Arama sonuçlarınız

1. A

Yayın Yapabilirmiyim?

Hocam streamlabs kullanıyorsanız obs geçin sorunum obs geçerek çözüldü ayarları kendi oto. Yaptı ve 720p 60fps 2950bitrate verebiliyorum.
  2. A

Yayın Yapabilirmiyim?

Herkese selam,Aşşağıdaki gibi bir intarnetim var upload hızım 3.6,3.7 veya 3.8e düşüyor en fazla ama genel olarak 4 uploadım var.Yayın Ayarlarım hangi oyunlarda nasıl olmalı? Örneğin,onile oyunlarinda 720p verip 2500 bitrate veriyorum.Nasıl olmalı? Dying light giriyorum ben oynarken kasmıyor...
  3. A

Monitöre sinyal vermiyor

SORUN ÇÖZÜLDÜ ŞUANLIK BIOSU SIFIRLADIM.
  4. A

Monitöre sinyal vermiyor

Selamun Aleyküm,arkadaşlar monitöre ekran gelmiyor.Sadece ekran kartının üstündeki tozları peçete ile sildim ve hiç birşey tak çıkar dahi yapmadım ancak tekrar kabloları takıp pcyi başlatınca pc açıldı ekran kartı fanı falan döndü ama sinyal yok dedi.Ve haliyle görüntü ekrana gelmedi bende bios...
  5. A

Windows Oyunlarda Kafayı Yiyor??

Sorunu buldum ssd yi görmüyor bazen biosda falan ama cozumunu bulamadim
  6. A

Ssd Gözükmemesi Sorunu

Hocam bilgisayarı kapayıp açınca bazen gözüküyor bazen gözükmüyor.Dün akşam giriyodum şimdi giremiyorum :/ 1576673774 GÜNCELL
  7. A

Ssd Gözükmemesi Sorunu

Arkadaşlar format attım pcye ve ssdye kurdum ancak ssd şuan gözükmüyor biosa atıyor yardım edin lütfen. Not:Bazen görüyor bazen görmüyor? resimag.com/p1/660ff588d27.jpeg bios da sadece hdd gözüküyor ?
  8. A

38 40 43 1576604862 Bilgisayarın kablosunu değiştim hdmi yaptım açtım şaşırtıcı şekilde şuan düzeldi bilgisi olan varmı ?
  9. A

Termal macunu 6 ay kadar önce değiştim ama hiç kullanmadım ki pcyi kurumuşmudur ki?vede termal macun kurmuş olsa bence sıcaklık değerleri normal olmazdı diye düşünüyorum.. tabi siz daha iyi bilirsiniz
  10. A

500w psu kullanıyorum dahaa önceden böyle bişi olmamıştı aslında bilmiyorum..
  11. A

Başkan ssd de boş yer kalsın diye sadece csgo ssd de kurulu
  12. A

2400mhz 8gb evet bios dahil hepsi güncel . resimag.com/p1/55016632621.jpeg 2133ümü kullanılıyor ? Anlamadım
  13. A

Evet kurdum.Şöyleki csgoyu açıyorum giriryor örneğin lobide 20 30 sn donuyor. sonra oyuna girmeye çalışıyorum o sırada da fps dropları yiyorum sanırım donuyor.Oyun içinde zaten 2 adım atıyorum oyun donuyor 40sn sonra tekrar açılıyor sonra tekrar 2 adım atıyorum gene donuyor.
  14. A

Selamün aleyküm arkadaşlar şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.. İlk olarak gtx1050ti + ryzen1300x var 8gb ram ssd(windowsu buna yükledim) +hdd var.Uzun zaman sonra pcyi kullanmaya yeniden başlıyım dedim oyunlarda ve pcde donma oluyordu bende format attım.Her neyse format attığım...
  15. A

Bilgisayar Açılmıyor

Biosda donmasa söyleyebilirdim de...
  16. A

Bilgisayar Açılmıyor

50 küsürlerdeydi yanlış hatırlamıyorsam
  17. A

Bilgisayar Açılmıyor

Açıkçası islemcinin SADECE fanını çıkarıp taktım.
  18. A

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar allah rizasi i̇çi̇n yardim edi̇n.Bi̇lgi̇sayari temi̇zlemek i̇çi̇n ekran karti ve rami̇ çikarip temi̇zledi̇m.Sonra taktim.Pc aciliyor fakat ekrana görüntü gelmi̇yordu.Bende tak çikar denemeleri yaptim bi sonuca varamayinca bi̇os pilini cikarip taktim.Busefer ekran geldi fakat donup 5...
  19. A

SSD & %100 Disk Kullanımı Sorunu

işletim sistemini ssd oyun vb. Hdd kurucam
  20. A

Kesinlikle katılıyorum.
  21. A

Hocam sorun şu pc başlattığım andan itibaren %100 disk intarnetteki herşeyi yaptim sonuc değişmedi.
  22. A

Aslında bu sorunu 8.1 dede yaşadım.Cidden çok can sıkıcı bi durum bilgisayarı toplayalı 8 au oldu ve yaklaşık 2 3 aydır bu sorunlar başladı boştayken 100 oluyor oyun oynayamıyorum kalkdıki okadar para vermemize rağmen sorun üstüne sorun çıkıyor.En yakın zamanda alıcam umarım bu sorundan...
  23. A

