Arama sonuçlarınız

1. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

---- Mesajlar birleştirildi ---- Soket uymuyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/intel-xeon-x5450-12m-cache-3-00-ghz-1333-mhz-lga771-to-775-349009390
  2. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Onu satışını bulamazsın dediler
  3. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Arkadaşlar Xeon e5430 2.66 GHz gibi fiyatı uygun ve işlevide yeterli bir işlemci yokmu
  4. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Soketi uyumsuz napıyım onu
  5. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Bana tam marka model şeklide söyleseniz anlamıyorum dediklerinizi bilgim yok.
  6. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Yokmu cevap
  7. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

100 150 arası Xeon gibi fiyat uygun performansı da yeterli olsun.
  8. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Çok pahalı
  9. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Seçimi

Arkadaşlar bundan önce size danışarak Xeon e5430 2.66 GHz Aldım Çalışıyor fakat Windows Başlatılıyor diyor kalıyor. O yüzden Geri iadesini başlattım. Gta V oynarken binalar falan sonradan geliyor ve takılmalar oluyor onun için yeni işlemci alıcam fiyatı fazla olmadın Xeon kadar bişe olsun...
  10. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Bios Uyumluluğu

Yine olmadı Windows başlatılıyor da kalıyor 1 saattir öle onarma başlattım oda siyah ekran oldu ---- Mesajlar birleştirildi ---- Biosu nasıl hallederiz? Video lardan anlamıyorum
  11. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Bios Uyumluluğu

Şuan win7 yapıyorum bakalım haberdar ederim.
  12. KAANÖZÇAKIR

İşlemci Bios Uyumluluğu

Arkadaşlar bir önceki konumda işlemci seçimi yapmıştım sizin fikirlerinize bakarak Xeon e5430 2.66 GHz Aldım Fakat Windows 10 64bit Kurulu açılırken donuyor sürekli yeniden başlamak için kapanıp duruyor. IPM41-D3 anakart bios güncellemesi içim yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa geri iade...
  13. KAANÖZÇAKIR

Anakart ile İşlemci Uyumu

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun senden.
  14. KAANÖZÇAKIR

Bunu taksam sıkıntı olmaz demi ona göre hemen sipariş vericem
  15. KAANÖZÇAKIR

Ben 5430 olarak mı araştırıp alıyım
  16. KAANÖZÇAKIR

Nasıl modifiye edilir kolaymı yani
  17. KAANÖZÇAKIR

Teşekkür ederim pek anlamam test falan ama bakıcam eğer zamanın varsa benim için bakaıp buraya yazarsan çok sevinirim.
  18. KAANÖZÇAKIR

Aynen baktım ama modifiyelisi ile uyumlu olur diyorlar ve benim işlemcinin hızı daha yüksek hangisi daha iyi anlamadım.
  19. KAANÖZÇAKIR

Bu arada Ram 2 Yazmışım O 4GB
  20. KAANÖZÇAKIR

Intel Xeon E5450 Quad Core 3.0GHz 12MB SLANQ SLBBM Processor Works on LGA 775 PEGATRON IPDM41-D3 İLE UYUMLUMUDUR. Sistem Özellikleri : PEGATRON IPM41-D3 ANAKART Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @3.06Ghz 3.07Ghz 2 GB (RAM) R7 240 2GB EKRAN KARTI 64 İşletim sistemi Intel (R) 4 Series Express...