Arama sonuçlarınız

1. M

Galatasaray maça çıkmadı!

Züürt tesellisi son hızıyla devam ediyor...Çok büyüksünüz siz, devam edin kendinizi avutmaya..
  2. M

Galatasaray, Fenerbahçe Maçına Çıkmıyor!

Yanlış yazmışım Galatasaray = ZEYTİNYAĞI + KOMEDİ
  3. M

Ortada sadece tek bir anons yok..Hakemler aynı zamanda 15 dk. içeride beklediler..Bunu görmezden gelmeniz, sadece tek bir anons yüzünden ceza alınmıyormuş gibi bir algı yaratmanız ASIL SİZİ KOMİK duruma düşürüyor..Unutmayınız ki bu olayların başlangıcını yaratan Ergin Atamandır (sizin...
  4. M

TBF: Galatasaray'a seyircisiz oynama cezası verilip, Fenerbahçe'ye verilmemesi konusunda, Abdi İpekçi'deki maçta 3 kez anons yapılması, hatta hakemlerin soyunma odasına giderek, olayların yatışmasını yaklaşık 15 dakika beklemeleri, Ülker Arena'daki maçta ise sadece 2 kez anons yapılması...
  5. M

Bu konu için artık tek bir şey denebilir: Galatasaray = ZEYTİNYAĞI
  6. M

Kimse kusura bakmasın, olayları geren bir numaralı adam ERGİN ATAMAN'dır. 2. maç sonrası çıkıp masaya yumruk vurup tehditkar basın toplantısı yapmadan düşünecekti tüm bunları.. Şimdi de can güvenliğimiz yok, adalet yok diye zırvalıyorlar..
  7. M

10 adet TorrentDay davetiyesi

8. M

"Galatasaray etik dışı davrandı"

o zaman sen malatyasporlulara sor bakalım..araştır görürsün 86 sezonunu...şikecibaşı gs kimlere arabalar hediye etmiş..kulübünüzün geçmişini iyi bilin..takımın başkanından tut oyuncularına kadar herkes onaylıyor araba olayını!!! Gs ve şike içi içe kaynaşmış bir şeydir savunduğunun aksine... - -...
  9. M

"Galatasaray etik dışı davrandı"

Konuyu niye Fener'e getiriyorsun kardeşim yaran mı var nedir?? İşiniz gücünüz Fener olmuş çıkmış!!!
  10. M

PFDK'den F.Bahçe'ye ret!

Bunu bile olay yapıp kıskananlar var yav hayret...
  11. M

Fenerbahçe 2-0 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 10 Kasım 2013 Pazar

Arkadaşın uzunluk birimleriyle sorunu var sanırım..Adam aynı hizada bir kere..Hiç ofsayttan gol attınız demeyin bence..Her zaman olduğu gibi Bileğin hakkıyla yendi Fenerbahçe gs yi
  12. M

Ve Aziz Yıldırım yeniden başkan!

Fenerbahçe senin canını yaktı sanırım baya bi! Tuttuğun aciz takımının stresini anca Fener'e laf atarak mı üzerinden atıyorsun?
  13. M

Bursaspor 2-3 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2013 Cumartesi

Zoruna mı gitti Fenerin galibiyeti?? Alış bence bu sene baya bi zoruna gidecek...Isıtır ısıtır şike diye sunarsın her maçı artık..Sizin takımlarınız sütten çıkma ak kaşık ya hani... - - - Mesaj Güncellendi - - - Onu söyleyemez arkadaşlar...Göremiyorlar çünkü...Başka bir deyişle görmek...
  14. M

Hakemleri tebrik eden arkadaşlara: Sizi de tebrik etmek lazım, kendi takımlarınıza verilen kararları göremeyecek kadar perde inmiş gözlerinize...Avutun kendinizi
  15. M

Maçta Fenerbahçe'ye verilmeyen penaltıyı görmüyorsunuz değil mi? Daha önceki haftalarda Gs ofsaytan gol atmıştı beraberliği kurtarmıştı bunu da görmüyorsunuz... Gs bjk maçındaki 2. gol öncesi eli de görmüyorsunuzdur siz şimdi...Hep Fenerbahçeye değil mi? İşinize gelmeyince!!!
  16. M

İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

fenerbahçe alehinde konuşan arkadaşlara: Trabzonspor başkanı taraftarlar ile laf dalaşına girecek kadar alçalıp bir başkana yakışmayacak tavırlar içerisine giriyor ve tüm antifenerlilerin kahramanı oluveriyor birden..Fenere ceza gelsin de aradaki puan farklarının kapanması için takımlarınıza...
  17. M

Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor -Video, Maçın Özeti | 6 Ekim 2013 Pazar

trabzon 1 puan için çıktı maça ve gayet de başarılı oldu...
  18. M

Yabancıda geri adım yok!

zamanında Fenerbahçe yabancı sınırının kaldırılmasını isterken niye karşı çıkıyordu tüm takımlar?? Şimdi ne oldu bu kadar bastırıyor özellikle Galatasaray? Önceden aklı neredeydi?
  19. M

