Arama sonuçlarınız

1. A

pastel boya ile basit ve etkili resimler

PASTEL BOYA MANZARA YUNUS RESMİ ÇİZİMİ KOLAY PASTEL BOYA KUŞ ÇİZİMİ KOLAY PASTEL BOYA MANZARA RESMİ KOLAY PASTEL BOYA MANZARA | GECE GÜNDÜZ PASTEL BOYA MANZARA RESMİ ÇOK BASİT- UCU UCUNA ÇİZİM
  2. A

Rehber Kolay çizimler - Manzara çizimleri - Kuru boya

selam herkese bugün kuru boya ile basit kolay ama etkili ve güzel manzara resimlerini adım adım kuruboya nasıl yapılır onu gösterdim .umarım bu videolar sizlere yardımcı olmuştur. KURU BOYA MANZARA CAMİ ÇİZİMİ KOLAY YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN #manzararesmi #kuruboyamanzara #kuruboyaresmi...
  3. A

Öneri İlk 2d mobil oyunumu yaptım "Boomb Stars"

herkese merhaba "Boomb Stars" adlı bir oyun tasarımını yapmış bulunmaktayım . Burada sizlere geleneksel ve dijital çizimlerin örnek tasarımlarını paylaşacağım Umarım beĞenirsiniz. oyun unity de birleştirildi ve birleştirmesini arkadaşım yaptı. Önerilerinizi ve görüşleriniz bekliyorum...
  4. A

Görsel Sanatlar etkinliklikleri

CYBERPUNK 2077 DRAWING | WATERCOLOR | HD | 2020
  5. A

derwent kuru boya denemeleri
  6. A

Selam herkese bugün iki markanın kuru boya serilerini karşılaştırdım. fatih kuru boya ve derwent coloursoft marka kalemlerini spiderman çizim inde denedim hangi kuru boya yı almalıyım hangisi daha iyi, hangisi daha kullanışlı gibi soruları bu videoda cevaplayacağım.
  7. A

ATATÜRK RESMİ ÇİZİMİ
  8. A

çizgi çalışması
  9. A

10. A

Gerçekçi Kuru boya çizimler

How to Draw Alexios ASSASSIN'S CREED ODYSSEY
  11. A

AMONG US NASIL ÇİZiLİR / HOW TO DRAW 4K
  12. A

#natürmort #natürmortresmi #natürmortçalışması #natürmortçizim #natürmortkarakalem genellikle görsel sanatlar uygulamaları dan biri olan natürmort çalışması zor olmasına rağmen resim eğitiminin temeli niteliğindedir.
  13. A

Tabletle çizim denemek

devlet okulu
  14. A

selam herkese bugün görsel sanatlar dersi için yediden yetmişe tüm resim çizenler için çalışma örnekleri yaptım. umarım bu videolar sizlere yardımcı olmuştur Uzaktan eğitim için ve yüz yüze eğitim için uygundur. örnek: Tüm çalışmların için aşağıdaki linke tıklayınız Video listesi 1...
  15. A

Resim Malzemeleri Karşılatırmları

Resme yeni başlayanlar ve resim malzemeleri markaları hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir kaç video çektim. umarım işinize yarar. Keçeli kalem incelemesi kuru boya incelmesi pastel boya incelemesi boya fırçası incelemesi
  16. A

görsel sanatlar etkinlikleri

selam herkese bugün görsel sanatlar dersi için yediden yetmişe tüm resim çizenler için çalışma örnekleri yaptum.umarım bu vidyoalr sizlere yardımcı olmuştur Uzaktan eğitim için ve yüz yüze eğitim için uygundur. örnek çalışma Tüm çalışmların için aşağıdaki linke tıklayınız Video listesi 1...
  17. A

Tabletle çizim denemek

Dudak Çizimi DİJİTAL SANAT selam herkese tablet ten dudak çizimini göstereceğim. kullandığım porgram sketvhbook programı kullandığım tablet ise general mobile
  18. A

