Arama sonuçlarınız

1. TeknoTakip

Soru Bilgisayar mühendisliği için nasıl bir laptop almalıyım?

Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayar mühendisliğini kazanacak gibi duruyorum ama tabi sene boyunca sınava çalışmak dışında bir şey yapamadığım için nasıl bir laptopa ihtiyacım var bilemiyorum. şimdilik 40 bin tl civarı param var. yeni üyelere açılan banka hesapları %0 faizli kredi verdiği...
  2. TeknoTakip

Fortnite'ı Nasıl Güncelleyebilirim

p40 lite cihazıma geçen gün apk olarak fortnite yükledim. gücü çok rahat yetmesine rağmen cihaz fortnite için uyumlu değil diyor ondan dolayı başka bir siteden indirdim. ancak bugün haftalık güncelleme geldi. güncelle dediğimde epic games uygulamasına atıyor ve orada da cihaz uyumlu değil diyor...
  3. TeknoTakip

bu adam bana ne kadar kazık atmaya çalışıyor?

1613898161 bilgisayardan hiç anlamam ve takas teklif edenlerin genelde zarar teklif ettiklerini biliyorum ama gene de bi sorayım dedim bilgili arkadaşlarımıza
  4. TeknoTakip

Küçük Telefon Sevenler Klubü

çok azınlıkta olmasakta üreticiler tarafından maalesef görülmüyoruz resmen. bundan dolayı küçük ekranlı telefonları buradan önerebileceğimizi düşünüyorum. küçük ekrandan kastımız 6 inc den küçük şeklinde olmalıdır. tuğla telefonlara bu konuda yer yoktur. burada öneri isteyebilir, öneri...
  5. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

küçük ekranı, tasarımı ve kamerası için almayı düşünüyorum. bu sebeplerle alırsam mantıklı olue mu? 3300 liraya sıfır olarak alınabiliyor
  6. TeknoTakip

bt kulaklık önerisi

arkadaşlar 700 liraya kadar kulak içi bt kulaklık önerir misiniz? öncelik ses kalitesi. bütçe 700 tl diye hepsini kullanmanıza gerek yok aslında vermeyi düşündüğüm para 400 veya biraz daha fazlası ama değerse 700 e kadar çıkabilirim
  7. TeknoTakip

konum anasayfaya düşmüyor

mod lar bakarsa iyi olur son konum atıldığı anda bile ana sayfaya çıkmadı
  8. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

merhabalar. buraya ilham verici bir konuşma yapmaya değil, belki de benim görüşlerimin değer gördüğü tek yere içimi dökmeye geldim. moral olarak aşırı ciddi bir çöküş dönemindeyim. yaşadığım hayatın bana verdiği sorumluluklardan bıkmış ve hayallerimden çok uzak bir durumdayım. derin bir...
  9. TeknoTakip

LOL wild rift takım arkadaşı arıyorum

gerçek hayattan tanıdığım birkaç arkadaş dışında güvenebileceğim takım arkadaşım yok. ben de buradan aramaya karar verdim. rütbe önemli değil herhangi bir karakterde 800 kahraman puanının üstünde olması yeterli. 1070 kahraman puanlı zed oyuncusuyum. güvenebilirsiniz. 1608925661 wp grubu veya...
  10. TeknoTakip

İphone telefonu xiaomi adaptörle şarj etmek

merhabalar ben iphone se yi hızlı şarj etmek için adaptör arıyorum. apple ın adaptörleri çok pahalı geldi. onun yerine 18w xiaomi adaptörü alıp kullanmamda bir sakınca var mıdır? sonuçta hızlı şarjı destekleyen bir model
  11. TeknoTakip

iphone başka şarj aletiyle şarj olur mu?

malum ekonomimiz mükkemmel. ben de düşündüm ki gideyim iphone se 2020 alayım. içinden çıkan adaptör telefonumu sabah uyandığımda doldur(a)mamış olacağı için başka bir adaptör de bakıyorum. ama onlar da en az 200 den başlıyor. (18w) xiaomi adaptörle şarj edersem ne olur? garanti kapsamından çıkar...
  12. TeknoTakip

black friday de amazon ve benzeri sitelerde gerçek indirim olur mu

malum türkiyede indirim olmuyor. ancak yurtdışı sitelerde ise ciddi indirimler oluyor kara cumada. sizce fiyatlar % kaç düşer? özellikle geçenki senelerde takip edenlerin deneyimleri benim için çok önemli.
  13. TeknoTakip

Klasik gitarda gelişmek saçma mı olur?

merhaba geçenlerde youtube dan bakarak gitarla çalışmaya başladım. çaldığım ve sahip olduğum tür klasik gitar. ancak konu gitarla alakalıysa herkes klasik gitar hakkında sanki bir başlangıç gitarıymış gibi konuşuyor. akustiğin sesini beğenmediğimden elektronun da sürekli kabloya bağlı...
  14. TeknoTakip