Kirli Galibiyetinizi Kutlarım

sende kına yakmaya devam et...
  20. M

"Fenerbahçe şike yaptı"

sen ne dersin arkadaş yav kupa mı beklersiniz hala içten içe...Bakın aciz takımınız şu anda nerelerde, FENERBAHÇE nerelerde!!!
  21. M

Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor - Video, Maçın Özeti, Golü | 14 Nisan 2013 Pazar

eskişehirin pozisyonuna gol diyen arkadaşlar, siz futbolla ilgilenmeyin bence...
  22. M

"Buzağı" hangi hayvanın yavrusudur?. Manda

bazı arkadaşlar üniversite bitirince master yapınca her şeyin bilinmesi gerektiğini sanıyor..Bu da "hayat tecrübesi" olsa gerek...
  23. M

Adım adım Askeri Pilotluk!

Sağlık testinde hepatit B olanları hala eliyorlar mı? Ben liseden sonra (2004 yılı) girdiğimde bu hastalıktan dolayı elenmiştim. Sonradan bu hastalığın pilotluk için çok önemli olmadığını öğrenmiştim ama ne kadar doğrru bilmiyorum..
  24. M

Filmlerde Unutulmayan Sahneler

http://www.timsah.com/Ben-Seni-Disi-Sandim-O-Sey-Miydi/edV0dAfD2R1
  25. M

Fenerbahçe 1-1 Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç

trabzonlu arkadaşlar daha konuşacak mı acaba...Artık söyleyecek sözleri kalmamıştır herhalde..
  26. M

Fenerbahçe 1-1 Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç

Ts liler siz idin ilk önce Videoton'u bir yenin de ondan sonra konuşun burada..Yani kendimizi daha nasıl gülünç duruma düşürürüz yarışması mı yapıyorsunuz aranızda anlayamadık...Espri yapıyorsunuz, sadece kendiniz gülüyorsunuz..Yazık valla ne hale gelmişiniz..
  27. M

Şemdinli'de çatışma: 4 şehit

hükümet uyuyadursun daha çok şehit veririz biz...Allah rahmet eylesin...
  28. M

Atatürk'ün gerçek memleketi

Sizin derdiniz belli, apaçık duruyor ortada..ATAMIZI ve yaptıklarını kabullenmek istemiyorsunuz..CUMHURİYET'i kabullenmek istemiyorsunuz...Olay tamamen bundan ibarettir!!!
  29. M

Atatürk'ün gerçek memleketi

O ATA dediğimiz insan sayesinde kimsenin boyunduruğu altında bulunmadan şimdi rahatça uyuyabiliyoruz..Tabi sizin gibilere müstahak bu..Siz Atatürk'e bir kulp takabilmek için elinizden geleni ardınıza koymazsınız..Biz bağımsızlığımıza düşkün insanlarız sizin tam aksinize...Yok Atatürk harf...
  30. M

Rıdvan Dilmen : "Bu bir skandal! Özür dilesinler!"

Sadece bu arkadaş olsa yine iyi..nerede bir fenerbahçe başlığı görsem kesinlikle en az iki-üç tane ortamı gerecek yorumlar patlıyor..yani adamlar normal bir fenerbahçe haberine bile çemkiriyorlar bir anda...
  31. M

SB Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Noldu takımınızdan ümidinizi kestiniz siz de mi fenerle uğraşmaya başladınız..Anti fenerlilerin siyah-beyaz olanı...
  32. M

Fenerbahçe taraftarını istemiyoruz!

çıkarın o zaman hadi de görelim ne çıkarıyorsunuz...Takım olaydınızda, FENERBAHÇE'yi maçlarda yeneydiniz de, sahada ezik gibi oynamayıp top oynayaydınız da şampiyon olaydınız..Siz anca ona buna çamur atarsınız..Eze eze aldık şampiyonluğu kardeşim..aç bak bakalım tarihi aldığımız şampiyonluklar 2...
  33. M

Öğretmenlere Kötü Haber !

BİZ ÖĞRETMENLERE NE GÜZEL İŞİNİZ VAR, BOL TATİLİNİZ VAR, YATA YATA PARA KAZANIYORSUNUZ DİYENLER HAKLI. YOK PARDON AKSAK İŞLEYEN EĞİTİM SİSTEMİ BİZE AĞIR GELİYOR DİYE DÜŞÜNÜRÜZ BİDE!!! YA DA %90'nımız YATIYODUR OKULDA KESİN..2-3 KİŞİ İYİ İŞ YAPIYORDUR!!! AŞAĞIDA ÖĞRETMENLERİN YAPTIKLARI...
  34. M

Öğretmenim, öğretmenler en az 15 saat derse girer doğru o ders esnasında 40-50 öğrenciye göz kulak olur, onlarla ilgilenir (bazılarının anne babaları sadece birisine ikisine bir iki saat onlarla başa başa kalmakta zorlanırken) bu yetmez onlara bir şeyler öğretir ve öğrettikçe zevk alır...
  35. M

zoruna mı giiti öğretmenlerin eylem yapması kardeşim..kim beleşten para alıyormuş!! sizin gibi dar görüşlü insanlar yüzünden öğretmenler bu şekilde yatarak para alıyor havasına sokuluyor..Daha neyin ne olduğunu bilmeden ahkam kesemezsiniz burada...
  36. M

5 Ayda 27 Şampiyonluk

Fenerbahçemiz'in her zamanki hali..Alışılageldik bir durum :)
  37. M

Chelsea şampiyon oldu, Fener'e yaradı!

