Arama sonuçlarınız

1. S

iPhone 11 vs XR vs Poco f2 Pro

iPhone 11 ile xr arasında 1.3 k var 4gb RAM a13 vs 3gb RAM a12 bide amoled tarafta poco snapdragon 865 var s20 de düşündüm exynos 990 İşlemciye güvenmedim. En az 5 sene düşünüyorum değiştirmeden kırmadan dökmeden. Oyunda oynucam foto da çekicem. Önerilerinizi Bekliyorum
  2. S

6-7K Bütçe İle Telefon Önerisi

Arkadaşlar merhaba iphone 11 - poco f2 pro - s20 ve s20 FE arasında kaldım. Poco da snapdragon 865 var lakin ekran amoled hz 60. S20 de exynos 990 var ısınan bir işlemci ekran ve hz iyi. beni rahat 5 sene götürsün istiyorum sizce ?
  3. S

G.skll mi corsair mi ?

Arkadaşlar Samsung 4 gb 1600 MHz cl11 ramim var. 8 gb ram almak istiyorum frekans ve cl değeri aynı olan g skll ve corsair var hangi markayı tercih edersiniz ?
  4. S

Fps düşüşü ilk defa yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba. Msi gaming x 1050ti ekran kartına sahibim ve oyunlarda fps im 40 ı geçmiyor bu olay yeni olmaya başladı daha önce fpslerim normaldi yardımcı olur musunuz ? Lol high grafik te 80 fps Rainbow six 70 fps Şimdi ise lol de 40 ı geçmiyor. Rainbow da ise 20 küsür. İşemci i5...
  5. S

Yeni Ram taktım pc yavaşladı

Merhaba arkadaşlar. 8 gb 2133 MHz ddr3 cl 11 model yeni ram aldım. Eski ram ise 4 gb 1600mhz cl 11. Ram’i ilk taktığımda performans arttı ama daha sonradan performans baya düştü oyunlarda fps 10-20 ye kadar indi. İki rami de single olarak çalıştırdım performans değişmedi. Yardımcı olur musunuz ...
  6. S

Yeni RAM Taktıktan Sonra FPS Düşüşü

Arkadaşlar geçen gün yeni ram aldım 8 gb ballistix 2133 MHz ddr3 bende ki ramle birlikte toplam 12 gb oldu ilk başta sorun yoktu ama daha sonradan bütün oyunlarda 10-20 fps almaya başladım Yardımcı olur musunuz ? Sistem ; Msi gaming x 1050ti ekran kartı Ballistix 8 gb + 4 gb Samsung ram İ5...