Arama sonuçlarınız

1. X

Soru iOS 15 sıkıntı var

Kilit ekranı şifresini girdikten sonra ekran yanıp yanıp sönüyor sıkıntı böyle
  2. X

Soru iOS 15 sıkıntı var

Direk olarak ben ayarlardan yükledim başka hiçbir yöntem uygulamadım ben cihaza hiç beta sürümlerinde indirmem sadece güncelleme geldi bıraktım cihazı yüklesin kendi kendine diye sonrasında anlattığım gibi oldu
  3. X

Soru iOS 15 sıkıntı var

İos 15 yükledim cihazı yeniden başlattı fakat cihazın kilit ekranı şifresini girdikten sonra anlamadığım bir şekilde ekran da bi şey dönüyor siyah oluyor sonrasında ana ekranı gösteriyor bu sürekli tekrar ediyor en sonunda kendini yeniden başlatıyor
  4. X

İpad 8.nesil ve air 4

İpad 8.nesil ve air 4 türkiyede ne zaman satışa çıkacak
  5. X

Hangi telefon daha iyi

İkinci ele güven olabilir bende genelde ikinci el alıyorum sorun olmuyor tamamen senin kullanışına bağlı
  6. X

Hangi telefon daha iyi

Bende ztn sıfır al demiyorum adama ikinci el bak diyorum ve ayrıca mi 9 harici mi 8 cihazını ekledim dikkatli bir şekilde bakarsanız
  7. X

Hangi telefon daha iyi

Her ne kadar önerdiği telefon olsa bile bi işine yaramaz adam hem oyunda oynıycam diyor sp 675 yaramaz xiaomi mi 8 ve mi 9 işini görür paranız yetmezse ikinci ele yönelin çünkü tcl plexi sııfr alsan bu sefer oyun oynayamadan aldığına pişman olcaksın
  8. X

Hangi telefon daha iyi

Aslında ikinci el olarak xiaomi mi 8 yada mi 9 a bakabilirsiniz ikiside android tarafında iyi cihazdır sd 845 var mi 8 diğerimde 855 ama ikinci eli 2000-2500 olması lazım mi 8 in sıfırı 3500 tercih size kalmış
  9. X

Hangi telefon daha iyi

İşte bende onu diyorum ya ? 1598601811 Xr alıcağım zmn cihaz 5500 tu şimdi 6500 naapabilirimki yani sürekli soyuyorlar milleti
  10. X

Hangi telefon daha iyi

İlla telefondan oynamak zorundamısınız tabletler daha ucuz oluyor o yüzden dedim ipad mini 5 alsanız xs max ın işlemcisi olduğu için rahat kullanırsınız işlemlerinizi kolay halledersiniz android hikaye çünkü
  11. X

Hangi telefon daha iyi

Adam naapsın bu kötü sisteme 2500 3000 mi versin hem naapalım bu ülkenin şartlarında böyle oluyor ne yapmamızı istiyorsun
  12. X

İpad pro 2020 de pubg oynarken ses sorunı

Bir yayıncı da öyle bir sorun olmuş o yüzden sordum
  13. X

Hangi telefon daha iyi

Android gerçekten rezalet bir sistem tavsiye etmiyorum şuan kendim android kullanıyorum hiç memnun değilim eğer paranız yetiyorsa iphone 7 plus veya 8 plus sizin baya işinizi görür
  14. X

Bir allahın kulu cevabı bilmiyormu
  15. X

İpad pro 2020 de pubg oynarken ses mikrofon açınca acayip az geliyor kulaklık takınca da aynı sorun oluyor bu problem nedir çözümü bilen varmı
  16. X

İpad mini 5 mi yoksa ipad pro 2 mi

İkisi arasında kararsız kaldım ipad pro 2 de 120 hz promotion ekran var fakat işlemcisi birazcık kötü ve biraz daha erken çıkmış bir cihaz ipad mini hemen hemen aynı güncellemeleri alırmı mesela yazılım konusunda ipad mini 5 le aynı güncellemeleri alma imkanı kaçtır siz olsanız hangisi tavsiye...
  17. X

Acil iss önerisi superonline ve kablonet dışında

Superonline kullanıyorum gerçekten rezalet ve kablonet in altyapısı gelmiycekmiş buraya bir iss önerirmisiniz arkadaşım sitede Türk Telekom kullanıyor ms i çok az oyunlarda ama benimki gerçekten berbat 600 ms ne daha dün teknik servis i çağırdık hemen kaçtı gitti sorun yok diyerek 1593547761...
  18. X

