Arama sonuçlarınız

1. S

Ekran kartı tavsiyesi

Önceliğin ekran kartı olması güzel lakin şuan alacağın ekran kartını ilerde ki alacağın işlemci ile uyumsuz olma durumuda var. Dar boğaz olayı işlemcinin ekran kartını beslememesi. uyumsuz olması. r7 240 rx 460 gt 750 önerebileceğim
  2. S

iPhone 11 vs XR vs Poco f2 Pro

sorum şu ki gerçek anlamda poco ve 11 arasında kaldım. kağıt üstünde poco daha işlevsel.
  3. S

iphone'nun uzun ömür konusuna katılıyorum size. Peki poco sizce kaç yıl ömrü var ?
  4. S

Kusura bakmayın ben değişik fikirler almak İçin yeni forum açtım. İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim.
  5. S

iPhone 11 ile xr arasında 1.3 k var 4gb RAM a13 vs 3gb RAM a12 bide amoled tarafta poco snapdragon 865 var s20 de düşündüm exynos 990 İşlemciye güvenmedim. En az 5 sene düşünüyorum değiştirmeden kırmadan dökmeden. Oyunda oynucam foto da çekicem. Önerilerinizi Bekliyorum
  6. S

Çorum'da misafir olarak geldiği akrabasının evinde silahla oynayan çocuk yanlışıkla kendini vurma sonucunda hayatını kaybetti

Ülkemizde normal karşılanıyor artık bu tarz davranışlar. Alışkanlık haline geldi. Bilinçsiz bir toplum olma yolunda ilermek böyle bişey. ülkenin yarısı ilk çağda yaşıyor. (sözüm meclisten dışarı)
  7. S

6-7K Bütçe İle Telefon Önerisi

Dün iphone 11 6.900 dü alamadım umarım yine bu fiyatlara düşerse alıcam teşekkür ederim.
  8. S

Mi 10t Pro yu beklesem ? :) İşlemci ekran üzmez sanırım fiyat aralığı önemli ama 1604713573 Samsung markasında snapdragon işlemciler türkiyeye garantili gelmiyor sanırım.
  9. S

Peki şunu sormak istiyorum iphone 11'i kıyaslayacak olsanız hangi android ile kıyaslardınız ?
  10. S

S20 yi Snapdragon 865 olarak türkiye satışı yok abd ve kore olarak çıkarılmış global değil olsaydı emin olun ona bakıcaktım. Şunu belirtmek isterim ki bu zamana kadar hiç android kullanmadım elime verseler arayüzü bulamam. 6 senedir iphone 6 kullanıyorum. :) 1604712954
  11. S

Aynen öyle de aradaki 1 k fiyat farkına değer mi ips ekran a13 işlemci var bide snapdragon 865 amoled var
  12. S

Arkadaşlar merhaba iphone 11 - poco f2 pro - s20 ve s20 FE arasında kaldım. Poco da snapdragon 865 var lakin ekran amoled hz 60. S20 de exynos 990 var ısınan bir işlemci ekran ve hz iyi. beni rahat 5 sene götürsün istiyorum sizce ?
  13. S

G.skll mi corsair mi ?

Arkadaşlar Samsung 4 gb 1600 MHz cl11 ramim var. 8 gb ram almak istiyorum frekans ve cl değeri aynı olan g skll ve corsair var hangi markayı tercih edersiniz ?
  14. S

Fps düşüşü ilk defa yaşıyorum

İadesini talep ettim zAten 1 hafta olmadı alalı. Ama suan eski ramle league Of leğends bile oynayamıyorum fps drop u yiyiorum sürekli bide ekran kartı boşta 65 70 derece işlemci ise 50 60 arası boştayken
  15. S

Anakart ddr3 1600 MHz destekliyor. Fujitsu 2990a3. Ddr değerleri iki ram’in de aynı MHz olarak düşük olanın değerinde çalışır dediler
  16. S

Aslında en son bi ram aldım ondan sonra böyle oldu. 2133 MHz 8gb cl11 ballistix. Benim kendi ram’im ise 4 gb 1600 MHz cl11 cl değerleri aynı olduğu için sorun olmaz diye düşündüm. Rami i ilk taktımda pc baya hızlandı oyunlara bağlanmam rahatladı ama sonradan fpsler droplar yavaş açılıp...
  17. S

Bu olayı yaşadımda ekran kartını güncelledim düzelir belki diye düzelmedi. Başka sürücü güncellemedim.
  18. S

Arkadaşlar merhaba. Msi gaming x 1050ti ekran kartına sahibim ve oyunlarda fps im 40 ı geçmiyor bu olay yeni olmaya başladı daha önce fpslerim normaldi yardımcı olur musunuz ? Lol high grafik te 80 fps Rainbow six 70 fps Şimdi ise lol de 40 ı geçmiyor. Rainbow da ise 20 küsür. İşemci i5...
  19. S

Yeni Ram taktım pc yavaşladı

Ram performansı etkilemez evet. Ama eskisinden daha da yavaşladı single or dual eski 4 gb performansını alamıyorum oyunlardaki fps baya düştü başka Ne gibi sebebi olabilir yeni ram i söktüm suan ama eski performans yok. Başka neyden kaynaklanabilir. Ram i ilk taktığımda performans baya yükseldi...
  20. S

Düzeltiyorum d2990 a3 1600 MHz kadar destekliyor
  21. S

Evet doğrudur anakart model olarak o 1333 MHz destekliyor ama ben PC’yi aldığımdan beri 1600 MHz cl11 ramle hiç sıkıntısız kullandım
  22. S

Merhaba arkadaşlar. 8 gb 2133 MHz ddr3 cl 11 model yeni ram aldım. Eski ram ise 4 gb 1600mhz cl 11. Ram’i ilk taktığımda performans arttı ama daha sonradan performans baya düştü oyunlarda fps 10-20 ye kadar indi. İki rami de single olarak çalıştırdım performans değişmedi. Yardımcı olur musunuz ...
  23. S

Yeni RAM Taktıktan Sonra FPS Düşüşü

yeni aldığım ram i iade edip uygun olan bi ram almayı düşünüyorum sanırım işlemcimde desteklemiyor MHz olarak. Şimdi ki sorum eski ram in MHz cl değerini nasıl öğrenebilirim? Anakartım da bu...
  24. S

Suan tek 8 kullanıyorum ama drop alıyorum fpslerim eski 4 den de düştü
  25. S

Sanırsam aynı değiller ama ilk taktığımda performans gayet iyiydi sonradan düştü.
  26. S

Arkadaşlar geçen gün yeni ram aldım 8 gb ballistix 2133 MHz ddr3 bende ki ramle birlikte toplam 12 gb oldu ilk başta sorun yoktu ama daha sonradan bütün oyunlarda 10-20 fps almaya başladım Yardımcı olur musunuz ? Sistem ; Msi gaming x 1050ti ekran kartı Ballistix 8 gb + 4 gb Samsung ram İ5...