Arama sonuçlarınız

1. O

2000-2500 TL Aralığında Almayı Düşündüğüm Telefonlar

Arkadaşlar asıl önceliğim kamera ve tasarım. Verdiğiniz oyu neye göre verdiğinizi de açıklarsanız sevinirim.
  2. O

3 Telefon Arasında Kaldım

O fiyat bandinda seni cok uzun süre götürmez diyorsunuz yani, anladım.
  3. O

Zenfone 5 ile Zenfone 5z arasindaki tek fark işlemcisi. Sirf bunun için 1.200tl vermek pek aklima yatmari açıkçası. Ya ben telefonda cok sık yuksek performansli oyun oynayan birisi degilim. Benim icin kamerasi iyi olmali,tasarimi iyi olmali ki uzun yillar sikilmadan kullanabileyim ve pil ömrü...
  4. O

Gerçekten beni yanlış anlamayın bir soru sormak istiyorum. Bu Note Fe veya diğer telefonları öneren arkadaşlar hiç ellerine Zenfone 5 aldı mı veya araştırdı da öyle mi bu telefonları öneriyorlar yoksa kullandıkları telefon olduğu için veya Zenfone 5 i araştırmamış ama Diğer telefonları...
  5. O

Şu an çok şaşırıyorum söylediklerinize gerçekten. Shift Delete bu cihazın kullanım testinde full ayarlarda akıcı bir şekilde Pubg oynayabiliyorlardı. Performans konusunda kötü demenizdeki gerekçeyi gerçekten anlamadım :)
  6. O

XİOMİ Mİ MİX 2 bu söylediklerinizi karşılıyor mu peki? Türkiye garantisi yok. Telefonlarıyla ilgilenmeleri dediğiniz üzere ülke içinde yok. Bu telefon üst segment telefon değil bildiğim kadarıyla bu da orta segment bir telefon. Kamera özelliği Zenfone 5 den iyi değil bildiğim kadarıyla. Malzeme...
  7. O

Herkes bu 3 telefonu öneriyor ama bir üstte de yazdığım nedenlerden dolayı aklıma Zenfone 5 yatıyor. Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
  8. O

Asus Zenfone 5 benim saydıklarım arasında en iyisi olduğu söyleniyordu. Beni biraz da tasarımı ve 2018 model olması da cezbetti açıkcası. Bu saydıkların performans vs olarak mükemmel telefonlar ama Sony Türkiye piyasasından çekilecek olması, Nokia nın tasarımsal olarak hoşuma gitmemesi , Xiaomi...
  9. O

Asus Zenfone 5 i hiç düşünmedin mi? Bence P20 lite'i oraya koyacağına Zenfone 5 i koysan daha iyi olurmuş. Ben bu telefonlar arasında FE yi düşünürdüm tasarım benim için önemli olduğu için. Ama bu gün Zenfone 5 alıcam muhtemelen ben de kararsız kaldım çok.
  10. O

Arkadaşlar Huawei P20 lite, Asus Zenfone 5 ve Samsung Galaxy Note 7 FE arasında çok kaldım. Asus ve Note 7 hakkında çok güzel yorumlar var 2500TL ye kadar alabilme gücüm var. Bu telefonlara ek olarak önerebileceğiniz bundan daha iyi diyebileceğiniz telefonlar da varsa önerilerinizi bekliyorum.
  11. O

Cep telefonu icin taksitlendirme

Bir akıllı cep telefonu almayı düşünüyorum ama beni nakit almaya itiyor bu kart taksitlendirmeleri sürekli. Kredi kartına taksit seçeneği sadece Ticari kredi kartı kullanıcıları için var. Ben bunun dışında taksitli telefon alışı yapamayacak mıyım bilgisi olan var mı acaba ??