Neden böyle

Ben bir yaşantımdan bahsetmek isterim size hemde içimi dökmek isterim herkes şükretsin kendi haline ben hep şükrederim ama bazı insanların kaderi hiç düzelmez ya bağlanır kilitlenir bendede aynen öyle yada ben öyle hissediyorum birşey almak istiyorum babam olmaz diyor sürekli para konusunda...
  19. X

Playstation a bu harddisk uyumlumudur bakarmısınız

Bu harddisk uyumlumudur yoksa 3tb için taşınabilir disk önerileriniz varımdır WD Elements 3TB 3,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Fiyatı
  20. X

Bu harddisk ps4 uyumlumu direk usb olarak takıcam

https://www.hepsiburada.com/wd-elements-3tb-3-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-wdbwlg0030hbk-eesn-p-BD500801?magaza=Hepsiburada
  21. X

Turkcell superonline mı yoksa kablonetmi

Tam net okumamışsınız herhalde ben süperonline dan bıktığım söyledim yüksek hızda fiber olmasına rağmen ben istediğim performansı alamıyorum oyunlarda ping giriyor burda kablonet altyapısı yok ama kurulabileceği söylendi onaylanırsa eğer altyapı kurulursa kablonette pingim sıkıntı yaratırmı...
  22. X

Turkcell superonline mı yoksa kablonetmi

Yaklaşık 4 yada 5 yıldır süperonline kullanıyorum artık sürekli oyunlarda ping sorunlarından bıktım kalsammı bilmiyorum kablonette eğer onaylanırsa oraya altyapı kurabiliriz dedi ve 100 güldüren kampanyasını sundu kablonette geçsem ping sorunu çekermiyim ping sorunu çekmek istemiyorum artık...
  23. X

Ankara yenimahalle de sınavsız girilebilecek lise tavsiyesi verebilecek varmı

Bana sadece arkadaş çevresi kötü alışkanlıklardan uzak duracak bir lise ortamı lazım bunun için bir okul önerirmisiniz
  24. X

Oyun içerisinde ses kasma hakkında

Tşkrler
  25. X

Surrond sesde stüdyo kulüp ve konser seçeneği var hangisini seçmeliyim 1591368363 Birde ek olarak şu fotoğraflarda clear audio ve dinamik ses dengeleyici var onları açmalımıyım
  26. X

Sony Xperia xz1
  27. X

Genel cihaz ayarlarından
  28. X

Sony telefonumda pubg oynarken ses kasamıyorum kulaklığım çok iyi ama seslerin nereden geldiğini anlayamıyorum eskiden iyi geliyordu ses ayarlarını kurcaladım sonra seslerin nerden geldiğini anlayamadım yani ben öyle düşünüyorum eski ayarlarını nasıl getiririm yada bu sorunu düzeltmenin bir...
  29. X

Şehit halil çakır el fatiha

Başımız sağolsun da bune 1590298009 Pardon benim konum znntm başımız sağolsun Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
  30. X

Mesleki eğitim merkezi hakkında

Mesleki eğitim merkezinde okuyan aynı zamanda çalışan birisi aylık kaç tl alır hiç bir yerde cevap bulamadım aylık kaç tl alacağına dair ortaokul son sınıf öğrencisiyim bu sene lise tercihim mesleki eğitim merkezinden yana olacak sanırsam
  31. X

4000 4500 tl arası fp monitörlü sistem önerisi

4000 4500 tl arası fiyat performans sistem önerisi yaparmısnız fiyata monitör dahil olsun 1589666290 Kimseden tavsiye yokmu ya ?
  32. X

Ps4 varken pc almak mantıklımı

Peki monitör dahil 4000 4500 tl arası fp bilgisayar önerisi yapabilirmsiniz
  33. X

Ps4 varken pc almak mantıklımı

Ps4 varken pc almak mantıklımı mantıklıysa ne açıdan mantıklı
  34. X

Askeri liseler hala varmı

Teşekkürler
  35. X

Meslek lisesi veya mesleki eğitim merkezlerinden oraya geçiş yapabiliyormuyuz peki
  36. X

Askeri liseler hala açıkmı bilgisi olan var mı acaba
  37. X

4.000 tl bütçeyle hangi telefon alabilirim ?

