Arama sonuçlarınız

1. R

Router tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar Telekom'un saçma fiyatları ve kötü performansı nedeniyle turksata geçtim. Çok memnunum ama modemin Wi-Fi performansı rezalet. Telekom'un modemi bütün evde iş görüyordu ama bu çok sınırlı. Ev 160 metrekare dubleks. İnternette bakarken mi router 4A diye bir model buldum iyi...
  2. R

Antivirüs önerisi

Nod 32 den ne farkı var hocam?
  3. R

Antivirüs önerisi

Merhaba arkadaşlar windows10 için Antivirüs arıyorum aklımda esetnod32 var önerir misiniz?
  4. R

Hangi işlemci daha iyi?

Hocam oyunla pek işim olmaz ama baktım bu 620 serisi ekran kartıyla gta5 oynayan var, benim gündelik kullanımıma sorun yaratmaz sanırım.
  5. R

Hangi işlemci daha iyi?

Hocam 2300 e thinkpad buldum tanıdık bir bilgisayarcıdan. İ5 7200u 240gb ssd 8gb ddr4 RAM falan var. Nasıl cihazdır bilginiz var mı? 1567888975 +++
  6. R

Hangi işlemci daha iyi?

Yok hocam çok oyun oynayan biri değilim okula götürürüm gündelik kullanım falan
  7. R

Hangi işlemci daha iyi?

İ7 4700MQ ve i7 5500 nasıldır hocam
  8. R

Hangi işlemci daha iyi?

Hocam peki çok fark yaratır mı
  9. R

Hangi işlemci daha iyi?

Genel olarak i5 7200 u ve i7 4510 hocam
  10. R

Hangi işlemci daha iyi?

Modeli derken
  11. R

Hangi işlemci daha iyi?

Merhaba arkadaşlar ikinci el temiz bi laptop bakıyorum aynı fiyat bandında i7 4. Nesil ve i5 7. Nesil işlemcili cihazlar var. Hangisinden daha yüksek performans alırım?
  12. R

Uydunet kablo koptu

Hocam böyle bir kablo buldum iso9001 tsek falan bütün sertifikaları var uygun mudur?
  13. R

Uydunet kablo koptu

Sağolasın hocam yarın bakıcam artık.
  14. R

Uydunet kablo koptu

Yok hocam ören markasının kablosunu yani diğer türlü dediğiniz gibi kablo çok :D
  15. R

Uydunet kablo koptu

Evet hocam evde sağlam kısım ören, bu kabloyu türksattan alamazsam nerden bulabilirim bilginiz var mı?
  16. R

Uydunet kablo koptu

Kablo için önereceğiniz bi marka var mı?
  17. R

Uydunet kablo koptu

Binadaki kutuya kadar komple u4 hocam, ben evdeki tesisatı komple u6 yapsamda pek bir fark etmez heralde? 1567369610 Bir de bu u4 kablolar arasında kalite farkı var mı? Benim kullandığım kablo ucuz bir şey ondan sıkıntı yaratıyor heralde.
  18. R

Uydunet kablo koptu

Hocam peki çoğaltıcıya kadar gelen kablo u4 sonuçta, çoğaltıcıdan sonra modeme kadar u6 kablo takmanın bir artısı olur mu?
  19. R

Uydunet kablo koptu

Hocam bunların döşediği kablo ören a++ rg6 u4 diye bir kablo. Kablonun eve girip salona gelene kadar ki kısmında sorun yok ama o kabloyu modem ve televizyona çoğaltmak için kullandıkları çoğaltıcıdan sonrasını parçalandığı için söküp attım, yani bu yüzden modeme gidecek 7 metre, televizyona...
  20. R

Uydunet kablo koptu

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce eve kablonet bağlatmıştım şimdi evde tadilat olduğu için işçiler kabloyu mahvetmiş bende çıkardım evde eski bir rg6 kablo vardı onu taktım ama sürekli sinyal kesiliyor bu kabloda arızalı. 15 metre televizyon için, 7 metre modem için kablo lazım, kablonetin kabloları...
  21. R

Televizyona entegre edilmiş laptop için klavye önerisi

Boyutları falan baya iyiymiş keşke tek satılsaydı. 1566835525 Hocam ben daha ufak bir şeyler bakıyorum, numpad falan olmayan modeller.
  22. R

Hocam şu set nasıldır https://www.hepsiburada.com/logitech-mk240-mini-beyaz-kablosuz-set-pm-HB0000049ZQ9
  23. R

Merhaba arkadaşlar eski laptopun donanım kısmını televizyona montajladım ve şimdi kablosuz bir mouse klavye setine ihtiyacım var. Portatif küçük bir şeyler arıyorum mümkünse numerik tuşlar falan olmasın, uygun fiyatlı memnun kaldığınız bir ürün var mı ?
  24. R

İphone 6s Sessize Alma Tuşu Sorunu

güvendiğin bi telefoncu varsa yaptır madem garanti bitti
  25. R

Ubuntu'da Laptop'umun şarjı Windows'dakinden çok daha az gidiyor nedeni nedir?

Bende de aynı sorun var, win10 dan herhangi bi dağıtıma geçtiğim zaman şarj su gibi akıp gidiyor.
  26. R

Apple telefonda virüs olduğu nasıl anlaşılır ?

iosa öyle mail yoluyla falan virüs bulaşmaz dert etme
  27. R

İnstagram girememe sorunu

Ciddiye alma, şu tarz tipleri de atmıyorlar ya siteden gerçekten rezalet.
  28. R

Uygulama mağazası bakımından en geniş yelpazeye sahip dağıtım hangisi?

Deepin son kullanıcı deneyimi bakımından diğer dağıtımlara göre başka bir seviyededir hocam, bizim ülkede pek kullanılmıyor olması şaşırtıyor beni.
  29. R

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

eos mu bu?
  30. R

QCY QS1 vs Airdots

qs1 al geç
  31. R

İplay Tubidy NetTube AppStore da Yok???

Bunlarla uğraşmak yerine apple music veya spotify kullanmak çok daha mantıklı, öğrenci için 7 lira zaten.
  32. R

Windows 10, kendine 7 GB'lık bir güncelleme alanı ayıracak!

Yok hocam bak diğer dağıtımları dene ubuntu ne dandikmiş diyeceksin :D
  33. R

Linux'ta neden iTunes ve instagram yok?

