Arama sonuçlarınız

1. BebelakBey

Format sonrası internete bağlanmıyorum

Oldu sıkıntı çözüldü ama nasıl çözüldü :D Ben bu aygıtı sürücü dosyaları ile birlikte silince dedim dego isimli Hocamın dediği programı kullanıp tekrar deniyim Bozuk sürücü olmadığı için şaşırmadı program kurdu :D 1567630238 Hepinize çok teşekkür ederim Çok sağ olun
  2. BebelakBey

Hocam şimdide eylemler bölümünde yardım dışında hiçbirşey gözükmüyor :D Ağ bagdastiricisi da yok şuan güncellenecek te birsey kalmadı :D Format atmam mantıklı mı?
  3. BebelakBey

Yeniden başlat yaptım sürücü tekrar geldi Ve yine sürücü güncel hatası aldım Acaba kaldirirken sürücü dosyalarını silemi basmaliyim
  4. BebelakBey

Sistem geri yükleme kapaliymis hocam :/ 1567627444 Bu şuan zaten yüklü masaüstünde. ama ben bişeyi anlamadım (büyük ihtimal ben yanlış yapıyorum) ağ bagdastiricisi kısmından broadcom a girip sürücüyü güncelle dedim şu ana kadar.sonra anlattığınız gibi .cab dosyasındakileri seçtim gene sürücü...
  5. BebelakBey

Yok hocam benim sürücü güncelle diyerek yaptığımı otomatik yapıyor buda olmadı. Ama yine de teşekkür ederim :) 1567626640 Yok hocam hepten silinmedi Bilgisayarı aç kapa yapınca bozuk ağ bagdastiricisi geri geliyor :) Şimdi dediğiniz geri sarma işlemine bakacağım bilgilendiririm
  6. BebelakBey

Sürücüyü kaldır dediğimde simgesi kayboluyor.Geri nasıl kuracağız Sistem geri yükleme den kastınız nedir Ben bu konulara birazcık yabanciyim hocam
  7. BebelakBey

Kaldırmayı denedim Belki tekrar kurar kendini diye fakat işe yaramadı kaldirirken bi seçenek daha veriyor sürücü silinsin mi diye Dosyaların yedeğini alamadım konumunu bilmediğim için Sürücü dosyası silinirse tekrar bulmam kolay mı? Ve kaldirdigimiz zaman simgesi de yok oluyor Tekrar nasıl yeni...
  8. BebelakBey

Windows ayginitinizin sürücü yazılımının güncel olduğunu belirledi diyor Değişen bi sonuç yok
  9. BebelakBey

E öyleyse şimdi ne olacak? :D
  10. BebelakBey

Hocam ethernet bildiğim kadarıyla kablolu kullanılan bir şey.Bu cihazda ise girişi yok.
  11. BebelakBey

Diskpart açılmıyor

Hocam çok teşekkür ederim formatı yaptım fakat şimdi tekrar başka bi sıkıntım var İnternete baglanmami sağlayan sürücü doğru çalışmıyor herkes driver i bul yükle diyordu .Fakat bu seferde sürücü zaten güncel deyip yuklemedi detayları başka bi konuya yazdım fakat isterseniz buraya da yazabilirim...
  12. BebelakBey

Elimdeki okulun vermiş olduğu casper n410 bilgisayarım internete bağlanmiyordu (Mebin kısıtlamalardan dolayı değil) bende uzun süredir format atmak istiyordum Windows 10 a format attim(Windows un aracı ile).fakat sonra açıldığında siyah ekran almaya başladım .Bende format usb si oluşturup format...
  13. BebelakBey

Diskpart açılmıyor

Peki hocam bi deneyeyim Cevap içinde teşekkür ederim 1567444109 Peki burda tam olarak ne yapmam gerek Videodaki adam daha farklı devam etmişti
  14. BebelakBey

Diskpart açılmıyor

Kolay Gelsin Format atmayı bilmiyorum.bunun için YouTube dan bi adamin videolarini izleyerek yapmaya çalışıyordum . format atmak için usb belleğe İso dosyaları yükledim daha sonra cmd ile diskpart ı açıp usb belleğe komut yazmam gerektiğini söyledi .Sıkıntı şurada bende diskpart çalışmıyor ...
  15. BebelakBey

Internete bağlanmada sorun yaşıyorum

Evin çocuğu benim hocam :) bi kardeşim var onuda oturtmuyorum bilgisayara Bi video buldum benim yaşadığım sıkıntıları eksiksiz gösterip çözümünü gösterdi telefon sarj olsun bilgisayara bağlayıp deneyeceğim Olursa konuya koyarım bu sıkıntıyı yaşayanlara yardımcı olsun diye 1567260537 Tam...
  16. BebelakBey

