Arama sonuçlarınız

1. E

Windows 10 ekran parlaklığı

Windows 10 da ekran parlaklığı resmen kitlendi parlaklığı 0 a da alsam aynı 100 e de alsam aynı ve suanda baya bi kısık parlaklığım yani rahatsız olmaya başladım lutfen bi yardım
  2. E

Note 8 amoled yanması sorunu

Soğumanıza hıc gerek yok hemen tamırını yaptılar sadece ekran ve camı degıl yandakı kasasını dahı degıstırdıler 2 hafta falan bekledım ama yanı sıfır gıbı oldu telefonum eger sızınde basınıza gelırse degısım yaparlar sız kapalı kutu cıhaz ıstersınız belkı onu bıle verırler ben talep dahı etmedım
  3. E

Internette aratırsanız bulabılırsınız benımkı garantıden degıstırıldı
  4. E

ben kac kere telefonu lavaboya attım yıkadım herseyı yaptım ıp68 sertıfıfakı su gecırmezlık ıp67 sertıfıkası suya dayanıklılıktır
  5. E

Tam ortada baslıyo sag tarafa dogru ıste soyledıgım gıbı ortada kısa bı aralık vardı sonra yıne devam edıyodu ama daha sonra her tarafına yayıldı
  6. E

Hp omen hoperlor sorunu

Hoperlor dıye bısey yok kı Hoperlor SST var sadece hoperlor olsa yapıcam
  7. E

Hp omen hoperlor sorunu

Hp omen marka bır bılgısayarım bulunmakta ve Asus xonar u3 model bır ses kartım bulunmakta bır gun seslı bırsey dınlemek ıcın ses kartını flas tan soktum ve bırden sag alttakı hoperlor yerınde carpı ısaretı cıktı ve oraya sag tıklayınca cıkan menu degıstı ben bı sekılde duzelltım o carpı...
  8. E

HP OMEN ce008nt performans dususu

Şimdi birşey geldi aklıma birden bende yazayım dedım 3 ocakta gelen windows uptadesı spectre ve meltdown acıklarını kapatıyo ama %30 luk bır performans dususu yasatıyor oyuzden olabılır mı acaba cunku ben yılbasından bıkac gun once almıstım sanırım yanı tam o zamanlar daha 2 hafta kullanamadan...
  9. E

Yada belkide benim gozumu korkutmak için dediler onu cok oyun oynamıyıp dusuk parlaklıkta kullanmam ıcın
  10. E

Birde diyolar ki içinde oyun varsa ekran parlaklıgı devamlı 100 de ıse kesınlıkle onarım yapmıyoruz sımdı ben gıdıcem 5500tl para verıcem daha sonra ne oyun oynıcam nede o 2k+ 1000 nitlik ekranı 100 parlaklıkta keyıflıce kullanamıcakmıyım yanı oyuzden ıphoneye gecıyım ---- Mesajlar...
  11. E

Tüketici mahkemesıyle ugrasmayada degmez bence ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birde diyolar ki içinde oyun varsa ekran parlaklıgı devamlı 100 de ıse kesınlıkle onarım yapmıyoruz sımdı ben gıdıcem 5500tl para verıcem daha sonra ne oyun oynıcam nede o 2k+ 1000 nitlik ekranı 100 parlaklıkta...
  12. E

Zaten sıfırladım ve performansta artıs olmadı maalesef
  13. E

Ne dememi onerırsınız ? ve suanda verdıklerı takıp numarasına bakınca Onarım suruyor yazıyo acaba onay aldık mı samsung dan onay beklıcez dedıler cunku
  14. E

Bu gün cihazı teslim ettim ve garantiye gittigimde dediler ki telefonda oyun varsa ve ekran ısıgı full de kullanılıyosa asla herhangı bır mudahale de bulunmuyoruz benım telefonumdada sansıma dun aksam arkadasım kalmıstı bızde ve bıkac oyun ındırmıstı ve bende telefonda cok oyun oynamam oynasamda...
  15. E

Ama içindeki recovery vs gıtmez mı yanı ben sımdı temız wındows 10 kursam daha sonrasında recovery e dıskınde e ye dokunmasam ama sadece c ve d yı sıfırlasam e dekı recovery yıne calısır mı
  16. E

Degısımı bende ıstıyorum ama acaba degısım yapılır mı ?
  17. E

Temız kurulum yaparsam eger garantı dısı kalmazmı daha yenı cıhaz sonucta
  18. E

Şimdi abilerim ablalarım kardeşlerim sizlerin yardımlarına ihtiyacım var ben somestr da note 8 model bır telefon aldım izmir urla da kucuk bir turkcell bayisinden sıfır şekilde alındı.Bu arada ben note serisi aşığı bi insanım şu önemsiz bilgiyide bi iliştireyim de.Neyse velhasıl kelam telefon...
  19. E

Bu günle beraber alalı 7 ay olan laptopum hp omen ce008nt den gayet memnunum acılıs hızı pil ömrü vs ama bıkac sıkayetım var gormezden gelınebılıcek seyler ama bırtane sey var benı delı edıyor bu bir oyun bılgısayarı ama daha alalı 7 ay olmasına ragmen cıddı performans dususu var her oyunda var...