Madem pinpon kupası kazandık, çık bakalım pinpon kupalarını ARAMIZDAKİ FARK BÜYÜKMÜYMÜŞ :)
  38. M

29 Yıllık Hasret Sona Erdi! Türkiye Kupası Fenerbahçe'nin

Duruyorlar duruyorlar aynı espriyi tekrar tekrar yapıyorlar..Yok kullanma kılavuzuydu yok renkli kupaydı..Biri bir şey söylüyor öbürü arkadan değiştiriyor aynı şeyi bir daha söylüyor..FENERBAHÇE'nin altında daha ço............k ezileceksiniz siz ço...........k..Yazık valla daha tebrik bile...
  39. M

renkli kupaymış...siz ilk önce kendi renginizi bir bulun da...her sene fenerbahçe birileriyle şampiyonluk için, kupa için çekişir, anti fb liler de her sene farklı bir renge bürünür..
  40. M

Bugün yeşil beyazlıydı onlar..şimdi kendi renklerine dönmede sıkıntı çekiyorlar..kupa fenere gittiğinden dolayı teselliyi böyle buluyorlar işte...
  41. M

bencede valla...neyse kendi kendilerine eğlensinler ne diyelim...tek bir açık bulmasınlar Fenerbahçe ile ilgili...
  42. M

Anti Fenerliler ESPİRİLER KOROSU toplanmış yine :) TEBRİKLER FENERBAHÇEM...
  43. M

Ç.Rizespor - Akhisarspor Sizce Süper Lige Kim Çıkar ?

Ç.Rize çıksın derim..Hem renkli bir takım hem de güzel statları var..Özelikle içerideki maçlarını izlemekten zevk alıyorum..
  44. M

Şampiyon kim olacak ?

Çok meraklandıydım bende yav tüh...
  45. M

Şampiyon kim olacak ?

Sene başından beridir takımımızla uğraşılmasına rağmen, kadro değişikliklerine rağmen, uzun süredir doğru düzgün bi forvet ile oynamamamıza rağmen, hala fenerbahçeyi çekemeyenlere rağmen FENERBAHÇEMİZ iki kupada da finaldedir..daha söyleyecek söz yoktur bence...Bu koşullar altında Fenerliler...
  46. M

Fenerbahçe 2 - 1 Beşiktaş | Süper Final Şampiyonluk Grubu 3. Hafta

Sene başından beridir sizlerin hep şike söylemlerinden dolayı bu duruma gelindi..Ne zaman bir fener konusu açılsa konuyu şikeye çevirmeyi iyi bildiniz..
  47. M

Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray Maçın Golleri

Sende kendi çapında haklısın işte..Takıl kafana göre...Burası antifenerlilerin AĞLAMA DUVARI zaten..
  48. M

Şener: "F.Bahçe ceza almazsa eğer.."

Arkadaşlar rahat olun bu sene de HER ŞEYE RAĞMEN Fenerbahçemiz birçok dalda ya final oynuyor ya da şampiyon oluyor..2 şampiyonluk geldi zaten..Futbolda da kupada ve ligde yine şampiyonluk adayıyız..Bir takım bu koşullar altında daha ne yapabilir ki..Bazıları kendi kulüplerinin bu başarıları...
  49. M

Fernandes'e var, Volkan Demirel'e yok

Olay o kadar basit demek ki Fernandes yapınca ceza oluyor ama Volkan yapınca olmuyor öyle mi?? PFDK bu kadar aciz ki bu iki olayı ayırt edemiyor bir siz ayırt ediyorsunuz..Bu kadar basit bi olay yüzünden kendilerini küçük düşürecekler ve Fenerbahçe'ye yanlı davranacaklar ha..Güleyim Bari...
  50. M

Fernandes'in cezasında diyor ki: İHRAÇ SONRASI SPORTMENLİĞE AYKIRI HAREKETTEN ÖTÜRÜ... Volkan'ın cezasında diyor ki: SPORTMENLİĞE AYKIRI HAREKET NEDENİYLE... ayrıca Volkan'ın cezasının devamında İSNAT OLUNAN UNSURLARIN İHLALİ OLUŞMADIĞINDAN ceza uygun görülmedi diyor.. arada bir sürü fark var...
  51. M

fernandes bu hareketi oyundan atıldıktan sonra yaptığı için cezası pekiştirilmiş..zaten iki sarı karttan oyundan İHRAÇ edilmişti ve dolayısıyla 1 maç zaten oynayamayacaktı..(öküz altında buzağı arayan arkadaşlar için)
  52. M

FIBA Kadınlar Euroleague'nde Final 8 Şöleni Başlıyor!

