Arama sonuçlarınız

1. N

Bu Site Aradığınız Şarkıyı Kesin Buluyor

Melodisini mi aramak gerekiyor yoksa isminiz mi yazıp aratmak lazım? Sanrim https://www.cepmuzikindir.pro/yeni-sarkilar.html site benzeri gibi
  2. N

İplay Tubidy NetTube AppStore da Yok???

Tubidy eskiden iyiydi şimdi bozuldu. Cep Müzik indir adlı siteden mp3 ve mp4 formatında indiriyorum ama Youtubr downloder uygulamasını da tavsiye edebilirim size.
  3. N

En iyi kameralı telefonlar (2018) hangisi?

Saol hocam
  4. N

Hakkı abinin videosu ve okuduğum haber doğrultusunda P20 Pro almış bulunmaktayim :)
  5. N

telefon fiyatları

Artar döviz üzerinden hesaplaniyor sanrim.
  6. N

Okuduğum makale de hem P20 Pro hem de iPhone X ön plana çıkıyordu ama Hakkı abinin dediklerini dikkate aldım ve kararimi verdim:) Hakkın Abinin videosunu izleyin derim:
  7. N

Serseme dondum yorumlarimi kim sildi:)
  8. N

Huawei P20 & P20 Pro Kullanıcıları Kulübü

P20 Pro öneriyorlar alayim mi bilemedim
  9. N

Anladım çok övülünce almak istedim videoları izlicektim kaldırılmis iyi gunler dilerim herkese tesekkurler.
  10. N

Bu ISO denilen özellik fotoğraf makinalarinda yer alan ozellik mi?
  11. N

Şimdi izlicem çok teşekkur ederim.
  12. N

Ozaman P20 Pro diyorsunuz anladim tesekkurler bu konuda cok kararsizim yani hocam beni de mazur gorun cunku 5 bin tl kadar odeyecem.
  13. N

Galaxy S9+ hiç aklima gelmemişti hocam bir de ona bakim çok saolun hepinize çok teşekkür ederim.
  14. N

Çok saolun hocam ozaman ben P20 Pro alayım, Mate 10 Pro'nun tasarimini da begendim
  15. N

Huawei P20 Pro ve iphone 8 Plus arasında kaldım ancak bir listeyi incelerken Xperia Xz2 Premium'un süper bir kameraya sahip olduğunu gördüm sizce Xz2 Premium beklentilerimi karşılayabilirmi? Bu https://www.teknodiren.com/kamerasi-en-iyi-olan-telefonlar-2018-12841.html listede Xz2 Premium çok...
  16. N

Merheba arkadaşlar sizden öneri bekliyorum. Ben fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve en iyi fotoğraf çekebileceğim akıllı telefonlar hangisi önerirmisiniz?