Merhaba arkadaşlar sistemim; GTX1050TI EXPEDITION 8GB RAM 2400MHZ RYZEN 1300X 1TB WD HARDDISK B350M K ANAKART VE BU SISTEME %100DISK SORUNU ICIN SSD ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.İLK OLARAK 1)Corsair 120GB Force Serisi LE 200 Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 500MB Yazma) - Vatan Bilgisayar BU ÜRÜN İŞİMİ GÖRÜRMÜ...
  24. A

%100 Disk sorunu

Peki bu işimi görürmü baya ucuz görünüyor Corsair 120GB Force Serisi LE 200 Sata 3.0 SSD (550MB Okuma / 500MB Yazma) - Vatan Bilgisayar
  25. A

%100 Disk sorunu

Bende 8.1 kullanıyodum işlemcim ryzen olduğu için tam olarak kullanamadiğimi soyledirler bende hem bu disk 100 sorununu çözerim hemde işlemcim tam performans alır diye dusunmustum sizde nasil bu sorun yok anlamadim suan cidden çok can sıkıcı bi durum.
  26. A

%100 Disk sorunu

Sanırım oyunlarla alakalı birşey değil.Chorome de de aynı şey oluyor. Görüntü bağdaştırıcısı ve disk sürücüleri kısmında da birşey gözükmüyor.Sanırım hata sistemde ssd bulunmaması ?
  27. A

%100 Disk sorunu

Sistemi format atayım düzelir dedim Ben hd tuneyi kullanarak test yapmistim yaklasik 1saat civarinda sürdü ve hepsi yeşildi bir sorun bulmamıştı.
  28. A

%100 Disk sorunu

Dün problem kalktı dediğim gibi oyunlarda da sorun yoktu (pubg,scum,rainbow) hatta yüksek ultrada açıyordum oynadım da dün gayet akıcı oynuyordum.Yani oyunlar sisteme göre yeter de artıyor.Şuanda diğer oyunlardada aynı oldu 100disk ve pc ölüyor...Dün olmuştu aynı işlemleri birdaha yaptım olmuyor...
  29. A

%100 Disk sorunu

Onların hepsini yaptım düzelmedi.Boştayken 0 1 bazen 7 11 oluyor.Oyuna girince system 100 kullanıyor gözüküyor bazen ise oyun 100 yapıyor gözüküyor.
  30. A

%100 Disk sorunu

Hocam sorunum dün çözülmüştü fakat gene başladı çıldırmamak elde değil.
  31. A

%100 Disk sorunu

32. A

%100 Disk sorunu

Tamamdır.Son olarak bir soru sormak istiyorum bu problem karşısında bir ssd alsam kesin çözüm olurmu yoksa bu bazı "ssd al kesin çözülür" muhabbetleri dönüyor bunlar boşmu ?
  33. A

%100 Disk sorunu

Şuan 0 la 1 arası az önce scum oyununa girdim bir hata verdi o sorunu çözersem tamamdır tekrar tesekkür ederim eğer bir sorun olursa buraya teker yazacağım.
  34. A

%100 Disk sorunu

Zamanlamaya görr dedin yeri yaptim suan oldu gibi allah tuttugunu altin etsin saol hocam valla baştan sona kadar yardimci olan herkese tesekkurler
  35. A

%100 Disk sorunu

scum da atmak isterdim de kafayı yedi pc enkolay bunu atabildim ve az önce bip bip bip sesi geldi kulakliktan. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Scum oyunu dondu 10dknın ardından bu hatayı verdi
  36. A

%100 Disk sorunu

9 Daha önceden oynadığım oyunlar pubg scum ve rainbowsix ve hespini yuksek ultra gibi ayarlarla oynarken suan giremem ve donması tuhaf.Anlamadığım şey bir süre düzeldiğini sanıyorum çok geçmeden bu soru başlıyor daha sabah scumu rahat rahat oynarken simdi girince donuyor pc alt tab bile...
  37. A

%100 Disk sorunu

suanda disk 0 fakat herhangi bir oyuna girince bilgisayar ölüyor ve disk 100 oluyor anlam veremiyorum
  38. A

%100 Disk sorunu

Herhangi bişi olmadı durum aynı oyun oynayamıyorum bile
  39. A

%100 Disk sorunu

Ne yazıkki şuanda atamıyacağım ancak görev yöneticisini her açtığımda systemin sadece 100 olarak kullandigini söyleyebilirim.
  40. A

%100 Disk sorunu

Biraz hortlatmış gibi olucam ama hala sorunum devam ediyo windows 10 kullanıyorum pcyi toplayalı 8 ay oldu dolar 3 tlken topladım başlarda sorun yoktu sonradan başladı bu sorun başta 8.1 kullanıyodum win 10a geçiyim düzelit dedim düzelmedİ.Sadece belirtmek istedim.Uzun lafın kısası ssd kesin...
  41. A

%100 Disk sorunu

Sistemi ssdye mi kuruyoruz ?
  42. A

%100 Disk sorunu

Selamun aleykum bilgisayarim 7 aylik ve sistemim 1300x ve gtx1050ti 1tb harddisk bulunmakta ve %100disk sorunu aliyorum pcm kullanilmaz oldu tüm çozümleri denedim bir sonuca ulaşamadim ne yapmaliyim ?
  43. A

1050ti için monitor

Tesekkurler
  44. A

1050ti için monitor

Yırtılmalar olabiliceğini dusunuyorum pubde 85 90 fps aliyorum csgoda 250 fps yanlismiyim ?
  45. A

1050ti için monitor

Ryzen 1300x 1050ti 8gb ram. Sistemim kısaca böyle 1300tl var sizce ne yapmaliyim 144hz monutormu yoksa 75 hz monutor alip sistemime eklememi yapmaliyim yardimci olurmusnuz