Tebrikler FENERBAHÇE'M
  53. M

Kenan Işık'ı Çıldırtan ÖSS Dördüncüsü! (Video)

Bazılarına göre Öss dördüncüsü olduysan eğer her şeyi bilmek zorundasın..Tchaikovsky'e ait ünlü Kuğu Gölü Balesi'ni bilemedi diye eğitim sistemini yerden yere vurmak çok yanlış bir düşünce..Bir tane soruyu bilemedi diye de insanı kültürsüz veya genel kültürden yoksun ilan etmek ne derece doğru o...
  54. M

Samsunspor 3-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 24. Hafta

Arkadaşlar boşverin anti fenerlileri kendi hallerine bırakın..Gülmek eğlenmek onların da hakkı..Napsın adamların başka bir şeyleri yok ki anca fener yenildi mi seviniyorlar böyle yazışıp gülüşüyorlar..Çok görmeyin...
  55. M

İBB 3-2 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

Fenere puan üstünlüğü sağlayınca GS li olduğunuz aklınıza geldi sanırım..RENGİNİZ yerine geldi!
  56. M

İBB 3-2 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

Sana diyecek bir sürü söz var ama...Kimmin rengi belli veya değil gsliler çok güzel gösterdi şimdiye kadar..biz şimdiye kadar size kapak üzerine kapak koyduk neredeyse ansiklopedi olacak..sindiremiyorsun sanırım
  57. M

Gördüğünüz ilk 3 kelime 2012'de Sizin olsun

Mutlu - Bolluk - İlham
  58. M

Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta

Daha ne denir ki size !!!
  59. M

Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

fb ezik edebiyatı mı yapıyormuş...puhahahahhaha..daha ne diyeyim ben yav..sizin ezik işe yaramaz takımlarınız zaten sahada fener tarafından ezildi ve hala ezilmeye devam ediyor..madem çok iyisiniz bak bakalım puan tablosuna kim kimin tepesinde..bazı şeyleri göremiyormusunuz yoksa görmemezlikten...
  60. M

Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 10. Hafta

Hee antifenerliler siz haklısınız..hadi giidin biraz kendi aciz takımlarınızla ilgilenin..takım bir yenildi hemen üşüşmüşünüz konuya..
  61. M

Bizim kim olduğumuzu siz çok iyi biliyorsunuz da bilmemezlikten geliyorsunuz, zaten özelliğiniz de bu..Takımımızı sizin gibi rengarenk taraftarlardan savunmak burnu büyüklükse, evet kardeşim burnumuz çok büyük (FENERBAHÇE ve diğerleri).. Sivas'a yenildik diye bayram edeceksiniz neredeyse...
  62. M

anti fenerliler size başka bir şey demiyorum ben..siz busunuz işte...sevinin bakalım..kına alın yakın..her zaman göremezsiniz bu olayı..
  63. M

Öğretmenlere artık 1 ay eğitim var

Cümlelerini oku kimin kafasının basmadığını göreceksin..Çıkmışın burada ucube laflar ediyorsun..Utanmaz arlanmaz insan..Kepazeliğin alemi yok hadi işine git!!
  64. M

Elma, koladan daha zararlı

Bilakis elma dişlere masaj etkisi yaratır ve aynı zamanda cildi de güzelleştirir diye biliyorum bende..
  65. M

Hem nerenize saygı duyacağım diyorsun, öğretmenlere laf sayıyorsun hem de bu laflarımı bütün öğretmenleri tenzih ederek söylüyorum diyorsun..Daha ne dediğin belli değil senin, bende seninle tartışmaya giriyorum tövbe yav..Senin gibilerde var bu ülkede işte yapacak bir şey yok..Haberlere de bu...
  66. M

Sen git kardeşim sabah akşam televizyonunu izle..oraya buraya karışmaya hakkın yok..kimse de çıkıp ağlamıyor bunu da iyice anla..Sen ve senin gibiler eğer buralara çıkıp biz öğretmenlere laf söyleyecek utanmazlığı, saygısızlığı kendinizde buluyorsanız daha sizlere bir lafımız yok..
  67. M

sanane kardeşim öğretmenlerin ağlamasından gocunduğun bir nokta mı var..Sanki arkadaş bütün meslekleri analiz etmiş te kimin ağlayıp ağlamadığının çetelesini tutuyor..İster fakir edebiyatı yaparız ister başka bir şey bu kimseyi ilgilendirmez..Ayrıca okul dışı zamanlarda da çalışıyor öğretmenler...
  68. M

Süper Kupa Fenerbahçe'nin

Tebrikler fenerbahçem..
  69. M

Fenerbahçe 4-2 İBB | Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

daha ne diyelim ki biz size artık anti fenerliler!!
  70. M

İnter 0 - 1 Trabzonspor - Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

arkadaşın biri sanırım bol bol laf yemek istiyor fenerlilerden ama neyse..Tebrikler Trabzonspor..İnşallah bu şekilde devam edersin
  71. M

Galatasaray Olimpiyat Stadı'nda yıkıldı...

