Arama sonuçlarınız

1. A

Düşük sistemli pc ye Tavsiye edilen İşletim Sistemi

Düşük Sistemli bilgisayar için tavsiye edeceğiniz işletim sistemi nedir ? bilgisayarım pek iyi değil pek de anlamam 3 gb ram var 70 gb hafıza disk var ekran ana kart vesayre cpuıd z programından bakıp göstermek isterdim ama bilgisayarımda virüs var google harici uygulama açmıyor bunun için...
  2. A

ESPI11.DLL Hatası ile ilgili

Cümleten Selamun aleyküm, Arkadaşlar Malware bytes ile tarama yaptım bir çok şey sildi aralarında ESPİ.DLL yi dahil sildi şuanda program indirsem kursam yada oyuna girmeye kalkışsam ESPİ11.DLL hatası alıyorum Allah Rızası İçin Yardım Edin Çok Önemli !! :/ Saatlerdir Uğraşıyorum.
  3. A

GM 8 Arka Planda Çalışan Uygulamaların Gözükmemesi

Arkadaşlar yardımınıza acilen ihtiyacım var gm 8 kullanıyorum kare tusundan arka planda calısan uygulamalar acılıyor fakat 2 gundur arka planda calısan uygulamalar gozukmuyor ornegın google,youtube,galeri v.b uygulamara gırıyorum cıktıgımda Kare tuşuna basıyorum ama çalışan uygulamalar...
  4. A

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Driver mi...
  5. A

LÜTFEN ACİL YARDIM.

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Driver mi...
  6. A

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi

Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Hangi driver yükliceğim ?
  7. A

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar oyundaydim bir an dondu sandim ki oyun dondu fakat pc direk donmus klavye baktim isik felan yanmiyor mouse baktim onunda isigi yok usbler calismiyir lan kablosu taktigimda isik yaniyor cikardim yeniden takim gene isik yaniyor 3. Cikardgmda isik yanmadi. Sonra pc reset attim ama...
  8. A

LiderHaber.org v9tp virüsü

Allah Aşkına yardımcı olun :D Lanet Virüs Bir Türlü gitmiyor nasıl yapmışlarsa artık tebrik ederim.. Virüs denmez bir tür yazılım ama yani sağlam bir yazılım googleyi açınca girek karşıma liderhaber.org geliyor googleyi kaldırdım yükledim yaklaşık 2 3 gün sonra tekrar geldi bilgisayarda...