Onuda denedim fakat sıkıntı modemde veya internetimde değil Bi bilgisayarım bağlanmıyor çünkü
  17. BebelakBey

Bilgisayarı defalarca kez açıp kapadim değişen bişey yok Sistemsel birşey yapmadım zaten öncesinde half life oynuyordum yemek yemeye giderken kapadim geri gelince açmaya çalışınca böyle oldu
  18. BebelakBey

Biraz garip bi durum yaşıyorum Google a girmeye çalışınca DNS_PROBE_FINISHED_NO_İNTERNET Diye bi hata alıyorum Ağ sorunlarını gider e basmak için sağ alt köşeye baktım ki Ses ve Pil dışında hiçbir program yok Ne Hamachi ne steam nede herhangi bir şey Wi-fi sembolü de yok Telefonun internetine...
  19. BebelakBey

Tavsiyeniz varmı

Aynen hocam
  20. BebelakBey

Tavsiyeniz varmı

İ5 7400 Gigabyte h110m s2v 2400 mhz Ballistix Crucial 8Gb 2400 Mhz WD 500 gb hdd Everest 322B Everest Rampage RMP 700 80P
  21. BebelakBey

Kaç mhz

Sağolun hocam
  22. BebelakBey

Kaç mhz

https://www.amazon.com.tr/Gigabyte-H110M-S2V-Anakart-LGA1151-Soket/dp/B01G23COLG/ref=mp_s_a_1_22?ie=UTF8&qid=1547137773&sr=1-22&pi=AC_SX110_SY165&dpPl=1&dpID=617ztyAUC5L&ref=plSrch Bu ürün kaç mhz Bayağı baktım fakat bi bilgi bulamadım
  23. BebelakBey

Ps3 ve psn

O zaman iyi korsana bulaşmayı pek istemiyordum. Bu güzel bir haber Teşekkür ederim
  24. BebelakBey

Ps3 ve psn

Hocam ps3 almayı düşünüyorum.isteme sebebim mgs4 demons souls vb ps3 e çıkıp 4e çıkmayan oyunları oynamak. Fakat bu oyunlar Türkiye de fazla satmadığı için bulmak zor oluyor psn kullanmayı düşünüyorum fakat bigün ps3 den psn desteğini cekermi sony bunu merak ediyorum. Şuan için kırılmış ps3 mu...
  25. BebelakBey

Xbox 360

Xbox 360 almayı düşünüyorum bunu alırken nelere dikkat etmem gerekir bilmiyorum Jasper in ne olduğuna , modeller ve bunlarin nasıl anlaşılacağı vb. konularda bilgi edinmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  26. BebelakBey

Sd card ve c

Sizin bi öneriniz varmı hocam
  27. BebelakBey

Sd card ve c

Mikro Sd kart olarak geçiyor oyunlarda çok fps kaybı olurmu
  28. BebelakBey

Sd card ve c

Herkese selamlar Hocalarım benim eski bi bilgisayarım var Bi bilgisayarı geçici olarak kullanmam gerekiyor Ama hafızam çok yok Sd kart aldım 32GB Taktım fakat steami ona kurmadan önce aklıma bi soru takıldı Oyunlarda Sd kartta mı daha çok performans alırım yoksa harddisktemi ? Bilgisayar...
  29. BebelakBey

Bazı teknik sorular

2000
  30. BebelakBey

Bazı teknik sorular

Sağolun hocam benchmark testlerinde izlediğim kadarıyla söylediğim oyunları kasmadan oynatiyodu
  31. BebelakBey

Bazı teknik sorular

Hocalarım yakın zamanda masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum sisteme G4560 aldığimda hd graphics 610 bir olarak mı geliyor yoksa başka ekran kartı almam gerekirmi Ekran kartı için para biriktircem ama Şimdilik mount and blade lol csgo skyrim oynayacağım
  32. BebelakBey