Ramme vardı alternatif uygulama olarak ona da instagram izin vermemiş şuan yarım yamalak çalışıyor, çıkarmayacaklar heralde. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Web deneyimi pek iyi değil hocam.
  34. R

Çıkma ihtimali olduğu tahmin mi yoksa duyum mu var hocam
  35. R

Microsoft,10 Aralık’ta Windows 10 Mobile’nin Fişini Çekiyor!

Fason üretici dediğin Foxconn mu?
  36. R

Touchwiz kullanmadın galiba
  37. R

Zamanında plastik kasalı androidler kasıla kasıla çalışırken gayet akıcı ve kaliteli lumialar vardı. Microsoftun mağaza işinde çuvallamış olması bu sistemin sonunu getirdi.
  38. R

8 plus Hakkında

Şarj o seviyelere inince kapanmaması için yavaşlar telefon, yüzde 10-20 arası şarja tak yoksa bataryan çabuk ölür
  39. R

Lenovo G500 macOS Uyumlu Wi-Fi Adaptör Önerisi

Kendi Wi-Fi kartım hackintosh desteklemediği için USB Wi-Fi bakıyorum. Daha önce Asus N10 denedim ama yan odadan bile çekmedi. Biraz araştırdıktan sonra şu iki ürünü buldum, kullanan veya başka tavsiyesi olan var mıdır? TP-LINK TL-WN722N 150 Mbps N Kablosuz Yüksek Kazanımlı 4dBi Fiyatı TP-LINK...
  40. R

Tasarımla alakası yok, çok ağır çalışıyor bende kullanıyordum sonra başka dağıtımlara geçtim.
  41. R

Ubuntunun son sürümleri rezalet, net şekilde windows 10 ve mac os'un gerisine düşmüşler.
  42. R

iPhone 8 Plus Touch ID ?

elin temiz değilse veya touch ıd arada yapar öyle
  43. R

Apple Servis Rezaleti!

Tek yol tüketici hakları gibi görünüyor
  44. R

Xiaomi Mi8 mi Meizu 16th mi

Bundan sonrası için bi bilgim yok ama tedbirli davranmakta yarar var.
  45. R

Xiaomi Mi8 mi Meizu 16th mi

meizu güncelleme almaz neyse o
  46. R

EpttAvm güvenilir mi ?

en ufak bir problemde direk satıcının yanına geçiyorlar, aldığın bir ürünü 5 dakika sonra iptal etmek istesen ürün kargoya verilene kadar iptali onaylamıyorlar sonra iptal işi de yalan oluyor. Bunun gibi şeyler. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hepsiburada amazon ve benzeri sitelerden alınan...
  47. R

EpttAvm güvenilir mi ?

Eptt avm pişmanlıktır
  48. R

iphone 6 ios 12.1.1

iphone 6 eski bir cihaz ama öyle sorunları yok, donanımsal bi arızan yoksa itunes ile temiz kurulum yap kendine gelir.
  49. R

AİRPODS Hakkını veriyor mu?

Düşmez diye bir şey yok bütün kulaklıklar düşer, dikkatli olmakta fayda var.
  50. R

Kali Linux/Kali Linux Mini .iso İmajları İçin Farklılıklar Neler?

minisinde XFCE var diye biliyorum daha hafif ama kesin emin değilim konuya hakim olan birileri vardır elbet
  51. R

İphone 8 / s9 plus / p20

plus
  52. R

İphone 8 / s9 plus / p20

sanılanın aksine 8 pil konusunda seni üzmez, 7 plusla denk bi kullanım süresi var.
  53. R

S9 vs Note 8 Hangisini almalıyım ?

Güncel cihaz her zaman daha iyidir
  54. R

AİRPODS Hakkını veriyor mu?

diğer kullandığın cihazlarda apple ürünüyse gear icon falan alma. sony ses kalitesi olarak en iyisidir ama telefonla falan konuşucam diyorsan airpods
  55. R

Apple iPhone Son Yıllardaki Durumu Üzerine

bu samsung özelinde değil androidlerin genel hali yazmışım zaten?
  56. R

ios yazılım ve marketindeki uygulama kalitesi bakımından rakipsiz ve akıcılık konusunda çok iyi. Ben bi ara gaza gelip ucuza s8 bulunca aldım ve çok pişman oldum. Instagrama hikaye atayım diyorum görüntü çamur gibi, çoğu uygulama zaten porttan hallice. Telefonu açınca hızlı ama bir süre sonra...
  57. R

Merhaba arkadaşlar linuxu seven bir iphone sahibi olarak bu durum beni çok zorluyor :D windows kullanmak zorunda kalıyorum katiyen iphone u laptopa bağlayamıyorum. Windows store da instagram var o da çok pratik. Bu uygulamaların linuxa çıkma durumu veya bir çalışma var mıdır acaba?
  58. R

Telefon piyasası genel olarak duruldu, üreticiler çerçeve inceltmenin yenilik olduğunu sanıyorlar galiba.
  59. R

Iphone 8 kullan arkadaslar sizlere sorum var

8'in batarya performansı 7+ dan kötü değil nerdeyse birebir aynı
  60. R

Xiaomi mi mi 8 sorunları

hepsiburadadan ithalatçı garantili al geç sağlam cihaz
  61. R

Linux Deepin Türkiye Topluluğu Hakkında

Son kullanıcı ve arayüz deneyimi konusunda diğer dağıtımlar deepinin yanında çağ dışı kalıyor, mağazası çok geniş ve gayet stabil çalışan da bir sistem. Bizde pek tutulmuyor olması garip.
  62. R

İphone X VS İphone 8

aradaki fiyat farkına bakınca bence kesinlikle 8, ana kameralar aynı işlemci falan zaten aynı 8'in bataryası gayet iyi ve daha oturmuş bi tasarım home tuşu falan
  63. R

İphone XR Mı XS mi?