Perspektif Nasıl Çizilir Adım Adım

perspektif hakkında her şeyi dikkat edilmesi gereken kuralları ipuçlarını yapılan yanlışların tümünü bu videoda adım adım bulabilirsiniz.Hadi hep birlikte yapalım 2020 İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM Kendinize iyi bakın. ; Perspektif Nedir? Perspektif, iki boyutlu yüzeye üç boyutlu...
  19. A

Çok kolay geri dönüşüm videoları

EVİNİZ İÇİN YENİ YIL FİKİRLERİ 2020 herkese mutlu yıllar 2020 yılına özel bir eviniz i süsleyecek yeni fikirler bu video da olacak. sizlerinde çok kolaylıkla yapabileceği bu ürünler sizi ve ailenizi sevindirecek. GERİ DÖNÜŞÜM KUTU YAPIMI 2020 marketlerde satılan mangal reyonundan aldığım...
  20. A

Yerli otomobil TOGG çizimi 2020

Yerli otomobil 27 Aralık'ta ilk kez görücüye çıkmış ve büyük ses getirmişti.bende sizlere yerli ve milli olan bu aracın Togg Suv 2020 nin kuru boya resmini çizeceğim.umarım beğenirsiniz. YERLİ OTOMOBİL HAKKINDA: Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) yerli elektrikli otomobili...
  21. A

Tabletle çizim denemek

general mobile e tab 5
  22. A

Yeni Yıl İçin Çizim Fikirleri

2020 yılı için güzel ve etkili yeni yıl çizimleri yaptım .sizlerde ailenizle ve sevdiklerinizle bu gibi resimler yapıp vaktinizi güzel değerlendirebilirsiniz YENİ YIL RESMİ ÇİZİMİ 2020 Yeni yıl için 2020 Çizimi ÇOK KOLAY 2020 Sayısını Resme Çevirme ÇOK KOLAY 2020 Sayısını Resme Çevirme...
  23. A

SEMAZEN RESMİ ÇİZİMİ PASTEL BOYA selam herkese bugün pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel bir semazen resmini çizim ini göstereceğim .çok kolay bir şekilde yapabileceğimiz basit bir teknik .Hadi hep birlikte yapalım bende mevlana ile özdeşleşen semazen resmini yaptım. Umarım...
  24. A

Kelimeyi Resme Çevirme

2020 Sayısını Resme Çevirme ÇOK KOLAY 2020,2020 yeni yıl,yeni yıl çizimi,yeni yıl resmi,yeni yıl çizimleri,yeni yıl resmi kolay,kardan adam çizimi,kardan adam çizimi kolay,ucu ucuna,kelimeyi resme dönüştürme,yazıyı resme çevirme,yazıyı resme dönüştürme,yazıyı resme çevirmek,kolay...
  25. A

Kelimeyi Resme Çevirme

selam herkese kelşmelerden resim çizmeyle ilgili örnekler göstereceğim. sizlerede belki bu küçük ipuçları resminizde büyük değişikliklere sebep olabilir. tabi bu teknik sııfır çizimden biraz zor oluyor ama alışınca artık bu çizim tekniğini kolaylıkla yapabiliyorsun. 10 KASIM YAZISINI...
  26. A

Pastel Boya İle Manzara Resmi video:
  27. A

Tabletle çizim denemek

selam herkese okul tarafından verilen general mobile (e tab 4-5 hangisi bilmiyorum) tabletiyle resim nasıl yapılabilir diye bir işe giriştim. sketchbook ve autodest diye 2 program gözüme çarptı bende denedim bir şeyler baktım bir şeyler yapılacak bende denedim bir şeyler .aşağıdakiler yaptığım...
  28. A

