Arama sonuçlarınız

1. T

Kulaklıklar ile ilgili bir soru

Bunu hangi başlık altına yazacağımı bilmiyorum o yüzden buraya atıyorum. Hi-Res kulaklıklar genel olarak yüksek ses kalitesi veren kulaklıklar oluyo fakat bir şey farkettim; Sennheiser momentum 2 veya birçok high-end kulaklıkta hi-res ibaresini göremiyorum (sesleri aşırı net olmasına ramen)...
  2. T

Ucuz Mini Hoparlör

Soruda da belirttigim gibi; farketmez.
  3. T

Ucuz Mini Hoparlör

Bize 50 lirayı çok geçmeyecek bir hoparlör lazım, Kablolu kablosuz farketmez sadece güvenilir olmasını istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.
  4. T

Touchpad kapanmıyor/Kısa yol çalışmıyor

Önceden böyle bir sorunum yoktu(daha doğrusu çözmüştüm sorunu). Önceden de windows 10 kullanıcısıydım fakat bilgisayara format attıktan sonra touchpadi kapama kısayolu çalışmadı. Önceden de bu yaşandığı için ne yapmam gerektiğini de biliyordum. Asusun kendi sayfasından laptopumun ATK paketini...
  5. T

200 Tlyi cok gecmeyecek kulaklik

Spor ve gunluk yasamda kullanmak icin 200 tlyi cok gecmeyecek kulak ici kulaklik onerileriniz?
  6. T

Google Authenticator Silindi Tekrar Nasıl Ayarlayacağım?

direkt google hesabimin sifresini sifirlama sayfasi geldi karsima denedigimde
  7. T

Android kullanıcısıyım. İlginiz için teşekürler.
  8. T

Geçenlerde telefonuma format attım ve haliyle Google Authenticator da silindi. Uygulamayı geri yükledim fakat açıkçası ne yapacağımı hiç hatırlamıyorum/bilmiyorum. Şuan ne Uplay, ne Discord, ne de Rockstar hesabıma erişemiyorum lütfen yardım edin.
  9. T

Sıkıntı olup olmadığını anlayabilirmiyim

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir kulaklık ama kargo şirketine çok güvenmiyorum eğer kılcal çizik/çatlak varsa nasıl anlayabilirim yardım eder misiniz?
  10. T

Momentum 2 Yağmura Dayanıklı mı?

tesekurler ilgilendiginiz icin
  11. T

Momentum 2 Yağmura Dayanıklı mı?

Merhaba arkadaslar ben daha birkac gun once sennheiser momentum 2 aldim ve malum kis mevsiminde oldugumuz icin aklimda bir soru var Bu kulaklari yagmur/kar yagarken kullanabilir miyim?
  12. T

High-end kulaklik Onerisi

Arkadaslar yaklasik bi 5-6 ay sonra yaz tatilinde calisip kaliteli, high end bir kulaklik almayi planliyorum ve aklimda bir kac soru var. Oncelikle suan kafamda su kulakliklar var: Marshall Major 3 Marshall Monitor Marshall MID ANC Aslinda direkt mid ancyi alacaktim fakat kablosuz baglanabiliyor...
  13. T

SS Rival 600 Mousepadde Çalışmıyor

evet ama bi şeyler yaptım çalıştırdım ben de hatırlamıyo olsam da ne yaptığımı hallettim bi şekilde
  14. T

SS Rival 600 Mousepadde Çalışmıyor

Bugün mousepadimi yıkadım ve mousein altını ve etrafını ıslak mendille sildim. Mousepad kurudu fakat mouse normal masamda çalışırken mousepadda çalışmıyor. Ne olmuş olabilir? Eğer sensörlerden birisi bozuksa bunu nerden anlarım?
  15. T

Steel Series Rival 600 ile ilgili sorular

ya bir şey soracağım sorun olursa sor demişsiniz mouse 6 butonunda normalde hiçbir tuş atalı değildi ben de steel seriesin yazlımından "m6" olarak atadım fakat daha sonra makro oluştururken o mouse 6 tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor ek olarak oyunlarda da o tuşu var olarak saymıyor gibi yani...
  16. T

abuk sabuk soraları sormadıkça onların cevabını hiç alamam ve en abuk sabuk şeyleri bile bilmiyor olurum diye düşünmüştüm ben ve 1. soruyu sormamın sebebi ben "track" kısmını görünce direkt havada takip ediyor sandım ve 4. sorunun cidden saçma oldupunu farkettim zaten geç de olsa (benim için...
  17. T

son soruda saçmalamışım zaten. Peki "daha gelişmiş kullanım" ile kastettiğiniz şey nedir? bir de cpı ile dpi arasında herhangi bir fark var mı
  18. T

Merhaba ben daha bugün arkadaş tavsiyesi üzerine bu mouseu aldım ama aklımda birkaç soru var. İlki:"Tracks your movements in mid-air" lafı. yanlış anlamadıysam havadayken hareketlerimizi takip ediyo ama bu neredeyse elim mousepad e değerken oluyor yani bi işlevini göremedim açıkçası 1cmden bile...
  19. T

Müzik Dinlemek İçin Taçlı BT Kulaklık

dediğim gibi birçok plantronics'in taç kısmında kolayca çatlak oluştuğunu yazmış birçok kullanıcı. Edifier W830BT fena değil gibi ama başka önerileriniz de var mıdır? Yurtdışından olması sıkıntı yaratabilir bana ayrıca tizleri de çok da iyi değil dediniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu...
  20. T

Müzik Dinlemek İçin Taçlı BT Kulaklık

300 TL bütçem var konunun başlığını değiştirip yeniden açtım çünkü benim hatam nedeniyle taçsız kulaklıklar ve oyun kulaklıkları önerildi. Plantronics alacaktım ama çoğu ürününün taç kısmı kısa süre içerisinde çatladı denmiş ben de şuan boşlukta kaldım. Genelde Rock/Metal vb. dinliyorum bu...
  21. T

S9+ için spigen nano liquid sıvı mı? yoksa kırılmaz cam mı?

bence nano liquid ama spigen değil de diamond protect öneririm kendi telefonumda spigen var fakat kılcal çiziklerle doldu
  22. T

Kulaklık Önerisi Lazım

teşekürler ama başlıkta belirtmeyi unutmuşum kulaküstü lazım bana
  23. T

Kulaklık Önerisi Lazım

şarkı vb. dinlemek için istemiştim gerçi ben oyun için değil ama yine de sağol
  24. T

Kulaklık Önerisi Lazım

300TL bütçem var ve şuan bana bu parayla alınabilecek en iyi kulaklık plantronics backbeat500 gibi geliyor. Başka öneriniz var mı?
  25. T

(Mümkünse) Kulaküstü ve BT Kulaklık Önerisi

Şimdi açık ve net bir şekilde soruyorum. Yıllarca kullanabileceğim, ses kalitesi iyi olan fiyatı mümkünse (eğer cidden çok süper kaliteliyse geçebilir) 300'ü geçmeyen bir kulaklık arıyordum. Jbl c45bt yi gördüm ama fiyatı çok uçuk gelmişti daha sonra daha az estetiğe sahip ama özellikleri benzer...