Arama sonuçlarınız

1. Dasdanidris

Drone parçalarını nereden satabilirim ?

Merhabalar . Ne gibi parçalar mevcut ve adetleri nedir bana mail atabilir misin? [email protected]
  2. Dasdanidris

esc önerirmisiniz

Motorun markası denir firma onunla ilgili datasheldin de uygun esc tipini ve hangi tip pervane seçeneğini almanızı öneriri ama 30 A ideal bir seçenek.
  3. Dasdanidris

Dji hangisi ?

İnpire Almanızı Tavsiye Etmem Çünkü Eski bir cihaz ve baya yer kaplıyor. Onun Yerine Mavic 2 Air Çok Güzel bir seçim olacaktır. Genelde insanlar İnspire nin Kollarının Açılmasına hayran kalır ama hantal ve kullanışsız bir cihaz uçuş süresi az vsvs .
  4. Dasdanidris

Dji Phantom 2 Vision plus

Ticari Uçuşlar Olmadığı Sürece Ehliyete Gerek. Alınan Ehliyet Ticari Uçuşlar İçin Geçerlidir. 500 Üstünde Cihazlar Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne Kayıt Yaptırmanız Zorunludur. Meskul Mahalde Uçmak Yazaktır. 500 Gr Altı Droneler İçin Kayıt Gerektirmez. Aklınıza Takılan Soruları Detaylı bir...
  5. Dasdanidris

Dji hangisi ?

Ne İçin Kullanacaksınız Önemli Olan . Hobi Amaçlı mı ? Ticari Amaçlımı ? Detaylı Karşılaştırma Yapalım. Seve Seve yardımcı olurum.
  6. Dasdanidris

Drone kullanmayı nerede öğrenirim?

Drone Öğrenmekten Kastnınız Nedir ? Ankarada İseniz Size Seve Seve Yardım Edebilirim.
  7. Dasdanidris

Dji mavic pro gimbal overload (aşırı yüklenme) hatası

DJi mavic Proların kronik sorunudur. Flex Cable Onarımı İle Hayata Geri Dönüyor.
  8. Dasdanidris

Drone almak & Pilotluk sertifikası

Öncelikle Hobi Amaçlımı Almayı Düşünüyorsunuz Ticari Amaçlımı ?
  9. Dasdanidris

mavic air ilginç problem

Arkadaşlar Sorun Kronik. Kumanda Stick Kalibrasyonu. Dji Mavic Air Serisinde Kumanda Coistckleri biraz dandik kullanmış diyebiliriz . Remote Controller Kalibresi yaparak Düzele biliyor Yoksa Teknik Müdahale Geçirmesi Lazım.
  10. Dasdanidris

APM parçaları KK2 yerine kullanılabilir mi?

Net Bir Soru Olmamış Konuyu biraz daha açabilirmisiniz.
  11. Dasdanidris

djı phantom 4 kumanda sorunu

Bu Sorun Kronik Bir sorun sadece sizin başına gelen bir durum değildir. Aslında Sizin Şarjınız var ama bunun denetleyen entegre gösteremiyor. Daha önce bunun gibi sorunları çödüm. Dji Phantom 4 STD nin Kumandası GL300C İken Dji Phantom 4 Pro nun kumandası GL300F Dir. Birbirine uyumlu değildir...
  12. Dasdanidris

DJI Mavic Air Pro 2 Point Of Interest Modu yardım.

Bunu 3. Parti Yazılımlarla Yapman Mümkün Ama DJİ 3. Parti Uygulamaları Garanti Dışı Bırakıyor. Uygulamalar Pix4D DRONEDEEPLOY UGCS VSVS