Keçeli Boya İnceleme

Selam herkese bugün keçeli boyalar hakkında bilgi vereceğim. hangi keçeli boyayı almalıyım hangisi daha iyi, hangisi daha kullanışlı gibi soruları bu videoda cevaplayacağım. abone olmayı yorum yazmayı ve beğenmeyi unutmayınız. video için neredeyse tüm bilinen markaların keçeli kalemini...
  29. A

Fortnite karekter çizimleri

How to Draw the Love Ranger Fortnite How to Draw Calamity Fortnite 2019 fortnite draw,fortnite drawing,fortnite drawing skins,fortnite drawing characters,fortnite drawing tutorial,fortnite drawing videos,before after drawing,fortnite drawing tutorial easy,fortnite drawing tutorial step...
  30. A

How to Draw Psycho Bandit Fortnite Season 10 How to Draw X Lord Fortnite 2019 How to draw Catalyst Fortnite season 10 time lapse
  31. A

PASTEL BOYA MANZARA ÇALIŞMASI selam herkese bugün yağlı pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel manzara resmi nasıl çizilir adım adım pastel boya nasıl yapılır onu göstereceğim.Hadi hep birlikte yapalım Umarım sizler de beğenmişssinizdir. birde sizden isteğim beğen ve abone ol...
  32. A

Çok Kolay Resim teknikleri

Selam herkese bugün basit etkili ve kolay bir şekilde resim boyama tekniği göstereceğim. bu çizim teknikleri ve tüyo larıyla etkili resimler yapacaksınız.Çok hızlı bir şekilde artık sizlerde on 10 larca çiçek resmi yapabileceksiniz 10 KOLAY RESİM TEKNİĞİ: link 15 KOLAY RESİM TEKNİĞİ link...
  33. A

Gerçekçi Kuru boya çizimler

selam herkese fortnite oyunu karakterlerini kuru boya ile çizip renklendirdim. umarım bu çizim videoları hoşunuza gitmiştir. izlediğiniz için ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. videoların yapılış vidoeları için link tıklamanız yeterli olacaktır.nasıl yapılır video için - -...
  34. A

Dijital Çizim Örnekleri

selam herkese bugün dijital sanat başlıklı dijital tablet çizim örnekleri, dersleri göstereceğim.Genellikle portre çalışmaları yaptım kullandığım tablet e tab 5 .kullandığım program ise sketchbook umarım bu videolar sizlere yardımcı olmuştur. Jonas Kahnwald Nasıl Çizilir | Dark video için...
  35. A

Pastel boya ile çift resmi nasıl yapılır | ÇOK KOLAY bu resim eğitimi videosunda size bir çift yeşil bir gökyüzünün eşliğinde pastel boya ile nasıl yapılır başlangıç seviyesi ,kolay şekilde onu göstereceğim 1558287311 Pastel Boya Yeni Başlayanlar İçin Aşk Kuşu Manzara Çizimi - Adım Adım güzel...
  36. A

selam herkese bugün yağlı pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel manzara resimlerini adım adım pastel boya nasıl yapılır onu gösterdim .umarım bu vidyoalr sizlere yardımcı olmuştur. link: Pastel Boya İle Manzara Resmi Çizimi | Adım Adım KOLAY destekleriniz bekliyorum arkadaşlar...
  37. A

Enes Batur Nasıl Çizilir Hızlı Çizim | Kuru Boya | 4K

herkese merhaba ünlü youtuber Enes Batur Sungurtekin in portre sini kuru boyalarla nasıl çizilebileceğini hızlı çekim metodu ile yeni çizim video m da gösterdim. umarım enes batur nasıl çizilir 4k eğlenceli videosu hoşunuza gitmiştir Kullandığım kuru boya markası faber castell eco bicolor...
  38. A

Fortnite Drift Nasıl Çizilir? Dijital Çizim Photoshop

merhaba herkese size battle royal fortnite oyunun dan drift karakter ini nasıl çizilecek ini ve nasıl renklendirileceğini photoshop ta hızlı çizim video suyla göstereceğim kullndığım tablet xp-pen star 03 Pro how,draw,drift,fortnite,digital,paint,painting,speed painting,photoshop,adobe...
  39. A