çok uğraşmama rağmen takipçi gelmiyor

merhaba arkadaşlar geçenlerde açtığım bi futbol sayfadı var ancak ne kadar güzel ve çok post atarsam atayım bir türlü gelişemiyorum. grlişmek için ne yapmam gerekir? merak eden veya fikir vermek için bakacak olursa diye sayfanın ismi classkills_football . yanlış anlaşılmasın reklam falan değil...
  15. TeknoTakip

youtube da telif yemeden nasıl video atarım?

merhaba arkadaşlar ben ileride youtube a telefonlar hakkında bildiğim her şeyi anlatacağım bir kanal açmak istiyorum. ancak her insan gibi hepsini alıp gösterecek param yok. bu telefonların görüntülerini nerelerden alırsam telif hakkından etkilenmem? yaşım küçük ve sesim oturmadı. bu ilerlememe...
  16. TeknoTakip

Sizce çin den çakma forma alınır mı?

Merhabalar arkadaşlar. geçen yıl bir pazara gittiğimde yaklaşık 40 liraya sahte forma almamla başladı her şey. (futbol forması falan değil, direk sporcu forması bu bahsettiğim). ardından aslında büyük firmaların o yüksek paraları haketmediğini anladım. demek ki maaliyetleri 40 tl bile değildi...
  17. TeknoTakip

Çap kitap pdf si bulamıyorum yardım

arkadaşlar merhaba fen lisesi için olan çap yayınlarının fasiküllerinin pdf lerini bulabileceğim bir yer var mı? detay gerekirse 11. sınıf matematik kimya ve fizik için. ya da bunların çakmasını satan bir yer?
  18. TeknoTakip

Küçük yaşta az miktarlı kazanç

arkadaşlar 16 yaşımdayım ancak bilgisayar mühendisi olmak istiyorum ve gerek kitaplar gerek 2 yıl sonra ihtiyaç duyacağım teknolojik aletler ailemi fazlasıyla zorlar. acaba bu yaşta başlayıp ufak ufak para kazanabileceğim bir yer var mıdır? internetten para kazanma yolları arıyorum çünkü...
  19. TeknoTakip

Lütfen bilgisi olan yardım etsin çıldırıcam

merhabalar ben büyüyünce iyi bir tıptan mezun olup yurtdışında doktor olmak istiyordum ancak bugün araştırınca bunun pek de mümkün olmadığını gördüm. hengi üniversiteler/meslekler benim yurtdışına çıkmamı sağlar? ilk 1000 e bile girerim yeter ki yurtdışında yaşama fırsatım olsun. bide dolar...
  20. TeknoTakip

XBox series X yurtdısından alınır mı?

hem oyun çıksın diye hem kronik sorunu varsa saptansın diye hem de üni sınavım geçsin diye 2 yıl sonra Almanya dan akrabama getirtmek istiyorum bir sıkıntı olmaz değil mi? ya da almalı mıyım? bu konsol xbox one s gibi yıllarca oynanabilir olmaya devam eder mi? yani hemen bi üst modeli çıkar mı...
  21. TeknoTakip

geforce now u telefondan kullanmak?

acaba telefonuma bluetooth ile bağlanan ve telefona klavye ve mouse bağlamama yarayan cihazlardan alıp bunlar geforce now da kullanabilir miyim? mantıklı olur mu?
  22. TeknoTakip

Yurtdışı alışverişinde ne kadar vergi alacaklar

merhaba arkadaşlar bisiklet için dış lastik laxım oldu ve yurtdışından kargo dahil daha ucuz olduğunu gördüm. vergi bu kargo ücretinin içinde mi?değilse nasıl ödeyeceğim vergiyi? 1595745727 öne çıkanlardan düşmeden cevap verin yardıma ihtiyacaım var
  23. TeknoTakip

cs go live hakkında sorularım var

arkadaşlar bu site unlost gibi büyük isimler tarafından kullanıldı zamanında. ancak şuan kullanan ve güvenilir diyebilecek kimse ver mı? ayrıca free case için 5 dolar yatırmamı istiyor. bu 5 doları itemler ile yatırsam da bedava kasa açabilir miyim? bu 5 doları tek seferde mi yatırmam gerekiyor...
  24. TeknoTakip

cs go luk bilgisayar

arkadaşlar şuan alacak olsam cs go luk sistem ne kadar tutar? ekipmanlar da dahil.
  25. TeknoTakip

iddia kuponu bozdurma süresi

arkadaşlar ben bi kupon yaptım. eğer tutarsa bozdurmam için sınırlayıcı bir süre var mı?
  26. TeknoTakip

ps2 tamir ettirsem mi?

yıllardır açmadıpım konsolu sıkıntıdan açayım dedim ama açmafı oyunu. korsan cd biraz kabarık gibi ondan da olabilir tabi. eğer bozuksa masraf edip tamir ettirsem mi? sd card da eksik bu arada 8 mb yeterli olur mu
  27. TeknoTakip

kendimi çok mu zorladım?