750p?
  64. R

İphone da 700 foto olmasına rağmen 7,35 gb yer kaplıyor

live photo açıktır
  65. R

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Arkadaşlar bu attığınız farklı masaüstlerini nasıl yapıyoruz bir rehber var mı?
  66. R

eOS'ta Sorun Yaşıyorum, Başka Dağıtım Tavsiyesi Yapar mısınız?

firefox ve chromium kurdum hocam artık hangisi stabil çalışırsa :)
  67. R

Hocam benim sıkıntı biostaymış bir şekil hallettim wifi sorunu falan kalmadı dediklerinizi de yaptım güncelledi sorun kalmadı :D 4gb ram ve i3 için hangi tarayıcıyı kullanmalıyım linuxta öneriniz var mı?
  68. R

Hocam sağolun cevaplarınız için sabah tekrar eos kurup dediklerinizi yapıcam olmazsa artık burdan yazarım başka bir linux deneriz ?
  69. R

hocam eosu sevdim ama güncelleme yaparken falab donduğu için geri windowsa döndüm, bu depo dediğiniz şey kendinde yüklü gelen yazılım merkezi değil mi ?
  70. R

Hocam ben elementarye instagram falan yüklemiştim peki manjaro da böyle seçeneklerimiz mevcut mu ubuntunun depoları gibi uygulama mağazaları var mı? ---- Mesajlar birleştirildi ---- elementary os da ki sorunları çözmenin bir yolu var mıdır?
  71. R

Hocam sizin önereceğiniz bi dağıtım var mı şunu kur en iyisi budur diyeceğiniz
  72. R

ne gibi farkları var hocam bana hangisi kolay olacaksa onu kurayım
  73. R

Bir de Manjaro XFCE Edition (18.0) Manjaro KDE Edition (18.0) Manjaro GNOME Edition (18.0) gibi seçenekler var hangisini kurmak gerek
  74. R

hocam peki eos tarzı bir masaüstü yapabilir miyiz eos cidden çok güzel görünüyor
  75. R

manjaro nasıldır kullanan var mı?
  76. R

Merhaba arkadaşlar eos kurdum ama çok fazla sorun çıkardı, wifi çalıştırana kadar canım çıktı :D yazılım merkezi sürekli donuyor güncelleme yapmıyor falan. Bunun haricinde sistem inanılmaz bi arayüze sahip bu sorunların bir çözümü var mıdır ya da bana düşük sistemli laptopta akıcı çalışacak bir...
  77. R

One Plus 6T vs Mi Mix 3 hangisi alınmalı?

6t
  78. R

MEİZU 16. Kullanan varmı?

ankara necatibey telefoncularda inceleme şansım olmuştu diğer üst seviye androidlerden bi farkı yok ek olarak parmak izi konusunda daha başarılı
  79. R

İkinci el apple watch

Garantisi devam ettiği sürece faturaya gerek yok
  80. R

Neden pahalı olmasına rağmen iPhone çok kullanılıyor

Telefonla hava atma devri kalmadı artık herkesin elinde var en kral telefonlardan. Iphone kullanmaya alışmış bir adam maddi açıdan sıkıntı yaşamazsa androide geçmez, androidde de uygulamalar var ama uygulamalar port gibi ve kalitesiz. s8 kullandığım dönemde instagramdan video çekerken telefon...
  81. R

Elementary OS önerir misiniz?

Sağolun hocam akşama deneyeceğim hayırlısıyla
  82. R

Elementary OS önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar Linux kurmayı düşünüyorum ve biraz araştırmadan sonra Elementary OS hoşuma gitti, özellikle arayüzü. Bu konu hakkında bilgili olan arkadaşlar elementary os nasıldır veya daha iyi altenatifleri var mı?
  83. R

OnePlus 6T mi? Galaxy S9+ mı alınmalı?

6t
  84. R

Yanan iPhone 6

telefonda ki en küçük hatadan dolayı bile değişim cihazı gönderen apple kendi kendine yanan iphone a kullanıcı hatası demez, bi iş var bunda.
  85. R

Sıfır iPhone 7 mi? 2. El iPhone 8 mi?

net 8
  86. R

İphone 8 Geç Algılama Sorunu?

yazılımsal bi sıkıntı olabilir, son sürümü bi temiz kurulum yap
  87. R

iphone kullanıcısıyım

gayet stabil çalışan akıcı bir telefon neresi çöp 6 ile 6s i karıştırmayın
  88. R

Huawei P20 Pro mu? Mate 10 Pro mu?

mete 10 pro fiyat performansta daha iyi bana kalırsa
  89. R

Samsung S8+ mı İphone 7 Plus mı ?

7+
  90. R

iPhone 7 verip S7 almak mantıklı mı?

iyi işçilik çıkaran telefoncular var yan sanayi parçalarla tamiri ucuza kapatabilirsin
  91. R

8 plusı satıp p20 lite almak mantıklımı??

s3 mini al
  92. R

Wifi modeme yakınken çekiyor kopmalar falan yapıyor.

farklı modemle dene olmazsa cihazın güncel değilse güncelle ve sıfırla yine olmazsa donanımsaldır servise vereceksin mecbur
  93. R

iphone 7 32 gb 2500

çıkarır
  94. R

iPhone 8 ekranda siyah leke

ver servise yapsınlar çok kurcalama bence ekran değişmeden düzelmez o
  95. R

iPhone 8 ekranda siyah leke

darbe olmadığına eminsen ölü pikseldir servise ver
  96. R

En İyi Telefon Üreticisini Seçiyoruz?

Kullanmadığım cihaz kalmadı kendi adıma net Apple ve Sonyi tek geçerim, son zamanlarda da huawei kaliteli işler yapıyor
  97. R

İPhone 7 Plus Tık Sesi Sorunu

teknoloji marketleri ana baba günü bu sesleri duyamazsın orda al eve getir aynı ses o telefondan da gelir bende takıntılı olduğum için tecrübeyle sabit
  98. R

Arkadaşlar bir android telefon alacam yardımcı olursanız sevinirim

Android pazarında Mate 20 Pro dan daha iyi bir telefon yok
  99. R

Sıfır alınan cihazın garanti süresi ile ilgili

yaptıklarını kabul etmezlerse cihazın fatura tarihini ve kalan garanti süresini çıktı alıp şikayet edeceksiniz.
  100. R

İPhone 7 Plus Tık Sesi Sorunu

bu bi sorun değil telefonun kamera lensinden ve apple logosunun ordaki boşluktan sessiz bi ortamda bastırırsanız tık sesi gelir, telefonunu değiştirseler de aynı şekilde devam eder.
  101. R

Sizce apple airpods mu beats solo 3 wirelles mi?

