Arama sonuçlarınız

1. yusuf can yalçın

yeni bir adsense hesabı oluşturamıyorum

Geçmişte farklı bir e posta ve tel numarasıyla bir adsense açmıştım ama şuan o hesaba hiç bir şekilde erişemiyorum ve şuan yeni bir e posta ve tel numarasıyla bir adsense hesabı açamıyorum ne yapa bilirim ?
  2. yusuf can yalçın

E-Ticaret hakkında bilgisi olan

Merhaba arkadaşlar şahsi şirket açıp e ticarete başlamayı düşünüyorum hemen hemen tüm ürünleri kafamda belirledim kafamın takıldığı teknokta ağaşı yukarı aylık kârı sizce ne olur ve aramızda e ticaretle içli dışlı olan varsa bilgi amaçlı yardımcı olabir mi ?
  3. yusuf can yalçın

iPhone AppStore Problemi

Bun sorununnasıl çözerim sürekli apple stor dan vpn gözteriyor
  4. yusuf can yalçın

Batarya

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olucakdı iphone 7 bataryası iphone 6s’e olurmu ?
  5. yusuf can yalçın

İnstagram

Merhaba arkadaşlar yeni bir instegram hesabi açdım ve bu hesap imsanlara azda olsa bilgi suna bilmek için sorum şu daha cabuk ve hızlı bir şekilde nasıl daha çok kitleye ığlaşa bilirim ?
  6. yusuf can yalçın

iphone 6 siri sorunu

merhaba arkadaşlar iphone 6 ım var ve bır şuredır siri calişmıyor ama mıkrafonumda sorun yok görüşmelerde karşı tarafa gayet iyi gidiyor ses kaydıda yapa biliyorum ama sırı çalışmıyor sağdece kulaklığım takılıyken sırı çalişiyorum bu sorun hakkında bırşeyler önere bilirmısınız
  7. yusuf can yalçın

Metre

İPhone 6 da metre var mı
  8. yusuf can yalçın

IOS 12

İOS 12 ne zaman gelir
  9. yusuf can yalçın

İOS 12

İOS 12 nezaman gelir
  10. yusuf can yalçın

iPhone 6 kılıf

Güzel bir kılıf önerirmisiniz