Arama sonuçlarınız

1. L

300-400 TL Bluetooth kulaklık önerisi

F/p bir ürün öerir misiniz? Jbl500bt almayı düşünüyorum.
  2. L

4000tl Sistem

Herkese merhaba itopyada 2 tane sistem var biri g2 digeri ise maa adlı rx580 olan sistem sizce hangisini almaliyim veya baska bir sey mi almaliyim
  3. L

3000tl laptop

Genel anlamda lol cs ve pubg oynuycam ve nette gezinme yapmayi dusunuyorum onerileriniz nedir simdiden tesekkurler
  4. L

3000Tl Laptop

Yani ne yapmaliyim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Tavsiyeniz nedir onerir msiniz
  5. L

3000Tl Laptop

Öncelikle herkese merhaba max 3000tlye laptop bakiyorum genel anlamda yazilimla ugrasicam ayni zamanda lol pubg csgo gibi oyunlari oynayacagim 2 tane laptop var kafamda sdn yaptigi videodaki hp 17-009nt ve acer a515 sizinde onerileriniz varsa ve bu iki bilgisayardan hangisi olmaliysa soyler...
  6. L

Amiral gemi önerisi

N11 e bir bakar mısınız orada da 750tl lik çek veriyor ama girince göremedim bu bakar misiniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- 128 lik note 9 alabilirim
  7. L

Amiral gemi önerisi

7500 TL çok fazla ya
  8. L

Amiral gemi önerisi

Gittigidiyor dakika çek alırken kullanılabiliyor mu ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yani 512lik 6750 TL'ye mi geliyor
  9. L

Amiral gemi önerisi

Ama düşününce çok fazla
  10. L

Amiral gemi önerisi

Ama 512 GB olan versiyonunda var ---- Mesajlar birleştirildi ---- Almalı mıyım sizce note 9 yoksa s9 plusta götürür mu
  11. L

Amiral gemi önerisi

Hepsiburada da 750 TL lik hediye çeki var mı göremedim ama GittiGidiyor da var
  12. L

Amiral gemi önerisi

Peki note 9 u nerden nasıl alayım
  13. L

Amiral gemi önerisi

Mate 20 ne zaman çıkacak
  14. L

Amiral gemi önerisi

Aslında bana da çok fazla geliyor ama 4 yıl telefon değiştirmeyi düşünmüyorum note 9 yerine alternatif ne olabilir beni 4 yıl götürecek
  15. L

Amiral gemi önerisi

Lyfex peki sence ne almalıyım
  16. L

Amiral gemi önerisi

Huawei de çok sevdiğim bir marka ama mate 20 çıkana kadar telefonum olmayacak LG g3 ekran kararmasini nasıl cozebilirim
  17. L

Amiral gemi önerisi

Gitti gidiyorda Samsung Türkiye nin sattığı note 9 da 750tl lik hediye çeki veriliyor gear icon x de var ama 512gb lik olan satılıyor LG g3 un çözümü var mi seneye beklemeli miyim yoksa note 9 alayım mı birde beni 4 sene goturur mu
  18. L

Amiral gemi önerisi

Merhaba arkadaşlar liseye geçtim bu yıl beni üniversiteye kadar götürebilecek telefon önerisi yapar mısınız bende LG g3 var ama ekran kararma sorunu başladı sizce ne yapmalıyım mate 20 filan beklenmeli mi yoksa note 9 s9 plus ne yapmalıyım sizce
  19. L

Uygun Fiyatlı Vr Gözlük

Vr gözlük almayı düşünüyorum başlangıç seviyesinde uygun fiyatli onerilerde bulunur musunuz
  20. L

S9+ mı P20 Pro mu?

O zaman s9plus ı alıyorum
  21. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Bütçem maksimum 5000 tl sizce ne yapmalıyım belki okullar açıldıktan sonra 1 ay bekleyebilirim ama kurdan dolayı fiyatların düşeceğini düşünmüyorum su an da alabileceğim en iyi telefonun bu kriterlere bakarsak s9plus olduğunu düşünüyorum note 9un fiyatı çok ol ucak gibi duruyor sizce bugün...
  22. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Peki note çıktığı zaman s9plusin fiyatında nasıl bir değişiklik olur artar mi kurdan dolayı yoksa yeni bir telefon çıktığı için düşer mi
  23. L

S9+ mı P20 Pro mu?