Asus rog phone 2 kayıtla beraber 4000 TL tavsiye ederim belki daha da ucuzlamıştır
  38. X

Yazın Çalışma hakkında

Ya babam ztn arabaların yedek parçalarını toptan pazarlıyor bana yardımcı olacaktır
  39. X

Yazın Çalışma hakkında

Güzel olacağını bende düşünüyorum ama ben birde birkaç ihtiyacım için para ayarlaması yapmaya çalışıyorum kafamda maaşımı ne kadar verirler onu merak ettim
  40. X

Yazın Çalışma hakkında

Ben Allah nasip ederse korona da geçerse yazın bir sanayiye girip çalışmayı düşündüm yaşım 15 bir bilgim yok iş hakkında ama aylık alacağım maaş miktarı en az kaç olabilir tahmini yardımcı olursanız sevinirim
  41. X

Kafam cok karıştı 750 tl kulaklık önerisi

Ya bende o taraftan değilim ama turnuvalara katıldığım için belkide ilerde bilgisayar için bir kulaklik olsun istedim 1584046086 Arctis 5 2019 mu olsa yoksa hyperx cloud 2 veya cloud alpha mi olsa diye çok takildim
  42. X

Kafam cok karıştı 750 tl kulaklık önerisi

Kafam cok karıştı 750 tl kulaklık önerisi ses kasmak icin en iyisi olsun mobil kullanicam cihaz asus rog phone 2 pubg mobile için kullanicam yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar
  43. X

kulaklık tavsiyesi sizce hangisini almalıyım ses kasmak icin

Yok sorun değil
  44. X

Mlsf o tür şeylerle hiç alakam yok
  45. X

Damonps2 derken
  46. X

Emulator pubg yi hiç denemedim biz turnuvalar olduğu için mobiden oynuyoruz
  47. X

Peki diğerlerine fark atacak düzeydemi 1584037988 Buyur
  48. X

1) steelseries arctis 5 2) hyperx cloud 2 3) hyperx cloud alpha 4) corsair void pro 5) razer hammerhead pro v2 6) razer kraken tournament edition 7) asus rog cetra gaming 8) hyperx cloud earbuds Bunlardan biri arasında seçim yapacağım pubg mobile için en iyi kulaklık hangisi olur mobilden...
  49. X

Pubg mobile icin hangi cihazı seçmeliyim ?

Teşekkürler fikirleriniz için galiba iphone xr veya xs almaya calisicam
  50. X

Pubg mobile icin hangi cihazı seçmeliyim ?

Bir yandan iPad air 3 alayım diyorum, bir yandan da iPhone x alayım diyorum. Fİyat konusu hiç dert değil. Sadece iki cihazdan hangisi daha iyi performans verir ? İki cihazı da deneyenler varsa yazabilirlerse sevinirim. İyi akşamlar normal de telefon oyuncusuyum tabletden de oynamışlığım var...
  51. X

Oyunlarda iç ses kaydı nasıl alınır android

Pubg mobile videoları çekiyorum cihazım android iç ses kaydı nasıl alınır bilen varmı cihaz markası sony xperia xz1
  52. X

Kulaklık tavsiyesi oyuncular için en iyisi hangisi

Biri cevap yazabilirmi
  53. X

Kulaklık tavsiyesi oyuncular için en iyisi hangisi

Razer hammerhead pro v2 - hyperx cloud earbuds - msı immerherse gh10 arasında kaldım hangisi almalıyım mobil oyunculuk yapmak istiyorum
  54. X

Sistem nasıl ve önerileriniz

butcemi yukselttim ve 3500 e çıktım buda sistem hala oneriniz varsa alabilirim Sharkoon SHP550 V2 550W 80 Plus ATX PSU Birim Fiyatı 271,79 TL 247,33 TL Toplam Fiyatı 247,33 TL MSI A320M PRO-VH PLUS AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz OC Anakart Birim Fiyatı 405,85 TL 320,48 TL Toplam Fiyatı...
  55. X

2700 ü geçmesin
  56. X

bumu daha iyi Intel Pentium G5400 Socket 1151 3.7GHz 4MB Önbellek 14nm İşlemci 416,92 SİL MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI Anakart 296,98 SİL GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram 536,85 SİL MSI GeForce GTX1050 GAMING 2G 2GB GDDR5...