Arama sonuçlarınız

1. M

Mouse ın rgb sini kontrol edemiyorum.

Ben MSI gm11 mouse aldım ama rgb sini hiç bir şekilde bilgisayardan kontrol edemiyorum. MSI sitesinden Dragon Center yazılımını indirdim, normalde bu mouse ın rgb si bu programla kontrol edilebiliyor ama ben de o seçenek çıkmıyor.
  2. M

Meslek

Ben bilgisayar toplamayı seviyorum. Bilgisayar bileşenleri filan elimde tutmak dahi çok hoşuma gidiyor. Ayrıca Web tasarımcılığı fikri de güzel geliyor. Bana meslek önerirsiniz???
  3. M

FİVEM askıya alınıyor

ben fivemi açıyorum hiç birşey olmuyor. tek birşey bile olmuyor görev yöneticisine giriyorum fivem gözüküyor ama askıya alınmış yazıyor
  4. M

FİVEM

Ben gta 5 fivem sunucularına girmek istiyorum. ama fivemi çalıştırdığımda hata alıyordum. FİVEMİ çalıştırdığımda bir hata veriyor diyorki ingilizce bir şekilde kısaca CitizenFx dosyasını kontrol edin diyor. çözemedim roleplay sunucularına giremiyorum. yardımınıza muhtacım
  5. M

Gta 5 online

Ben 2. El hesap satın aldım. Online girince gelişmiş bir karakter Var. Ben sıfırlama gibi birşey yapıp yeniden karakter oluşturup sıfırdan başlangıç yapabilirmiyim
  6. M

Windowsta klavyem delirdi.

Gta 5 oynicaktım karakteri hareket ettirmek için w tuşuna bastım windows ink çalışma alanı diye bir şey açılıyor. K ye basınca bağlan seçeneği s ye basınca windows arama kısmı n ye basınca microsoft onenote açılıyor. Nolur yardım edin. Sinir krizinden ölcem yaa Allah rızası için Yardım aramak...
  7. M

NOOB

merhaba ben uzun zamandır pvp oyunları oynuyom ama hala noobum bana bir çözüm önerebilirmisiniz? örneğin zula ben bir buçuk yıldır zula oynuyorum. ama hiç bir gelişme kateedemedim hala noobum maça giriyom 40 kere ölüp bir adam vuruyom. diğer örnek csgo ben bu oyunu steamdan aldım 2 ay filan...
  8. M

beyaz monitör

ben monitör almak istiyorum ama uygun monitörü bulamıyorum. Beyaz bir monitör istiyorum ama istediğim özellikte monitör bulamıyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz? aradığım özellikler 1ms ekran en az 144hz ekran en az 2K ekran
  9. M

Astroneer Açılmıyor

Steamdan Astroneer i satın almıştım oynuyodum. Oyuna 5 ay filan girmedim oyuna büyük güncelleme geldi sonra oyunu tekrar oynamak istedim oyuna girdiğimde yükleme ekranında oyun yükleniyor. Sonra birden ekrandaki dönen çember duruyo bütün pc donuyor. Bi 2dakika sonra mause yi hareket...
  10. M

benim UYKU MODUNU kapatamıyorum.

telefonda ekran 30 saniye açık kaldığında uyku moduna geçiyor buda benim çok sinirimi bozuyor. Ayarlara giriyorum ekrana girip ordanda uyku modunu görüyom ama kapatmak için üzerine tıkladığımda tıklanmıyo. yani üzerine tıklayamıyosun sanki kilitlenmiş gibi bende uyku modunu nasıl...
  11. M

Laptopa HDD Bağlama

ben hardiskimi laptopuma usb yoluyla bağlamak istiyorum. piyasada bunun için binlerce kablo var. benim harddiskimde sol tarafta 4 çubuk var bunun ne olduğunu bilmiyorum. harddiskimi usb ile laptopuma bağlarken bu 4 çubuğa bir şey takmam gereklimi bilmiyorum. hangi kabloyu kullanmam gerek ????
  12. M

ARK mı Raft mı

merhaba sizce STEAM da indirimde olan oyunlardan ARK ımı yoksa RAFT ımı almalıyım hangisi daha iyidir?
  13. M

PSU Hakkında Kaç Watt

Gtx 1050 ti AMD Ryzen 2200g 8gb ram kasa üzerinde 2 fan kaç wattlık psu almalıyım
  14. M

sizce iyimi?

Ben 3400 tl ye bir siteden pc topladım. Sizce iyimi ? sizce bu fiyata alınırmı ? AMD Ryzen 5 1500x Asus STRIX Gtx 1050 Tİ 4GB 8GB 3000Mhz RAM 1Tb Harddisk 120GB SSD 600w renkli ışıklı Güç Kaynağı Işıklı beyaz kasa =toplam 3400 tl
  15. M

Fortnite dünyayi kurtar

Taşlıorman Aşama 5 de inşa güçlendirme diye bir bölüm var ama bir türlü anlamadım oyuna girince 2. Seviye 50 tane yapi yap diyo ne demek bilmiyom.
  16. M

3500 tl toplama pc

Bana fortnite pubg oynatacak 3500 tllik Bilgisayar gerek 3500 tl ye alınabilecek En iyi bilgisayar lazım bana
  17. M

Sistem kaldırırmı

Amd ryzen 3 1300x islemci MSI GTX1050 AERO ITX 2G ekran karti 8 gb ram Fortnite kaldırırmı kasarmı pubg oynatırmı
  18. M

sistem yeterliliği

Merhaba ben bir bilgisayar gördüm. 4600 tl Athlon x4 950 işlemci GeForce GTX 1050 Tİ ekran kartı 8 GB Ram 250 GB SDD 1TB HDD sizce fortnite kaldırırmı veya pubg kasarmı ???
  19. M

sistem yeterlimi

Merhaba AMD Ryzen 5 2600 8 GB RAM 2400mhz Nvidia GeForce GT 1030 2GB Fortnite kaldırırmı kasarmı ?
  20. M

fortnite , pubg gibi oyunları oynatırmı ?

işlemci=AMD Ryzen 3 1300x 3.5GHz ram= Corsair 8 Gb 2400MHz ekran kartı= MSI GeForce GTX 1050 GAMİNG X 2GB ssd= 120 gb