Arama sonuçlarınız

1. A

Türktelekom Saha dolabı değişimi

Bağlantı hızı 88057 kbit/s 8192 kbit/s Atanabilir hız 123839 kbit/s 42111 kbit/s Gürültü seviyesi 14.0 dB 32.2 dB Sinyal gücü seviyesi 13.5 dBm 6.4 dBm Sinyal zayıflaması 11.2 dB 0.1 dB Hat değerlerim bu şekilde. Hız testinde Max 82 görüyorum. Türktelekom VDSL...
  2. A

Turknet hat değerlerim

Hat değerlerim bu şekilde. Modeme gelen hız 88mbps olarak gözüküyor. Hız testinde Max 82 gördüm. Genelde 77-81 arası çıkıyor. Santrale uzaklığım ya 2141metre ya da 118metre hat değerlerime göre siz karar verin (türknet müşteri hizmetlerine sordum 2141metre dedi, forumdaki yetkiliye sordum...
  3. A

Dsl ışığı

Arkadaşlar VDSL e geçince dsl ışığı turuncu oluyormuş bu doğru mu ? Birde ben şuan adsl kullanmaktayım günde birkaç kez 5 10 dakikalığına dsl ışığım turuncu oluyor sonra tekrar yeşil e dönüyor. Ben VDSL kullanmadığım halde dsl ışığı neden turuncu oluyor ? Modemim keenetic extra dsl
  4. A

D-Smart İnternet cayma faturası

Arkadaşlar 3hafta önce D-Smart internet den türknet e geçtim. Geçiş işlemlerini turknet halletti. Turknet e geçerken, D-Smart ile olan sözleşmenin bitmesine 2ay vardı buna istinaden D-Smart in bana cayma bedeli çıkarmış olması gerekiyor. Ama mail adresime cayma faturası gibi birşey gelmedi. 1...
  5. A

Turknet 8mbps(altyapım 79mbps destekli)

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta cumartesi günü turknet e başvurdum. Yaklaşık 1saat ince internet erişimim açıldı. Altyapim 79mbps destekli,modemim(keenetic extra dsl) VDSL desteği var. Modem kurulumunu yapıp internet e bağlandım. Şuan 5 6mbps hız alıyorum. Turknet online işlemlerden baktığımda...
  6. A

Turknet başvuru

Merhaba arkadaşlar. Turknet e geçen hafta cumartesi günü başvurdum. Şuan "aktivasyon sürecinize başladık" aşamasındayım. Aktivasyon sürecim hafta sonu tamamlanır ve internetim açılır mı ? yoksa pazartesi salıya mı kalır?
  7. A

Keenetic modem 2.4ghz den 5ghz e geçme

Merhaba arkadaşlar. Bu sabah satın aldığım modem geldi keenetic extra dsl. Kurulumu yaptım şuan aktif olarak kullanıyorum. Modemjn 5ghz desteği var. Telefonum mi 9t onun da 5ghz desteği var. Sıkıntı su; Telefonumu 5ghz üzerinden bağlıyorum. Evin en uzak noktasına gittiğimde 5ghz sinyali 1 2 dişe...
  8. A

Modem üzerinden torrent indirme

Merhaba arkadaşlar. Bugün keenetic extra dsl modem siparişi verdim. Modemin bittorrent desteği var. Modeme USB portu üzerinden USB veya harici disk takarak kullanabiliyoruz. Harici diskim ve USB belleğim olmadığı için masaüstü bilgisayar içersinde ki HDD den modeme bağlanabilir miyim? HDD den...
  9. A

VDSL Modem önerisi

Merhaba. Altyapım VDSL 75mbps destekliyor. Modem almak istiyorum bütçem Max 400tl. piyasayı araştırdım ve 2 3 modem arasında kaldım. - Asus dsl 51ac -Tp-link Archer vr300 bu ikisinden birini onermenizi rica edicem. Bir de aklımda; - keenetic extra dsl Bu keenetic modem bütçemi bir tık aşıyor...
  10. A

Xiaomi mi 9t wifi kopma sorunu

Merhaba arkadaşlar.Telefonum Xiaomi mi 9t. Telefon türkiye garantili. Wifi kopma sorunu yaşıyorum bazen çok sık oluyor bazen çok seyrek. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Sorun modem de veya wifi de değil. Eski telefonumu 3 sene kullandım hiç böle bi sorun olmamıştı.Suan MIUI 11 android 10...
  11. A

Eski Laptop'a SSD takmak.

Merhaba. HP HQ-TRE 71025 model Laptopa sahibim. Eski olduğu için sürekli donuyor falan çok yavaş. SSD alıp takmak istiyorum fakat laptop'ta SSD için boş alan var mıdır? Birde laptop için SSDtavsiyesi alabilir miyim. Şimdiden Teşekkür ederim.
  12. A

Türktelekom

Sokağımın köşe başında türktelekomun rögar kapağı var(içinde fiber kabloları birleştirdiklerini gördüm)daha yeni yapıldı 1 hafta felan oldu evime uzaklığı max 30 35m. Buradan evime fiber altyapı döşenebilir mi ona göre türktelekom müdürlüğüne başvuruda bulunucam
  13. A

Türktelekom saha dolapları

Merhaba arkadaşlar. Bu türktelekom un tipX saha dolapları varya hani bunlardan hangisinden eve fiber internet sağlanabilir evimin 130m yakınında tip7 saha dolabı var ama bnm altyapım 5 6 mbps zar zor kaldırıyor. Hangi tip saha dolabı ne için kullanılır Şimdiden tşkkürler
  14. A

Windows 10 pro mavi ekran

Merhaba arkadaşlar, windows 10 işletim sistemini kullanıyorum rufus programının herhangi bir sürümünü çalıştırdığımi zaman bilgisayar mavi ekran hatası veriyor. Rufus alternatifi programlar işimi görmüyor yazarken sıkıntı yok ama kali linux kurulumu yaparken cd rom hatası veriyor.
  15. A

Fiber altyapı getirtmek

Arkadaşlar ben uzun süredir 3 4mbps internet kullanıyorum bizim bu bölgede altyapı olmasığı için sokağımdaki kimsede altyapı yok sanıyordum taa ki bundan 2 gün önceye kadar. Ben numara 6 da oturuyorum ve altyapım 8mbps destekliyormuş. Numara 5 ise 10 metre çaprazımdaki bina. Bu bina ise yeni...
  16. A

Monitörümde ki Görüntü Gidiyor

modem de ki dsl ışığı söndüğünde monitörümde ki görüntüde gidiyor ekran simsiyah kalıyor ve dsl ısığı sabitlenmeden görüntü geri gelmiyor.Arada nasıl bir bağ var anlamıs değilim,diceksiniz ranslantıdır ama yaklasık 2 3 aydır böle hdmı kablomu da değiştirdim sorun aynı.He bide internetim...