Arama sonuçlarınız

1. EnginÇolak

Battlefield 3 Oyuna Girdikten Sonra Hemen Donup Atma Sorunu

Arkaslar serveri seciyorum ardindan giriyor ve 3 saniye falan donuyor ve ardindan atiyor cozumu bulamiyorum yardim edin. Nvdia GTX 1060 Gaming X ve AMD Ryzen 1600'lü bir sisteme sahibim
  2. EnginÇolak

Grand Theft Auto V kasma sorunu

Arkadaşlar öncelik Nvdia GTX 1060 Gaming X ve AMD Ryzen 1600' lü bir sisteme sahibim ve Geforce Game Ready uygulamsının önerdiği ayarları kullanırken 60 150 fps alıyordum. Şuan ayarlar düşürmüş şekilde 60 100 arası fps almaya başladım. Önemli olan fps değil her türlü oyun çok fazla droplanıyor...
  3. EnginÇolak

Omen Monitör

Arkadaşlar ben Omen bir monitör aldım bunu 60 hzden nasil 144hze çıkarabilirim? HP OMEN by HP 25 FHD TN/1ms/144Hz/Freesync
  4. EnginÇolak

UEFİ kurulum

Ben yeni bir bilgisayar aldım ve bu bilgisayara (Freedoss) UEFİ bir Win 10 kurmak istiyorum flash belleğe uefi win 10 nasıl kuracağım iso dosyası yapınca winrar olarak indiriyor lütfen birisi yardımcı olsun.
  5. EnginÇolak

Ryzen 1600 GTX 1060 hazır sistem

Arkadaşlar 6 yil sonra yeni bir sistem aldim sizce nasıl. SENTRY - 1600 / AMD RYZEN 5 1600 / MSI GTX1060 GAMING X 6GB / 8GB DDR4 / 1TB Disk / Gaming Bilgisayar | ITOPYA
  6. EnginÇolak

Belleğe UEFİ kurulum.

Arkadaşlar ben bir Win10 UEFİ bellek hazırlamaya çalışıyorum ama yapamıyorum bir yardım etseniz. Son dediğim zaman WinRAR olarak yapıyor ne yapmalıyım.