Arkadaşlar merhaba PS4 pro için TV onerilerinizi bekliyorum bütçe 6.500 TL biraz esneyebilir Ben Sony 65xe7005 ile LG 65uh805 arasında çok kararsiz kaldım 65 inç olmasi gerekli mutlaka. Full grafik canlı canlı keyifli bir şekilde oyun oynamak istiyorum. Ayrıca optik ses çıkışı da önemli bir...