çok alakasız 2 kulaklık yalnız
  102. R

S9 plus mu one plus 6 mı?

op6 yı yurtdışından falan getireceksen op6
  103. R

iPhone XR mi yoksa X mi almaliyim?

güncel iphone her zaman daha iyidir.
  104. R

S9 plus vs note 8

Arayüzün tepkisel ve akıcı çalışması önemlidir, android tarafında pixelden sonra en tepkisel çalışan one plusa bile laf ediyorsan seninle tartışmaya gerek yok. Samsungun yazılım tarafında dandik olduğunu kabullenmek çok zor değil.
  105. R

S9 plus vs note 8

Ciddden sen bu sitenin kanserisin hiçbir şey bilmediğin halde hala ahkam kesiyorsun, adamlar bataryası eskiyenler için seçenek koymuş istersen kapatırsın istersen telefonu düşük işlemci gücünde kullanırsın ya da gider bataryanı değiştirirsin. Ayrıca samsung daha en güncel cihazlarına bile...
  106. R

S9 plus vs note 8

Bataryası ölmüş ip6 ların yavaşlamasıyla 8+ yı kıyaslamak nasıl bir kafa anlamadım, fiyat konusuna girmiyorum o herkesin kendi bütçesi ama 8+ daha uzun süre güncel ve aynı hızda devam eder. note8 in 1 yılı kaldı.
  107. R

Telefonlara Gelen Zamlardan Sonra 3500 TL'ye Telefon Önerisi

telefonlar artık biraz zor ucuzlar
  108. R

S9 plus vs note 8

uzun süre kullanacaksan iphone al derim ama fiyatlar malum
  109. R

S9 plus vs note 8

s9+ al ama hiçbir android 5 sene götürmez
  110. R

apple değişim cihazı nedir

Sağlam parçalarla toplanmış bir telefon işte sıfır değil ama iyidir sorun çıkarmaz.
  111. R

yarın mediamarktan alıcağım hangisi

mate 10 pro
  112. R

İPhone 6 mı? Galaxy S8 mi Almalıyım?

ip6 öldü
  113. R

S9+'ta Instagram İçerik Kalitesi Sorunu

aktif sosyal medya kullanıyorsan iphone alacaksın, sosyal medya konusunda bi çözüm bulamadım ben android piyasasında sadece samsun için geçerli bi durum değil yani.
  114. R

s8 kullanırken olacaktı yanlış yazmışım
  115. R

yok, android tarafında sosyal medya biraz sıkıntılı bende s9 kullanırken çok araştırdım ama sonuca varamadım
  116. R

İos 12 Batarya Kullanım Süreleri ?

ip8 de 7 saat ve ip8+ 7 saat buçuk saat falan ekran süresi alırdım şuan günü zor çıkarıyor pil performansı rezalet
  117. R

İos 12 Batarya Kullanım Süreleri ?

ios11 de ki gibi %100 şarjdan sonra ne kadar ekran süresi aldığımızı göremiyoruz galiba ben çözemedim nasıl bakıyoruz
  118. R

İOS 12

Çok fazla bi hızlanma yok ama akıcılık fena artmış
  119. R

Fiyat nasıl sizce? Alınır mı?

6s donanım olarak 6 dan çok üstün bence 6s daha baya bi güncelleme alır
  120. R

iOS 12 Beta

şarja bağlı olduğu sürece istediğin yüzde de yükleyebilirsin
  121. R

iOS 12 Beta

Geldi
  122. R

S8 vs Mi8

ankarada telefon satan çoğu yerde var kızılay, necatibey falan yaşadığınız yerde de vardır elden alabilirsiniz ya da sahibinden üzerinden getiren birinden de alınabilir
  123. R

S8 vs Mi8

mi8 parçaları ucuz olan bir cihaz bence 3 bin liraya getiren birinden almak daha mantıklı, ithalatçı garantisi için 3800 vermeye gerek yok
  124. R

iOS 12 Beta

ios12 Türkiye için bu akşam 8 de yayınlanacak
  125. R

S8 vs Mi8

mi8
  126. R

iOS 12 Beta

imaj dosyası ne zaman düşer acaba
  127. R

3500 TL ye kadar telefon önerisi

200 daha koy 5z al
  128. R

iOS 12 Beta

arkadaşlar boş tartışıyorsunuz temiz kurulıum her zaman daha iyidir büyük güncellemelerde ota üzerinden küçük sıkıntılar olabiliyor
  129. R

Iphone Satın Almak

amerikan mallarına fazladan %60 vergi var
  130. R

S7 edge mi p20 lite mi

ikisini de alma
  131. R

iOS 12 Beta

En temizi ipw.me adresinden cihazınıza ait paketi indirip itunes üzerinden kurmaktır.
  132. R

Zenfone 5z mi yoksa Lg g7 mi ?

5z
  133. R

3600'ye Telefon arıyorum

mi8 veya 5z
  134. R

iOS 12 Beta

iOS 12 Gold Master mı bu
  135. R

İphone Xr

öncelikle bahsettiğin şey işlemci ve işlemci herhangi bir cihazın kalbidir beynidir diğer avantajlarına gelecek olursak kamera,alfa fotoğraf, hız ve akıcılık, gerçek bir yapay zeka, pil süresi,
  136. R

İphone Xr

sosyal medya konusunda rezalet ya s8 kullandım baya bi süre telefon güzel ama instagram facebook falan çıldırttı beni bu konuda android baya bi leş
  137. R

İphone Xr

yüzde 60 vergi olmasa iyiydi doların üstüne o da binince tam 10 katı oldu :D neyse ben bu 8i bi 4 sene kullanırım artık sonra da xiaomi
  138. R

İphone Xr

8k olacağı kesin mi ben daha fazla olur diye düşünüyorum :D
  139. R

İphone Xr

bende bu zamana kadar hep iphone kullandım şuanda 8+ kullanıyorum ama artık normal bizim gibi insanlar için çok ekstra fiyatlara çıktı. Adamlar gerçekten efsane bir iş çıkarmışlar ama bundan sonra bu ülkede iphone net olarak zengin işi.
  140. R

Ip Xr vs note9 yurtdışından

845 halihazırda a11 in bile çok gerisindeyken a12 çıktı, 845 performans olarak 2 nesil geriden geliyor özellikle tek çekirdekte. Yurtdışında aynı para bu telefonlar xr xs falan alsa getirir burda çok kar eder
  141. R

İphone Xr

para sıkıntısı olmasa note9 bu yeni a12li cihazların yanında oyuncak kalır ama ülke şartları malum artık iphone almak için gerçekten bi araba parası vermek lazım
  142. R

Ip Xr vs note9 yurtdışından

Yurtdışından alacaksan a12 li bir cihaz dururken 2 nesil geriden gelen 845 li bir cihaz almanın mantığı yok
  143. R

Yeni iPhone lardan sonra...

