Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Xbox için monitör önerisi

Bence LG daha mantikli, 180hz e gerek yok bence zaten 144hz den sonrası çok bir fark etmiyor. HDR10 özelliği olması da ayrıca bir artı.
  2. E

Soru Silikonsuz kulak içi kulaklık önerisi

Hocam Huawei almana tavsiye ederim, hem garanti yönünden hemde ses kalitesi bakımından Huawei nin bu kulakligini veya farklı modellerini araştır derim.
  3. E

Soru Philips 272E2FA vs Samsung LF27T450FQRXUF

Philips daha mantıklı gibi duruyor, hem gorunusu hemde özellikler bakımından daha onde. Samsung un monitoru biraz kaba geldi bana ve Philips in garantisi 36 ay iken Samsungun ki 24 ay.
  4. E

Soru Hangi monitoru almalıyım?

Merhabalar öncelikle, bir sorum olacak sizlere. Ps5 alacağım yakin zamanda Yanina da güzel bir Monitor almak istiyorum, bir tik büyük olsun istiyorum 24 25 inc degil de daha çok 27 ve ustu. İki tane seçeneğim var birisi Samsung ViewFinity S5 34 inc 4k 100hz bir Monitor çok hoşuma gitti ama bence...
  5. E

Soru Range Rover Evouqe alinir mi?

Öncelikler herkese iyi aksamlar iyi günler. Bugun bir Rance Rover Evouqe 2.2d 2011 bakmaya gittim ciddi alici olarak, fakat arabanın gövdesinde birkaç hasar gordum. Sol on kapı ve iki ayada ufak sürtmeler var, ki benim icin çok bir problem degil çok masrafı yok. Kazası belası yok arabanın butun...
  6. E

Soru Apple watch almalı mıyım?

Ben biraz daha fiyat araştırması yapayım güvenilir sitelerden birkaç güne kesinleşir fikrim. Teşekkürler cevap veren herkese...
  7. E

Evet iphone 13 var geçen mayısta aldım 1676758398 Aslında beni en çok korkutan mı desem en çok hayal kırıklığına uğratan diyeyim kısmı şarj kısmı. 2 günden fazla gitmiyor ki o da normal kullanımda iken :(
  8. E

Selamlar öncelikle herkese. Birkaç gündür aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istedim. Şu an elimde belli bir miktar para var ve birkaç haftadır apple watch lara bakıyorum. 2022 SE modelini inceliyorum ve ilgimi çekiyor daha ziyade. F/P olarak gayet başarılı buluyorum. Ama sizlere sorum bu...
  9. E

Soru Hangi kablosuz mouse modelini almalıyım?

Merhabalar ben kablosuz bir mouse almak istiyorum. Gaming olmasi tercihim. Fiyat max 65 euro. Onerilerinizi bekliyorum
  10. E

Soru Hangisi daha mantıklı? Oyuncu kulaklığı

Mouse um logitech g502 hero ama altinda bir problem var agirlik takilan yerin kapagi cikip duruyor uyuz oluyorum oyunun ortasinda filan cikiyor. Cidden kulakligimin hic bir problemi yok cok da seviyorum onu da ayni sekilde uc yil once aldim blackfriday indirimi ile cok da iyi kullandim problemi...
  11. E

Soru Hangisi daha mantıklı? Oyuncu kulaklığı

Merhabalar ben su an hali hazirda Hyperx cloud 2 kullaniyorum 3 yildir ve cok memnunum ama laptobun sarj aleti olsun mouse un kablosu kulakligin kablosu derken masanin ustu bir yigin kablo oluyor ki cloud 2 nin kablosu baya bir uzun. Simdi black friday indirimlerinden yararlanip logitech g435...
  12. E

İkisi Arasında Kaldım. Hava temizleyici.

Merhabalar yüksek derecede alerjim olduğu için ve evde kedim olduğu için sıkıntı çekiyorum ve iki hava temizleyici arasında kaldım bilgisi olanlar yardımlı olursa sevinirim. Xiaomi Mi Smart Air Purifier 3H - 138 Euro Philips ac0830/10 - 150 Euro
  13. E

Hangisi 16gb / 32gb

Ne gibi avantajları olur belli bir performans a etkisi var mı?
  14. E

Hangisi 16gb / 32gb

Selamlar herkese. Size bir sorum olacak. Bir laptop almayı planlıyorum. Ve bu laptop u hem oyun oynamak için hemde okul için yani yazılım için alacağım. Şu an alacağım laptop un ram i sabit 8*2 16gb ama 16*16 32gb da yapabiliyorum. Bu laptop u uzun süreler kullanacağım 4 5 sene gibi. Bunun için...
  15. E

Fikir istiyorum

Çok teşekkürler uğraşın için genel olarak beğendim düşündüğüm tipte bir kasa ama ekran kartı cidden çok pahalı geldi nereden baktın bilmiyorum ama. Böyle bir şey de var şimdi 500 euro vermem ona şahsen :D...
  16. E

Fikir istiyorum

Merhaba herkese. Benim 1000 euro civarı bir bütçem var. Avrupa da yaşıyorum. Monitör dahil bir sistem toplamak istiyorum. Kasa ve power hariç. Eski bilgisayarımdan alacağım onları diğer her şeyi yeniliyorum. Bilgili arkadaşlar tavsiyeler verirlerse (Bilgili) güzel olur teşekkürler şimdiden...
  17. E

İlk şarj

Herkse iyi akşamlar. Bugün yeni bir kamera aldım. Canon d250. İlk geldiğinde bataryası boştu. Şarja taktım ama bir sorum var şarj ile alakalı. İlk batarya şarjını telefonlar gibi mi yapmalıyım yani 20 saat 24 saat mi yoksa telefonlar gibi uzun ilk şarj yamama gerek yok mu. Bilen arkadaşlar cevap...
  18. E

R5 1500X ile 1070 darboğaz yapar mı?

