Arama sonuçlarınız

1. M

OpenGL 2.0 sorunu

Peki ekran kartı alsam kurtarır mı sizce?
  2. M

OpenGL 2.0 sorunu

intel pentium dual core E5300
  3. M

OpenGL 2.0 sorunu

Merhabalar, ben Steam'den bir oyun almıştım, oyunu oynıycakken karşıma şöyle bir hata çıktı; Ekran kartım OpenGL 2.0 desteklemesine rağmen böyle bir hata çıkıyor. Bu arada bilgisayarımda harici ekran kartı yok, anakartta bulunan ekran kartı ile kullanıyorum. Sizce ekran kartı almalımıyım bu...
  4. M

Minecraft Kendi Kurduğum sunucuya giremiyorum

yani server a girince java.net.connectexception:connetin on timed out hatası veriyor
  5. M

Minecraft Kendi Kurduğum sunucuya giremiyorum

Ben server kurdum ona girmeye çalıştım ama giremedim Can't Connect to server hatası verdi ama 10 saniye geçtikden sonra bu hatayı veriyor 192.168.1.33 ip ile girince normal şekilde sorunsuz giriyor fakat ipv4 adresi ile girince 10 saniye sonra Can't Connect to server hatası veriyor ve server...
  6. M

2 gb ramli bilgisayarın 64 bit olması

bilgisayarım normalde 32 bit 64 bit olunca farklı çalışıyor
  7. M

2 gb ramli bilgisayarın 64 bit olması

Merhaba benim bilgisayara yaklaşık bir kaç ay önce format atıldı ve bu formattan sonra bilgisayarımın 64 bit olduğunu öğrendim sevindim çünkü gta 5 in açılması için ona sevindim neyse şimdi bir kaç konuda araştırma yaptım ve 4 gb ram altı 32 bit 4 gb ram üstü 64 bit kullanılmalıdır onu öğrendim...
  8. M

Windows 10 Minecraft Crash Report Hatası

Tesekkur ederim bunlari deneyip yapacam
  9. M

Ekran karti guncel hiç mod yok internetten extradan birseyi minecrafta yüklemedim eger mod indirceksem 1 tane indiririm oda cps mod ve ben shader modu kullanmaya calistigimda oyun calismadigi icin sildim
  10. M

xPhoenix evet minecraft a aşırı bağımlısıyım ama fakat başka oyunlar indirdiğim oluyor SomeGuy dediğin yer şeyi önceden 2-3 kez yapmıştım ---- Mesajlar birleştirildi ---- hepsini yaptım olmadı
  11. M

tamamda 32 bit nasıl kuracağım ? onun için ayrı bir program varmı?
  12. M

1.8 oynayabilmek istiyorum sadece ve 64 bit nasılmı oldu biz önceden bilgisayara format atmadan önce 32 bit idi formattan sonra 64 bit oldu
  13. M

Öncelikle Selamun aleyküm benim bilgisayarım Özellikleri bunlar: İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 2.60GHz Yüklü Bellek: 2,00 Gb Ram Sistem Türü: 64 bit x64 tabanlı işlemci. ben format atmadan önce intelin programını kullanarak ekran kartımın sürücüsünü bir tık geriye aldım...