Kalktı
  144. R

iphone xr ithalatçı garantili ne kadar olur?

Diğer markaların piyasada yer edinebilmek için dolar kurunu daha düşük tutmaları normal 2 ay önce dolar 5 e dayanmıştı fiyatların artması doğal fiyatı güncellenen note 9 da 8k oldu
  145. R

Bu malların bi global fiyatı var ülkeye girdikten sonra katlanıyor da katlanıyor maalesef bizim ülkeye özel bi fiyatlandırma yapmadıkları için durum böyle
  146. R

amerikan mallarına %60 vergi var devletler arası bir durum apple da çözemez bunu
  147. R

Yeni iphone fiyatları

Amerikan ürünlerine uygulanan ekstra vergiden sonra fiyatlar güncellenince iphone8 6500 8plus 7500 oldu arkadaşlar
  148. R

xiaomi mi 8 vs huawei p20 lite

mi8
  149. R

P20 Pro mu? Galaxy S9 Plus mu ?Kararsız kaldık

Ben pro alırdım
  150. R

lütfen herkes önerdigi telefonu yazsın

800 dolar/euro olan bir cihaz nasıl 3250 lira olabiliyor adam aradaki farkı cebinden veriyor galbia ithal ederken. Bana mantıklı gelmedi açıkçası
  151. R

lütfen herkes önerdigi telefonu yazsın

Kutudan salatalık çıkmayacaksa iPhone 8 256 gb 3250 tl
  152. R

iphone 8 64 gb veya 256 gb mı note 8 64 gb mı

iphone 8 in oyun performansı çok daha iyidir ve sosyal medya kullanımında iki sistem arasındaki bariz uygulama kalitesi farkını yaşarsın sosyal medyada aktifsen direk iphone al ---- Mesajlar birleştirildi ---- iphone 8 in oyun performansı çok daha iyidir ve sosyal medya kullanımında iki sistem...
  153. R

Uzun ömürlü telefon Arıyorum

Burda özgürlükten bahsedenler kaynak kodlarını alıp kendilerine yeni bir yazılım tasarlıyor galiba yoksa stock olarak gelen çirkin arayüzlere tema atmak falan değil bahsettikleri herhalde. Telefon bu arkadaşlar süper bilgisayar kullanmıyorsunuz linux tabanlı bir sisteme ihtiyaç duyasınız, apple...
  154. R

Pocofone alınırmı ve Nfs nedir sıkıntı çıkarır mı

Şuan android piyasasında ki en seri telefon ve fiyatı çok iyi yurtdışından veya getiren birinden gözü kapalı alınır
  155. R

iOS 12 Beta

Sızan testlere göre 855 a11 in bile gerisinde kalmış ne a12 si :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aynen android açık kaynak olunca dünyayı yönetme şansı sunuyor zaten l
  156. R

4000 TL ile alınabilecek telefonlar

p20 pro gayet sağlam bir cihaz nereye alınmaz yakında yeni arayüz güncellemesi de alacak
  157. R

sizce note 9 mu iphone x mi

x
  158. R

ıphone 8 plus

yenisi çıkınca 100 dolar/euro ucuzlar
  159. R

Mi 8 mi S9 mu

Mi8
  160. R

iOS 12 Beta

21 eylülde final sürümü gelecek
  161. R

Ucuza note 9

replikadır ya da ilan tepede çıksın diye ucuz koymuştur
  162. R

3-4 yıl kullanabilecek bir telefon

Güvenlik güncellemesi bile almayan s6 mı
  163. R

3-4 yıl kullanabilecek bir telefon

mi8,5z
  164. R

mi 8 mi note 8 mi

Yaklaşık 8 ay ikinci hat için kullandığım s8 i 1 hafta önce elden çıkardım experince kötü bir arayüz değil ama miui fersah fersah önde,s8 gibi güncel bir cihazda bile ara sıra arayüzde ki fps düşüşlerini görebiliyordum. Miui de bazı şeyleri ios a benzetmiş olmaları en büyük avantajları ve...
  165. R

mi 8 mi note 8 mi

Daha güçlü donanım ve bu donanımı çok daha iyi kullanan bi yazılım, daha akıcı, stabil ve modern bir arayüzle beraber gesture desteği, samsunga göre çok daha sağlam güncelleme desteği, gece gündüz şak diye açan yüz tanıma sistemi daha uzar bu liste ayrıca mi8 in ekranı gayet iyi daha önce eline...
  166. R

mi 8 mi note 8 mi

mi8
  167. R

hangi iphone?

telefonu nasıl kullandığına bağlı 64 gb yeter diyorsan net 8
  168. R

3000 TL'ye alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

bence ikisini de alma htc garantili u11 al 2700 e ---- Mesajlar birleştirildi ---- bence ikisini de alma htc garantili u11 al 2700 e
  169. R

3000 TL'ye alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

u11, xz1
  170. R

iOS 12 Beta

beta 12 de pil bi nebze daha iyi gibi
  171. R

Note9 mu. IPhoneXS mi

xs bi çıksın önce
  172. R

Note 9 mu s9+ mı yoksa p20 pro mu

Yeni iphonelar a11 le çıksa bile yine farkını koyar işlemci konusunda :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Snapdragon 855 a11 in gerisinde kalmış ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  173. R

Xz1 teşhir

İşte onlar satmak için tabi öyle diyecek gerçeği bilemeyiz :D
  174. R

Note 9 mu s9+ mı yoksa p20 pro mu

Pil çok önemli diyorsan net p20 pro
  175. R

Xz1 teşhir

orda aylarca şarjda beklediyse sıkıntı
  176. R

Lg g7 thinq mi Asus zenfone 5 Z mi

Kirinin güç yönetimi falan gayet iyi yalnız samsung gibi durduğu yerde şarjı bitirmiyor en azından :D
  177. R

Yoğun kullanımda hangisi?

