Arama sonuçlarınız

1. M

Linux Dağıtımları Kuramıyorum Siyah Ekran

Arkadaşlar merhaba. Elimde yaklaşık 10 12 yıllık bir Dell dizüstü var. Ben sadece tarayıcıda gezinip bir şeyler izlemek, dinlemek için kullandığımdan win7 ve Linux Mint ile dual boot ediyordum. Güncemellerden sonra mint açılmayınca silmek zorunda kaldım. Şimdi tekrardan Elementary OS ve Manjaro...
  2. M

Linux Mint Kurarken Takıldı

kardeş öncelikle hepinize merhaba evde eski bir dell dizüstü vardı win7 ben live cd gibi flash bellek üzerinden linux mint kullanıyordum gündelik işlerim için, bugün aklıma geldi dual boot yapmak istedim, win7 nin yanına kuru seçtim 30gb alan ayırdım sonra diski elle değil de otomatik böl tarzı...
  3. M

3500 - 4500 ₺ tavsiye sistem

Oyun oynamadığım için ilk etapta bütçe sebebiyle ekran kartsız bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sistem hakkında görüş, öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. Bu fiyat bandında başka nasıl sistemler toplanabilir yardımlarınıza açığım..
  4. M

Sistem Nasıl (3000-4000 bütçe)

Arkadaşlar merhaba, gündelik işlerimi halletmek için apu sistem toplamayı düşünüyorum. Oyun oynamayı seven birisi değilim, bu sebeple şu anlık apu sistem kullanmak daha mantıklı geliyor. Önümüzdeki 4-5 yıllık süreçte bana sıkıntı çıkarır mı, ileride elime para geçtikçe hdd-ekran kartı gibi...
  5. M

Bugün S9+ Alsam Pişman Olur Muyum Fiyat Düşer Mi

Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır S9+ ı takip ediyorum malum dolar bizi iyice korkuttu. Bugün en geç yarın almayı planlıyorum. Biliyorum Note 9 çıkacak ama ona verecek kadar param yok. Sizce şimdi s9+ ı alsam pişman olur muyum? Fotoğraf Çekimi ve video izleme odaklı olucak, ne kadar sonra...
  6. M

4-4,5k Civarı Telefon Önerisi

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi hem aşağıda yazdığım ihtiyaçlarımı karşılayacak hem de cebimi çok yakmayacak bir telefon önerisi istiyorum. IOS ya da Android ekosisteminde telefonlar olabilir. Şu anda Galaxy S4 kullandığım için zaten tüm telefonlar çok daha iyi gelecektir ama yine de...