Arama sonuçlarınız

1. C

VR'ın Türkler Ile Imtihanı

O kadar para verip VR başlığı alıyorsunuz ve yaptığınız şey bu mu?
  2. C

Ps3 ile ps2 oyunları oynanirmi

Ps2 oyunlarini ps3 uzerinden oynayabilirmiyiz? Ps2 de nfs mw bully gta sa birsuru guzel oyun var
  3. C

SDN Forum'da Kimsenin Türkçeyi Doğru Kullanmaması

Arkadaşlar bildiğiniz üzere SDN Forum'da Türkçe'yi düzgün bir şekilde kullanan kişi sayısı bir elin parmağını geçmiyor maalesef. Sadece küçük harfle yazan, noktalama işaretlerini kullanmayan, İnglizce terimleri(Türkçede karşılığı olmasına rağmen) olması gerekenden fazla kullanan vb. birsürü üye...
  4. C

Steam

Steam'a kartla bakiye çekebiliyoruz ancak hesaba kart nasıl eklenildiğini bulamadım. Nerden yapabilirim?
  5. C

SDN Forum Sorunu

Gecenin 3'ünde Kore Dilindeki kumar sitelerinin reklamı spam şeklinde yapılıyor. Acilen çözüm bulunması lazım.
  6. C

Google Rezaleti

"Amerika" menşeili firma'nın son rezaleti belli oldu. "Vatanına göz dikeni ez oğlum" cümlesini Google Translete üzerinden inglizceye çevirince google'nin rezalet yanı ortaya çıkıyor. Aşağıdaki kare herşeyi açıklıyor...
  7. C

sıvı sogutma

ekran kartı ve işlemcime custom sıvı soğutma kurmak istiyorum ancak ne türk fan almaliyim radyatör nereye yerleştirilirmeli kaç fanlı radyatör olmalı hangi pompa kullanılmalı yardimci olursaniz sevinirim
  8. C

LG G4 ısınma sorunu

lg g4 üm el yakacak kadar ısınıyor internette şunu aç şunu kapa şunu sil gibi önerilerin hepsini yaptım genede çare olmuyor oyundarda çok mHz kısıp fps yi azaltiyor bunun için yazılımsal/fiziksel onerileriniz varmıdır
  9. C

telefon önerisi

merhabalar günlük hayatta kullanabileceğim oyun oynayabileceğim uzun pil ömürlü bir telefon arıyorum önerilerinizi bekliyorum bütcem 4000-4500 tl mümkünse android telefon olsun iphone kullanamiyorum
  10. C

FPS arttırma

merhabalar benim bilgisayarımda kötü bi ekran kartı var ve değiştirme imkanım yok driverleri güncel oyunlarda düşük fps alıyorum en azından 5-10 fps arttirmak için öneri program vb. varsa yazarsanız çok sevinirim internette bu konu hakkında araştırma yaptım ama çözüm bulamadım yaptığım tüm...
  11. C

driver gümcelleme

driver güncelleme için driverleri otomatik bulan ve kuran bildiğiniz program varmidir önerilerinizi bekliyorum
  12. C

yardım lazım

windowsta "System" gereksiz yere tüm CPU yu doldurup bilgisayarın kasmasına neden oluyor.restart atınca yeniden düzeliyor.neden yapabilir yada kalıcı olarak nasıl çözerim.Görev yöneticisinde 75% kaynak kullanıyo ve sonlandırılmıyor Sistem:Windows 8.1 32 bit İşlemci:İntel Atom Z2760 GPU:Intel...