Oyunları iphone da her türlü daha akıcı oynarsın ama pil bakımından p20 proya da bakmanı öneririm
  178. R

Lg g7 thinq mi Asus zenfone 5 Z mi

Güncel dolar kuruyla lg markalı herhangi bir telefona 5 lira vermem kimse hikaye anlatmasın, o kadar insanı mağdur ettiler aylarca mahkemede süründürdü reziller
  179. R

2000-2750 Tl Arası Telefon Öneresi

Xz premium
  180. R

İphone6 Wi-fi / Hücresel şarj tüketim miktarları

3g
  181. R

One plus 5t mi casper via a3 plus mı

5t
  182. R

xz1 mi fotoğraf makinesi mi

900 liralık kameradan bir şey bekleme
  183. R

Samsung S9 mu yoksa Xiaomi Mi 8 mi?

mi8 in 6gb ram avantajı var daha stabil ve akıcı bir cihaz ve xiaomi güncelleme konusunda iyi, garantisiz düşünürsen 3 bine alırsın
  184. R

iOS 12 Beta

Beta 12 yayınlandı
  185. R

iOS 12 Beta

Final sürümünün çıkmasına birkaç gün var ve sistem gayet hızlı ama hala hatalarla dolu. Ayrıca 8+ da bile pil performansı leş gibi. Nasıl olacak bu iş anlamadım.
  186. R

Note 8 64 Gb 2. El 18 ay garantisi var Samsung s8 64 gb sıfır hangisi

samsung da 2. el önermiyorum telefonda bi sıkıntı çıksa samsung arkasında durmuyor, apple gibi değil.
  187. R

Fiyat/Performans telefon onerisi(butce 4.5k)

3000 e de alırsın ama garantisiz.
  188. R

Fiyat/Performans telefon onerisi(butce 4.5k)

fiyat performans şuan 3500 e ithalatçı garantili mi8
  189. R

Samsung Galaxy s8 sonrasi için öneri rica ediyorum ?

Pixel 3 XL
  190. R

S8 alınırmı

alınmaz 5z veya mi8 alınır
  191. R

Zenfone 5Z vs Glaxy S8+

5z
  192. R

Çin Markalarının Geleceği?

Ucuz iş gücü, düşük kar payı mantığıyla çinli üreticiler android piyasasını ele geçirecek zaten bu ekonomik bir gerçek tartışılacak bir konu değil. Aynı işletim sistemini, işlemciyi, rami kullanan telefonlar arasında kim neden gidip pahalı olanı alsın ? Ayrıca bu çinli üreticilerin telefonlarına...
  193. R

Moto Z sarj konusu

Sadece kurcaladım biraz kullanıcısı değilim maalesef
  194. R

Telefon almak şans işi mi ?

:)
  195. R

3 telefon arasindan secim

Telefonun ana kamerası iyi olduktan sonra portre falan boş
  196. R

İOS 11 Ekran kilitli iken gizli video kaydı nasıl yapabiliriz

Adam kendi kasetini çıkaracak heralde
  197. R

2500 TL'ye Kadar Telefon önerisi!

bu fiyat bandında xz1 veya nokia 8 tartışmaya kapalı
  198. R

iOS 12 Beta

beta11 geldi
  199. R

Takas

Benim elimde find x olsa onu kullanırdım
  200. R

iPhone vs Samsung

2. yıldan sonra bataryayı değiştirirsen şuan ki güncel 8,8+ ve x seni 4 5 yıl sıkıntısız götürür.
  201. R

Samsung vs nokia

Şu telefonun içi boş kadar saçma bi laf yok, nokia 8 diğerleri gibi android kullanan ve diğerlerinin yapacağı her şeyi yapabilen note fe den çok daha stabil bir cihaz. Sizin mantığınızla pixel cihazlarda boş.
  202. R

İphone 7 Plusmu Samsung S8 mi ?

Şarjı iyi değil arayüzde fps düşüşleri var, şarj konusundan s8+ dan bahsetmiyorum bu arada düz s8
  203. R

İphone 7 Plusmu Samsung S8 mi ?

düz s8 7plustan sonra seni üzer
  204. R

Samsung vs nokia

xz1 al
  205. R

iPhone 8 arka kamera

Cihazda sıkıntı vardır
  206. R

iphone 6s mi yoksa iphone 7 mi?

Ben 6s 7 ve 8i bizzat kullandım 6s le 7 arasında kaydadeğer bi fark göremedim, ip6s ve ip se çok başarılı cihazlar. Ama dersen param var 8 alayım 8 bambaşka gerçekten adamlar yapmış çok güçlü ve pili de ortalama 6 buçuk saatten fazla ekran süresi veriyor.
  207. R

A6 Plus hakkında

2000 liraya samsung önermem sony veya nokia
  208. R

casper a3pro mu yoksa huawei p20lite mı??

via a3 plus
  209. R

Huwaei mate 10 promu samsung s8 plusmu kamera çok önemli

mate 10 pro
  210. R

Arada kaldım

5T
  211. R

Ben telefonda oyunlari yag gibi kaysin isterim

oxygen os dan bile baya hızlı bi yazılım yapmış xiaomi.
  212. R

Telefon seçimi

sahibinden de kendi getirdiği cihazı satıyordur büyük ihtimalle kayıt falan size ait, hepsiburada da ithalatçı garantili.
  213. R

Moto Z sarj konusu

1200 e daha iyisini bulamazsın şarjı yetmezse power pack alırsın.
  214. R

Telefon seçimi

100 lira daha koy sony veya nokia al pişman olmazsın
  215. R

iOS 12 Beta

Aynen hocam 11.4 de ip8 6 buçuk saat civarı , 8+ da ise 7 saat civarı ekran süresi alıyordum betaların hiçbirinde bu sürelere yaklaşmadı bile
  216. R

Oppo Find X mi, Note 8 mi?

eğer iki cihazı da yurtdışından getireceksen find x
  217. R

iOS 12 Beta

bütün betalarda batarya ciddi farkla daha kötüydü ben artık beta indirmiyorum :D
  218. R

Maximum 3600tl ile alınabilecek en iyi telefon?

ucuza buluyorsan Mate10pro, suya sokmam diyorsan mi8
  219. R

Kararsizlik basa bela

alınır
  220. R

İpone 5 S Silver mi uzay grisi mi?

satarken çok fark etmez cihazın temizliği falan daha önemli
  221. R

İosdan android"e geçiş

845 mevcut a11 den de geride zaten, ayrıca çıkmamış bi işlemciyi nasıl koysun adamlar.
  222. R