Siz fb ile uğraşacağınıza gidin kendi aciz, ucube, acınası takımlarınızın sahadaki haline bakın..Ona buna yenilip teselliyi gelip burada fenere iki laf etmekte aramayın..Biz zaten sahada size sözümüzü söylüyoruz, eziyoruz yani, hiç bir yere de gitmiyoruz...
  72. M

Şampiyon F.Bahçe perdeyi sessiz açıyor..

Fenerin ölüsü yeter bunlara...
  73. M

Galatasaray Olimpiyat Stadı'nda yıkıldı...

şimdi fener teşvik primi falan vermiştir der bunlar...Aynen kaldığınız yerden devam
  74. M

Bilgisayarınızda yüklü olan oyunlar

pes2011 Call of Duty - Black Ops GrimFacade_MysteryOfVeniceCE (Hidden Objects) Angry Birds NBA 2K11
  75. M

Fenerbahçe CAS'a gidiyor!

Eeee arkadaşım şimdi bu eleştiren arkadaşlar da haklı, yaraları büyük..Fenerbahçe az ezmedi ki takımlarını..Şimdi meydan kaldı bir açık yakaladılar ve onu kullanıyorlar..Gülsünler bakalım bizim halimize, biz zamanında sahada çok güldük onlara..Anca burada gülerler onlar
  76. M

Alex - TFF'nın Kararı Miğdemi Bulandırdı !

FENERBAHÇE ve diğerleri
  77. M

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'ne katılamayacak

zaten normalde bankasyada olmanız gerekmekte ıdı ama TFF becerıksızce korkakca bu kararı alamadı.. tabi kesin öyle olmalıydı ama tühh niyeyse olmadı..antifenerlilere bak yav hakim savcı olmuşlar başımıza..çıkın sahada konuşsun takımınız..sahada fenere ezilip burada konuşmaktan vazgeçin...
  78. M

Aykut Kocaman İstifa Etti...!

kimin kafası güzel herkes gördü meraklanma.. başlıkta aykut kocaman istifa etti diye yazmışın..Gören de gerçekten istifa edip bıraktı sanır.. detaya girince tabi görülüyor neyin ne olduğu..Aykut Kocaman istifa MI etti diye saçma bir haber!!! FAZLA SÖZE GEREK YOK
  79. M

Son Dakika...Fenerbahçe Avrupaya Gidiyor...

aman ne komik..bayatladı artık bu espriler..artık nası bir acı verdiysek size sahada, diliniz hala yanıyor!!!
  80. M

Aykut Kocaman İstifa Etti...!

açtığın başlık ile haberin içeriği uysun bari
  81. M

Fenerbahçe Yerine Trabzonspor...

merak etme kimse susturamaz fenerlileri..sonuna kadar da savunacaktır fenerbahçe hakkını..ilahi adaletmiş!!!
  82. M

Beşiktaş Dergisinden Anlamlı Kapak

siz dönün de kendi aciz takımlarınıza bakın önce..sahada fb'ye yenilip burada ağlamayın..
  83. M

"F.Bahçeli taraftarlar saygısızlık yaptı"

Arkadaşların kendi takımlarının beceriksizliği artık çenelerine vurmuş. Boşverin uğraşsınlar Fenerbahçe ile...
  84. M

trabzonsporun baya zoruna gitmiş fenerin 17 de 16 yapması. Saçma sapan açıklamalar yapıorlar. Her şeyin bir ilki vardır bunu kafanıza yerleştirin
  85. M

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

ben bu siteden yaklaşık 3 yıldır alışveriş yapıyorum ve sipariş ettiğim bir ürün haricindeki tüm ürünler en geç 3 gün içerisinde elimde oldu..Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım..Sadece bir tek ürün bir haftada bana ulaştı..O ürünü sipariş ettikten sonra üzerinde değişklik yapmıştım o yüzden...
  86. M

valla bakıyorum da kimin ağladığı çok güzel belli oluyor..kardeşim fenerbahçe sizin takımınızı sahada ezdi diye bu kadar da ağlanmaz ki..yaranız o kadar derin ki artık fenerin en ufak bir şeyinde akın akın yazı yazıyorsunuz, dalga geçiyorsunuz...bi de şereften bahsediyorsunuz!!!
  87. M

Arkadaşım sen ne kadar anlatsanda antifenerliler bunu kabul etmeyecektir..Sebebini kendileri de çok iyi biliyorlar aslında ama kabullenmek zor geliyor..Baktılar takımlarının sahada borusu ötmüyor, fenere güçleri yetmiyor bari burada rahatlayalım diyorlar..:D Bırakalım bari adamlar buranın...
  88. M

İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Bu arkadaşlar da haklı be yav çok görmemek lazım aslında napsınlar takımları sahada fenerbahçe tarafından EZİLİP YIKILIYOR..eee durum böyle olunca burada konuşuyorlar..Böylelikle bi nebze de olsa tatmin etmiş oluyorlar kendilerini..Gerçekten acınacak haldeler ama kendileri dahi bilmiyor bunu..
  89. M

