Arama sonuçlarınız

1. A

Düşük sistemli pc ye Tavsiye edilen İşletim Sistemi

peki çok çok teşekkür ederim Pubg mobile emülatör vesayre oynuyorum bilgisyarımda virüs vardı tek çözüm formatdı bende hani işletim sistemini kursam diye aranıyodum win10 özeniyordum ama kaldırmıcak diye korkuyordum win7 den de sıkılmıştım ama linux bilmiyorum valla :/ :)
  2. A

sana şöyle cevap vereyim hocam linux u duydum fakat araştırmadım yani win7den daha mı iyi böyle düşük bir sistemli bilgisayarda oyunlarda problem yapar mı yani pek anlamam cidden bilgisayar sistem vesayre konusundan bi yardımcı olsan :)
  3. A

Düşük Sistemli bilgisayar için tavsiye edeceğiniz işletim sistemi nedir ? bilgisayarım pek iyi değil pek de anlamam 3 gb ram var 70 gb hafıza disk var ekran ana kart vesayre cpuıd z programından bakıp göstermek isterdim ama bilgisayarımda virüs var google harici uygulama açmıyor bunun için...
  4. A

ESPI11.DLL Hatası ile ilgili

Hata başlığında Bozuk Görüntü Hatası yazıyor Açıklama da ise ESPI11.DLL Hatası yazıyor. Nolur yardım edin lütfen.
  5. A

ESPI11.DLL Hatası ile ilgili

Cümleten Selamun aleyküm, Arkadaşlar Malware bytes ile tarama yaptım bir çok şey sildi aralarında ESPİ.DLL yi dahil sildi şuanda program indirsem kursam yada oyuna girmeye kalkışsam ESPİ11.DLL hatası alıyorum Allah Rızası İçin Yardım Edin Çok Önemli !! :/ Saatlerdir Uğraşıyorum.
  6. A

GM 8 Arka Planda Çalışan Uygulamaların Gözükmemesi

yaRdım edebilecek yokmuduR ?
  7. A

GM 8 Arka Planda Çalışan Uygulamaların Gözükmemesi

Arkadaşlar yardımınıza acilen ihtiyacım var gm 8 kullanıyorum kare tusundan arka planda calısan uygulamalar acılıyor fakat 2 gundur arka planda calısan uygulamalar gozukmuyor ornegın google,youtube,galeri v.b uygulamara gırıyorum cıktıgımda Kare tuşuna basıyorum ama çalışan uygulamalar...
  8. A

LiderHaber.org v9tp virüsü

Maleesef çözemedim daha anca google ozelliklerden kısayol hedef kısmında "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" den sonrasını siliyorum 2 3 gun cıkmıyor sonra gene cıkmaya baslıyor bende gene siliyorum cıktıkca ordaki "C:\Program Files...
  9. A

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Driver mi...
  10. A

LÜTFEN ACİL YARDIM.

Bios Guncellemesi Sonrası Ses Driver gitmesi Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Driver mi...
  11. A

Yardım Edin Arkadaşlar Lütfen.
  12. A

Evet,İndirdim Güncelleştirdim VIA HD indirdi ama ses gelmıyor hoparlor calısıyor gibi gozukuyor muzik acınca bu ses düzeyi karıştırıcısını acında orda efektler var bass'a göre efektler ses'e göre efektler varya onun gibi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Anakart modeli'ni bilmiyorum. :/ ----...
  13. A

Win Uptade Baktım Fakat Herhangi güncelleme yok Windows Güncel Diyor. Şimdi İse dediğinz uygulamayı indiriyorum. :)
  14. A

Bios Güncelledik'ten Sonra Ses driver gitti. Bilgisayardan pek anlamıyorum ama güncelledikten sonra hoparlör simgesinde çarpı işareti üzerinde gelincede Bağlı höparlor veya kulaklık yok. cümlesinde ifade veriyor. Yardım edebilirmisiniz Hangi driver yükliceğim ?
  15. A

Bilgisayar Açılmıyor

Sağolasın. Eyvallah teşekkür ederim. Oldu dediğiniz gibi yaptım. :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Arkadaşlar böyle sorunu olan varsa benim gibi. Şey bios pilinin çıkarıp takımlar düzeliyor :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Fakat birşey oldu sag alt'daki bazı seyler gozkmuyor...
  16. A

Bilgisayar Açılmıyor

Teşekkurler tamam simdi deniyorum :)
  17. A

Bilgisayar Açılmıyor

Yok normal calisma sesi fan sesi vinnnnn diye geliyor ekran yok gelmiyor usb ler calismiyor
  18. A

Bilgisayar Açılmıyor

O ney oluyor :/ ---- Mesajlar birleştirildi ---- Onu cikarmam icin ekran kartinida cikarmam lazim cikarayim mi ?
  19. A

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar oyundaydim bir an dondu sandim ki oyun dondu fakat pc direk donmus klavye baktim isik felan yanmiyor mouse baktim onunda isigi yok usbler calismiyir lan kablosu taktigimda isik yaniyor cikardim yeniden takim gene isik yaniyor 3. Cikardgmda isik yanmadi. Sonra pc reset attim ama...
  20. A

Hayır videodakınden farklı benim sadece googlede oluyor ve sadece LiderHaber sitesi geliyor
  21. A

Windows 7 kullaniyorum 64 bit home basic
  22. A

Ben dosyayi koydum ama hosts adinda dosya yok idi o yuzden degistirilsin mi secegeni gelmedi
  23. A

Elektrikler gitti kusura bakmayin telefondan yaziyorum..
  24. A

Kopyaladım yeni metin belgesi dedim oraya yapıstırdım farklı kaydet diyip ismine hosts yazdım masaüstüne kaydetdi. geri kalanını anlamadım :( ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şuan yükledim buraya atıyorum bakın isterseniz. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Dosya ekle dedim sçtim ama gelmedi...
  25. A

Yükleen dosya izin verilen uzatıları kapsamıyor. diyor turuncu rengde ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bunu bir yandex disk e vesayreye atsak oluyormu burayada link bıraksak ?
  26. A

Şimdi Logun içine meraktdan baktım da bir tane Satır da Şu Yazı var ; R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = Lider Haber <<<< burda v9.tp yazıyordu normalde gönder e basınca lider haber oldu + bir satır yazı daha vardı o da silinmiş direk lider habere dönüşmüş...
  27. A

Çok karışık mevzu :D Şimdi İlk dediğiniz i googleyi acıp yapıstırdım enter yaptım bir sürü site cıktı genelde hatta hepsi hile sitesi başka birşey çıkmadı bu ne demek oluyor ? 2.adım ıda şu site ye tıkladım girdim fakat bu sayfa çalışmıyor :( şeklinde bir hata çıktı programı indirdim...
  28. A

Birazdan Deniyorum Çok Teşekkürler. :)
  29. A

Combofix denedim yie geçmedi :/ ---- Mesajlar birleştirildi ---- simdi deniyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- ben zaten çoğunu yorumda yaptığımı belirtmiştim. :) gene denedim olmadı :/ hiç biri olmuyor başlagıça www.google.com.tr yazdım gene liderhaber e atıyor. :( ---- Mesajlar...
  30. A

Allah Aşkına yardımcı olun :D Lanet Virüs Bir Türlü gitmiyor nasıl yapmışlarsa artık tebrik ederim.. Virüs denmez bir tür yazılım ama yani sağlam bir yazılım googleyi açınca girek karşıma liderhaber.org geliyor googleyi kaldırdım yükledim yaklaşık 2 3 gün sonra tekrar geldi bilgisayarda...