Kararsizlik basa bela

garantili bakıyorsan mate 10 pro yoksa mi8
  223. R

Xiaomi mı 8

Ekranı falan kırmayacaksan kalite olarak pek bi fark hissetmezsin ve 3 yıl götürür Xiaominin desteği iyidir.
  224. R

P20 mi mate 10 pro mu s9 mu

mate 10 pro
  225. R

Linux tabanlı sistemlerde itunes kullanmak mümkün mü?

elementary os nasıldır? arayüzü falan baya hoşuma gitti açıkçası
  226. R

daha kurmadım hocam hangisini kursam kararsızım
  227. R

Peki playonlinuxu böyle kod yazmadan falan depolardan direk yükleyemez miyiz
  228. R

Müzik dinlemek için değil iphone ile senkronizasyon için, yedekleme olsun temiz kurulum olsun. ---- Mesajlar birleştirildi ---- yok hayır hocam bi sıkıntı oldu mu temiz kurulum için ve yedeklemeleri yapabilmek için
  229. R

anladım hocam internette ubuntu için itunes kurulumu hakkında bir kaç şey buldum ama kodlarla falan baya karışık
  230. R

Arkadaşlar linuxa geçme gibi bir düşüncem var ama itunes kullanmaya devam edebilir miyim bilmiyorum bu konuda bilgisi olan var mı? Bir de hangi dağıtımı kullanmalıyım araştırdığım kadarıyla elementary OS baya popüler bu aralar.
  231. R

İphone X ısınma sorunu

8 ve 8+ da öyle bi sorun yaşamadım ben
  232. R

1600 tl ye iphone 6s 32 gb değer mi sizce?

1600 liraya bi sorunu yoksa değer 6s şuan bile gayet akıcı ve ios12 ciddi bi performans kazandıracak cihaza
  233. R

Huawei P10, Asus Zenfone 5, Samsung A8(2018) Hangisinin kamerası daha iyi?

p10 kamera konusunda bunlardan çok daha üstün
  234. R

Karşılaştırma

Güzel telefon ama bizim ülkemizde garantisi yok
  235. R

Porte modu

rica ederim
  236. R

Xiaomi & OnePlus ?

Mi8 alırsan bi sorunda tamir imkanı falan daha kolay ve yüz tanıması çok daha başarılı
  237. R

Porte modu

onu hiç bilmiyorum
  238. R

2000-2500 arası şarj ve kamera öncelikli telefon tavsiyesi

xz1 de bi sorun yok alabilirsin ama bütçeyi arttırıp xz p alsan daha iyi olur
  239. R

Porte modu

Sony cihazlar kamera yazılımıyla yapabiliyor diye biliyorum
  240. R

Mi8 vs S8 vs OP6 vs Zenfone5Z

mi8
  241. R

Mi8 vs Mi Mix 2S

mi8
  242. R

2000-2500 arası şarj ve kamera öncelikli telefon tavsiyesi

xz1 bütçeyi arttırırsan xz p
  243. R

2. El telefon

ikinci el alacaksan iphone başın ağrımaz
  244. R

2. El telefon

Telefoncudan alırsan daha sağlıklı olur satış sözleşmesi imzalarsınız, zaten aldığın telefonda kullanıcı hatası yoksa ilerde bi sorun yaşarsan apple telefonu her türlü kabul eder servise sorun yaşamazsın burdan sorgulayabilirsin Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek
  245. R

Samsung Galaxy Note 9 Fiyatı Belli Oldu

Zaten artık teknoloji sıkıştı s7 kullanan adam s9 kullanan adamın yapacağı her işi rahatlıkla yapar ama bizim halkta bi yeni çıkan ürüne saldırma sevdası var
  246. R

2. El telefon

kullan bi süre arama yap wifi bağlan su teması var mı ona bak vidalarını kontrol et tornavida değmiş mi ---- Mesajlar birleştirildi ---- telefonun garanti durumu falan
  247. R

2. El telefon

Apple'ın sitesinden direk telefonu sorgulayabilirsin apple ikinci elde baya mantıklı ama senin zevkine kalmış telefon seçimi
  248. R

2. El telefon

Garantili ve kasasında hata olmayan telefonlara bak bi de telefonu serviste teslim al baktır içi açılmış mı
  249. R

2. El telefon

ikinci el düşünüyorsan iphone da bakabilirsin ikinci elde iphone daha güvenli
  250. R

Benim bu konu hakkında esas düşüncem ülkenin durumu bu haldeyken, gerçekten ihtiyaç yoksa telefonlara bu paraları kimse vermemeli atıyorum ip8 kullananın 9'a geçmesi note8 kullananın note 9 a geçmesi çok yanlış
  251. R

2. El telefon

Piyasayı iyi kollarsan o fiyata ikinci el s9+ alırsın
  252. R

Çinden Telefon Alacağım Önerileriniz

explorer edition'a yetiyorsa al gel :D
  253. R

Bu telefonların müşteri kitleleri farklı, iphone kullanmaya alışmış adama samsung kullandıramazsın Ben amerikadan almıştım telefonu dolar 4 lirayken hiçbir zaman bu astronomik telefon fiyatlarının destekçisi olmadım
  254. R

Aynı chipsetlere sahip aynı yazılımı kullanan telefon yarı fiyatına, xiaominin %5 kar politikası çok başarılı. Samsung o kadar para kazanmasına rağmen android piyasasında ki en tırt yazılımlardan birine sahip, yarı fiyatına daha optimize cihazlar varken samsung almanın bi mantığı yok. Çinlilerin...
  255. R

Samsung htc'nin yolunda ilerliyor android piyasasında çinliler varken bu fiyatlara android telefon satmaya çalışmak büyük hata s9 serisi satmadı bu da satmayacak
  256. R

Xiaomi marka telefon arizalaninca nabicaz ?

kvk
  257. R

cihazlardan iyi anlayan abilerim bi bakın lütfen

Mi 8
  258. R

Alacak olsanız Huawei P20 mi? Huawei Mate 10 Pro mu?

Mate 10 Pro
  259. R

iPhone 7 hangi Samsung cihazı ile eşdeğerdir?

