Arama sonuçlarınız

1. yigit cihan

acill YARDIMMMMMMM !!!!!1

ARKADASLAR BEN LENOVO İDEAPAD LAPTOP KULLANICISIM BU BİLGİSAYARDA F4 MİCROFONU ACIP KATTIGIM DA MESELA ORTADA ACILDI KAPADNDI GİBİ SİMGE LER CİKİYODU AMA GİTTİ BUNLARI NASIL DÜZELTEBİLİRİM YARDIM EDİN
  2. yigit cihan

denemelik pbe

arkadalar 1 kere denemelik biri bana pbe hesabı verebilrmi güzelmi diye bakcam güzelse arkadasım bana 20tl satcakda
  3. yigit cihan

Ekran Kartlarını Birleştirme Şansım Var mı?

ekran kartlarım Nvidia 920mx ve İntel 620 hd graphics iki ekran kartını oyunlar aynı anda kullanıp fps artısı alabilirmiyim mesela far cry 5 de ?? laptopum lenovo ideapad 310 4 gb ramlı version
  4. yigit cihan

PBE Hesabı Verebilecek Varmıdır?

arkadaslar malum yaz geldi bazılarımız evde canı sıkılıyo bende pbe hesabı acacaktım ama 3. seviye honor istiyo bende yok :)D) pbe hesabı verebilecek varmı bide hesabımı calar diyen kişilere acıklayam yaz zaten hersey beles niye calıyim 3IQlar
  5. yigit cihan

Lenovo İdeapad 310 laptop bunu kaça satabilirim

Arkadaşlar suan elimde LENOVO İDEAPAD 310 laptop var bunu kaça satabilirim ( yaklasık 8-9 ay kullanıldı temiz formatlı hasarsız ) 7.nesil intel core i5-7200u temel frekans 2.50 - 2.70 turboda 3.10 ghz ddr4 4 gb ram mask. 2133 mhz ram desteği windows 10 home single launch (64 bit) Nvidia Geforce...
  6. yigit cihan

laptopum lenovo ideapad 310 4gb ram 80TV00TTTX

bana anakartin ve islemcinin maximum kac gb ram desteledigini soyler misiniz ram alacamda