Zaten şu anda 1050ti kullanıyorum her türlü darboğaz olsa bile hissetmem her türlü performans artışı çok olacak. Teşekkürler cevabın için.
  19. E

R5 1500X ile 1070 darboğaz yapar mı?

Selamlar herkese. Bir sorum olacak bende ryzen 5 1500x var. 1070 8gb ile darboğaz yapar mı? Birde benim anakartım 3200mhz ye kadar destekliyor. 3600mhz ram takarsam ne olur çalışır mı? Teşekkürler.
  20. E

farklı kapasiteye sahip ramler aynı anakartta sorun çıkarır mı

Aynen anakart düşük frekanslı olanın hızında çalışıyo yani frekans hızı yüksek olanın hızı düşüyor diğer ram in frekansında çalışıyor. 1591704707 Ama farklı markalardan aynı frekansa sahip ramler de sıkıntı çıkmaz önemli olan frekans hızları.
  21. E

Dosya Aktarımı

doğru biraz saçma olur o :D 1591704411 Aynı internet ağına bağlıyım nasıl yapabilirim ? 1591704516 Flash en mantıklısı olur ama bendeki flash 16gb telefonumda da 40 gb gibi bir boş yer var telefonla yapılabiliyor mu bu iş dosyalarda aktarırken sıkıntı olmaz değil mi?
  22. E

Dosya Aktarımı

Öncelikler merhabalar.Ben laptop um da ki 60 gb dosyayı masaüstü bilgisyarıma atmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum hiç denemedim önceden yardımlarınızı bekliyorom.
  23. E

Hangi oyun ?

Mount & Blade satın almaya karar verdim bu karantina günlerinde oynayacak güzel oyunlar arıyorum :D Bu yıl çıkan oyunu haricinde hangi oyunu önerirsiniz çok bir bilgim yok bu oyunlarla alakalı. Teşekkürler.
  24. E

Kulaklık alacağım karar veremedim.

Arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum. Bir kulaklık seçmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. HYPERX Cloud 2 Logitech G933 Razer Nari Oynadığım oyunlar Lol Csgo Apex legends Gta 5 ve müzik dinliyorum. Almak istediğim en iyisini almak istiyorum. Teşekkürler.
  25. E

Google Pixel 4, 4XL, iPhone 11

950 isviçre frangı
  26. E

Normal iPhone 11 1571813034 Mesajınız için teşekkür ederim biraz daha bilgilenip cihazlar hakkında bir sonuca varacağım teşekkürler.
  27. E

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce de bir konu açtım telefon önerileri aldım sizlerden şimdi de birkaç telefon arasında gidip geliyorum hangisini tercih etsem karar veremedim.(AVRUPADA YAŞIYORUM) 1. si İphone 11(810 isviçre frangı) kamerasını beğendim önceden de iphone kullanmadığım için bir...
  28. E

Bilgisayar dan iyi anlayanlar bakabilir mi?

Şu anda olayı çözdüm ram in yerini değiştirdim oldu gibi ama en küçük bir dokunmada kablolara veya ram e temassızlık var galiba gidiyor ekran yine.
  29. E

Bilgisayar dan iyi anlayanlar bakabilir mi?

Bilgisayar ımı 6 aydır kullanmıyordum bu gün yeniden açtım ama ekran kartını ana kartı işlemciyi ve bütün bileşenleri yeniden monte ettim tekrardan çıkarıp. Az önce denedim açmayı açılmadı ekrana bir şey gelmedi mouse klavye ye de elektrik gelmedi. Sonra ram ı ekran kartını ve önemli...
  30. E

Telefon önerisi

IPhone 11 e baktım da tasarımı çok hoşuma gitmedi ve o fiyata bence daha güzel şeyler bulunabilir? 1569092048 Herkes oneplus 7 pro yu yazmış acaba o kadar önr çıkmasının nedeni nedir?
  31. E

Telefon önerisi

Arkadaşlar para limitim yok alabileceğim en iyi günlük kullanım için telefon ne önerirsiniz para limitim yok Türkiye de yaşamıyorum.
  32. E

Akıllı saat önerisi.

Arkadaşlar çok arada kaldım da sizce Xiaomi mi band 3 mü yoksa Huawei color band 2 mi çok arada kaldım da yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Veya aynı fiyat bandında akıllı saat önerecek varsa yazabilir.
  33. E

Gaming Ekipman

Kardeşim elimde para var varken dolarda çok yükselemden almak istiyorum
  34. E

Gaming Ekipman

Kingston HyperX Cloud Stinger mı? Logitech G231 Prodigy mi? GAMEPOWER MEDUSA SIYAH 7.1 GAMING KULAKLIK mı?
  35. E

İşlemci Soğutucusu

Arkadaşlar benbir tane işlemci soğutucusu almak istiyorum hepsi neredeyse aynı fiyat ama karar veremedim bir danışmak istedim yardımcı olursaanız sevinirim şimdi 3 tane seçeneğim var: İşlemecim AMD RYZEN AM4 soket 1.Gamepower Iceberg 240 Cpu Sıvı Soğutma 240mm Ryzen Uyumlu 349.TL 2.Cooler...