S9 plus mi alayım peki ---- Mesajlar birleştirildi ---- ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Note 9un ne farkları olacak s9plusla ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birileri yardım edebilir mi
  24. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Çünkü eğer note9 6500 to olursa 500 inince 6000 tl olucak o kadar bütçem yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- Çünkü su an s9 plus 4060 tlye buldum ve 2000 tl fark çok fazla ---- Mesajlar birleştirildi ---- Liseye geçtim ve 4 yil alicagim telefonu kullanicam
  25. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Peki artan kurdan dolayı s9 veya p20promin fiyatına zam gelebilir mi
  26. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Bütçe olarak 4000 küsür 5000e kadar olabilir note 9 6000 7000 civarı olacak diye okudum o yüzden almaya karar verdim siz ne fersiniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- Okullar açılıncaya kadar fiyatı ne kadar olur kur arttığı için neler olur ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şu an bir yere...
  27. L

S9+ mı P20 Pro mu?

Arkadaşlar okullar açılmadan telefon almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım beklemeli mi yoksa bu iki telefondan birini mi almalıyım sizce hangisini .
  28. L

Çoğu oyunu ultrada kaldırabilecek sistem.

xphoenix06 indirim bugün bitiyormuş kararımı gtx 1060tan yana kullandım bana bi sistem toplar mısın hepsiburadadan
  29. L

Şunu sormak da isterim gtx 1060 ultrada çoğu oyunu kasmadan oynatabilir mi ---- Mesajlar birleştirildi ---- ben ya gtx 1060 ya da gtx 1080 li bir sistem toplamayı düşünüyorum çünkü gtx 1070 ya da 1070 ti ın fiyatı gtx 1080 civarında ---- Mesajlar birleştirildi ---- uzun zamandır çok...
  30. L

Hepsiburada da güzel bir indirim başladı ve bende yeni bir sistem toplamaya karar verdim hemen hemen her oyunu ultrada kasmadan oynayabileceğim sistem önerilerinizi bekliyorum.
  31. L

7000 civarı herşey dahil sistem

Ben hepsiburada dan topladım. Msi gtx 1060 gamingx asis rog strix b350f sandisk ultra 2 240 gb ssd kingston 16 gb 3000 mhz ram amd ryzen 5 2600 seagate 1 tb barracuda corsair vs550 aerocool p7 c0 aoc g2590vxq 24.5 inch ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kulaklık klavye ve mouse a karar vermedim...
  32. L

7000 civarı herşey dahil sistem

Hepsiburada'da büyük bir indirim var bana herşey dahil 7000 civarina kadar bir sistem onerir misiniz farkli yerlerden de olur.Şimdiden teşekkürler.
  33. L

6500 TL Sistem Önerisi

8 gb ram ekleyip bide ssd alırım herhelde ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ssd ne önerirsiniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- Rami de aynı mı almalıyım
  34. L

6500 TL Sistem Önerisi

Teşekkürler hocam ---- Mesajlar birleştirildi ---- Peki sizce hangi sistemi almalıyım
  35. L

6500 TL Sistem Önerisi

Mönitör dahil 2000 civarı olabilir
  36. L

6500 TL Sistem Önerisi

Görkem say OMEGA - 8600 / INTEL i5 8600 3.1Ghz / MSI GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8GB DDR4 / 1TB Disk / 120GB SSD / Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu nasıl ram eklesem ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bide mönitör ve ekipman önerisi yapar mısınız biraz hızlı olursa çok iyi olur
  37. L

6500 TL Sistem Önerisi

Öncelikle herkese merhaba.Bildiğiniz üzere yaz titiline girmek üzereyiz ve herkes yeni sistemler topluyor veya alıyor.Benim sizlere sorum Itopyada şu an bazı sistemlerde indirim var mesela gtx 1070ti lı bi sistem 6500 tl civarı 8 gb rami var ona 8 daha alıcam sizlerin önerisini istiyorum uygun...