Valla gerçekler ortada arkadaşım kimin büyük klüp olduğu belli..Sadece siz kabullenmek istemiyorsunuz o kadar..Fenerin size ne kadar derin yaralar açtığı o kadar aşikar ki...
  90. M

neyse bakalım antifenerli arkadaşlar (fenerbahçeyi çekemeyenler) her zamanki gibi kendiniz konuşup kendi konuştuğunuzla kalacaksınız (zengin züğürt meselesi)..Biz size vurmaya, ağlatmaya, böyle yerlerde konuşturmaya (sahada sizin takımları ezerek ) devam edeceğiz :D :D
  91. M

aziz yıldırım şike iddasından dolayı suçlu falan mı bulundu?? ortada fol yok yumurta yok derken bunu kastediyorum..Siz anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz..Adam sadece ifade vermek için çağırıldı bu kadar!!! Tabi siz de aç kurtlar gibi hemen atladınız...Bide bize yazık diyorsunuz..Kendi...
  92. M

maden fenerbahçe başkanı şikeci size göre..neden son anda kaçan şampiyonluklarda şike yapmadı..istese yapamazmıydı..hadi bunu konuşun bakalım..ama yok bunları göremeyecek kadar gözünüzü karartmışınız bu takıma..fenerbahçe ikinci tarıda büyük bir çıkış yaptı ve neredeyse bütün maçları...
  93. M

eeee nolmuş götürmüşlerse..hemen aziz yıldırım suçlu diye infaz mı etmek gerekir..seninkisi doğmamış çocuğa don biçmek..dereyi görmeden paçayı sıvamak..yargısız infaz etmek..bu kadar küçülmeyin bence..ortada fol yok yumurta yok konuşuyorsunuz öle kendi kendinize fenere laf atıyorsunuz..tamam...
  94. M

hemen atlayın bakalım anti fenerliler..tabi acınız büyük fenerbahçe az vurmadı size..doğaldır böyle konuşmanız..sahada yenilirsiniz buralarda konuşursunuz ancak..yok şikebahçe de yok aziz şunu yaptı bunu yaptı da..NE biliyorsanız sanki..fener yara açmış ona gocunursunuz..
  95. M

Trabzonspor FIFA'ya gidiyor

Valla arkadaşlar biz şampiyonluğun tadını çıkarıyoruz..Trabzon çok biliyorsa ilk önce kendileri kaybetmeseydi Fenerbahçeye..9 puanlık farkı kapatıp şampiyon oldu takım..Takdir edilsin biraz!!
  96. M

Bu tweet'ler Beşiktaşlıları çıldırtacak!

zamanında fenerbahçe ile dalga geçerken kendi takımlarınızın rezilliklerine bakmazsınız..bjk için dalga söz konusu oldu mu yok y.malatyaydı yok köy takımıydı konuşursunuz..kardeşim olay fener ile bjk yi kıyaslamak ise merak etmeyin fenerin bjk den üstün olduğu yıllardır ortada..son maç çok...
  97. M

Sizce COD mu MOH mu?

Her ikiside güzel oyun fakat cod oynamaktan daha çok zevk aldım ben
  98. M

Fenerbahçe Doludizgin

Tebrik Ediyorum FENERBAHÇE'yi..
  99. M

Fenerbahçe Ülker Fırtınası Devam Ediyor!

Her türlü branşta tek takım FENERBAHÇE..Bu da Fenerbahçe'yi Türkiye'nin en büyük spor kulübü yapar..Daha fazla söze gerek yok bence..
  100. M

Beşiktaş Cola Turka: 67 - Fenerbahçe Ülker: 74 BBL 6.Hafta

normal bir sonuç yani..bjk yenecek değil ya :D
  101. M

Atatürk'ten Ders Alınacak Hatıralar

Teşekkür ederiz gayet güzel olmuş emeğinize sağlık..Hatıralar birbirinden güzel ve anlamlı..ders alana ve anlayana tabi...
  102. M

Milli Eğitim'te büyük değişiklik

Çok doğru söylüyorsun arkadaşım tebrik ederim..Bazı arkadaşlar artık kendi üşengeçliklerinden midir nedir İstiklal Marşımızın, Andımızın yok soğuk havada okutulmasına yok sabahın köründe okutulmasına laf söylüyorlar..bahaneye bak..Biz karşı çıkınca da şekilci diyorlar..Atatürk büstünü...
  103. M

En azından İstiklal Marşımızın okutulmasına sizin gibi karşı çıkmıyoruz biz...
  104. M

Hem de sonuna kadar yazıklar olsun...savunanların ne oldukları da belli zaten fazla söze gerek yok..
  105. M

Sabri'nin 'Üçlü'sü Kadıköy'ü karıştırdı!

sevinçlerini çok görmemek lazım..ee 10 yıl sonra bi beraberlik almışlar kadıköyden :D olacak o kadar mutluluk...
  106. M

Rektör türbana isyan bayrağı çekti

Siz hangi akla hizmet ülkeyi halkın çocukları ve cumhuriyetin çocukları olarak ikiye bölmeye kalkıyorsunuz..cumhuriyet ile alıp veremediğiniz bir şeyler var herhalde!!!
  107. M

Çorumdaki Oscar Ödülleri

evet arkadaşlar bu buz gibi konya aksanı..
  108. M

Kpss Iptal Edilmeli Mi?

