Arama sonuçlarınız

1. A

Yayın Yapabilirmiyim?

Herkese selam,Aşşağıdaki gibi bir intarnetim var upload hızım 3.6,3.7 veya 3.8e düşüyor en fazla ama genel olarak 4 uploadım var.Yayın Ayarlarım hangi oyunlarda nasıl olmalı? Örneğin,onile oyunlarinda 720p verip 2500 bitrate veriyorum.Nasıl olmalı? Dying light giriyorum ben oynarken kasmıyor...
  2. A

Monitöre sinyal vermiyor

Selamun Aleyküm,arkadaşlar monitöre ekran gelmiyor.Sadece ekran kartının üstündeki tozları peçete ile sildim ve hiç birşey tak çıkar dahi yapmadım ancak tekrar kabloları takıp pcyi başlatınca pc açıldı ekran kartı fanı falan döndü ama sinyal yok dedi.Ve haliyle görüntü ekrana gelmedi bende bios...
  3. A

Ssd Gözükmemesi Sorunu

Arkadaşlar format attım pcye ve ssdye kurdum ancak ssd şuan gözükmüyor biosa atıyor yardım edin lütfen. Not:Bazen görüyor bazen görmüyor? resimag.com/p1/660ff588d27.jpeg bios da sadece hdd gözüküyor ?
  4. A

Windows Oyunlarda Kafayı Yiyor??

Selamün aleyküm arkadaşlar şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.. İlk olarak gtx1050ti + ryzen1300x var 8gb ram ssd(windowsu buna yükledim) +hdd var.Uzun zaman sonra pcyi kullanmaya yeniden başlıyım dedim oyunlarda ve pcde donma oluyordu bende format attım.Her neyse format attığım...
  5. A

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar allah rizasi i̇çi̇n yardim edi̇n.Bi̇lgi̇sayari temi̇zlemek i̇çi̇n ekran karti ve rami̇ çikarip temi̇zledi̇m.Sonra taktim.Pc aciliyor fakat ekrana görüntü gelmi̇yordu.Bende tak çikar denemeleri yaptim bi sonuca varamayinca bi̇os pilini cikarip taktim.Busefer ekran geldi fakat donup 5...
  6. A

SSD & %100 Disk Kullanımı Sorunu

Merhaba arkadaşlar sistemim; GTX1050TI EXPEDITION 8GB RAM 2400MHZ RYZEN 1300X 1TB WD HARDDISK B350M K ANAKART VE BU SISTEME %100DISK SORUNU ICIN SSD ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.İLK OLARAK 1)Corsair 120GB Force Serisi LE 200 Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 500MB Yazma) - Vatan Bilgisayar BU ÜRÜN İŞİMİ GÖRÜRMÜ...
  7. A

%100 Disk sorunu

Selamun aleykum bilgisayarim 7 aylik ve sistemim 1300x ve gtx1050ti 1tb harddisk bulunmakta ve %100disk sorunu aliyorum pcm kullanilmaz oldu tüm çozümleri denedim bir sonuca ulaşamadim ne yapmaliyim ?
  8. A

1050ti için monitor

Ryzen 1300x 1050ti 8gb ram. Sistemim kısaca böyle 1300tl var sizce ne yapmaliyim 144hz monutormu yoksa 75 hz monutor alip sistemime eklememi yapmaliyim yardimci olurmusnuz