Arama sonuçlarınız

1. H

Ps4 kolu şarjı

ps4 üm var yeni aldım kolun şarjı bi diş oluyor şarja takıyorum tam dolmadan bu kola zarar verir mi acaba telefon gibi düşündüm de bilen varsa cevap verirse memnun olurum
  2. H

Pes 2021 PS4 taktik sorum var

Arkadaşlar pes 2021 den önce 19 a kadar gerçekten çok profosör bi oyuncuydum karşımda kimse duramıyodu diyebilirim ama pes 2021 çok değişik şuan kimseyi yenemiyorum diyebilirim genel kurallar nedir hücüm da defans da nasıl taktik uyguluyorsunuz acaba
  3. H

Klavye tutukluğu

arkadaşlar bilgisayarım uyku modundan uyandığı zaman klavyem tutukluk yapıyoır usb yi takıp çıkarttığım zaman düzeliyor sebebi nedir acaba tutukluk tanımamazlık yapmaması için ne yapmam gerekiyor bilen yazabilir mi lütfen
  4. H

ps4 fiyatı düşer mi

arkadaşlar ps4 ün şu andan sonra fiyatı düşer mi fiyatının düşmesi için bekleyim mi yoksa bu fiyata al mı dersiniz yakında bi vergi indirimi söz konusu olacak diyorlar sizin fikriniz nedir 2. El bildiğiniz satılık ps4 olan var mı acaba
  5. H

SHİFT DELETE TELEGRAM

SHİFT DELETE NİN TELEGRAM SAYFASI VAR MI ÖNCEDEN VARDI BEN SİLMİŞİM ŞİMDİ BULAMIYORUM BİLEN VAR MI ACABA ARKADAŞLAR
  6. H

Bu ekran kartı FM 21 oynatır mı?

Bi̇lgi̇sayarimin ekran karti : i̇ntel r uhd graphi̇cs 620 football manager 2021 oyununu bilgisayarımda hiç kasmadan donmadan oynayabilir miyim acaba ekran kartım yeterli olur mu...
  7. H

iPhone XR için PowerBank

Arkadaşlar iphone xr kullanıcısıyım şarjıma çok dikkat ediyorum zamansız takmıyorum POWERBANK Almak istiyorum apple ın desteklediği pile zarar vermeyen bi cihaz söylermisiniz POWERBANK markası hangisini alayım
  8. H

Çok gezen bir zahmet baksın

Mahremiyete uygun mütevazi tatil planı yapmak istiyorum önerileriniz var mıdır acaba?
  9. H

Bilgisayarıma oyun tavsiyesi

15-DA1116NT Intel Core i5-8265U 8GB 1TB 128GB SSD 15.6 Windowns 10 Home 9QH75EA NB09QH75EA Bu özelliklere uygun oyun tavsiyesi verebilir misiniz?
  10. H

sizce hangisini almalıyım

ofis programlarını kullanmak için veya ps4 kolu ile oyun oynamak için şu covid 19 süresince en iyi vakti geçirmek için almam gereken ipad nedir acaba
  11. H

Apple watch 2 mi 3 mü?

apple watch alıcam ama arkadaşlarıma soruyorum serias 2 al diyorlar 2 ile 3 arasında ne gibi bi fark var ki sizce 2 mi alım 3 mü alım