Arama sonuçlarınız

1. O

Dns değiştirince internete erişemiyorum

Uzun zamandır Comodo Dns kullanıyordum, farklı dnsleri denemek istedim ancak ne google dns ne yandex dns sistemim tarafından kabul edilmiyor. Otomatik dns al diyorum sonuç yine aynı. Mevcut dnsi değiştirdiğim an internet bağlantım gidiyor ve modemin arayüzüne de erişemiyorum. Dns değiştirp...
  2. O

0x8004230f kodlu sistem geri yükleme hatası

silinebilir...
  3. O

Bir çalışanın daha önce çalıştığı şirketler hakkında bilgi edinmek...

Beyler,bayanlar...:sleep: Orta kıvamda bir şirketimiz var ailemizin,aman ha gözünüzde büyütmeyin öyle insan kaynakları sistemimiz vs yok:) İşe aldığımız bir arkadaşın, cvsindeki deneyimlerinden yani daha önce çalıştığını iddia ettiği şirketlerin doğruluğundan şüphe eder olduk. Elimizde sadece...
  4. O

Device Manager bomboş ve parmak izi ile laptopum çalışmıyor

Hp marka dizüstü bilgisayarımda parmak izi okuyucumu sistem tanımıyor ve "fingertrip reader is not detected" yazıyor. Device managerden aktifleştirmeyi düşündüm ama device manager da bomboş, hiçbirşey gözükmüyor. Ne yapabilirim,ne tavsiye edersiniz?:sleeping:
  5. O

Vista Security Center başlatılamıyor...

Bilgisayarımda herhangi bir yazılım ve donanım değişikliği yapmadığım halde bu sabah güvenlik merkezinin açılmadığını farkettim. Security centerdan açmak istediğimde ilk ekran görüntüsündeki hatayı veriyor. services.msc üzerinden aktif hale getirmek istediğimde de ikinci ve üçüncü ekran...
  6. O

Yeni bilgisayarda 4 dakikada açılan Vista!

Henüz dün aldığım 4 çekirdekli, 2,5 ghz işlemcili, 4 gb ramli, 1 gb ekran kartlı ve Vista Home Premiumlu bilgisayarım; 1-2 saat ara verip açtığım zaman "casper" yazısını takiben çıkan siyah ekranda masaüstüne gelene kadar 3-4 dakika bekliyor. Ancak "yeniden başlat komutu verdiğim zaman siyah...
  7. O

Hard Diskimde 11 Gblık Bölüm Gözükmüyor

Hp 6922et laptopum var ve bilgisayarımın özelliklerinde 160 gb olarak gösterilen hard diskim, "my computer" üzrinden bakıldığında c bölümünde 140 gb, d bölümünde de recovery amacıyla 8,64 gb olmak üzere 148,64 gb olarak gözüküyor. HD Tune ile baktığımda ile 149,1 çıktı,ancak 160 gb olarak vaad...
  8. O

"The file name is too long" hatası ve silinemeyen dosya

Bilgisayarımdaki 2 dosyayı hiçbir şekilde silemiyorum, kopyalayamıyorum, kesemiyorum hatta açamıyorum... Silmek istediğim zaman yahut herhangi bir işlem yapmak istediğim zaman "the file name is too long" ve "file name(s) are larger than is supported by the file system" hatası veriyor. Glary...
  9. O

oyunlarda yaşanan 3d accelerators sorunu

Popcap Games üzerinden satın aldığım Zuma,Peggle ya da Bejeweld gibi oyunlarda "3d accelerators" özelliğini seçtiğim zaman oyunun görüntülerinde çizgilerde kırıklar oluşuyor. Laptopumda geforce 8400 ekran kartı var ve bu kadar basit oyunların 3d özelliğini desteklemeyecek kadar yetersiz bir...