Arama sonuçlarınız

1. F

Ani fps Drobu

arkadaşlar dün oyun oynarken bi problemim yoktu ama şuan oyun oynarken 2 dakika da bir ani fps im düşüyo mesela 70 se 03 oluyo 05 oluyo ama dün kesinlikle böyle bişey yoktu. kardeşim sabah oynadı ondada bi sorun yoktu ben bugün lole ardınnda cs ye girdim ikisinde de bir anda fps düşüyo. Ssd den...
  2. F

Laptop hızlandırma

Arkadaşlar laptopdaki Hddmin bozulması üzerine kendime bi ssd edindim Samsungun 860 evo modelini satın aldım. Bunun bilgisayarımı hızlandıracağından hiç şüphem yok. Asıl sorum laptopu alalı 6 sene oldu termal macunu hiç yenilemedim ve hiç temizletmedim temizletsem ve macunu yeniletsem gözle...
  3. F

Bilgisayarım çok yavaşladı

Nasıl anlayabilirim bunu
  4. F

Sen bu mesajı yazarken ben harddiski denetliyodum hd tune den ve çıkan sonuç.:( https://i.imgyukle.com/2020/11/23/T1QAdU.jpg
  5. F

İntel core i3 5005u cpu 2.00 ghz 4 gb ramli bir laptop marka ve model grundig gnb 1566i3 1606147386 Hayır ssd yoktu içinde harddisk vardı harddiskş kontrol ettim aynı harddisk değişmemiş ramleri ve işlemciyide kontrol ettim :)) 1606147635 şuan bilgisayarımı tamamen denetleyeceğim yani...
  6. F

arkadaşlar bundan yaklaşık 1 ay önce bilgisayarımın başında lol oynamaktaydım. lole girdim 1 maç atıcaktım fakat oyun açılmadı bundan öncede bilgisayar bana çok yavaş gelmişti.Sonra ben çok sinirlendim ve bilgisayarı kapattım.Bir sonraki açışımda ise bilgisayar kendini direkt "otomatik onarıma...
  7. F

Eu West Ping Tahmini

Arkadaşlar Lanet olsun ki Türkiye serverında oynuyorum yıllardır. paraya kıyamadığım için geçemedim. ama anlayışsız oyuncular yüzünden geçmek zorunda olduğumu hissediyorum. Türkcell superonline da 30 mpbs internetim var kablolu bağlantı kullanıyorum 25 in altına video da açsam düşmüyo. Tr de 8-9...
  8. F

Gpon Terminali LOS ışığı kırmızı yanıyor

Arkadaşlar Sitede Oturuyorum Vodafone internetim var.Birkaç Gün sonra LGS sınavına gireceğim.Bu nedenle tekrar yapmak zorundayım.Ancak Modemimde internet ışığı yanmıyor.Gpon Terminalinde ise LOS ışığı kırmızı Yanıyor.İnternete Bağlanıyorum ancak "bu internet kullanılamıyor" yazıyor.Ne Yapmam...
  9. F

bilgisayarım gta 5 kaldırırmı

laptopa nasıl bir ekran kartı önerirsin
  10. F

bilgisayarım gta 5 kaldırırmı

Laptop Aldım GTA 5 oynamak istiyorum Low da oynayabilir Miyim? İşlemci:İntel Core i3 5005U CPU 2.00GHz 4CPUs Bellek:4096 Mb RAM Ekran Kartı:İntel Hd Graphics 5500 1824 MB Windows 7 500 Gb Harddisk Directx11 Kaldırmazsa Neleri yükseltmem gerekir?