Çinlilerin samsungun üstüne olması kadar doğal bir şey yok oneplus olsun xiaomi olsun optimizasyon olarak samsungun önünde, ben açıkçası taktir ediyorum çinli üreticileri.
  260. R

ciddi olmadığını varsayıyorum Mobile Benchmarks - Geekbench Browser
  261. R

Aynen hocam bi telefon için insanlara cahil demek falan çok yanlış, Apple fiyatları samsungla aynı olsa şu samsung fanlarının yüzde 99'u Apple kullanır. Uygulamaların kalitesinden akıcılığından tut marketine, klavyesine, arayüzüne, güvenliğine, kullanıcı deneyimine kadar çok daha üstün bi...
  262. R

8+ ın ön kamerası kadar gerçekçi bi ön kamera göstersene siz alışmışsınız fondotenli ön kameralara
  263. R

Uzun zamandır iphone kullanıyorsan geçmeni önermem ama geçeceksen one plus6 8gb ramli versiyonu öneririm android piyasasında ki en akıcı telefon
  264. R

Whatsapp profilime bakanlar?

değil
  265. R

iOS 12 Beta

Beta 6 çok hızlı çalışıyor beğendim ama şarj konusunda 11.4 den baya kötü
  266. R

Apple zamı geri düşer mi ?

apple cihazlar bizim ülkede euro kuru üzerinden satılıyor ve euro 6.13
  267. R

Iphone 7 plus vs Iphone 8 plus

8 plus çok iyi bi cihaz düz 8in pili bile 7plusa denk 8 plus sen düşün artık :D imkan varsa 800 lira için 7 plus alma
  268. R

Sizce Hangisi

Global romda çince karakter sıkıntısı yok
  269. R

Huawei P20 Pro hakkında yorumlarınız?

7plus dan geçilecek bi cihaz değil bence donuyorsa cihazda bi sıkıntı vardır
  270. R

Sizce Hangisi

3100'e alacaksan mi8
  271. R

Fiyatlar düşer mi?

migrosa mi8 gelecek erken davranırsan ithalatçı garantili alırsın o fiyata
  272. R

Fiyatlar düşer mi?

Artış devam edecek bi arkadaşım dolar 4 civarındayken bekliyordu fiyatların düşmesini şimdi durum ortada :D
  273. R

IPhone 8

Geliştirici betası adı üstünde sorunları çözülmüş olsa beta olmazdı zaten. İtunes üzerinden temiz kurulum yap düzelir.
  274. R

Xiaomi Mi mix2 mi? Asus zenfone 5 mi?

mix2 ama ön kamerasının konumu sıkıntılı
  275. R

iOS 12 Beta

Deneyimlerini bekliyoruz hocam :D
  276. R

iOS 12 Beta

betanın şarj durumu nasıl ben 11.4 de 6 saat 40 dakika civarında ekran süresi alıyorum
  277. R

Huawei P Smart, Mate10 Lite, Xiaomi Redmi Note 5, Redmi S2 ?

Redmi note 5
  278. R

6S Plus şarjı çok az gidiyor 11.4.1

11.4.1 11.4 e göre şarj açısından baya kötü ama bu kadar da değil bi temiz kurulum falan yap
  279. R

ONEPLUS 6 mı yoksa ASUS ZENFONE 5Z mi?

op6
  280. R

iOS 12 Beta

meraklıysan yükle ama gündelik kullanım için tavsiye etmem
  281. R

İphone X veya 8 Plus

çerçeveli falan ama kullanımı çok güzel bende sevemedim şu çerçevesiz cihazları
  282. R

Bayan için 8 plus veya 7 plus

yaşamaz uzun süre kullanır
  283. R

Hangisini önerirsiniz

ONEPLUS 6 (128/8)
  284. R

İphone X veya 8 Plus

8 plus kullanımı çok rahat x e göre
  285. R

Mi 8 - One plus 6

4bin lira bandında alacak olan olursa bende aynı fikirdeyim ama lg hariç ona garanti falan da işlemiyor
  286. R

Mi 8 - One plus 6

garanti takıntısı olan garantili alsın ben kendi adıma alacak olsam ya getiren birinden alırım ya da eşe dosta getirtirim yurtdışından bin liradan fazla kar payı vermeye değmez bu adamlara. Ankara için konuşuyorum miui tr destekli telefoncular var oralardan da alınabilir
  287. R

Mi 8 - One plus 6

Ben hepsiburada üzerinden aldığım Apple Türkiye garantili iphone da garanti sıkıntısı yaşadım bak lg samsung falan demiyorum apple, bu kadar güvenme hepsiburadaya, ayrıca biraz bakınırsan bu forumda bile insanların hepsiburada üzerinden ne kadar mağdur olduklarını görürsün.
  288. R

Mi 8 - One plus 6

Kutusuz diyerek bu konu hakkında ne kadar bilgili olduğunu gösterdin zaten
  289. R

Mi 8 - One plus 6

hepsiburada xiaomi cihazları piyasaya her seferinde bu kadar yüksekten sokuyor orda da ucuzlar yakında. Ayrıca Tr de resmi satışı olmayan bi cihazdan bahsediyoruz yurtdışından getiren birilerinden almak üstüne bin lira verip ithalatçi garantili almaktan iyidir.
  290. R

Mi 8 - One plus 6

migrosta 3400, en yüksek fiyatlardan örnek veriyorsun sürekli
  291. R

iOS 12 Beta

internette okumuştum hocam şimdi tam hatırlamıyorum nerde okuduğumu ama çok özel bi bilgi değil :D
  292. R

Mi 8 - One plus 6

ithalatçı garantisi zaten garantisi yok demek gibi bir şey günümüz cihazları da düşürüp kırmazsan kolay kolay bozulmuyor 2700 liraya falan bu cihazlar çok mantıklı ---- Mesajlar birleştirildi ---- çinliler var oldukça ve yükselişleri devam ettikçe samsung da ucuzlayacak göreceksiniz, en...
  293. R

Mi 8 - One plus 6

sahibinden de 2700 e falan çok rahat alıyorsun ne 4000'i ?
  294. R

iOS 12 Beta

1 aya betadan çıkarlar diyorlar bakalım
  295. R

Mi 8 - One plus 6

Yeterlilik açısından bakarsak 2bin liralık cihazda yeterli ama daha performanslısı varken neden s9? sadece s9 değil 4gb ramli androidlerde ara ara takılmaları hissediyorsun 6gb varken neden 4? dandik dediğin firmanın kendi arayüzü android dünyasının favorisi.Çinlileri küçümsemeye çalışmaktan...
  296. R

Mi 8 - One plus 6

mi8 s9 dan daha stabil bi cihaz