Arama sonuçlarınız

1. M

Öneri Perde

Yeni evlendim ve evime perde almak istemiştim sağolsun bu site bana çok yardımcı oldu, her türlü perde modeli var ve size çok yardımcı oluyolar inanın.
  2. M

Haylou gt1 pro sağ kulaklık sorunu

Resetlemeyi denediniz mi acaba
  3. M

Protein Tozu hakkında yorumlarınızı paylaşın!

Hocam L-carnitine ve whey protein tozu için hangi markayı önerirsin salondaki arkadaslar ronic kullanıyormus memnunuz diyorlardı sen ne dersin?
  4. M

Protein Tozu önerisi

Hocam kesinlikle katılıyorum ayarını kaçırmadan kullanımda hiç bir sorun yaşamazsınız. marka tavsiyesi olarakta ronic whey kullanıyorum etkisi muazzam topaklanmaya takılanlardansanız rahat karışıyor haberiniz olsun
  5. M

The Tech (Teknoloji Zirvesi)

Büyük Veri Nedir? Büyük veri, artan hacimlerde ve her zamankinden daha yüksek hıza ulaşan daha fazla çeşitlilik içeren verilerdir. Üç Vs olarak bilinir. Basitçe söylemek gerekirse, büyük veri (big data), özellikle yeni veri kaynaklarından daha büyük, daha karmaşık veri kümeleridir. Bu veri...
  6. M

Belediyeler Teknolojiden Nasıl Yararlanıyor?

Günümüzde artık hemen her profesyonel şirket bu çözümlerden yararlanıyor. Bu çözümleri sağlayan firma sayısıda bir hayli çoğaldı. fakat herkes işini bilerek yapmıyor. Ama Ametis işini hakkıyla yapan firmalardandır.
  7. M

Protein Tozu önerisi

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum. Fakat hala gözle görülür şekilde kilo veremedim. Birkaç yerde yağ yakıcı suplementler tavsiye ettiler ama hangisi alınır hangisi alınmaz fazla bilgim yok. Arkadaşım ronic markasının bir ürününü kullanmıştı memnun olduğunu söylüyordu. Bunu...
  8. M

Otomatik Viteş Şanzımanı

Şansıman sıkıntılarında işini bilen bir ustaya göstermek gerekiyor. tüm sorunlarımda başvurduğum bir ustam var. fiyatlarıda gayet makul. Aşağıya linkini bırakıyorum iletişim adresini ordan bulabilirsiniz. Hocam şanzıman konusunda işini hakkıyla yapan bir ustaya danışmak her zaman avantajınıza...