Arama sonuçlarınız

1. emir corleone

Discord Sunucumuza Katılın

Yeni bir sunucu açtık ve sizide bekliyoruz eğleneceğizime emin olabilirsiniz. Join the Zerozone Discord Server!
  2. emir corleone

Windows 10 Stereo Kulaklıkta Sağ taraftan ses gelmiyor

Stereo kulaklığım var ve bunu kablosu ile bilgisayarıma bağladım sol taraftan ses gelmesine karşın sağdan herhangi bir şey gelmiyor telefonda çalışıyor kulaklık ve uzamsal sesi de denedim o zamanda sağ taraftan gelecek ses hiç kulaklığa yansımıyor nedir bunun çözümü 1608753685 konu kapatılabilir...
  3. emir corleone

SSD takılı olan Laptopa HDD takma/HDD önerileri

Bundan yaklaşık 3 Ay kadar önce Laptopumun HDD si kırıldı ve bende SSD taktırdım o an çok acil olduğu için bilgisayarcının elinde olan 240 gblık bir SSD taktırdım şuan kapasite bana yetmiyor bir HDD taktırmayı planlıyorum HDD ve SSD aynı anda takılabilirmi ve Laptop için 500 gblık HDD...
  4. emir corleone

Ekran Parlaklığı Hiçbir Şekilde Değişmiyor Windows 10

Bilgisayarda HDD zarar görünce değiştirdim bu seferde ekran parlaklığı problemi yaşıyorum ne fn+f5 işe yarıyor ne de görev çubuğunun sağındaki menü bu sıkıntıyı nasıl çözebiliriz? internette araştırdım kmd brightness interface gibi bir menüden yapılıyor ama bende o menü yok
  5. emir corleone

Bilgisayara hiç bir şekilde girilmiyor

Bilgisayara girmeye çalışıyorum mavi ekran geliyor tamam sıfırlayayım diyorum bu seferde bir hatayla karşılaşıldı sıfırlama yapılamıyor diyor nedir bunun çözümü 1598449147 Bilgisayarı ilk açışımda ise otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı yazıyor
  6. emir corleone

Foruma Uzun Bir Ara Veriyorum

Bu tip konu başlığını ilk kez @KaanCK de görmüştüm hatta altına cevap bile yazmıştım forumda arkadaşım olmadığı için onları bilgilendirmek amacıyla değil akılınıza böyle bir kullanıcı vardı diye bir soru takılırsa cevap olması için yazdım.2-3 ay sonra dönmek ümidiyle sağlıcakla kalın.
  7. emir corleone

Duvar Kağıdı Kataloğu

Önerdiğiniz veya beğendiniz duvar kağıtlarını bu konu altına atabilirsiniz ilk duvar kağıdını ben atıyorum
  8. emir corleone

Önerebileceğiniz Film/Diziler

Netflix üzerinden önerebileceğiniz Film ya da Dizileri bu başlık altına yazabilirsiniz. O zaman ilk öneriyi vereyim Godfather serisi
  9. emir corleone

Herhangi bir gamepad i pc ye bağlama

Gamepad i bilgisayara bağladığımda aynen şöyle bir uyarı çıkıyor "usb aygıtı tanınmadı aygıt arızalı olduğundan windows bunu algılayamadı" lakin başka bir bilgisayara bağladığımda hiç bir problem olmuyor bunun sebebi nedir ve nasıl bir çözüm bulunabilir?