Arama sonuçlarınız

1. MesuTCAG

3000 Tl alinabilecek Xiaomi/Huawei/Note

S9+ yı satan tandığım yok :D satan arkadaşım olduğu için :/
  2. MesuTCAG

Peki note 8 seçme amacınız ne olurdu . Diğerlerinden + olarak ne farkı var . Şimdiden teşekkürler . ( okudum da biraz emri baki gibi olmuş kusura bakmayınız )
  3. MesuTCAG

Merhaba arkadaslar. 3000 tl bandında Bir telefon almak istiyorum . Kamera ve stabil çalışması yeterli. Ithalat veya Tr cihaz önerilerinizi bekliyorum . Bolgemde (Mersin) bulunan bazı telefonlar bunlar fakat kararsız kaldım. Samsung Note 8 Huawei Mate 10 / ve Mate 10 Pro Huawei P 20 (Düz (Lite...
  4. MesuTCAG

Samsung Galaxy A6 Plus Batarya Sorunu

Konudaki yanlışlığı çözemedim gitti. birşeyler ters ama
  5. MesuTCAG

Samsung vs Huawei

Honor 10 veya Honor play alınabilecek en mantıklı seçim.Kırın 980+ AI+ Yüksek batarya
  6. MesuTCAG

Ekran Kartı Önerisi

7. MesuTCAG

Hosting Sitesi Açmak İçin Ne Gereklidir

Sağlam Altyapı.
  8. MesuTCAG

Değiştirmemi Tavsiye Ettiğiniz Bileşenler ?

Aşşağıda özelliklerini belirttiğim sistemim için Max 1000 Tl ye kadar değiştirmem gereken bileşenler konusunda yardımcı olurmusunuz. Oyun oynuyorum fakat ulta seviyelerinde felan değil Low bile yeterli oluyor. PSU : Power Boost 400W [P4] PEAK 450W . ANAKART : GA-H61M-DS2 (rev. 4.0) |...
  9. MesuTCAG

Ekran Kartı Önerisi

750 ti ve r9 270 x mevcut bulunduğum yerde . Psum 400W hangisini almaliyim
  10. MesuTCAG

Ekran Kartı Önerisi

Aşşağıda özelliklerini belirttiğim PC için 500 tl ye kadar ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. ANAKART : GA-H61M-DS2 (rev. 4.0) | Motherboard - GIGABYTE Global İŞLEMCİ : Intel® Pentium® Processor G2010 (3M Cache, 2.80 GHz) Product Specifications RAM : 4+8 1333Mhz 1333 Mevcut Ekran Kartı ...
  11. MesuTCAG

Ping ve hiz sorunu

Turknet bende de oluyor . Sorunu cozduk diyip yolluyorlar.
  12. MesuTCAG

düşük bütçe ile pc iyileştirme

Xeon E5450 Modlu olarak almaya dıkkat edın hocam. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-r7-360-2-gb-sifir-612248633/detay...
  13. MesuTCAG

Anakart ve kasa tavsiyesi!!!

Kasa bulamadım :( . Soğutucu olarak ne kullanmayı dusunuyorsun.
  14. MesuTCAG

işlemci fiyat oranı düşünceleriniz ...

İthalat garantili Honor play alınabilir.
  15. MesuTCAG

kasa ve anakart tavsiyesi!!!

İşlemci , ssd ve ilerleyen zamanlarda artırılabilir ram için en uygun anakart modeli MSI B450 GAMING PRO CARBON C AM4 AMD Ryzen DDR4 3466+MHz(O.C.) USB3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar olarak görünüyor. Kasa + Power olarak mı istiyorsun ?
  16. MesuTCAG

Anakart ve kasa tavsiyesi!!!

Çok fahiş fiyatlar dönmüş . İşlemci , ssd ve ilerleyen zamanlarda artırılabilir ram için en uygun anakart modeli MSI B450 GAMING PRO CARBON C AM4 AMD Ryzen DDR4 3466+MHz(O.C.) USB3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar olarak görünüyor. Kasa + Power olarak mı istiyorsun ?
  17. MesuTCAG

Bütçen kurtarıyorsa almaya değer. Ram ve Hdd marka model ve mhz değerlerini yazarsan yardımcı olalım.
  18. MesuTCAG

Intel Pentium E5700 vs Core2 Duo E8400 Bence var.
  19. MesuTCAG

Telefonlara Gelen Zamlardan Sonra 3500 TL'ye Telefon Önerisi

Mate 10[ALP L29] düz model al Kamera Performans 4000MaH batarya.
  20. MesuTCAG

Çukur 2.Sezon 4.Bölüm Fragman!

Bu videoda Dogus Digital adlı içerik sahibine ait içerikler bulunmaktadır. İçerik sahibi, videonun bu İnternet sitesi veya uygulamada gösterilmesini engelledi.
  21. MesuTCAG

Telefonlara Gelen Zamlardan Sonra 3500 TL'ye Telefon Önerisi

Telefonumu sattım 15 dakika sonra gidip aynı model için 1100 tl fark istediler .[Şuan telefonsuz kaldım :( ]
  22. MesuTCAG

İşlemciyi E8400 olarak güncelleyip Ekran kartını da Radeon r7 veya 2.el bi HD 6970 [Sahibinden üzerinde 355 Tl ye bir tane var. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-hd-6970-2gb-256-bit-ekran-karti-cok-temiz-612027987/detay alabilirsin. ----...
  23. MesuTCAG

Samsung Galaxy A6 Plus Batarya Sorunu

%2 -3 te kapanması normal . siz ne bekklıyordunuz - ye düşmesi mi :(
  24. MesuTCAG

Hattımı başka operatöre taşımak için belli bir süre varmı

İşlem için 1 ay geçmesi gerekiyor fakat bazı bayiler 3 ay kadar işlem gerçekleştirmenin sağlıklı olmadığını soyluyorlar.
  25. MesuTCAG

Honor kirin 980'li Telefon

25 Aralaık
  26. MesuTCAG

2800 TL'ye Telefon Almak İstiyorum

Honor Play veya Honor 10(sahibinden)[ıthalat]
  27. MesuTCAG

Xiaomi Mi 8 İle Mate 10 Pro Arasında Kaldım

MATE 10 Al [ALP L29] düz model Pro dan daha sağlam özellikleri birebir aynı. hemde ucuz :D
  28. MesuTCAG

Mate 20/pro fiyat

S10+ 10K dan aşşağı gelmez gibi :D en iyisi +150Tl verip powerbank ile kullanmka :D
  29. MesuTCAG

Mate 20/pro fiyat

Hocam İP Xs fiyatı uçtu daha düşünüyormusun :D
  30. MesuTCAG

SSD & %100 Disk Kullanımı Sorunu

Hocam sorun HDD üzerine bulaşmış bir virus büyük ihtimalle disk %100 kullanan birim ismi svchost adında bir sistem uygulaması. HDD ye Temiz bir format atarak halledebilirsin Xp format cd si bu konuda çok işimi görmüştü . PC yi güvenli modda açıp o zamanda disk kullanımına bir göz at . Yeni...
  31. MesuTCAG

Mate 10 (litesiz ve prosuz)

Geleli çok oldu :D