Milli eğitim olsun ÖSYM olsun son yaptığı işlerle zaten birçok öğretmenin hakkını yedi bitirdi..Bunu yapmışlar çok mu onlara sanki
  109. M

Çift Uydu Nasıl Bağlanıyor?

Anahtar kelime diseQ.
  110. M

Fanatik Papaz: Fener'e 3 Gol Gördüm

çok hoşuna gitmiiş herhalde Panatinaikos maçı zevten dört köşe olmuşsundur sanırım
  111. M

Sevgili Fenerbahçeliler :d

sevinsinler bakalım ne olacak sanki..baktılar kendi takımları, dalga geçtikleri fenerbahçenin 10 ar puan altında ligi bitiriyorlar, ne yapsınlar işte yapcak bir şey yok diye fenerle dalga geçiyorlar her renkten çalarak
  112. M

Young Boys - Fenerbahçe

Kendi kendinize konuşun kendi kendinize gülün bakalım..fenerle uğraşmaktan başka işiniz ne ki sanki, anti fenerliler
  113. M

F.bahçe Q7yi Neden Transfer Etmedi?

Ne yalan söyleyeyim sizin gibi taraftar yorumlarına gülmek rahatlatıyor beni..smiley (Türkçesi gülücük ama neyse...kullanmasını bilene güzel Türkçemizi) kullanmama hiç ama hiç gerek yok..
  114. M

F.bahçe Q7yi Neden Transfer Etmedi?

Klasik Beşiktaş taraftarları işte..Daha transfer olduğu takımlarda kadroya giremeyen milli takıma seçilemeyen adamları alıp kendilerince büyütüp q7 diye avunurlar..avunadurun bakalım, bizde size bakıp gülelim ne güzel işte..Bi oyuncu transfer edip kendi kendinizi büyültürsünüz ancak..Fenerbahçe...
  115. M

Fenerbahçe İşin Tadını Kaçırdı

Tamam bak kendi ağzınla söylüyorsun..Fenerbahçe zaten topun kendisinde kalmasını sağlıyor ve oyunun temposunu gayet güzel ayarlıyor..Sizin söylediğiniz sadece yenilgilere bir nebze de olsa bahene bulmak bu kadar basit...
  116. M

Fenerbahçe İşin Tadını Kaçırdı

Bazı arkadaşlar fenerin futbolunu geriye çekilme olarak adlandırıyorlar..Bilmezler ki günümüz futbolunda bu taktiğe kontrollü oyun denir..Fener'in tek yaptığı önde basmak yerine rakibi biraz daha geride karşılamak..Yok büyük takımlar geri çekilmezmişte yok yedi kişi ile yedi tane atarız da..Boş...
  117. M

Fenerbahçe 2010-2011 Formaları

Bence hepsi birbirinden şık ve güzel..
  118. M

Laikler iyice uçmuş!

Atatürk Diyor Ki: "İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki, bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki, bir cismin yarısı toprağa zincirlerle...
  119. M

Ezanın Türkçe Okunması Üzerine...

Bu tarz düşünen zihniyetler Atatürk Devrimlerini bahane ederek Atatürk'ü kabul etmeyen içten içe rejime karşı hain bir zihniyettir.. Bu tarz Atatürk Devrimlerini eleştiren hiçe sayan insanlara önereceğim bir şiir var okusunlar: Neyzen Tevfik (Be Hey Dürzü)
  120. M

Atatürke Değil Beyinsizliğe Karşıyım

Atatürk zamanında senin hürriyetini ve istikbali kurtaran baş liderdir..Bunu göz ardı edip yaptığı devrimleri mi sorguluyorsunuz!!! Harf devrimi yapıldıktan sonra okuma yazma oranının yükseldiği bir gerçektir..Bunun altında başka şeyler arayıp ortalığı karıştırmayın..
  121. M

.İco dosyası

Tamamdır arkadaşlar hallettim hepinizden özürdilerim
  122. M

.İco dosyası

Arkadaşlar ,ico uzantılı dosyaları nasıl açabilirim. Lütfen acilen yardım edin..:(
  123. M

Fenerbahçe'de dev bütçe

bütçe çalışması sadece futbolu ilgilendirmez arkadaşlar artık öğrenin bunu..diğer branşlardaki şampiyonluklara bakın anlarsınız..sadece futbolda başarılı olunca türkiyenin en iyi spor klubü olunmuyor..bu ülkede futbol ve diğer branşlarda başarılı tek bir klüp vardır o da FENERBAHÇE'dir..siz ne...
  124. M

Sistemim Windows 7 kaldırır mı?

çalıştırmayı bir kenara bırak uçurur...
  125. M

İlahi Adalete İnanmak Lazım.