Sistem Toplamada yardım

Zorlayanilirim bilemedin 1 veya 2 ay sonra alırım
  33. BebelakBey

Sistem Toplamada yardım

İntel için öneriniz varmıdır hocam yazmayı unutmuşum
  34. BebelakBey

A8 9600 işlemcinin yanına hangi ekran kartını almalıyım

Sağolun hocalarım
  35. BebelakBey

Toplayacağım sistemde uyumsuzluk varmıdır

Sağolun hocalarım
  36. BebelakBey

4000-3000 TL arası sistem

Herkese teşekkür ederim hocalarim
  37. BebelakBey

İntel core i5 8600k yanına darboğaz yapmayacak ekran kartı

Sağolun hocalarım
  38. BebelakBey

Sistem Toplamada yardım

Hocalarim Ben bi bilgisayar toplayacağım bu senelik sadece Skyrim Ps2 emulatoru için oyunlar Lol vs. Oyunlar oynayacağım bu oyunları kasmadan oynayacağım bi 2 sene sonra da yükseltmeye başlayacağım Bana şuan için önerebileceğiniz sistem varmıdır bu sistemin daha sonra yukseltilebilcek...
  39. BebelakBey

Bu bilgisayar iyimidir

7.nesil değilmidir hocam
  40. BebelakBey

Bu bilgisayar iyimidir

INTEL I5 7500 - MSI GTX1050TI 4GT OC - MSI B250M PRO-VD - CRUCIAL BALLISTIX 8GB - Vatan Bilgisayar
  41. BebelakBey

Hocam her soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hocam dediğiniz ekran kartına baktım fakat bütçemin çok fazla üstünde ekran kartı için maksimum 1300 TL ayirabilirm
  42. BebelakBey

İntel core i5 8600k yanına darboğaz yapmayacak ekran kartı Şimdiden Allah razı olsun
  43. BebelakBey

O saydiklariniz zaten var ---- Mesajlar birleştirildi ---- Peki bu oyunları tahmini kaç fps arasında oynarım
  44. BebelakBey

Evet
  45. BebelakBey

Bütçem maksimum 4000 bunu ne kadar aşağıda tutarsak okadar iyi olur hocalarım he eğer çok güzel birşey çıkartcam derseniz bütçemizi azıcık arttira biliriz İşlemci son 3 nesilden olursa Grafik kartı belleği 2 veya 4 olursa Ram en az 8 Hdd ise en az 1 tb olursa Mutlu olurum Oynayacağım...
  46. BebelakBey

Sistemi bu şekilde toplasam sistemde darboğaz yaşanır mı
  47. BebelakBey

Hocam neden ddr4 toplamaliyim İşlemci bu anakart lan ucuza geliyor 1150 soket işlemci anakart ta 1150 Biraz daha işlemci baktım fakat işlemci ucuz olsada anakart pahalıya patlıyor Eğer anakart ve işlemci için siz bana model önerirsiniz göz önünde bulundurur İlgilendiğiniz için teşekkür ederim...
  48. BebelakBey

Anakart : H81M P33 Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600mhz sata 3.0 210 TL İşlemci : Intel Core i5 4460 soket 1150 3.2ghz 6 MB önbellek 22nm 1.050 TL Ekran Kartı : MSİ R7 370 gamıng 4g gddr5 4GB 256 bit amd radeon DX12 1.103 TL Ram : Kingston 8GB HyperX Savage Red DDR3 1600 Mhz CL9 271 TL HDD ...
  49. BebelakBey

Sağolun hocalarım peki ya fan
  50. BebelakBey

A8 9600 islemcinin yanına Hangi ekran kartını önerirsiniz Bu ekran kartına göre nekadar güç kaynağı Kaç adet fan önerirsiniz daha tam olarak sistem: A8 9600 8 GB Ram 1 TB hdd ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yazmayı unutmuşum pcl e olacak
  51. BebelakBey

Topladığım sistemde uyum sıkıntısı varmı

Çok sağolun hocalarım ---- Mesajlar birleştirildi ---- Parazitcell hocam gerçekten notebook ramiymis şimdi farkediyorum sağolun hocam
  52. BebelakBey

Hocam erken cevaplayamassam kusuruma bakmayın turkcell den paket aldım oda gece için çıktı geceden geceye bakabiliyorum bide köydeyim Bilgi için sağolun kemal hocam
  53. BebelakBey

Kemal hocam bu okadar büyük sıkıntı çıkarır mı İkinci el almayacağım bütcem bu sistemi alabileceğim civarlarda çok üstüne çıkamam
  54. BebelakBey

Hocalarım sistem topluyorum fakat sistemin uyum sıkıntıları gibisinden sıkıntılarla karşılaşıyorum toplayacağım sistem Anakart: MSİ H81M P33 İNTEL H81 Soket 1150 DDR3 1600 Mhz İşlemci : Intel Core i5 4460 soket 1150 3.2 Ghz 6 MB Ekran kartı :MSİ R7 370 4G GDDR5 256 Bit 4GB AMD RADEON RAM :8gb...