evde bazı hareketler ile çalışıyordum. daha dün mola vermiş olmama rağmen bugün çalışırken birden sağ bacak kasım hafif acıdı. spora devam etmeye çalıştım ama tekrar tekrar denememe rağmen o hareketi yapamadım. çok mu yüklendim yoksa bunlar olası şeyler mi? kilo değerime baktığımda normal kilo...
  28. TeknoTakip

gta 5 satılır mı?

arkadaşlar biliyorsunuz bedava oldu ama çok paraya sıkıştım. hesap stoğu yapsam 1 yıl sonra falan tanesini 30 dan falan satabilir miyim sizce?
  29. TeknoTakip

ps 4 haaaala alınır mı?

arkadaşlar Almanya dan 2. el olarak 1500 tl ye alınır mı? yeni oyunlar çıkmayacak olsa da o kadar geniş oyun kütüphanesi var ki sıkılmayacağımı düşünüyorum. fiziksel oyunlar tükense bile sanal oyun indirme avantajıyla konsolu öldürene kadar oynayabilirim sanırım. ne diyorsunuz sizce alınır mı...
  30. TeknoTakip

1000-1200 tl telefon

arkadaşlar bu paraya bi özellik beklemiyorum doğal olarak. f/p olarak iyi bişey önerin. anneanne telefonu lazım
  31. TeknoTakip

en iyi mobil futbol oyunu

arkadaşlar şuan oynanabilir yani sunucuları kapatılmamış en iyi futbol oyunu hangisi sizce? ve neden?
  32. TeknoTakip

fifa mobile yardım

arkadaşlar fifa 14 indirdim ultimate team girilmiyor acaba 16 indirsem veya yama falan yapsam ultimate team girebilir miyim
  33. TeknoTakip

FIFA 14 MOBİLE

Arkladaşlar apk fifa 14 indirdim ultimate team giremiyorum. origin hesabı istiyor basınca bağlanılamıyor diyor. yama gibi bişey ile düzeltilir mi?
  34. TeknoTakip

Website açıp para kazanmak istiyorum

Wix isimli website kurucu uygulamada site kurdum bunun üzerinden para kazabilirmiyim? nasıl daha iyi site kurarım. dandik bişe attık link görünür inş
  35. TeknoTakip

Corona sonrası Türkiye ekonomisi

şuanda bile yükselmekte olan dolar ve vergiler sizce corona bitince ne seviyeye gelecektir? ekonomi eskisi gibi devam edebilecek midir? çoğu esnaf çoktan iflas etti. sizce intiharlar başlayacak mı? bu süreç mi yoksa sonrası mı daha tehlikeli? doların düştüğünü görebilecek miyim...
  36. TeknoTakip

300-400 TL kulak içi bt kulaklık

arkadaşlar f/p ürünler önerebilir misiniz? marka takıntım yok 1more stylish var bende sesi az geliyor servise göndermeyi düşünüyorum. onu düzeltmeme de yardımcı olabilirsiniz. şimdiden teşekkürler
  37. TeknoTakip

son günlerde kimsenin huawei önermemesinin nedeni

anketlere ve telefon önerisi istenen başlıklara bakınca fark ettim. artık eskisi kadar huawei önermiyorlar. tamam iyi değil de hene de bi fanboy u çıkardı. o kadar mı f/p den uzaklaştılar? yoksa google mı çekildi sonunda. hiç takip etmiyorum huawei yi
  38. TeknoTakip

A70 mi Redmi Note 8 Pro mu?

hangisi hangi açıdan başarılı?
  39. TeknoTakip

Artık pahalı sistem almaya gerek yok

Merhabalar. bugün size GeForce NOW isimli Ndivia nın bulut oyun platformumdaki deneyimlerimden bahsedeceğim. bilmeyenler için kısaca bulut oyun platformunu anlatayım: siz bir oyunu indirmeden (tabi bedava değilse steam den satın aldıktan sonra) uygulama üzerinden açıp çöp bir sistemle (hatta...
  40. TeknoTakip

Telefon mu bilgisayar mı

Öncelikle öneri yapmayın çünkü şuan ortada bişey yok ancak alacağım zaman hangisini alacağıma karar vermek için yazıyorum bu yazıyı. Öncelikle öğrenciyim ve bu gidişle üniyle beraber 8 yıl daha maaş alamayacağım. Doğal olarak parayı nereye harcayacağımı kesin olarak karar vermeliyim. Tatillerde...
  41. TeknoTakip

Iphone hakkinda bilmediklerim var

Arkadaslar iphone 8+ almayi dusunuyorum ama ios hakkinda bilgim yok bazi sorularim var 1=butun bluetooth kulaklıklarla calisirmi? 2= internetsiz muzik dinlemek paralimi? 3=buldugum kablosuz jarj eden xiaomi marka bi powerbank var onu jarj edermi? 4=hizli jarj icin sadece lightining kablosu...
  42. TeknoTakip

Ps5 beklemeli miyim?

Ps 5 beklesem mi ps 4 mu alsam
  43. TeknoTakip

Uzun Yıllar Götürecek Telefon Önerisi

Para limiti yok iyi oyun performansı , pil omuru ve 3 ,4 yıl dayansın iphone x çakması olmasin