Bir kere ortada kesin bir şey yokken nasıl oluyorda bir kişinin sözü ile fenerbahçe suçlanabiliyor ilginç doğrusu..(O dönemde teknoloji bu kadar gelişmiş değildi, naklen yayın araçları filan yoktu, 90 dakikanın her saniyesi an be an kaydedilmiyordu... Hakem sarı kartı gösteriyor, gösterdiği...
  126. M

Futbol Oyunları Tarihi Galerisi

Tabiki Goal 3
  127. M

F.Bahçe namağlup şampiyon

Bir futbol takımımızın bir de erkekler basketbol takımımızın şampiyonluğu kaldı.. Her branşta fark yaratan tek takım..TEBRİKLER FENERBAHÇE..
  128. M

Türk Hava Kuvvetlerinde Nasıl Pilot Olurum?

İlk olarak hava harp okulu için fen bölümü okumalısın..Daha sonra üniversite sınavında tercih kılavızunda hava harp okulunu işaretlemelisin..Yeterli puan aldığın takdirde mülakatlara katılabilmen için posta gönderiyorlar..Daha sonra İstanbul Hava Harp Okulu'na gidip elemelerden geçiyorsun..İlk...
  129. M

Windows 7 ile E-Öğrenim

Gerçekten faydalı teşekkürler
  130. M

Film Yıldızı Otomobiller Duvar Kağıdı

Gran Torino 1972 tabiki
  131. M

SDN Fenerbahçe Kulübü

beni de yazın
  132. M

20 Yılda Çok Şey Değişmedi

İsterseniz bir de yabancı mallara verdiğimiz paralar ile ilgili bir de seminer falan yapılsın çocuklara..:mellow: Onlar daha çocuk, cari açıklardan ya da ülke sermayesinden ne anlayıpta mantık oluşturabilecekler. Tabiki uygulamalar ve kutlamalar bu şekilde olacaktır..
  133. M

Yardım edene bollll bollll dua

Bilgisayarın bellek hatası vermiş sanırım..hata koduna bakılacak olursa 0x000000BE kodu, Sürücü salt okunur bellek yazmaya çalıştı diye bir hata.. Genellikle, sistem hizmeti veya yazılımı hatalı bir aygıt sürücüsü yükledikten sonra oluşmakta.. bilgisyarını başlatırken f8tuşu ile bilgisayarı en...
  134. M

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Gran Torino
  135. M

Siyasi Konular Yasaklansın Mı?

Bence siyaset ile birlikte sporda yasaklansın..Sitenin ismi ile içeriği uymuyor bu konular işin içine girince..Tartışmalar ileri boyuta çıkabiliyor bu başalıklar altında ve hiç hoş görünmüyor..
  136. M

Pes 2010 Takılma Sorunu

pes 2009'dan pek ders alınmamış..oyuncu 2 metre havaya fırlıyor faul yok..kaleciler evlere şenlik..top adamın ayağından çıktığı zaman istediğin gibi biçebiliyorsun yine herhangi bir faul verilmiyor..kartlar dengesiz çıkıyor yine..
  137. M

PC Çalışıyor Fakat Görüntü Gelimiyor

Aynı sorun geçenlerde başıma gelmişti..Tüm donanım parçalarını ayrı bir bilgisayarda denedim ama hiç birinde sorun çıkmamıştı..Hepsi düzenli bir şekilde çalışıyordu..Her türlü müdahalede bulundum ama sorun çözülmedi..Bir kaç gün sonra Anakartın üzerinde küçük bir bakır tel gözüme çarptı..Teli...
  138. M

Üzülmeyin! İçinize Sindirin Beyler!..

Beşiktaşlılar, bu ülkede sizden önce gelen iki büyük takım vardır Fenerbahçe ve Galatasaray..Lig tarihinde en fazla şampiyon olan bu iki takımdır..Dünyanın sayılı derbileri arasında da bu iki takımın maçı yer alır..Türkiye denince de genelde bu iki takım akla gelir..Taraftar sayısı bazında ele...
  139. M

Microsoft, Firefox'a İnanmıyor!

Çok komik ya hem firefox'un kopyası yazılım üretiyorsunuz hem de indirme sayısı falan diye demeç veriyorsunuz..ie6 kullanıldığı zamanlarda firefox kendini çoktan aşmıştı bile..
  140. M

Pardus 2009 - Galeri

linux vistanın kopyası olur mu hiç..daha ortalıklarda vista yokken linux görsellik bakımından atını oynatıyordu piyasada..microsoftun şu anda yaptığı tek iş özgür yazılımların benzerini üretmek.
  141. M

Pardus 2009 - Galeri

Pardus'un her zamanki görselliği..Microsoft bize bu görsellikleri çok sonradan sundu..Teşekkürler Tübitak..
  142. M

Pardus 2008.2 Geliyor

2008.1 sürümünü yükleme aşamasında bazı çözünürlük problemleri çıkardı ve kullanamadım..Umarım bu sürümde böyle bir durum yoktur..