Adobe Photoshop Dersleri -Bölüm - Farklı açıdaki fotoğrafları birleştirmek

selam herksese bugün size cs6 eğitim seti video larından photoshop ta farklı açıda ki fotoğraf ları nasıl birleştirebilriz Photoshop Auto- Align Layers ne işe yarar Katmanları otamatik hizala nasıl kullanır onu göstereceğim umarım bu video yardımcı olmuştur Adobe Photoshop Dersleri -Bölüm -25-...
  40. A

Eskiz Defteri Turu ve Bodrum Tatili Turu VLOG

Eskiz Defteri Turu ve Bodrum Tatili Turu VLOG Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere bodrum tatili nde gezilmesi gereken yerleri ve bu esnada eskiz defterim i nasıl oluşturduğumu eskiz defteri çizimlerimi göstereceğim. umarım bu videoyu beğenip yorum atıp abone olursunuz. izlediğiniz için teşekkür...
  41. A

Adobe Photoshop Dersleri -Bölüm -26-fotoğrafı bozmadan fotoğrafı büyütmek

selam herkese bugün size cs6 eğitim seti video larından photoshop ta bir fotoğrafı bozmadan nasıl büyütebiliriz içeriğe uygun nasıl ölçek lendirebilriiz onu göstereceğim umarım bu video yardımcı olmuştur Adobe Photoshop Dersleri -Bölüm -26- İçeriğe uygun ölçeklendirme nasıl kullanılır...
  42. A

How to Draw Drift Fully Upgraded | Fortnite How to Draw Drift Fully Upgraded | Fortnite tutorial
  43. A

drift çizim
  44. A

Resim - çizim severler için görülmesi gereken kanal

geleneksel sanat ve dijital sanat hakkında her şey bu kanalda bakmanızda fayda var Ucu ucuna
  45. A

merhaba arkadaşlar bi kaç istek üzerine max level olan drift i çizdim umarım video yu beğenirsiniz. Diğer fortnite karekter tasarımlar için : Ucu ucuna
  46. A

manzara fotoğrafı manipilasyon yapımı

selam herkese bugün size photoshop ta manzara fotoğraf ını düzenleme yi renkleri ayarlamayı nasıl gerçekçi manipilasyon yapılacağını ve gerçekçi efekt vermeyi göstereceğim umarım bu photoshop eğitimi hoşunuza gider,
  47. A

merhaba arkdaşlar fornite karekterleri çizimlerim umarım begenisiniz
  48. A

Eğlenceli -adım adım çizim dersleri -

Merhaba arkadaşlar , çocuklar için "Çizim Nasıl yapılır" ADLI vidyolar çekmeye başladım asağıdaki linklerde örnekler mevcuttur, Umarım begenirsiniz, destekleriniz için herkese teşekkür ederim kanalımın ismi : ucu ucuna: Ucu ucuna ayrıca photshop dersleri için : dijital çizim ve...
  49. A

dijital çizim ve boyama dersleri full

merhaba arkadaşlar dijital resim dersleri çekmeye başladım. umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir vidyolarlar. soru ve önerileriniz varsa iletirseniz en kısa zamanda dönüş yaparım. ayrıca photoshop dersler tüm düzeyler mevcut . destekleriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar kanalımın...
  50. A

photoshop dersleri full tüm düzeyler ücretsiz

merhaba arkadaşlar photshop eğitim vidyoları çektim uzun zamandır bu eğitim vidyoalrı geciktirmiştir. umarım işinize yarar ve begenirsiniz.vidyoalrın devamı gelecektir arkadaşlar tüm manipilasyon çalışmalarım için ahmetbroge's DeviantArt gallery Ahmetbroge İLERİ düzey photohop eğitimi...