Arama sonuçlarınız

1. L

300-400 TL Bluetooth kulaklık önerisi

F/p bir ürün öerir misiniz? Jbl500bt almayı düşünüyorum.
  2. L

4000tl Sistem

Herkese merhaba itopyada 2 tane sistem var biri g2 digeri ise maa adlı rx580 olan sistem sizce hangisini almaliyim veya baska bir sey mi almaliyim
  3. L

3000tl laptop

Genel anlamda lol cs ve pubg oynuycam ve nette gezinme yapmayi dusunuyorum onerileriniz nedir simdiden tesekkurler
  4. L

3000Tl Laptop

Öncelikle herkese merhaba max 3000tlye laptop bakiyorum genel anlamda yazilimla ugrasicam ayni zamanda lol pubg csgo gibi oyunlari oynayacagim 2 tane laptop var kafamda sdn yaptigi videodaki hp 17-009nt ve acer a515 sizinde onerileriniz varsa ve bu iki bilgisayardan hangisi olmaliysa soyler...
  5. L

Amiral gemi önerisi

Merhaba arkadaşlar liseye geçtim bu yıl beni üniversiteye kadar götürebilecek telefon önerisi yapar mısınız bende LG g3 var ama ekran kararma sorunu başladı sizce ne yapmalıyım mate 20 filan beklenmeli mi yoksa note 9 s9 plus ne yapmalıyım sizce
  6. L

Uygun Fiyatlı Vr Gözlük

Vr gözlük almayı düşünüyorum başlangıç seviyesinde uygun fiyatli onerilerde bulunur musunuz
  7. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Arkadaşlar okullar açılmadan telefon almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım beklemeli mi yoksa bu iki telefondan birini mi almalıyım sizce hangisini .
  8. L

Çoğu oyunu ultrada kaldırabilecek sistem.

Hepsiburada da güzel bir indirim başladı ve bende yeni bir sistem toplamaya karar verdim hemen hemen her oyunu ultrada kasmadan oynayabileceğim sistem önerilerinizi bekliyorum.
  9. L

7000 civarı herşey dahil sistem

Hepsiburada'da büyük bir indirim var bana herşey dahil 7000 civarina kadar bir sistem onerir misiniz farkli yerlerden de olur.Şimdiden teşekkürler.
  10. L

6500 TL Sistem Önerisi

Öncelikle herkese merhaba.Bildiğiniz üzere yaz titiline girmek üzereyiz ve herkes yeni sistemler topluyor veya alıyor.Benim sizlere sorum Itopyada şu an bazı sistemlerde indirim var mesela gtx 1070ti lı bi sistem 6500 tl civarı 8 gb rami var ona 8 daha alıcam sizlerin önerisini istiyorum uygun...